ArtisticTextShape - en to wa translation catalogue (29 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
wa: Radjouter fortchete di tecse

en: ArtisticTextShape
wa: Fôme di tecse årtistike

en: A shape which shows a single text line
wa: Ene fôme ki mostere ene simpe roye di tecse

en: Artistic Text
wa: Tecse årtistike

en: Detach Path
wa: Distaetchî tchmin

en: Convert to Path
wa: Covierser e tchmin

en: Bold text
wa: Crås tecse

en: Italic text
wa: Tecse di clintchî

en: Superscript
wa: Espôzant

en: Subscript
wa: Indice

en: Anchor at Start
wa: Anke å cominçmint

en: Anchor at Middle
wa: Anke å mitan

en: Anchor at End
wa: Anke al difén

en: Click to change cursor position.
wa: Clitchîz po candjî li pôzucion do cursoe.

en: Click to select text shape.
wa: Clitchîz po tchoezi l' fôme di tecse.

en: Double click to put text on path.
wa: Dobe-clitchîz po mete li tecse sol tchimin

en: Drag handle to change start offset.
wa: Clitchîz eyet bodjîz po candjî l' displaeçmint di cmince.

en: Press escape to finish editing.
wa: Tchôkî so Esc po fini l' candjaedje.

en: Press return to finish editing.
wa: Tchôkî ritour po fini l' candjaedje.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
wa: Covierser e tchmin

en: Text Properties
wa: Prôpietés do tchmin

en: Text On Path
wa: Tecse so tchmin

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
wa: Ataetchî tchmin

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
wa: Candjî anke do tecse

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
wa: Candjî fonte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
wa: Candjî displaeçmint do tecse

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
wa: Distaetchî tchmin

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
wa: Oister fortchete di tecse

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
wa: Ricandjî fortchete di tecse
