karbon - en to wa translation catalogue (51 entries)

en: Blend
wa: Maxhî

en: Blend mode
wa: Môde di maxhaedje

en: Normal
wa: Normå

en: Multiply
wa: Mopliyî

en: Screen
wa: Waitroûle

en: Darken
wa: Ranoeri

en: Lighten
wa: Raclairi

en: Gaussian blur
wa: Flou di Gauss

en: Radius
wa: Reyon

en: Color Matrix
wa: Matrice del coleur

en: Apply color matrix
wa: Mete en ouve li matrice di coleur

en: Saturate colors
wa: Saturer coleurs

en: Rotate hue
wa: Fé tourner l' tinte

en: Luminance to alpha
wa: Louminance so alfa

en: Saturate value
wa: Saturer valixhance

en: Angle
wa: Inglêye

en: Color matrix
wa: Matrice del coleur

en: Component transfer
wa: Berwetaedje di componint

en: Function
wa: Fonccion

en: Identity
wa: Idintité

en: Table
wa: Tåvlea

en: Discrete
wa: Discret

en: Linear
wa: Lineyåre

en: Gamma
wa: Gama

en: Values
wa: Valixhance

en: Slope
wa: Tiene

en: Exponent
wa: Espôzant

en: Offset
wa: Displaeçmint

en: Composite
wa: Compôzite

en: Operation
wa: Operåcion

en: Duplicate
wa: Dobler

en: Wrap
wa: Ritourner

en: None
wa: Nouk

en: Edge mode:
wa: Môde di boirdeure

en: Kernel size:
wa: Grandeu do nawea:

en: Target point:
wa: Pont del såme:

en: Divisor:
wa: Pårtixheu:

en: Bias:
wa: Coridjaedje:

en: Preserve alpha
wa: Wårder l' alfa

en: Edit kernel
wa: Candjî nawea

en: Flood fill
wa: Rimplixhaedje enaiwaedje

en: Flood color
wa: Coleur d' enaiwaedje

en: Image
wa: Imådje

en: Select image...
wa: Tchoezi imådje...

en: Select image
wa: Tchoezi imådje

en: Merge
wa: Rimaxhî

en: Morphology
wa: Mrofolodjeye

en: Dilate
wa: Dilater

en: Operator:
wa: Operateu:

en: Radius x:
wa: Reyon x:

en: Radius y:
wa: Reyon y:
