calligraplan - en to ca translation catalogue (24 entries)

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>TaskJuggler Scheduler</title><para>This is a slightly modified version of the scheduler used in TaskJuggler. It has been enhanced to handle resource units.</para><para>Scheduling backwards is simulated by scheduling all tasks as late as possible.</para><para><note>Plan does not utilize all of its functionality.</note></para>
ca: <title>Planificador del TaskJuggler</title><para>Aquesta és una versió lleugerament modificada del planificador utilitzat en el TaskJuggler. S'ha millorat per a gestionar unitats de recursos.</para><para>La planificació retroactiva se simula planificant totes les tasques tan tard com sigui possible.</para><para><note>El Plan no utilitza totes les seves funcionalitats.</note></para>

[ctx: @info/plain]
en: Init
ca: Inici

[ctx: @info/plain]
en: Re-calculate project from start time: %1
ca: Recalcula el projecte des del temps d'inici: %1

[ctx: @info/plain]
en: Schedule project from start time: %1
ca: Planifica el projecte des del temps d'inici: %1

[ctx: @info/plain]
en: Project target finish time: %1
ca: Temps final objectiu del projecte: %1

[ctx: @info/plain]
en: Schedule project from end time: %1
ca: Planifica el projecte des del temps final: %1

[ctx: @info/plain]
en: Schedule
ca: Planifica

[ctx: @info/plain]
en: Failed to schedule project
ca: Ha fallat en planificar el projecte

[ctx: @info/plain]
en: Update
ca: Actualitza

[ctx: @info/plain]
en: Finish
ca: Finalitza

[ctx: @info/plain]
en: Failed to find scenario to schedule
ca: Ha fallat en cercar l'escenari a planificar

[ctx: @info/plain]
en: Project scheduled to start at %1 and finish at %2
ca: Projecte planificat per a començar a %1 i finalitzar a %2

[ctx: @info/plain]
en: Invalid start time
ca: Temps d'inici no vàlid

[ctx: @info/plain]
en: Invalid end time
ca: Temps final no vàlid

[ctx: @info/plain]
en: Scheduled milestone: %1
ca: Fita planificada: %1

[ctx: @info/plain]
en: Scheduled task: %1 - %2
ca: Tasca planificada: %1 - %2

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint. Negative float=%2
ca: %1: No s'ha pogut trobar cap restricció. Marge negatiu=%2

[ctx: @info/plain]
en: Failed to meet dependency. Negative float=%1
ca: No s'ha pogut trobar cap dependència. Marge negatiu=%1

[ctx: @info/plain]
en: Dependency type '%1' not handled. Using FinishStart.
ca: La dependència de tipus «%1» no s'ha gestionat. S'utilitzarà «FinishStart».

[ctx: @info/plain]
en: %1: Invalid start constraint
ca: %1: Restricció d'inici no vàlida

[ctx: @info/plain]
en: %1: Invalid end constraint
ca: %1: Restricció final no vàlida

[ctx: @info/plain]
en: Unhandled time constraint type
ca: Tipus no gestionat de restricció de temps

[ctx: @info/plain]
en: Could not use the correct calendar for calculation of task duration
ca: No S'ha pogut utilitzar el calendari correcte pel càlcul de la durada de la tasca

en: No working hours defined for resource: %1
ca: No s'ha definit l'horari de treball pel recurs: %1
