krossmodulekplato - en to et translation catalogue (84 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
et: Lisa ülesanne

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource group
et: Lisa ressursigrupp

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
et: Lisa ressurss

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add external appointment
et: Lisa väline kohtumine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear external appointments
et: Puhasta välised kohtumised

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear all external appointments
et: Puhasta kõik välised kohtumised

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set resource team members
et: Määra ressursi meeskonna liikmed

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select from:
et: Valimine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Tasks
et: Ülesanded

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Resources
et: Ressursid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Accounts
et: Kontod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeaders)
en: Include headers
et: Kaasa arvatud päised

en: Schedule Name
et: Ajakava nimi

[ctx: (qtundoformat)]
en: Clear all external appointments
et: Puhasta kõik välised kohtumised

en: Busy Information Export
et: Hõivatuse teabe eksport

en: Export Selected Schedule
et: Valitud ajakava eksport

en: Schedules
et: Ajakavad

en: Export Busy Info File
et: Ekspordi hõivatuse teabe fail

en: Save
et: Salvesta

en: All Files
et: Kõik failid

en: Error
et: Viga

en: No file selected
et: Faili pole valitud

en: No schedule selected
et: Ajakava pole valitud

en: Busy Information Import
et: Hõivatuse teabe import

en: Import Busy Info File
et: Impordi hõivatuse teabe fail

en: Open
et: Ava

[ctx: (qtundo_format)]
en: Import resource busy information
et: Ressursi hõivatuse teabe import

en: Cannot load data from project with the same identity
et: Sama identiteediga projektist ei saa andmeid laadida

en: Failed to start Sheets. Is Sheets installed?
et: Sheetsi käivitamine nurjus. Kas Sheets on ikka paigaldatud?

en: No data to export
et: Pole andmeid importida

en: You must select a file to write to
et: Tuleb valida fail, millesse kirjutada

en: Data saved to file:
    %1
et: Andmed salvestati faili:
    %1

en: Information
et: Teave

en: No properties to export
et: Pole omadusi importida

en: Select schedule
et: Ajakava valimine

en: Data
et: Andmed

en: Select data
et: Andmete valimine

en: Export ods file
et: ODS-faili eksport

en: Spreadsheet
et: Arvutustabel

en: No current sheet.
et: Pole aktiivne leht

en: Invalid sheet '%1' defined.
et: Defineeritud on vigane leht "'%1".

en: Could not select cell 'A1'
et: Lahtri "A1" valimine nurjus

en: Could not write to file:
    %1
et: Ei suudetud kirjutada faili:
    %1

en: Failed to set all properties of '%1' to cell '%2'
et: Kõigi "%1" omaduste määramine lahtrile "%2" nurjus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Resources Import
et: Ressursside import

en: Plan Resources
et: Plani ressursid

[ctx: (qtundo_format )]
en: Import resources
et: Impordi ressursid

en: Could not open document: %1
et: Dokumendi avamine nurjus: %1

en: No project to import from
et: Pole projekti, kust importida

en: Project identities are identical
et: Projekti identiteedid kattuvad

en: Unable to create copy of resource group: %1
et: Ressursirühma koopia loomine nurjus: %1

en: No resource to copy from
et: Puudub ressurss, kust kopeerida

en: Unable to create copy of resource: %1
et: Ressursi koopia loomine nurjus: %1

en: Calendar already exists: %1
et: Kalender on juba olemas: %1

en: Unable to create copy of calendar: %1
et: Kalendri koopia loomine nurjus: %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: Resource Busy Information
et: Ressursi hõivatuse teave

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Handle resource busy information
et: Ressursi hõivatuse teabe käsitlemine

note: i18n: tag script attribute text
en: Export Resource Busy Information
et: Ressursi hõivatuse teave eksport

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to export busy information to file
et: Pythoni skript hõivatuse teabe eksportimiseks failina

note: i18n: tag script attribute text
en: Import Resource Busy Information
et: Ressursi hõivatuse teabe import

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import busy information from file
et: Pythoni skript hõivatuse teabe importimiseks failist

note: i18n: tag script attribute text
en: Clear Resource Busy Information
et: Ressursi hõivatuse teabe puhastamine

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to clear the imported resource busy information
et: Pythoni skript imporditud ressursi hõivatuse teabe puhastamiseks

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
et: Sisu import

note: i18n: tag script attribute text
en: Resources from Plan File
et: Ressursid Plani failist

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import resources from project file
et: Pythoni skript ressursside importimiseks projektifailist

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
et: Eksport

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
et: Sisu eksport

note: i18n: tag script attribute text
en: To csv
et: CSV-sse

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data as comma separated values
et: Andmete eksport komadega eraldatud väärtustena

note: i18n: tag script attribute text
en: To ods
et: ODS-i

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data to Open Spreadsheet document
et: Andmete eksport OpenSpreadsheeti dokumendina

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
et: Tööriistad

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
et: Muud skriptid

note: i18n: tag script attribute text
en: Online Help
et: Abi

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script that uses the KHTML Part to display the Plan Scripting online help
et: Pythoni skript KHTML komponendi abil Plani skriptimise abi näitamiseks

note: i18n: tag collection attribute text
en: Samples
et: Näited

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Samples to demonstrate scripting with Plan
et: Plani skriptimist demonstreerivad näited

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Project Information...
et: Trüki projekti teave...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print project information
et: Pythoni näidisskript projekti teabe trükkimiseks

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Resource busy Information...
et: Trüki ressursi hõivatuse teabe...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print resource busy information
et: Pythoni näidisskript ressursi hõivatuse teabe trükkimiseks
