karbon - en to wa translation catalogue (77 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
wa: &Ôre

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
wa: &Aroyî

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
wa: &Fitchî

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
wa: &Candjî

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
wa: &Vey

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
wa: &Cayet

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
wa: &Cossemer

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
wa: &Tchimin

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
wa: E&fets

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
wa: Tchu&zes

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
wa: Candjî

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
wa: Cayet

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
wa: Aroyî

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
wa: Efets

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
wa: Vey

en: &Flatten Path...
wa: As&plati tchmin...

en: Flatten Path
wa: Asplati tchmin

en: Properties
wa: Prôpietés

en: Flatness:
wa: Asplatixhaedje:

en: &Refine Path...
wa: A&finer tchmin...

en: Refine Path
wa: Afiner tchmin

en: Subdivisions:
wa: Sordivizions:

en: &Round Corners...
wa: A&rondeyès coines...

en: Round Corners
wa: Arondeyès coines

en: &Whirl/Pinch...
wa: &Zigzonzece/splinker

en: Whirl Pinch
wa: Zigzonzece splincaedje

en: Info
wa: Informåcions

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
wa: Li rzultat di l' efet zigzonzece/splincaedje pout esse amidré e rafinant l' fôme tchimin a l' avance.

en: Angle:
wa: Inglêye:

en: Pinch:
wa: Splincaedje:

en: Configure
wa: Apontyî

en: Interface
wa: Eterface

en: Misc
wa: Totes sôres

en: Grid
wa: Grile

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
wa: Documint

en: Document Settings
wa: Apontiaedjes do documint

en: A Vector Graphics Drawing Application.
wa: On programe di dessinaedje d' imådjes pa royes.

en: Bug fixes and improvements
wa: Coridjaedjes di bugs ey amidraedjes

en: Bug fixes
wa: Coridjaedjes di bugs

en: Helpful patches and advice
wa: Coridjaedjes bén a pont eyet conseys

en: Choose Graphic to Add
wa: Tchoezi imådje a radjouter

en: Could not load image.
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' imådje.

en: Import graphic
wa: Abaguer imådje

en: Could not create image shape.
wa: Dji n' a savou ahiver l' fôme d' imådje.

en: Outline &Mode
wa: &Môde cotoû

en: &Import Graphic...
wa: &Abaguer imådje...

en: D&elete
wa: Dis&facer

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
wa: &Dobler

en: Distribute Center (Horizontal)
wa: Cossemer å mitan (di coutchî)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
wa: Cossemer les trôs (di coutchî)

en: Distribute Left Borders
wa: Cossemer les boirdeures di hintche

en: Distribute Right Borders
wa: Cossemer les boirdeures di droete

en: Distribute Center (Vertical)
wa: Cossemer å mitan (d' astampé)

en: Distribute Gaps (Vertical)
wa: Cossemer les trôs (d' astampé)

en: Distribute Bottom Borders
wa: Cossemer les boirdeures dal valêye

en: Distribute Top Borders
wa: Cossemer les boirdeures dal copete

en: &Close Path
wa: &Clôre tchimin

en: Com&bine Path
wa: Com&biner tchimin

en: Se&parate Path
wa: Se&parer tchmin

en: Re&verse Path
wa: Mete år&vier tchimin

en: Intersect Paths
wa: Croejhler tchimins

en: Subtract Paths
wa: Sostraire tchimins

en: Unite Paths
wa: Elaxhî tchimins

en: Exclude Paths
wa: Schovter tchimins evoye

en: Snap Path to Grid
wa: Claper tchmin sol grile

en: Zoom to Selection
wa: Zoumer sol tchoes

en: Zoom to Drawing
wa: Zoumer sol dessin

en: Zoom
wa: Zoumer

en: Number of recent files:
wa: Nombe di fitchîs dierinmint eployîs:

en: Palette font size:
wa: Grandeu del fonte del palete:

en: Press to apply fill to selection
wa: Tchôkîz po mete en ouve li rimplissaedje e tchoes

[ctx: The style has no fill]
en: None
wa: Nouk

en: Press to apply stroke to selection
wa: Tchôkîz po mete en ouve li båre sol tchoes

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
wa: A vosse môde

[ctx: The style has no stroking]
en: None
wa: Nole

en: Stroke:
wa: Båre:

en: Fill:
wa: Rimplixhaedje:
