kplatowork - en to et translation catalogue (94 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
et: PlanWork - Plani projektihaldustööriista töölõikude käitleja

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
et: Plani töölõikude käitleja

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
et: Autoriõigus 1998-%1: Plani meeskond

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
et: Vaata

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

en: File to open
et: Avatav fail

en: Failed to open document
et: Dokumendi avamine nurjus

en: The file %1 does not exist.
et: Faili %1 ei ole olemas.

en: Document is already open:<br>%1
et: Dokument on juba avatud: <br>%1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
et: Dokumendi hankimine salvestist nurjus:<br>%1

en: Invalid URL:<br>%1
et: Vigane URL:<br>%1

en: Document is already open:<br> %1
et: Dokument on juba avatud:<br> %1

en: File does not exist:<br>%1
et: Faili ei ole olemas:<br>%1

en: Edit with:
et: Redigeeritakse kasutades:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
et: <p>See töölõik on projektihoidlas juba olemas.</p><p>Projekt: %1<br>Ülesanne: %2</p><p>Kas uuendada olemasolevat lõiku uue lõigu andmetega?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
et: Eemaldamine nurjus. Töölõiku ei leitud

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
et[0]: Eemalda töölõik
et[1]: Eemalda töölõigud

en: Failed to load file:<br>%1
et: Faili laadimine nurjus:<br>%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
et: See ei ole korrektne töölõigu fail:<br>%1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
et: Vigane dokument. Dokumendis puudub "maindoc.xml".

en: Failed to open file: %1
et: Faili avamine nurjus: %1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
et: Parsimisviga failis "%1" reas %2, veerus %3<br>Veateade: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
et: Vigane dokument. MIME tüüp on määramata.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
et: Vigane dokument. Oodati MIME tüüpi application/x-vnd.kde.plan.work, saadi %1

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
et: Dokument on loodud PlanWorki uuema versiooniga (süntaksi versioon: %1)<br>Selle avamine käesoleva PlanWorki versiooniga võib kaasa tuua mõningase teabekao.

en: Continue
et: Jätka

en: File-Format Mismatch
et: Failivormingud ei klapi

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
et: Vigane dokument. Oodati MIME tüüpi application/x-vnd.kde.kplato.work, saadi %1

en: Edit failed. Cannot find a work package.
et: Muutmine nurjus. Töölõiku ei leitud.

en: Task Progress
et: Ülesande edenemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
et: Alustatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
et: Lõpetatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
et: Lisa kirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
et: Eemalda kirje

[ctx: @info:tooltip]
en: Type: %1<nl/>Url: %2
et: Tüüp: %1<nl/>URL: %2

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
et: Muuda täitmist

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
et: Märgi lõpetatuks

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
et: Muuda jäänud koormust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
et: Muuda tegelikku koormust

[ctx: @title:column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @title:column]
en: Responsible
et: Vastutaja

[ctx: @title:column]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: @title:column]
en: Planned Start
et: Planeeritud algus

[ctx: @title:column]
en: Planned Finish
et: Planeeritud lõpp

[ctx: @title:column]
en: Resource Assignments
et: Ressurside omistamised

[ctx: @title:column]
en: Completion
et: Täitmine

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
et: Tegelik koormus

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
et: Jäänud koormus

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
et: Planeeritud koormus

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
et: Tegelik algus

[ctx: @title:column]
en: Started
et: Alustatud

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
et: Tegelik lõpp

[ctx: @title:column]
en: Finished
et: Lõpetatud

[ctx: @title:column]
en: Status
et: Olek

[ctx: @title:column]
en: Note
et: Märkus

[ctx: @title:column]
en: Project Name
et: Projekti nimi

[ctx: @title:column]
en: Project Manager
et: Projektijuht

en: Configure View...
et: Seadista vaadet...

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
et: Ülesanne: %1<nl/>Tegelik lõpp: %2<nl/>Planeeritud lõpp: %3<nl/>Olek: %4<nl/>Projekt: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
et: Ülesanne: %1<nl/>Täitmine: %2 %<nl/>Tegelik algus: %3<nl/>Planeeritud: %4 - %5<nl/>Olek: %6<nl/>Projekt: %7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
et: Ülesanne: %1<nl/>Planeeritud: %2 - %3<nl/>Olek: %4<nl/>Projekt: %5

en: Remove Packages
et: Eemalda suunad

en: Remove Package
et: Eemalda suund

en: List
et: Nimekiri

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
et: Vali ülesannete nimekiri

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
et: Vali ajatelg

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
et: PlanWorki seadistamine...

en: Edit...
et: Muuda...

[ctx: @verb]
en: View...
et: Vaata...

en: Send Package...
et: Saada suund...

en: Edit Progress...
et: Muuda edenemist...

en: View Description...
et: Vaate kirjeldus...

en: This file is not editable
et: Seda faili ei saa redigeerida

en: No work package is selected
et: Töölõiku pole valitud

en: Cannot find work package
et: Töölõiku ei leitud

en: Could not open file. Sending is aborted.
et: Faili avamine nurjus. Saatmisest loobuti.

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
et: Ajutise faili avamine nurjus. Saatmisest loobuti.

en: Work Package: %1
et: Töölõik: %1

en: Document is already open
et: Dokument on juba avatud

en: Failed to load project: %1
et: Projekti laadimine nurjus: %1

en: Cannot save to empty filename
et: Puuduva failinimega ei saa salvestada

en: Could not create the file for saving
et: Faili loomine salvestamiseks nurjus

en: Not able to write '%1'. Partition full?
et: '%1' kirjutamine nurjus. Ketas täis?

en: Failed to open store:
     %1
et: Hoidla avamine nurjus:
     %1

en: Cannot save to projects store:
    %1
et: Projektihoidlasse salvestamine nurjus:
     %1

en: Failed read file:
     %1
et: Faili lugemine nurjus:
     %1

en: Failed write file:
     %1
et: Faili kirjutamine nurjus:
     %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
et: Ühenda andmed

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
et[0]: <p>Töölõigul <b>'%2'</b> on avatud dokument.</p><p>Jätkamisel võivad andmed kaotsi minna.</p>
et[1]: <p>Töösuunal <b>'%2'</b> on avatud dokumente.</p><p>Jätkamisel võivad andmed kaotsi minna.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
et: <p>Töölõiku <i>'%1'</i> on muudetud.</p><p>Kas soovid selle nüüd salvestada?</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
et: <p>Töölõik <b>'%1'</b></p><p>Hoidla avamine nurjus:</p><p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
et: <p>Töölõik <b>'%1'</b></p><p>Faili hankimine nurjus:</p><p>%2</p>
