kplatowork - en to hne translation catalogue (13 entries)

en: Dag Andersen
hne: डैग वडरसन

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hne: संपादन (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hne: देखव (&V)

en: File to open
hne: फाइल जऊन ल खोलना हे

en: Edit with:
hne: के साथ के संपादन करव...

en: Invalid document. No mimetype specified.
hne: अवैध कागद. कोनो माइम-किसिम निरधारित नइ.

en: Continue
hne: जारी रखव

en: File-Format Mismatch
hne: फाइल फार्मेट मिसमैच

en: This file is not editable
hne: फाइल एक संपादन करे सके नइ हे

en: Document is already open
hne: कागद पहिली ही खुले हे

en: Failed to open store:
     %1
hne: भंडार खोले मं फेल:
     %1

en: Failed read file:
     %1
hne: फाइल पढ़े मं फेल:
     %1

en: Failed write file:
     %1
hne: फाइल लिखे मं फेल:
     %1
