kplatowork - en to eo translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
eo: Vido

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Rigardi

en: File to open
eo: Malfermenda dosiero

en: The file %1 does not exist.
eo: La dosiero %1 ne ekzistas.

en: Invalid document. No mimetype specified.
eo: Malvalida dokumento. Neniu 'mime'-tipo klarigita.

en: Continue
eo: Daŭrigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
eo: Aldoni eron

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
eo: Forigi eron

[ctx: @title:column]
en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Edit...
eo: Redakti...

en: Could not create the file for saving
eo: Ne eblis krei la dosieron por savi

en: Not able to write '%1'. Partition full?
eo: Ne eblas skribi '%1'. Diskospaco elĉerpita?
