calligraplan - en to ca@valencia translation catalogue (93 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
ca@valencia: PlanWork - Gestor de paquets de faena per a l'eina de planificació de projectes Plan

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
ca@valencia: Gestor de paquets de faena Plan

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ca@valencia: &Edita

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
ca@valencia: Visualitza

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ca@valencia: &Visualitza

en: File to open
ca@valencia: Fitxer a obrir

en: Failed to open document
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el document

en: The file %1 does not exist.
ca@valencia: El fitxer %1 no existeix.

en: Document is already open:<br>%1
ca@valencia: El document ja està obert:<br>%1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
ca@valencia: No s'ha pogut extreure el document del magatzem:<br>%1

en: Invalid URL:<br>%1
ca@valencia: URL no vàlid:<br>%1

en: Document is already open:<br> %1
ca@valencia: El document ja està obert:<br>%1

en: File does not exist:<br>%1
ca@valencia: El fitxer no existeix:<br>%1

en: Edit with:
ca@valencia: Edita amb:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
ca@valencia: Aquest paquet de faena ja existeix al vostre magatzem del projecte.</p><p>Projecte: %1<br>Tasca: %2</p><p>Voleu actualitzar el paquet existent amb les dades del nou?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
ca@valencia: Ha fallat l'eliminació. No s'ha pogut trobar el paquet de faena

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
ca@valencia[0]: Elimina el paquet de faena
ca@valencia[1]: Elimina els paquets de faena

en: Failed to load file:<br>%1
ca@valencia: No s'ha pogut carregar el fitxer:<br>%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
ca@valencia: No és un fitxer de paquet de faena:<br>%1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
ca@valencia: Document no vàlid. El document no conté «maindoc.xml».

en: Failed to open file: %1
ca@valencia: Ha fallat l'obertura del fitxer: %1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
ca@valencia: Error d'anàlisi al fitxer «%1» a la línia %2, columna %3<br>Missatge d'error: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
ca@valencia: Document no vàlid. No s'ha especificat cap tipus MIME.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
ca@valencia: Document no vàlid. S'esperava el tipus MIME application/x-vnd.kde.plan.work i s'ha rebut %1

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
ca@valencia: Aquest document s'ha creat amb una versió més recent del PlanWork (versió de la sintaxi: %1)<br>Si l'obriu amb la versió actual del PlanWork, es perdrà part de la informació.

en: Continue
ca@valencia: Continua

en: File-Format Mismatch
ca@valencia: El format del fitxer és inconsistent

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
ca@valencia: Document no vàlid. S'esperava el tipus MIME application/x-vnd.kde.kplato.work i s'ha rebut %1

en: Edit failed. Cannot find a work package.
ca@valencia: Ha fallat l'edició. No s'ha pogut trobar un paquet de faena.

en: Task Progress
ca@valencia: Progrés de la tasca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
ca@valencia: Iniciat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
ca@valencia: Finalitzat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
ca@valencia: Afig una entrada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
ca@valencia: Elimina l'entrada

[ctx: @info:tooltip]
en: Type: %1<nl/>Url: %2
ca@valencia: Tipus: %1<nl/>URL: %2

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
ca@valencia: Modifica la compleció

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
ca@valencia: Arranja les finalitzades

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
ca@valencia: Modifica l'esforç romanent

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
ca@valencia: Modifica l'esforç real

[ctx: @title:column]
en: Name
ca@valencia: Nom

[ctx: @title:column]
en: Type
ca@valencia: Tipus

[ctx: @title:column]
en: Responsible
ca@valencia: Responsable

[ctx: @title:column]
en: Description
ca@valencia: Descripció

[ctx: @title:column]
en: Planned Start
ca@valencia: Inici planificat

[ctx: @title:column]
en: Planned Finish
ca@valencia: Final planificat

[ctx: @title:column]
en: Resource Assignments
ca@valencia: Assignació de recursos

[ctx: @title:column]
en: Completion
ca@valencia: Compleció

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
ca@valencia: Esforç real

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
ca@valencia: Esforç romanent

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
ca@valencia: Esforç planificat

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
ca@valencia: Inici real

[ctx: @title:column]
en: Started
ca@valencia: Iniciada

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
ca@valencia: Final real

[ctx: @title:column]
en: Finished
ca@valencia: Finalitzada

[ctx: @title:column]
en: Status
ca@valencia: Estat

[ctx: @title:column]
en: Note
ca@valencia: Nota

[ctx: @title:column]
en: Project Name
ca@valencia: Nom del projecte

[ctx: @title:column]
en: Project Manager
ca@valencia: Gestor del projecte

en: Configure View...
ca@valencia: Configura la vista...

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
ca@valencia: Tasca: %1<nl/>Finalització real: %2<nl/>Finalització planificada: %3<nl/>Estat: %4<nl/>Projecte: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
ca@valencia: Tasca: %1<nl/>Compleció: %2%<nl/>Inici real: %3<nl/>Planificada: %4 - %5<nl/>Estat: %6<nl/>Projecte: %7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
ca@valencia: Tasca: %1<nl/>Planificada: %2 - %3<nl/>Estat: %4<nl/>Projecte: %5

en: Remove Packages
ca@valencia: Elimina els paquets

en: Remove Package
ca@valencia: Elimina el paquet

en: List
ca@valencia: Llista

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
ca@valencia: Seleccioneu una llista de tasques

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
ca@valencia: Seleccioneu la «línia de temps»

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
ca@valencia: Configura el PlanWork...

en: Edit...
ca@valencia: Edita...

[ctx: @verb]
en: View...
ca@valencia: Visualitza...

en: Send Package...
ca@valencia: Envia el paquet...

en: Edit Progress...
ca@valencia: Edita el progrés...

en: View Description...
ca@valencia: Visualitza la descripció...

en: This file is not editable
ca@valencia: Aquest fitxer no es pot editar

en: No work package is selected
ca@valencia: No s'ha seleccionat cap paquet de faena

en: Cannot find work package
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el paquet de faena

en: Could not open file. Sending is aborted.
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer. S'ha interromput l'enviament.

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer temporal. S'ha interromput l'enviament.

en: Work Package: %1
ca@valencia: Paquet de faena: %1

en: Document is already open
ca@valencia: El document ja està obert

en: Failed to load project: %1
ca@valencia: Ha fallat la càrrega del projecte: %1

en: Cannot save to empty filename
ca@valencia: No s'ha pogut guardar amb un nom de fitxer buit

en: Could not create the file for saving
ca@valencia: No s'ha pogut crear el fitxer per a guardar-lo

en: Not able to write '%1'. Partition full?
ca@valencia: No s'ha pogut escriure «%1». La partició és plena?

en: Failed to open store:
     %1
ca@valencia: Ha fallat l'obertura del magatzem:
    %1

en: Cannot save to projects store:
    %1
ca@valencia: No es pot guardar al magatzem del projecte:
    %1

en: Failed read file:
     %1
ca@valencia: Ha fallat la lectura del fitxer:
    %1

en: Failed write file:
     %1
ca@valencia: Ha fallat l'escriptura del fitxer:
    %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
ca@valencia: Fusiona les dades

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
ca@valencia[0]: <p>El paquet de faena <b>«%2»</b> té document obert.</p><p>Les dades es poden perdre si continueu.</p>
ca@valencia[1]: <p>El paquet de faena <b>«%2»</b> té documents oberts.</p><p>Les dades es poden perdre si continueu.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
ca@valencia: <p>El paquet de faena <b>«%1»</b> s'ha modificat.</p><p>Voleu guardar-lo?</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
ca@valencia: <p>El paquet de faena <b>«%1»</b></p><p>No es pot obrir el magatzem:</p><p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
ca@valencia: <p>El paquet de faena <b>«%1»</b></p><p>No es pot extreure el fitxer:</p><p>%2</p>
