kspreadsolver - en to wa translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
wa: Optimijheu d' fonccion...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
wa: &Usteyes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
wa: Sipepieusté:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
wa: Iteråcions macsimoms:

en: Function Optimizer
wa: Optimijheu d' fonccion

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
wa: Optimijhaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
wa: Mete å pus hôt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
wa: Mete å pus ptit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
wa: Valixhance:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
wa: Parametes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
wa: Fonccion:
