kplatowork - en to gl translation catalogue (94 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
gl: PlanWork - Xestor de paquetes para a ferramenta de planificación de proxectos

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
gl: Xestor para Plan de paquetes de traballo

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
gl: © 1998-%1 Equipo de Plan

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
gl: &Editar…

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
gl: Vista

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
gl: &Ver

en: File to open
gl: Ficheiro a abrir

en: Failed to open document
gl: Non se puido abrir o documento

en: The file %1 does not exist.
gl: O ficheiro %1 non existe.

en: Document is already open:<br>%1
gl: O documento xa está aberto:<br> %1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
gl: Non se puido extraer o ficheiro do almacén:<br> %1

en: Invalid URL:<br>%1
gl: URL incorrecto:<br> %1

en: Document is already open:<br> %1
gl: O documento xa está aberto:<br> %1

en: File does not exist:<br>%1
gl: O ficheiro non existe:<br>%1

en: Edit with:
gl: Editar con:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
gl: <p>Este paquete de traballo xa existe no seu almacén de traballo</p><p>Proxecto:%1<br>Tarefa:%2</p><p>Quere actualizar o paquete existente con datos do novo?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
gl: Fallou a retiración. Non se poden atopar paquetes de traballo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
gl[0]: Retirar o paquete de traballo
gl[1]: Retirar os paquetes de traballo

en: Failed to load file:<br>%1
gl: Non se puido cargar o ficheiro:<br>%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
gl: Non é un ficheiro de traballo correcto:<br> %1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
gl: Documento incorrecto. O documento non contén un 'maindoc.xml'.

en: Failed to open file: %1
gl: Non se puido abrir o ficheiro %1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
gl: Erro de procesamento no ficheiro «%1» na liña %2, columna %3<br>Mensaxe de erro: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
gl: Documento incorrecto. Non se especificou a clase de ficheiro.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
gl: Documento incorrecto. A clase de ficheiro esperada, application/x-vnd.kde.plan.work deu %1

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
gl: Este documento é unha nova versión compatíbel con PlanWork (versión da sintaxe: %1)<br>Ao abrilo con esta versión de PlanWork perderá algunha información.

en: Continue
gl: Continuar

en: File-Format Mismatch
gl: Discrepancia de formato de ficheiro

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
gl: Documento incorrecto. A clase de ficheiro esperada, application/x-vnd.kde.kplato.work, deu %1

en: Edit failed. Cannot find a work package.
gl: Fallou a edición. Non se poden atopar paquetes de traballo.

en: Task Progress
gl: Progreso da tarefa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
gl: Comezado:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
gl: Rematado:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
gl: Engadir entrada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
gl: Retirar entrada

[ctx: @info:tooltip]
en: Type: %1<nl/>Url: %2
gl: Tipo: %1<nl/>URL: %2

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
gl: Modificar o progreso

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
gl: Definir como rematado

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
gl: Modificar o esforzo restante

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
gl: Modificar o esforzo actual

[ctx: @title:column]
en: Name
gl: Nome

[ctx: @title:column]
en: Type
gl: Tipo

[ctx: @title:column]
en: Responsible
gl: Responsábel

[ctx: @title:column]
en: Description
gl: Descrición

[ctx: @title:column]
en: Planned Start
gl: Comezo previsto

[ctx: @title:column]
en: Planned Finish
gl: Remate previsto

[ctx: @title:column]
en: Resource Assignments
gl: Asignación dos recursos

[ctx: @title:column]
en: Completion
gl: Progreso

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
gl: Esforzo real

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
gl: Esforzo restante

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
gl: Esforzo planificado

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
gl: Comezo real

[ctx: @title:column]
en: Started
gl: Comezado

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
gl: Remate real

[ctx: @title:column]
en: Finished
gl: Rematado

[ctx: @title:column]
en: Status
gl: Estado

[ctx: @title:column]
en: Note
gl: Nota

[ctx: @title:column]
en: Project Name
gl: Nome do proxecto

[ctx: @title:column]
en: Project Manager
gl: Xestor do proxecto

en: Configure View...
gl: Configurar vista…

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
gl: Tarefa: %1<nl/>Remate actual: %2<nl/>Remate previsto: %3<nl/>Estado: %4<nl/>Proxecto: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
gl: Tarefa: %1<nl/>Progreso: %2 %<nl/>Comezo actual: %3<nl/>Planificado: %4 - %5<nl/>Estado: %6<nl/>Proxecto: %7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
gl: Tarefa: %1<nl/>Previsto: %2 - %3<nl/>Estado: %4<nl/>Proxecto: %5

en: Remove Packages
gl: Retirar os paquetes

en: Remove Package
gl: Desinstalar o paquete

en: List
gl: Lista

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
gl: Escoller a lista de tarefas

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
gl: Escoller a liña de tempo

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
gl: Configurar PlanWork…

en: Edit...
gl: Editar…

[ctx: @verb]
en: View...
gl: Ver…

en: Send Package...
gl: Enviar paquete…

en: Edit Progress...
gl: Editar a progresión…

en: View Description...
gl: Ver a descrición…

en: This file is not editable
gl: Este ficheiro non pode editarse.

en: No work package is selected
gl: Non hai ningún paquete escollido

en: Cannot find work package
gl: Non se poden atopar paquetes de traballo

en: Could not open file. Sending is aborted.
gl: Non se puido acceder a un ficheiro. Interrompeuse o envío.

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
gl: Non se puido acceder a un ficheiro temporal. Interrompeuse o envío.

en: Work Package: %1
gl: Paquete de traballo: %1

en: Document is already open
gl: O documento xa está aberto

en: Failed to load project: %1
gl: Non se puido cargar o proxecto: %1

en: Cannot save to empty filename
gl: Non se pode gardar o ficheiro cun nome baleiro

en: Could not create the file for saving
gl: Non se puido crear un ficheiro para gardar

en: Not able to write '%1'. Partition full?
gl: Non se pode escribir en '%1'. Está a partición chea?

en: Failed to open store:
     %1
gl: Non se puido abrir o almacén:
    %1

en: Cannot save to projects store:
    %1
gl: Non se pode gardar documento no almacén de proxectos:
    %1

en: Failed read file:
     %1
gl: Fallou a lectura do ficheiro:
    %1

en: Failed write file:
     %1
gl: Fallou a escritura do ficheiro:
    %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
gl: Fundir os datos

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
gl[0]: <p>O paquete de traballo<b>«%2»</b>abriu un documento.</p><p>Pode perder datos se continúa.</p>
gl[1]: <p>O paquete de traballo<b>«%2»</b>abriu documentos.</p><p>Pode perder datos se continúa.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
gl: <p>O paquete de traballo <b>«%1»</b> modificouse.</p><p>Quere gardalo?</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
gl: <p>O paquete de traballo <b>«%1»</b></p><p> non puido abrir o almacén:</p><p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
gl: <p>O paquete de traballo<b>«%1»</b></p><p> non puido extraer o ficheiro:</p><p>%2</p>
