koconverter - en to wa translation catalogue (11 entries)

en: Input file
wa: Fitchî d' intrêye

en: Output file
wa: Fitchî d' rexhowe

en: Make a backup of the destination file
wa: Fé ene copeye di såvrité do fitchî såme

en: Batch mode: do not show dialogs
wa: Môde lot: en nén mostrer di dvizes

en: Interactive mode: show dialogs (default)
wa: Môde interactif: mostrer les dvizes (prémetou)

en: Mimetype of the output file
wa: Sôre mime do fitchî d' rexhowe

en: Two arguments required
wa: I fåt deus årgumints

en: Mimetype for input file %1 not found!
wa: Sôre mime pol fitchî d intrêye %1 nén trové!

en: Mimetype not found %1
wa: Sôre mime nén trovêye %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
wa: Sôre mime nén trovêye, sayîz d' eployî l' tchuze -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
wa: *** Li coviertixhaedje a fwait berwete! ***
