karbon - en to xh translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
xh: &Lungisa ngendlela

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
xh: &Injongo

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
xh: Iziqhano

en: Flatness:
xh: Okumcaba:

en: Round Corners
xh: Jikelele Ezikoneni

en: Radius:
xh: Umgca othe ngqo osembindini wesangqa:

en: Whirl Pinch
xh: Ujikelezo rhoqo Lokutsweba

en: Angle:
xh: Ikona:

en: Pinch:
xh: Tsweba:

en: Interface
xh: Ujongano

en: Document Settings
xh: Izicwangciso Zoxwebhu

en: D&elete
xh: C&ima
