kplatoui - en to fy translation catalogue (176 entries)

en: Account
fy: Akkount

en: Undefined
fy: Net-definearre

en: Non-working
fy: Net-wurkend

en: Working
fy: Wurkjend

en: Not scheduled
fy: Net pland

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: None
fy: Gjint

en: Project
fy: Projekt

en: Task
fy: Taak

en: Periodic
fy: Perioaden

en: Summary
fy: Gearfetting

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Start On
fy: Moat begjinne op

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Finish On
fy: Moat einigje op

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Fixed Interval
fy: Fêst tuskenskoft

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_effort)
en: Effort
fy: Ynspanning

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Duration
fy: Doer

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: Low
fy: Leech

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: High
fy: Heech

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishStart)
en: Finish-Start
fy: Ein-Start

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishFinish)
en: Finish-Finish
fy: Ein-Ein

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Work
fy: Wurk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Material
fy: Materiaal

en: Expected
fy: Ferwachte

en: Error
fy: Flater

en: Send
fy: Ferstjoere

en: Receive
fy: Untfange

en: Number
fy: Nûmer

en: Roman, upper case
fy: Roman haadletters

en: Roman, lower case
fy: Roman, lytseletters

en: Letter, upper case
fy: Letter, haadletters

en: Letter, lower case
fy: Letter, lytseletters

en: Close
fy: Slute

en: Week %1
fy: Wike %1

en: Previous year
fy: Foarich jier

en: Next month
fy: Takom moanne

en: Previous month
fy: Foarrige moanne

en: Select a week
fy: Selektearje in wike

en: Select a month
fy: Selektearje in moanne

en: Select a year
fy: Selektearje in jier

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Name
fy: Namme

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_description)
en: Description
fy: Beskriuwing

en: Total
fy: Totaal

[ctx: NonWorking]
en: NW
fy: VD

en: An effort has been estimated, but no resource has been assigned
fy: Der is in skatting makke fan de ynspanning, mar der is gjin helpboarne tawiisd

en: Url
fy: URL-adres

en: Send As
fy: Ferstjoere as

en: Status
fy: Tastân

en: Parent
fy: Haaditem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished
fy: Foltôge

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, runningGroup)
en: Running
fy: Aktyf

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Started
fy: Uteinsetten

en: Can start
fy: Kin starte

en: Resources
fy: Helpboarnen

en: Path
fy: Paad

en: Child
fy: Subitem

en: End Time
fy: Eintiid

[ctx: Default (calendar name)]
en: Default (%1)
fy: Standert (%1)

en: Cost per hour, normal time: %1
fy: Kosten per uur, normale tijd: %1

en: Cost per hour, overtime: %1
fy: Kosten per uur, overwerk: %1

en: Email
fy: E-post

en: Limit (%)
fy: Limyt (%)

en: Normal Rate
fy: Normaal taryf

en: Allow
fy: Tastean

en: Avoid
fy: Mije

en: Backwards
fy: Efertút

en: Forward
fy: Foarút

en: State
fy: Steat

en: Mode
fy: Modus

en: Overbooking
fy: Oerboeken

en: Message
fy: Berjocht

en: Not Started
fy: Net úteinsetten

en: Tasks that should have been started
fy: Taken dy start moatte soenen

en: Tasks that are running
fy: Taken dy aktuf binne

en: Tasks that have finished during this period
fy: Taken dy ûnder dizze perioade foltôge binne

en: Tasks that are scheduled to start next period
fy: Taken dy yn de folgjende perioade begjinne moatte

en: Settings
fy: Ynstellings

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_general)
en: General
fy: Algemien

en: View Settings
fy: Ynstellings besjen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Day
fy: Dei

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Week
fy: Wike

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Month
fy: Moanne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cumulative)
en: Cumulative
fy: Kumulatyf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual cost
fy: Werklike kosten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_startdateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_enddateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerDate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerDate)
en: Date
fy: Datum

en: Work...
fy: Wurk...

en: Add Calendar
fy: Kalinder taheakje

en: Add Subcalendar
fy: Subkalinder taheakje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Project Schedule:
fy: Projekt planning:

en: Add Task...
fy: Taak taheakje...

en: Add Milestone...
fy: Mylpeal taheakje...

en: Add Sub-Task...
fy: Subtaak taheakje...

en: Edit...
fy: Bewurkje...

en: Cannot Modify Url
fy: Kin URL-adres net oanpasse

en: Document url already exists: %1
fy: Dokumint url bestiet al: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_namelabel)
en: Name:
fy: Namme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add...
fy: Taheakje...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Change...
fy: Oanpasse...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemoveInterval) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, ui_removeModule)
en: Remove
fy: Fuortsmite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbView)
en: Open
fy: Iepenje

[ctx: Interval start time]
en: Start
fy: Uteinsette

[ctx: Interval length]
en: Length
fy: Lingte

en: Edit Work Intervals
fy: Wurkskoft bewurkje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Length
fy: Lingte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bClear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsClearBtn)
en: Clear
fy: Opskjinje

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Hidden columns:
fy: &Ferstoppe kolommen:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Visible columns:
fy: &Sichtbere kolommen:

en: Main View
fy: Haadside

en: Auxiliary View
fy: Eksterne side

en: Project Settings
fy: Projekt ynstellings

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The project name.
fy: De projektnamme.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The project leader.
fy: De projektlieder:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: &Choose...
fy: &Kies...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Scheduling Range
fy: PLanningsberik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Earliest start:
fy: Earste start:

en: Milestone Progress
fy: Mylpeal fuortgong

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, taskList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Tasks
fy: Taken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add required task
fy: Fereaske taak taheakje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBtn)
en: Remove required task
fy: Fereaske taak fuortsmite

en: No task attributed
fy: Gjin taak tawijd

en: No resource attributed
fy: Gjin helpboarne tawijd

en: Resource Settings
fy: Helpboarne ynstellings

en: Add Schedule
fy: Planning taheakje

en: Add Sub-schedule
fy: Subplanning taheakje

en: Calculate
fy: Berekkenje

en: Result
fy: Resultaat

en: Summary Task Settings
fy: Taak ynstellings oersicht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
fy: Foegje immen út jo adresboek yn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
fy: Kies...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Account:
fy: Akkount:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Cost:
fy: Kosten

en: Task Settings
fy: Taak ystellings

en: &General
fy: Al&gemien

en: &Resources
fy: Helpboa&rnen

en: &Documents
fy: &Dokuminten

en: &Cost
fy: &Kosten

en: Indent Task
fy: Taak ynspringe litte

en: Unindent Task
fy: Ynspringen fan taak ûngedien meitsje

en: Move Up
fy: Omheech ferpleatse

en: Move Down
fy: Omleech ferpleatse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel)
en: N&ame:
fy: N&amme:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
fy: Foegje immen út jo adresboek yn.

en: Task Progress
fy: Taak fuortgong

[ctx: Week number (year)]
en: Week %1 (%2)
fy: Wike %1 (%2)

[ctx: Week number]
en: Week %1
fy: Wike %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
fy: Begûn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Finished:
fy: Foltôge:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevWeekBtn)
en: Prev
fy: Foarige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextWeekBtn)
en: Next
fy: Folgjende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
fy: Ynfier taheakje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
fy: Ynfier fuortsmite

en: General Settings
fy: Algemiene ynstelling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCurrentDate)
en: Use current date
fy: Datum fan hjoed brûke

en: Resource
fy: Helpboarne

en: This Week
fy: Dizze wike

en: Total effort this week
fy: Totale ynspanning dizze wike

en: % Completed
fy: % foltôge

en: Used Effort
fy: Brûkte ynspanning

en: Remaining Effort
fy: Oerbleaune ynspanning

en: Planned Effort
fy: Plande ynspanning

en: Unsplit View
fy: Werjefte net spjalte

en: Split View
fy: Werjefte spjalte

en: WBS Definition
fy: Defenysje fan WBS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Code:
fy: Koade:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Separator:
fy: Ofskieder:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default Definition
fy: Standert defenysje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, levelsGroup)
en: Use Levels Definition
fy: Brûk nivodefenysje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Separator
fy: OfSkieder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateStarted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateFinished) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateDocuments)
en: Update
fy: Bywurkje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_cost) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_costgroup)
en: Cost
fy: Kosten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_fromgroup)
en: From
fy: Fan

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: To
fy: Oan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Group:
fy: Groep:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours per year:
fy: Oeren yn 't jier:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hours per month:
fy: Oeren yn 'e moanne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per week:
fy: Oeren yn 'e wike:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: These values are used when you estimate the effort needed to complete a task.
fy: Dizze wearden binne nedich as jo de ynspanning berekkenje hokker nedich is om in taak te foltôgjen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per day:
fy: Oeren yn 'e wike
