kspread_plugin_tool_calendar - en to wa translation catalogue (13 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
wa: Li date di fén est dvant l' date di cominçmint !  Waitîz s' i vs plait kel date di fén arive aprè l' cisse di cominçmint.

en: Error
wa: Aroke

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
wa: Les calindrîs n' duvrént nén esse pus longs ki 10 anêyes. Si vs avoz vormint dandjî d' on télmint long moumint, i vs fåt l' dispårti e bokets.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
wa: Li date di cominçmint eyet d' fén sont ewales ! I gn årè k' on seu djoû d' sititchî, voloz vs continouwer ?

en: Warning
wa: Asteme

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
wa: Ahiver on calindrî pos ont moumint pus long k' ene anêye pout prinde bråmint d' plaece, voloz vs continouwer ?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
wa: Li redjon ewou çki dj' doet stitchî l' calindrî n' est NÉN vude, estoz vs seur di voleur continouwer, sipotchant inla les dnêyes egzistantes ? Si vs tchoezixhoz Neni, li redjon k' ons åreut dandjî pol calindrî volou srè tchoezeye afisse ki vs poloxhe vey kénès dnêyes seront spotcheyes.

en: Calendar from %1 to %2
wa: Calindrî di %1 a %2

en: week
wa: samwinne

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
wa: Usteye di calindrî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
wa: Sititchî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
wa: Date di cominçmint:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
wa: Date di fén:
