kplato - en to kk translation catalogue (245 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өңд&еу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
kk: &Жоба

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: ToolBar (edit)
en: Edit
kk: Өңдеу

note: i18n: ectx: label, entry (Leader), group (Task defaults)
en: Name of task responsible
kk: Тапсырмаға жауаптысының аты

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintType), group (Task defaults)
en: Scheduling constraint type
kk: Жоспарлау шартының түрі

note: i18n: ectx: label, entry (StartTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how start constraint time is used
kk: Бастау мерзімінің шектеуі қалай қолданатының анықтайды

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintStartTime), group (Task defaults)
en: Constraint start date and time
kk: Бастау күні мен уақытын шектеу

note: i18n: ectx: label, entry (EndTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how end constraint time is used
kk: Аяқтау мерзімінің шектеуі қалай қолданатының анықтайды

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintEndTime), group (Task defaults)
en: Constraint end date and time
kk: Аяқтау күні мен уақытын шектеу

note: i18n: ectx: label, entry (EstimateType), group (Task defaults)
en: Type of estimate
kk: Болжам түрі

note: i18n: ectx: label, entry (Unit), group (Task defaults)
en: Estimate time unit
kk: Болжам уақыт бірлгі

note: i18n: ectx: label, entry (ExpectedEstimate), group (Task defaults)
en: Expected estimate
kk: Күткен болжамы

note: i18n: ectx: label, entry (OptimisticRatio), group (Task defaults)
en: Optimistic estimate
kk: Оптимисттік болжамы

note: i18n: ectx: label, entry (PessimisticRatio), group (Task defaults)
en: Pessimistic estimate
kk: Пессимисттік болжамы

note: i18n: ectx: label, entry (Description), group (Task defaults)
en: Task description
kk: Тапсырманың сипаттамасы

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Gradient
kk: Градиент

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Linear
kk: Сызықты

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Flat
kk: Жалпақ

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColorsEnabled), group (TaskColors)
en: Enable summary task level colors
kk: Тұжырымды тапсырма деңгейдің түсі болсын

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskDefaultColor), group (TaskColors)
en: Summary task default color
kk: Тұжырымды тапсырма әдетті түсі

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_1), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 1
kk: Тұжырымды тапсырма түсі, 1-деңгей

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_2), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 2
kk: Тұжырымды тапсырма түсі, 2-деңгей

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_3), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 3
kk: Тұжырымды тапсырма түсі, 3-деңгей

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_4), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 4
kk: Тұжырымды тапсырма түсі, 4-деңгей

note: i18n: ectx: label, entry (TaskNormalColor), group (TaskColors)
en: Task color in normal state
kk: Қалыпты күйдегі тапсырманың түсі

note: i18n: ectx: label, entry (TaskCriticalColor), group (TaskColors)
en: Task color in critical state
kk: Дағдарысты күйдегі тапсырманың түсі

note: i18n: ectx: label, entry (TaskFinishedColor), group (TaskColors)
en: Task color in finished state
kk: Біткен күйдегі тапсырманың түсі

note: i18n: ectx: label, entry (TaskErrorColor), group (TaskColors)
en: Task color in error state
kk: Қате күйдегі тапсырманың түсі

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneNormalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in normal state
kk: Қалыпты күйдегі кезеңнің түсі

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneCriticalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in critical state
kk: Дағдарысты күйдегі кезеңнің түсі

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneFinishedColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in finished state
kk: Біткен күйдегі кезеңнің түсі

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneErrorColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in error state
kk: Қате күйдегі кезеңнің түсі

note: i18n: ectx: label, entry (CheckForWorkPackages), group (Work Package)
en: Automatically check for new work packages
kk: Жұмыс дестелерді автоматты түрде қарастыру

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan retrieves work packages from project members
kk: Plan жұмыс дестелерін қарастыратын каталогы

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will delete the file after it has been read
kk: Қосылса, Plan файлды оқығаннан кейін өшіреді

note: i18n: ectx: label, entry (SaveFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will save the file after it has been read
kk: Қосылса, Plan файлды оқығаннан кейін сақтап алады

note: i18n: ectx: label, entry (SaveUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan saves work packages when the package has been read
kk: Plan жұмыс дестелерін оқығаннан кейін сақтайтын каталогы

note: i18n: ectx: label, entry (MinimumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The smallest duration unit allowed
kk: Қолданатын ең кысқа ұзақтық бірлігі

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The largest duration unit allowed
kk: Қолданатын ең ұзын ұзақтық бірлігі

en: Work & Vacation
kk: Жұмыс пен демалыс

en: Task Defaults
kk: Тапсырманың әдетті баптаулары

en: Task Colors
kk: Тапсырма түстері

en: Work Package
kk: Жұмыс дестесі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
kk: Осы тапсырмаға жауыпты тұлға.
    
    Бұл атқарушы тобындағыларымен шектелмей, кез келген тұлға бола алады. "Таңдау" батырмасы арқылы тікелей адрестік кітапшаңызға қатнауға болады.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Gradient:
kk: Градиенті:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Summary task
kk: Тұжырымды тапсырма

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default:
kk: Әдеттісі:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SummaryTaskLevelColorsEnabled)
en: Use level colors
kk: Деңгей түстері

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Level 1
kk: 1-деңгей

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Level 2
kk: 2-деңгей

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Level 3
kk: 3-деңгей

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Level 4
kk: 4-деңгей

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Task
kk: Тапсырма

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Normal:
kk: Кәдімгісі:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Critical:
kk: Дағдарыстысы:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Finished:
kk: Біткені:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Error:
kk: Қате:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Milestone
kk: Кезең

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
kk: Жауаптысы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
kk: Адрестік кітапшаңыздан адамды таңдап алыңыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
kk: Адрестік кітапшаңыздан адамды таңдап алыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
kk: Таңдау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Scheduling constraint:
kk: Жоспарлау шарты:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
kk: Барынша тез

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
kk: Барынша кеш

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
kk: Бастайтын кезі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
kk: Аяқтайтын кезі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
kk: Бастау мерзімінің басы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
kk: Аяқтау мерзімінің соңы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
kk: Белгілі уақыт аралығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_5)
en: Constraint Start time usage:
kk: Қолданатын бастау мерзімінің шектеуі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date and time
kk: Қазіргі күн мен уақыт

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date, specified time
kk: Қазіргі күн мен келтірілген уақыт

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Specified date and time
kk: Келтірілген күн мен уақыт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Constraint start time:
kk: Бастау мерзімінің шектеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Constraint End time usage:
kk: Қолданатын аяқтау мерзімінің шектеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_4)
en: Constraint end time:
kk: Аяқтау мерзімінің шектеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Estimate type:
kk: Болжам түрі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
kk: Жұмыс көлемі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
kk: Ұзақтығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Expected estimate:
kk: Күткен болжамы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Optimistic estimate:
kk: Оптимисттік болжамы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic estimate:
kk: Пессимисттік болжамы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckForWorkPackages)
en: Check for work packages
kk: Жұмыс дестелерді қарастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DeleteFile)
en: Delete file after it has been retrieved
kk: Алғаннан кейін файлды өшіру

en: This document has no syntax version.
    Opening it in Plan may lose information.
kk: Бұл құжаттың синтаксис нұсқасы жоқ.
    Plan-да ашсаңыз ақпарат жоғалуы мүмкін.

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: File-Format Error
kk: Файл пішім қатесі

en: This document was created with a newer version of KPlato than Plan can load.
    Syntax version: %1
    Opening it in this version of Plan may lose some information.
kk: Бұл құжат Plan жүктей алмайтын KPlato-ның жаңарақ бағдарламасымен жасалған.
    Синтаксис нұсқасы: %1Plan-ның қолдағы нұсқасымен ашсаңыз кейбр ақпарат жоғалуы мүмкін.

en: File-Format Mismatch
kk: Файл пішімінің келіспеуі

en: This document was created with a newer version of KPlatoWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
kk: Бұл құжат KPlatoWork-тың жаңарақ (синтаксис нұсқасы: %1) бағдарламасымен жасалған
    PlanWork-тың қолдағы нұсқасымен ашсаңыз кейбр ақпарат жоғалуы мүмкін.

en: Project Planning and Management Tool
kk: Жобаны жоспарлау және басқару құралы

[ctx: Network = task dependency network]
en: Network Scheduler
kk: Желілік жоспарлағышы

[ctx: @info:tooltip]
en: Built-in network (PERT) based scheduler
kk: Құрамыдағы желілік (PERT) жоспарлағышы

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Network (PERT) Scheduler</title><para>The network scheduler generally schedules tasks according to their dependencies. When a task is scheduled it is scheduled in full, booking the allocated resources if available. If overbooking is not allowed, subsequent tasks that requests the same resource will be scheduled later in time.</para><para>Tasks with time constraints will be scheduled first to minimize the problem with resource conflicts</para><para><note>This scheduler does not handle resource conflicts well.<nl/>You can try a different scheduler if available. You may also change resource allocations or add dummy dependencies to avoid the conflicts.</note></para>
kk: <title>ЖЖБЖ (PERT) желілік жоспарлағышы</title><para>Желілік жопарлағыш әдетте тапсырмаларды олардын тәуелдігіне қарай жоспарлайды. Тапсырма жоспарлағанда, ол толығымен, бар бөлінген ресурстарын жұмсап жоспар құрылады.Егер мүмкіндіктерді асыра қолдануы рұқсат етілмесе, бір ресурстарды қажет ететін келесі тапсырмалары кезектеп жоспарланады. </para><para>Уақыты шектеулі тапсырмалар ресурс қайшылықтарын азайту үшін алдымен жоспарланады</para><para><note>Бұл жоспарлағыш ресурс қайшылықтарды нашарлау шешеді.<nl/>Бар болса басқа жоспарлағышын қолданып көріңіз. Сонымен қатар (қайшылықты шешу үшін) ресурс бөлінуін өзгертуге, немесе айла тәуелдіктерін қосуға болады.</note></para>

en: Insert File
kk: Файлды ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current node:
kk: Назардағы түйін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_useProject)
en: Insert on top level
kk: Жоғарғы деңгейіге ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isParent)
en: Insert as children to current node
kk: Назардағы түйіннің туындысы қылып ендіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isAfter)
en: Insert after current node
kk: Назардағы түйіннен кейін енндіру

en: Invalid document. No mimetype specified.
kk: Жарамсыз құжат. MIME түрі келтірілмеген.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan, got %1
kk: Жарамсыз құжат. MIME түрі %1, ал керегі application/x-vnd.kde.plan

en: This document was created with a newer version of Plan (syntax version: %1)
    Opening it in this version of Plan will lose some information.
kk: Бұл құжат Plan-ның жаңарақ (синтаксис нұсқасы: %1) бағдарламасымен жасалған
    Plan-ның қолдағы нұсқасымен ашсаңыз кейбр ақпарат жоғалуы мүмкін.

en: Could not create the workpackage file for saving: %1
kk: Сақтайтын жұмысдесте файлы құрылмады: %1

en: Not able to write '%1'. Partition full?
kk: '%1' жазылмады. Дискі толы?

en: Saving...
kk: Сақтау...

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
kk: Жарамсыз құжат. MIME түрі %1, ал керегі application/x-vnd.kde.plan.work

en: This document was created with a newer version of PlanWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
kk: Бұл құжат PlanWork-тың жаңарақ (синтаксис нұсқасы: %1) бағдарламасымен жасалған
    PlanWork-тың қолдағы нұсқасымен ашсаңыз кейбр ақпарат жоғалуы мүмкін.

en: Internal error, failed to insert file.
kk: Ішкі қате, файлды енгізу жаңылысы.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert project
kk: Жобаны ендіру

en: Schedule Selector
kk: Жоспарды таңдап алу

en: Show Selector
kk: Таңдау диалогын көрсету

en: Edit...
kk: Өңдеу...

en: Define Estimate Conversions...
kk: Болжамын түрлендіруін анықтау...

en: Define WBS Pattern...
kk: ЖЖҚ түрін анықтау...

en: Define Currency...
kk: Ақшасын анықтау...

en: Insert Project File...
kk: Жоба файлын енгізу...

en: Open Report Definition File...
kk: Баянтnы айқындау файлын ашу....

en: Progress...
kk: Барысы...

en: Delete Task
kk: Тапсырманы өшіру

en: Description...
kk: Сипаттама...

en: Indent Task
kk: Тапсырманы шегіндіру

en: Unindent Task
kk: Тапсырманы шегінуден қайтару

en: Move Task Up
kk: Тапсырманы жоғарлату

en: Move Task Down
kk: Тапсырманы төмендету

en: Edit Resource...
kk: Атқарушыны өзгерту...

en: Edit Dependency...
kk: Тәуелдігін өзгерту...

en: Delete Dependency
kk: Тәуелдігін өшіру

[ctx: @info]
en: <note>This action cannot be undone.</note><nl/><nl/>Create a new Project from the current project with new project- and task identities.<nl/>Resource- and calendar identities are not changed.<nl/>All scheduling information is removed.<nl/><nl/>Do you want to continue?
kk: <note>Бұл қайтарылмайтын амал.</note><nl/><nl/>Назардағы жобадан жаңа жоба және тапсырма іс-әлпетімен жаңадан жоба құрылады.<nl/>Ресурс пен күнтізбе іс-әлпеті өзгертілмейді.<nl/>Бүкіл жоспарлау мәліметі өшіріледі.<nl/><nl/>Жалғастырмақсыз ба?

en: Task Status Report
kk: Тапсырманың күй-жай баянаты

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit working- and vacation days for resources
kk: Атқарушылардың жұмыс пен демалыс күндерін өзгерту

en: Cost Breakdown Structure
kk: Бағасының жіктелген құрылымы

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit cost breakdown structure.
kk: Бағасының жіктелген құрылымын өзгерту.

en: Resources
kk: Атқарушылар

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit resource breakdown structure
kk: Ресурстың жіктелген құрылымын өзгерту

en: Tasks
kk: Тапсырмалар

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit work breakdown structure
kk: Жұмыстың жіктелген құрылымын өзгерту

en: Dependencies (Graphic)
kk: Тәуелдіктері (график)

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit task dependencies
kk: Тапсырма тәуелдіктерін өзгерту

en: Dependencies (List)
kk: Тәуелдіктері (тізім)

en: Schedules
kk: Жоспарлары

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate and analyze project schedules
kk: Жоба жоспарларын есептеп талдау

en: Project Performance Chart
kk: Жобаның орындалу диаграммасы

[ctx: @info:tooltip]
en: View project status information
kk: Жобаның күй-жайы туралы мәліметті қарау

en: Task Status
kk: Тапсырманың күй-жайы

[ctx: @info:tooltip]
en: View task progress information
kk: Тапсырманың барысы туралы мәліметті қарау

en: Task Execution
kk: Тапсырманың орындалуы

[ctx: @info:tooltip]
en: View task execution information
kk: Тапсырманың орындалуы туралы мәліметті қарау

en: Work Package View
kk: Жұмыс дестелер көрінісі

[ctx: @info:tooltip]
en: View task work package information
kk: Тапсырма дестесі туралы мәліметті қарау

en: Gantt
kk: Гант диаграммасы

[ctx: @info:tooltip]
en: View Gantt chart
kk: Гант диаграмма көрінісі

en: Milestone Gantt
kk: Кезең Гант диаграммасы

[ctx: @info:tooltip]
en: View milestone Gantt chart
kk: Кезең Гант диаграммасын қарау

en: Resource Assignments
kk: Ресурстың бөлінуі

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in a table
kk: Ресурс бөліну кестесін қарау

en: Resource Assignments (Gantt)
kk: Ресурстың бөлінуі (Гант диа-сы)

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in Gantt chart
kk: Ресурстың бөліну Гант диаграммасын қарау

en: Cost Breakdown
kk: Бағасының жіктеуі

[ctx: @info:tooltip]
en: View planned and actual cost
kk: Жоспарлы және шын бағасын қарау

en: Tasks Performance Chart
kk: Тапсырмалар орындалу диаграммасы

[ctx: @info:tooltip]
en: View tasks performance status information
kk: Тапсырмалардың орындалу күй-жайы түралы мәліметті қарау

en: Report
kk: Баянат

[ctx: @info:tooltip]
en: View report
kk: Баянатты қарау

en: Editors
kk: Редакторлар

en: Views
kk: Көріністері

[ctx: Project execution views]
en: Execution
kk: Орындалуы

en: Reports
kk: Баянаттар

[ctx: (qtundo-format) @info:status 1=schedule name]
en: Calculate %1
kk: %1 жоспарын есептеу

en: Cannot baseline. The project is already baselined.
kk: Негізгідемесі құрылған жоқ. Жобаның негіздемесі бар екен.

en: This schedule is baselined. Do you want to remove the baseline?
kk: Жоспардың негіздемесі бар екен. Оны өшіргіңіз келе ме?

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reset baseline %1
kk: %1 жоспар негіздемесін ысырып тастау

[ctx: (qtundo-format)]
en: Baseline %1
kk: %1 негіздемесі

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
kk: %1 жоспарын қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete schedule %1
kk: %1 жоспарын өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move schedule %1
kk: %1 жоспарын жылжыту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add milestone
kk: Кезеңді қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-milestone
kk: Ішкі кезеңді қосу

en: A task that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
kk: Жоспарланған тапсырма өшіріледі. Бұл жоспардың түгелдігін бұзады.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task | Delete tasks
kk[0]: Тапсырмаларын өшіру

en: This task has been scheduled. This will invalidate the schedule.
kk: Тапсырма жоспарға кіргізілген. Бұл жоспардың түгелдігін бұзады.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Indent task
kk: Тапсырманы шегіндіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unindent task
kk: Тапсырманы ілгерлету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task up
kk: Тапсырманы жоғарлату

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task down
kk: Тапсырманы төмендету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
kk: Тапсырма тәуелдігін қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
kk: Тапсырманың тәуелдігін жоқ қылу

en: A resource that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
kk: Жоспарланған ресурс өшіріледі. Бұл жоспардың түгелдігін бұзады.

[ctx: @info]
en: Cannot open file:<br/><filename>%1</filename>
kk: Мына файл ашылмады:<br/><filename>%1</filename>

[ctx: @info:status]
en: Not scheduled
kk: Жоспарланбаған

en: Failed to open temporary file
kk: Уақытша файлды ашу жаңылысы

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/> <filename>%1</filename>
kk: Мына уақытша файлға сақтау жаңылысы:<br/><filename>%1</filename>

en: Work Package: %1
kk: Жұмыс дестесі: %1

en: Work Package for project: %1
kk: Мына жобаның жұмыс дестесі: %1

[ctx: Project manager]
en: Manager:
kk: Басшысы:

en: Project:
kk: Жоба:

[ctx: As in: Page 1 of 2]
en: of
kk: /

en: Page
kk: Бет

[ctx: Task name]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: Task completion]
en: Completion (%)
kk: Орындалуы (%)

en: Removing this category will also remove all its views.
kk: Санатты өшіргенде оның барлық көріністерін де өшіреді.

[ctx: @action:inmenu rename view]
en: Rename
kk: Атауын өзгерту

[ctx: @action:inmenu configure view]
en: Configure...
kk: Баптау...

[ctx: @action:inmenu remove view]
en: Remove
kk: Өшіру

[ctx: @action:inmenu rename view category]
en: Rename
kk: Атауын өзгерту

[ctx: @action:inmenu configure view category]
en: Configure...
kk: Баптау...

[ctx: @action:inmenu Remove view category]
en: Remove
kk: Өшіру

[ctx: @action:inmenu Insert View]
en: Insert...
kk: Ендіру...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
kk: Санаты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, afterLabel)
en: After
kk: Кейін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: View type:
kk: Көріністің түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
kk: Атауы:

[ctx: @title:window]
en: Add View
kk: Көріністі қосу

en: Resource Editor
kk: Ресурс редакторы

en: Task Editor
kk: Тапсырма редакторы

en: Work & Vacation Editor
kk: Жұмыс пен демалыс редакторы

en: Accounts Editor
kk: Есептер редакторы

en: Dependency Editor (Graphic)
kk: Тәуелдік редакторы (графикалық)

en: Dependency Editor (List)
kk: Тәуелдік редакторы (тізім)

en: Schedule Handler
kk: Жоспар редакторы

en: Task View
kk: Тапсырма көрінісі

en: Gantt View
kk: Гант диаграмма көрінісі

en: Milestone Gantt View
kk: Кезең Гант диаграмма көрінісі

en: Top
kk: Жоғары

[ctx: @title:window]
en: Configure View
kk: Көріністі баптау

[ctx: @title:window]
en: Configure Category
kk: Санатты баптау

[ctx: @title:window]
en: Add Report
kk: Баянатты қосу

[ctx: @title:window]
en: View Selector [modified]
kk: Көріністі таңдау [өзгертілген]

[ctx: @title:window]
en: View Selector
kk: Көріністі таңдау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Words
kk: Сөздер

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Sentences
kk: Сөйлемдер

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Syllables
kk: Буындар

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
kk: Жолдар

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters incl. spaces
kk: Таңбалар бос ор. қоса

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters without spaces
kk: Таңбалар бос ор-сыз

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Flesch reading ease
kk: Оқуға жеңілдігі (Flesch бойынша)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footEndNotes)
en: Include text from foot- and endnotes
kk: Астылық пен соңғылық сілтемелердің мәтінін келтіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoRefresh)
en: Automatically refresh data
kk: Деректерді автоматты түрде жаңарту
