kplato - en to br translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
br: &Raktres

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
br: &Ostilhoù

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GenerateWeek)
en: Week
br: Sizhun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
br: Dibabit ...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
br: Pad

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: File-Format Mismatch
br: Ne glot ket ar furmadoù restroù

en: Edit...
br: Aozañ ...

en: Define WBS Pattern...
br: Lakaat ur sil WBS ...

en: Progress...
br: Araogenn ...

en: Delete Task
br: Lemel an dlead

en: Move Task Up
br: Pignit an dlead

en: Move Task Down
br: Diskennit an dlead

en: Edit Resource...
br: Aozañ an danvez ...

en: Resources
br: Danvezioù

en: Tasks
br: Dleadoù

en: Editors
br: Aozerien

en: Views
br: Gweloù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
br: Anv :
