calligraplan - en to ca translation catalogue (85 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
ca: Afegeix una tasca

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource group
ca: Afegeix un grup de recursos

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
ca: Afegeix un recurs

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add external appointment
ca: Afegeix una cita externa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear external appointments
ca: Neteja les cites externes

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear all external appointments
ca: Neteja totes les cites externes

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set resource team members
ca: Arranja els membres de l'equip de recursos

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca: &Eines

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select from:
ca: Selecciona des de:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Tasks
ca: Tasques

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Resources
ca: Recursos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Accounts
ca: Comptes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeaders)
en: Include headers
ca: Inclou les capçaleres

en: Schedule Name
ca: Nom de la programació

[ctx: (qtundoformat)]
en: Clear all external appointments
ca: Neteja totes les cites externes

en: Busy Information Export
ca: Exportació d'informació d'ocupació

en: Export Selected Schedule
ca: Exporta la programació seleccionada

en: Schedules
ca: Programacions

en: Export Busy Info File
ca: Exporta la informació d'ocupació a un fitxer

en: Save
ca: Desa

en: All Files
ca: Tots els fitxers

en: No file selected
ca: No s'ha seleccionat cap fitxer

en: No schedule selected
ca: No s'ha seleccionat cap programació

en: Busy Information Import
ca: Importació d'informació d'ocupació

en: Import Busy Info File
ca: Importa la informació d'ocupació a un fitxer

en: Open
ca: Obre

[ctx: (qtundo_format)]
en: Import resource busy information
ca: Importa la informació dels recursos ocupats

en: Cannot load data from project with the same identity
ca: No s'han pogut carregar les dades des del projecte amb la mateixa identitat

en: Failed to start Sheets. Is Sheets installed?
ca: Ha fallat en iniciar el Sheets. S'ha instal·lat el Sheets?

en: No data to export
ca: Cap dada per a exportar

en: You must select a file to write to
ca: Heu de seleccionar un fitxer per a escriure-hi

en: Data saved to file:
    %1
ca: Dades desades al fitxer:
    %1

en: Information
ca: Informació

en: No properties to export
ca: No hi ha cap propietat a exportar

en: Select schedule
ca: Selecció de programació

en: Data
ca: Dades

en: Select data
ca: Selecció de dades

en: Export ods file
ca: Exporta el fitxer ODS

en: Spreadsheet
ca: Full de càlcul

en: No current sheet.
ca: No hi ha cap full actual.

en: Invalid sheet '%1' defined.
ca: S'ha definit un full «%1» no vàlid.

en: Could not select cell 'A1'
ca: No s'ha pogut seleccionar la cel·la «A1»

en: Could not write to file:
    %1
ca: No s'ha pogut escriure al fitxer:
    %1

en: Failed to set all properties of '%1' to cell '%2'
ca: Ha fallat en assignar totes les propietats de «%1» a la cel·la «%2»

en: Warning
ca: Avís

en: Resources Import
ca: Importació de recursos

en: Plan Resources
ca: Recursos del Plan

en: Plan
ca: Pla

[ctx: (qtundo_format )]
en: Import resources
ca: Importa els recursos

en: Could not open document: %1
ca: No s'ha pogut obrir el document: %1

en: No project to import from
ca: No hi ha cap projecte des d'on importar

en: Project identities are identical
ca: Les identitats dels projectes són idèntiques

en: Unable to create copy of resource group: %1
ca: No s'ha pogut crear cap còpia de grup de recurs: %1

en: No resource to copy from
ca: No hi ha cap recurs des d'on copiar

en: Unable to create copy of resource: %1
ca: No s'ha pogut crear una còpia del recurs: %1

en: Calendar already exists: %1
ca: El calendari ja existeix: %1

en: Unable to create copy of calendar: %1
ca: No s'ha pogut crear una còpia del calendari: %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: Resource Busy Information
ca: Informació del recurs ocupat

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Handle resource busy information
ca: Gestiona la informació dels recursos ocupats

note: i18n: tag script attribute text
en: Export Resource Busy Information
ca: Exporta la informació dels recursos ocupats

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to export busy information to file
ca: Script en Python per a exportar la informació d'ocupat a un fitxer

note: i18n: tag script attribute text
en: Import Resource Busy Information
ca: Importa la informació dels recursos ocupats

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import busy information from file
ca: Script en Python per a importar la informació d'ocupat a un fitxer

note: i18n: tag script attribute text
en: Clear Resource Busy Information
ca: Neteja la informació dels recursos ocupats

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to clear the imported resource busy information
ca: Script en Python per a netejar la informació d'ocupat a un fitxer

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
ca: Importa

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
ca: Importa el contingut

note: i18n: tag script attribute text
en: Resources from Plan File
ca: Recursos des del fitxer Plan

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import resources from project file
ca: Script en Python per a importar els recursos des d'un fitxer

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
ca: Exporta

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
ca: Exporta el contingut

note: i18n: tag script attribute text
en: To csv
ca: A CSV

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data as comma separated values
ca: Exporta les dades com a valors separats per comes

note: i18n: tag script attribute text
en: To ods
ca: A ODS

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data to Open Spreadsheet document
ca: Exporta les dades com a un document Open Spreadsheet

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
ca: Eines

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
ca: Miscel·lània de scripts

note: i18n: tag script attribute text
en: Online Help
ca: Ajuda en línia

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script that uses the KHTML Part to display the Plan Scripting online help
ca: Script en Python que usa la KHTML Part per a mostrar l'ajuda en línia dels scripts del Plan

note: i18n: tag collection attribute text
en: Samples
ca: Exemples

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Samples to demonstrate scripting with Plan
ca: Exemples per a explicar la creació de scripts amb el Plan

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Project Information...
ca: Informació del projecte d'impressió...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print project information
ca: Exemple de script en Python que imprimeix la informació del projecte

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Resource busy Information...
ca: Imprimeix la informació dels recursos ocupats...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print resource busy information
ca: Exemple de script en Python que imprimeix la informació dels recursos ocupats
