kplatowork - en to fy translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

en: File to open
fy: De te iepenjen triem

en: Edit with:
fy: BEwurkje mei:

en: Invalid document. No mimetype specified.
fy: Unjildich dokumint. Der is gjin mime triemtype oantsjutte.

en: Continue
fy: Trochgean

en: File-Format Mismatch
fy: Triemtype komt net oerien

en: This file is not editable
fy: Dizze triem is net te bewurkjen

en: Document is already open
fy: Dokumint is al iepene

en: Failed to open store:
     %1
fy: Koe store net iepenje:
     %1

en: Failed read file:
     %1
fy: Koe dizze triem net lêze:
     %1

en: Failed write file:
     %1
fy: De triem koe net bewarre wurde:
     %1
