koffice-dockers - en to wa translation catalogue (14 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
wa: Dji n' a trové nole fôme el ramexhnêye! %1

en: No body tag found in file: %1
wa: Dji n' a trové pont d' etikete body e fitchî: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
wa: Dji n' a trové pont d' etikete office:drawing e fitchî: %1

en: No shapes found in file: %1
wa: Dji n' a trové nou fôme e fitchî: %1

en: Add Shape
wa: Radjouter fôme

en: More
wa: Co ds ôtes

en: Open Shape Collection
wa: Drovi ramexhnêye des fômes

en: Remove Shape Collection
wa: Oister ramexhnêye des fômes

en: Default
wa: Prémetou

en: Geometrics
wa: Djeyometreye

en: Arrows
wa: Fletches

en: Funny
wa: Plaijhant

en: Collection Error
wa: Aroke di ramexhnêye

en: Shape Properties
wa: Prôpietés del fôme
