ChangecasePlugin - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: Change case
wa: Candjî GRANDÈS/ptitès letes

en: Sentence case
wa: Lete del fråze

en: lowercase
wa: pitite lete

en: UPPER CASE
wa: GRANDE LETE

en: Initial Caps
wa: Prumirès grandès letes

en: tOGGLE cASE
wa: (dIS)MetE les GrANDÈs/PtiTès letes

en: Change Case...
wa: Candjî GRANDÈS/ptitès letes...
