karbon - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: Angle:
xh: Ikona:

en: Fill
xh: Gcwalisa

en: Edit Gradient
xh: Hlela Ithambeka

en: Predefined Gradients
xh: Amathambeka Achazwe kuqala

en: Patterns
xh: Imilinganiselo
