krossmodulekplato - en to eo translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Tasks
eo: Taskoj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Accounts
eo: Kontoj

en: Save
eo: Konservi

en: All Files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Error
eo: Eraro

en: No file selected
eo: Dosiero ne selektita

en: Open
eo: Malfermi

en: Information
eo: Informoj

en: Warning
eo: Averto

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
eo: Importi

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
eo: Eksporti

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
eo: Iloj

note: i18n: tag script attribute text
en: Online Help
eo: Reta helpo
