thesaurus_tool - en to xh translation catalogue (19 entries)

en: (No match)
xh: (Akukho ntelekiso)

en: &Search for:
xh: &Phendlela i:

en: &Thesaurus
xh: &Isichazi magama

en: Synonyms
xh: Izithetha ntonye

en: More General Words
xh: Amagama Amaninzi Aziwayo

en: More Specific Words
xh: Amagama Amaninzi Akhankanyiweyo

en: &Replace with:
xh: &Buyisela nge:

en: &Replace
xh: &Buyisela

en: Synonyms/Hypernyms - Ordered by Frequency
xh: Izithetha ntonye/Amagama asetyenziswa ngumntu wonke - Ihlenga-hlengiswe Ngokwenzeka rhoqo

en: Synonyms - Ordered by Similarity of Meaning (verbs only)
xh: Izithetha ntonye - Zihlenga-hlengiswe Ngoku yeleleneyo Ngententho (izenzi zodwa)

en: Antonyms - Words with Opposite Meanings
xh: Izichasi - Amagama Achaseneyo Ngentetho

en: Attributes
xh: Izinto zobunini

en: Cause To (for some verbs only)
xh: Ikubangela U (yezinye izenzi kuphela)

en: Verb Entailment (for some verbs only)
xh: Isenzi Esicatshuliweyo (sezinye izenzi kuphela)

en: Familiarity & Polysemy Count
xh: Okuqhelekileyo & Ubalo Lwegama oluneentetho ezingapha kwesinye

en: Verb Frames (examples of use)
xh: Izakhelo Zezenzi (imizekelo yosebenziso)

en: List of Compound Words
xh: Uluhlu Lwamagama Aqokelelwe ndawonye

en: Overview of Senses
xh: Isishwankathelo se Mizwa

en: No match for '%1'.
xh: Akukho ntelekiso ye '%1'.
