koconverter - en to xh translation catalogue (7 entries)

en: Input file
xh: Ifayile yegalelo

en: Output file
xh: Imveliso yefayile

en: Mimetype of the output file
xh: Udidi lwe mime lwefayile yogalelo

en: Two arguments required
xh: Ziimpikiso ezimbini ezifunekayo

en: Mimetype for input file %1 not found!
xh: Udidi lwe mime lwefayile yegalelo %1 ayifumanekanga!

en: Mimetype not found %1
xh: Mimetype ayifumanwanga %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
xh: Udidi lwe mime alifumanekanga, zama ukusebenzisa -inketho yodidi lwe mime
