TableShape - en to wa translation catalogue (16 entries)

en: Rename
wa: Rilomer

en: Add
wa: Radjouter

en: Remove
wa: Oister

en: Enter Name:
wa: Taper no:

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
wa: Abaguer fitchî tåvlea OpenDocument

en: Import
wa: Abaguer

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
wa: Ebaguer fitchî tåvlea OpenDocument

en: Export
wa: Ebaguer

en: Sheets
wa: Foyes

en: Sheet:
wa: Foye:

en: Selected Sheet
wa: Foye tchoezeye

en: Columns:
wa: Colones:

en: Number of columns
wa: Nombe di colones

en: Rows:
wa: Royes:

en: Number of rows
wa: Nombe di royes

en: Table Options
wa: Tchuzes do tåvlea
