kplato - en to be translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
be: &Праект

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні
