kword - en to xh translation catalogue (59 entries)

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
xh: Ukhangelo lopelo

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
xh: Tshintsha Okutshintshayo Kwi

en: Row
xh: Umqolo

en: Document Settings
xh: Izicwangciso Zexwebhu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
xh: Yenza Amanqaku Encwadi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
xh: Igama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
xh: Igama lesicwangciso sesakhelo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
xh: Igama Lesicwangciso sesakhelo

en: Text Run Around
xh: Umbhalo Usebenza jikelele

en: Connect Text Frames
xh: Xhulumanisa Izakhiwo Zombhalo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
xh: &Iphepha

en: Rename Bookmark
xh: Nika igama kwakhona Amanqaku eencwadi

en: Select Bookmark
xh: Khetha Amanqaku encwadi

en: Statistics
xh: Izitatistiki

en: Words:
xh: Amagama:

en: Sentences:
xh: Izivakalisi:

en: Syllables:
xh: Amagama apheleleyo:

en: Lines:
xh: Imigca:

[ctx: Style name]
en: Standard
xh: Umgangatho Ophantsi

[ctx: Style name]
en: Head 1
xh: Isihloko 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
xh: Isihloko 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
xh: Isihloko 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
xh: Dwelisa Uluhlu

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
xh: Uluhlu Lonobumba

[ctx: Style name]
en: Bullet List
xh: Uluhlu Lwesingxi

[ctx: Style name]
en: Contents Title
xh: Iwonga Lemixholo

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
xh: Imixholo Isihloko 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
xh: Imixholo Isihloko 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
xh: Imixholo Isihloko 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
xh: Iwonga Loxwebhu

[ctx: Style name]
en: Header
xh: Isihloko

[ctx: Style name]
en: Footer
xh: Ukubhaliweyo okusezantsi

[ctx: Style name]
en: Plain
xh: Cacileyo

[ctx: Style name]
en: Borders 1
xh: Imida 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
xh: Imida 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
xh: Imida 3

[ctx: Style name]
en: Row
xh: Umqolo

[ctx: Style name]
en: Column
xh: Umhlathi

[ctx: Style name]
en: Black
xh: Okumnyama

[ctx: Style name]
en: Red
xh: Bomvu

[ctx: Style name]
en: Yellow
xh: Mthubi

[ctx: Style name]
en: Colorful
xh: Okunombala

[ctx: Style name]
en: Simple 1
xh: Okulula 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
xh: Okulula 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
xh: Okulula 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
xh: Okubhalwe phezulu kwephepha 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
xh: Kuphezulu kwephepha 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
xh: Kuphezulu kwephepha 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
xh: Okubhalwe phezulu kwephepha 4

[ctx: Style name]
en: Grid 1
xh: Iindibaniso ezinamandla zombane 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
xh: Iindibaniso ezinamandla zombane 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
xh: Iindibaniso ezinamandla zombane 3

en: Save this document and use it later as a template
xh: Gcina olu xwebhu kwaye ulusebenzise mva njenge template

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
xh: Ungagcina olu xwebhu njenge template. <br><br>Ungasebenzisa le template intsha njengenqaku lokuqala lolunye uxwebhu.

en: Show Rulers
xh: Bonisa Iirula

en: Odd Pages Header
xh: Amaphepha Angumnqakathi Wombhalo ophezulu ephepheni

en: Even Pages Header
xh: Umbhalo ophezulu ephepheni Wamaphepha Afanayo

en: Odd Pages Footer
xh: Umbhalo osezantsi ephepheni Wephepha Elingumnqakathi

en: Even Pages Footer
xh: Umbhalo osezantsi ephepheni Wamaphepha Afanayo
