krossmodulekspread - en to wa translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
wa: Us&teyes

en: No such script.
wa: Nou scripe insi.

en: No such script function.
wa: Nole fonccion scripe insi.

en: No return value.
wa: Nole valixhance ritournêye.

en: Scripts
wa: Sicripes

en: Scriptfile "%1" does not exist.
wa: Li fitchî scripe « %1 » n' egzistêye nén.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
wa: Li fitchî scripe « %1 » n' est nén enondåve. Defnixhoz l' atribut fitchî enondåve so c' fitchî la s' i vs plait.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
wa: Li fitchî scripe « %1 » est on ridant timporaire. Enondaedje rifuzé.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
wa: Dji n' a savou enonder l' fitchî scripe « %1 »

en: Errors on execution of scripts.
wa: Arokes a l' enondaedje des scripes.

en: Sheet
wa: Foye

en: Cell
wa: Boesse

en: Range
wa: Fortchete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
wa: Pårtixhant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
wa: Finixheu d' roye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
wa: Caractere di cwitaedje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
wa: Dobe wiyemet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
wa: Caractere di wiyemet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
wa: Direye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
wa: Passer l' prumî espåce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
wa: Sir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
wa: Tite:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
wa: Sudjet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
wa: Oteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
wa: Emile:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
wa: Mots clés:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
wa: No do fitchî:

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
wa: Abaguer

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
wa: Abaguer ådvins

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
wa: Fitchî CSV

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
wa: Abaguer a pårti d' on fitchî di valixhances dispårteyes pa des comas

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
wa: Fitchî vCard

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
wa: Abaguer a pårti d' on fitchî vCard

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
wa: Ebaguer

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
wa: Ebaguer ådvins

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
wa: Ebaguer dins on fitchî di valixhances dispårteyes pa des comas

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
wa: Fitchî HTML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
wa: Ebaguer dins on fitchî HTML

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
wa: Fitchî OdfPy

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
wa: Ebaguer dins on fitchî OpenDocument

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
wa: Fonccions

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
wa: Fonccions di formules discriptaedje

note: i18n: tag script attribute text
en: R-Project
wa: Pordjet R

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
wa: Fonccions po l' evironmint d' programaedje po l' analije di dnêyes et d' imådjes

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
wa: Fonccion di formule po les cwårs Yahoo!

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
wa: Fonccion di formule pol meteyo Yahoo!

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
wa: Fonccion di formule di tins

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
wa: Fonccion di formule d' erîlêye ratourneure

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
wa: Usteyes

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
wa: Totes sôres di scripes

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
wa: Håyneu XML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
wa: Sicripe Python po vey li rprezintaedje di l' XML OpenDocument do documint do moumint

note: i18n: tag script attribute text
en: Orca Speech
wa: Cåzaedje Orca

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
wa: Lijheu d' waitroûle Orca

note: i18n: tag script attribute text
en: Logger
wa: Edjistreu e djournå

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
wa: Rdjistrî e djournå les candjmints ezès boesses dins on fitchî

note: i18n: tag collection attribute text
en: Docker
wa: Panea d' usteye

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
wa: Ahesses di panea d' usteye do scriptaedje

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
wa: Conzôle Python

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
wa: Panea d' usteye interactif del conzôle Python

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
wa: Bokets Ruby
