ChartShape - en to wa translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
wa: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Prôpietés del bår</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
wa: Espåce inte les djeus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
wa: Espåce inte les bårs

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
wa: Li tchôke-divins ki dj' a dandhî po håyner les etiketes di tecse e grafike n' est nén disponibe.

en: Plugin Missing
wa: Tchôke-divins mancant

en: The plugin needed for displaying text labels is not compatible with the current version of the chart Flake shape.
wa: Li tchôke-divins ki dj' a dandjî po håyner les etiketes di tecse n' est nén copatibe avou l' modêye do moumint del fôme e ploumion do grafike?

en: Plugin Incompatible
wa: Tchôke-divins nén copatibe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle)
en: Title
wa: Tite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
wa: Sortite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
wa: Pî

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
wa: I gn a dins c' documint ene dfoûtrinne hårdêye viè on documint då lon
    %1

en: Confirmation Required
wa: Racertinaedje dimandé

en: Download
wa: Aberweter

en: Skip
wa: Passer

en: Chart
wa: Grafike

en: Business charts
wa: Grafikes d' eterprijhe

en: Bar Chart
wa: Grafike di bårs

en: Line Chart
wa: Grafike e roye

en: Area Chart
wa: Grafike di surfaces

en: Pie Chart
wa: Grafike e froumaedje

en: Ring Chart
wa: Grafike en anea

en: Bubble Chart
wa: Grafike di bouyes

en: Scatter Chart
wa: Nûlêye di ponts

en: January
wa: Djanvî

en: July
wa: Djulete

en: December
wa: Decimbe

en: Column %1
wa: Colone %1

en: Month
wa: Moes

en: Growth in %
wa: Crexhance e %

en: Do something
wa: Fé åk

en: Do something else
wa: Fé ôte tchois

en: Legend
wa: Ledjinde

en: Plot Area
wa: Nulêye di ponts

en: Series %1
wa: Séreyes %1

en: Normal
wa: Normå

en: Stacked
wa: Astaplé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent)
en: Percent
wa: Åcintaedje

en: Polar Chart
wa: Grafike polaire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
wa: Otomatike

en: Data Set %1
wa: Djeu di dnêyes %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
wa: Tchoezi on djeu di dnêyes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
wa: Bårer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
wa: Rimpli

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog)
en: Dialog
wa: Purnea di dvize

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
wa: Metaedje al schåle logaritmike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
wa: Lårdjeur do digré:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Substep Width:
wa: Lårdjeur do digré efant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
wa: Valixhances Y:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
wa: Valixhances X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
wa: <b>Tchoezixhoz on djeu d' dinêyes</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
wa: Categoreyes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
wa: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">No:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
wa: Novea acse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
wa: Tite:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
wa: A droete

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
wa: Al copete

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
wa: Al valêye

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
wa: A hintche

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
wa: Mostrer ledjinde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
wa: Ashidaedje

en: Surface Chart
wa: Grafike di surfaces

en: Gantt Chart
wa: Grafike Gantt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
wa: Candjî dnêyes...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data Sets
wa: Djeus di dnêyes
