kplatowork - en to cs translation catalogue (68 entries)

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
cs: Copyright 1998-%1, Tým Planu

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: &Upravit

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
cs: Pohled

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: &Pohled

en: File to open
cs: Soubor k otevření

en: Failed to open document
cs: Dokument se nepovedlo otevřít

en: The file %1 does not exist.
cs: Soubor %1 neexistuje.

en: Document is already open:<br>%1
cs: Dokument je již otevřen:<br>%1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
cs: Nepovedlo se rozbalit soubor z úložiště:<br>%1

en: Invalid URL:<br>%1
cs: Chybné URL:<br>%1

en: Document is already open:<br> %1
cs: Dokument je již otevřen:<br> %1

en: File does not exist:<br>%1
cs: Soubor neexistuje:<br>%1

en: Edit with:
cs: Upravit pomocí:

en: Remove failed. Cannot find work package
cs: Odstranění selhalo. Nelze najít pracovní balíček

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
cs[0]: Odstranit pracovní balíček
cs[1]: Odstranit pracovní balíčky
cs[2]: Odstranit pracovní balíčky

en: Failed to load file:<br>%1
cs: Selhalo načtení souboru:<br>%1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
cs: Neplatný dokument. Dokument neobsahuje 'maindoc.xml'.

en: Failed to open file: %1
cs: Nelze otevřít soubor: %1

en: Invalid document. No mimetype specified.
cs: Neplatný dokument. Nebyl vybrán typ MIME.

en: Continue
cs: Pokračovat

en: File-Format Mismatch
cs: Nesoulad ve formátu souboru

en: Task Progress
cs: Průběh úlohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
cs: Započato:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
cs: Dokončeno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
cs: Přidat položku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
cs: Odstranit položku

[ctx: @info:tooltip]
en: Type: %1<nl/>Url: %2
cs: Typ: %1<nl/>URL: %2

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
cs: Upravit dokončení

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
cs: Upravit zbývající úsilí

[ctx: @title:column]
en: Name
cs: Název

[ctx: @title:column]
en: Type
cs: Typ

[ctx: @title:column]
en: Responsible
cs: Zodpovědný

[ctx: @title:column]
en: Description
cs: Popis

[ctx: @title:column]
en: Planned Start
cs: Plánované započetí

[ctx: @title:column]
en: Planned Finish
cs: Plánované dokončení

[ctx: @title:column]
en: Resource Assignments
cs: Přidělení zdrojů

[ctx: @title:column]
en: Completion
cs: Dokončení

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
cs: Skutečné úsilí

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
cs: Zbývající úsilí

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
cs: Plánované úsilí

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
cs: Skutečné započetí

[ctx: @title:column]
en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
cs: Skutečné dokončení

[ctx: @title:column]
en: Finished
cs: Dokončen

[ctx: @title:column]
en: Status
cs: Stav

[ctx: @title:column]
en: Note
cs: Poznámka

[ctx: @title:column]
en: Project Name
cs: Název projektu

[ctx: @title:column]
en: Project Manager
cs: Správce projektu

en: Configure View...
cs: Nastavit pohled...

en: Remove Packages
cs: Odstranit balíčky

en: Remove Package
cs: Odstranit balíček

en: List
cs: Seznam

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
cs: Nastavit PlanWork...

en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: @verb]
en: View...
cs: Pohled...

en: Send Package...
cs: Poslat balíček...

en: Edit Progress...
cs: Upravit průběh...

en: View Description...
cs: Zobrazit popis...

en: This file is not editable
cs: Tento soubor nelze upravovat

en: Could not open file. Sending is aborted.
cs: Soubor nelze najít. Odesílání je přerušeno.

en: Work Package: %1
cs: Pracovní balíček: %1

en: Document is already open
cs: Dokument je již otevřen

en: Failed to load project: %1
cs: Nepovedlo se načíst projekt: %1

en: Could not create the file for saving
cs: Nelze vytvořit soubor pro uložení

en: Not able to write '%1'. Partition full?
cs: Nelze zapisovat '%1'. Není disk plný?

en: Failed read file:
     %1
cs: Čtení souboru selhalo:
     %1

en: Failed write file:
     %1
cs: Zápis do souboru selhal:
     %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
cs: Sloučit data
