kplatoui - en to kk translation catalogue (991 entries)

en: Document loaded, URL=%1
kk: Құжат жүктелді, URL=%1

en: Account
kk: Есебі

en: Undefined
kk: Анықталмаған

en: Non-working
kk: Істемейтін

en: Working
kk: Істейтін

[ctx: @item]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: @item The produced document]
en: Product
kk: Өнім

[ctx: @item Send a copy of the document]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: @item Send the reference (url) of the document]
en: Reference
kk: Сілтеме

[ctx: <hours>h:<minutes>m]
en: %1h:%2m
kk: %1с:%2м

[ctx: <days>d <hours>h:<minutes>m]
en: %1d %2h:%3m
kk: %1к %2с:%3м

[ctx: Year. Note: Letter(s) only!]
en: Y
kk: Ж

[ctx: Month. Note: Letter(s) only!]
en: M
kk: А

[ctx: Week. Note: Letter(s) only!]
en: w
kk: а

[ctx: Day. Note: Letter(s) only!]
en: d
kk: к

[ctx: Hour. Note: Letter(s) only!]
en: h
kk: сғ

[ctx: Minute. Note: Letter(s) only!]
en: m
kk: мм

[ctx: Second. Note: Letter(s) only!]
en: s
kk: с

[ctx: Millisecond. Note: Letter(s) only!]
en: ms
kk: мс

en: Deleted
kk: Өшірілген

en: Not scheduled
kk: Жоспарланған жоқ

en: Scheduled
kk: Жоспарлаған

en: Resource overbooked
kk: Атқрушының мүмкіндіктері сарқылған

en: Resource not available
kk: Атқарушы қол жеткізбеді

en: No resource allocated
kk: Атқарушы бөлінген жоқ

en: Cannot fulfill constraints
kk: Шарттарына шақ келмеді

en: Effort not met
kk: Көтермейтін жұмыс көлемі

en: Scheduling error
kk: Жоспарлау қатесі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: None
kk: Жоқ

en: Project
kk: Жоба

en: Sub-Project
kk: Жоба саласы

en: Task
kk: Тапсырма

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Milestone
kk: Кезең

en: Periodic
kk: Мезгілдігі

en: Summary
kk: Тұжырымы

en: As Soon As Possible
kk: Барынша тез

en: As Late As Possible
kk: Барынша кеш

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Start On
kk: Бастайтын кезі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Finish On
kk: Аяқтайтын кезі

en: Start Not Earlier
kk: Бастау мерзімінің басы

en: Finish Not Later
kk: Аяқтау мерзімінің соңы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Fixed Interval
kk: Белгілі уақыт аралығы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_effort)
en: Effort
kk: Жұмыс көлемі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Duration
kk: Жұмсалған уақыт

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: Low
kk: Төмен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: High
kk: Жоғары

en: Init
kk: Инициализация

en: Schedule project from: %1
kk: Жобаны келесіден жоспарлау: %1

[ctx: Schedule project forward]
en: Forward
kk: Ілгері

en: Calculate finish
kk: Бітіру кезін есептеу

[ctx: Schedule project backward]
en: Backward
kk: Кері қарай

en: Calculate start
kk: Бастау кезін есептеу

en: Schedule
kk: Жоспар

en: Schedule tasks forward
kk: Тапсырмаларды ілгері жоспарлау

en: Scheduled finish: %1
kk: Жоспарланған бітіруі: %1

en: Could not finish project in time: %1
kk: Жоба кезінде аяқталмайды: %1

en: Finished project exactly on time: %1
kk: Жобаның нақты аяқталған кезі: %1

en: Finished project before time: %1
kk: Келесі уақытына дейін аяқталған жоба: %1

en: Schedule project forward from: %1
kk: Жобаны келесіден кейін жоспарлау: %1

en: Calculate late finish
kk: Ең соңғы аяқтау кезін есептеу :

en: Late finish calculated: %1
kk: Есептелген ең кеш бітіру кезі: %1

en: Calculate early start
kk: Ең ерте бастау кезін есептеу

en: Schedule project backward from: %1
kk: Жобаны келесіден алдында жоспарлау: %1

en: Early start calculated: %1
kk: Есептелген ең ерте бастау кезі: %1

en: Schedule tasks backward
kk: Жобаларды артқа қарай жоспарлау

en: Failed to finish project within target time
kk: Көздеген кезде жоба аяқталмайды

en: Scheduled start: %1, target time: %2
kk: Жоспарланған бастау: %1, көздеген кезі %2

en: Must start project early in order to finish in time: %1
kk: Мына кезде аяқатау үшін жобаны ертерек бастау керек: %1

en: Start project exactly on time: %1
kk: Жобаны бастайтын нақты уақыт: %1

en: Can start project later than time: %1
kk: Жобаны мына уақытынан кейін бастауға болады : %1

en: Calculation took: %1
kk: Есепке кеткені: %1

en: Start calculating forward
kk: Ілгері есептеуді бастау

en: Finished calculating forward: %1 ms
kk: Ілгері есептеу аяқталды: %1 мс

en: Start calculating backward
kk:  Артқа есептеуді бастау

en: Finished calculating backward: %1 ms
kk: Артқа есептеу аяқталды: %1 мс

en: Start scheduling forward
kk: Ілгері жоспарлауды бастау

en: Finished scheduling forward: %1 ms
kk: Ілгері жоспарлау аяқталды: %1 мс

en: Start scheduling backward
kk: Артқа қарай жоспарлауды бастау

en: Finished scheduling backward: %1 ms
kk: Артқа қарай жоспарлау аяқталды: %1 мс

en: Plan
kk: Жоспар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishStart)
en: Finish-Start
kk: Аяқтау-Бастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishFinish)
en: Finish-Finish
kk: Аяқтау-Аяқтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bStartStart)
en: Start-Start
kk: Бастау-Бастау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Work
kk: Жұмыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Material
kk: Материал

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Work
kk: Жұмыс

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Material
kk: Материал

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Team
kk: Топ

en: Make appointments: Invalid time
kk: Кездесуді жоспарлау: жарамсыз уақыт

en: Resource %1 has no calendar defined
kk: %1 атқарушының күнтізбесі анықталмаған

en: Make appointments: Node start time is not valid
kk: Кездесуді жоспарлау: бастау уақыты жарамсыз

en: Make appointments: Node end time is not valid
kk: Кездесуді жоспарлау: аяқтау уақыты жарамсыз

en: Resource %1 not available in interval: %2 to %3
kk: %1 атқарушы келесі аралықта қол жеткізбейді: %2 - %3

en: Could not match effort. Want: %1 got: %2
kk: Керек көлем жиналмады: Керегі: %1 бары: %2

en: Resource %1 available from %2 to %3
kk: %1 атқарушы %2 - %3 аралығында қол жеткізеді

en: Expected
kk: Күтетіні

note: i18n("Debug");
en: Info
kk: Мәлімет

en: Warning
kk: Ескерту

en: Error
kk: Қате

en: Baselined
kk: Негізделген

en: Scheduling
kk: Жоспарлау

en: Calculate early finish
kk: Ең ерте бітіру кезін есептеу

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint
kk: %1: Шартқа келмеді

en: Resource %1 booked from %2 to %3
kk: %1 атқарушы %2 - %3 аралықта сүралды

en: Early finish calculated: %1
kk: Есептелген ең ерте бітіру кезі: %1

en: Calculate late start
kk: Ең кеш бастау кезін есептеу

en: Late start calculated: %1
kk: Есептелген ең кеш бастау кезі: %1

en: Start schedule forward: %1
kk: Ілгері жоспарлаудың басы: %1

en: Schedule from start %1
kk: Бастауы %1 деп жоспарлау

en: Scheduled: %1 to %2
kk: Жоспарланды: %1 %2:

en: %1: Scheduling failed using late finish, trying early finish instead.
kk: %1: кеш аяқтаумен жоспарлау болмады, ерте аяқтаумен талпынып көреді

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint. Negative float=%2
kk: %1: Шартқа келмеді. Жетпейтін уақыт=%2

en: Effort not met. Estimate: %1, planned: %2
kk: Көтермейтін жұмыс көлемі. Болжамы: %1, жоспар бойынша: %2

en: Failed to schedule within project target time
kk: Жобаны көздеген уақытқа жоспарлауға келмеді

en: Starting earlier than early start
kk: Бастаудың ертесінен ерте бастау

en: Finishing later than late finish
kk: Бастаудың кешінен кеш бастау

en: Finished schedule forward: %1 ms
kk: Ілгері жоспарлау аяқталды: %1 мс

en: Schedule from end time: %1
kk: Аяқтауы %1 деп жоспарлау

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule within late finish.
kk: %1: Кешігіп аяқтауы да жоспарлауға келмеді.

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule within successors start time
kk: %1: Керек істердің бастау уақыты жоспарға сыймады

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule after early start.
kk: %1: Бастаудың ертесінен кейін жоспарлауға келмеді.

en: No resource has been allocated
kk: Атқарушы бөлінген жоқ

en: Could not match work duration. Want: %1 got: %2
kk: Жұмыстың ұзақтығы жоспарға сыймады. Керегі: %1 бары: %2

en: Send
kk: Жіберу

en: Receive
kk: Қабылдау

en: Number
kk: Сан

en: Roman, upper case
kk: Римдік сан, үлкен әріп

en: Roman, lower case
kk: Римдік сан, кіші әріп

en: Letter, upper case
kk: Әріп, үлкен

en: Letter, lower case
kk: Әріп, кіші

en: Printing
kk: Басып шығару

en: Close
kk: Жабу

en: Week %1
kk: %1-апта

en: Next year
kk: Келесі жыл

en: Previous year
kk: Алдыңғы жыл

en: Next month
kk: Келесі ай

en: Previous month
kk: Алдыңғы ай

en: Select a week
kk: Аптаны таңдау

en: Select a month
kk: Айды таңдау

en: Select a year
kk: Жылды таңдау

en: Select the current day
kk: Бүгінгі күнді таңдау

[ctx: 1=account name]
en: %1 (Default account)
kk: %1 (Әдетті есебі)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Name
kk: Атауы

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_description)
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify account name
kk: Есебінің атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: De-select as default account
kk: Әдетті есебі болудан шығару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Select as default account
kk: Әдетті есебі қылу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify account description
kk: Есебінің сипаттамасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add account
kk: Есебін қосу

en: Actual total cost: %1, planned total cost: %2
kk: Шын қортынды бағасы: %1, жоспарлағаны: %2

en: Total
kk: Қортындысы

en: The total cost for the account shown as: Actual cost [ Planned cost ]
kk: Есебі бойынша қорытынды бағасы: Шын бағасы [Жоспарлаған бағасы] дегені

[ctx: 1=calendar name]
en: %1 (Default calendar)
kk: %1 (Әдетті күнтізбе)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar name
kk: Күнтізбенің атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: De-select as default calendar
kk: Әдетті күнтізбе болудан шығару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Select as default calendar
kk: Әдетті күнтізбе қылу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar timezone
kk: Күнтізбенің уақыт белдеуін өзгерту

[ctx: @title:column]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: @title:column]
en: Timezone
kk: Уақыт белдеуі

[ctx: (qtundo-format)]
en: Re-parent calendar
kk: Күнтізбені реттеп шығу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move calendar
kk: Күнтізбені жыжыту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add calendar
kk: Күнтізбені қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete calendar
kk: Күнтізбені өшіру

[ctx: Undefined]
en: U
kk: Бмл

[ctx: NonWorking]
en: NW
kk: Дем

[ctx: Working]
en: W
kk: Жұм

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar state
kk: Күнтізбенің күйін өзгерту

[ctx: 1=time 2=The number of hours of work duration (non integer)]
en: %1, %2 hours
kk: %1, %2 сағат

[ctx: @info:tooltip]
en: Undefined
kk: Анықталмаған

[ctx: @info:tooltip]
en: Non-working
kk: Демалыс

[ctx: @title:column]
en: Weekday
kk: Апта күні

[ctx: @title:column]
en: Date
kk: Күні

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the task
kk: Тапсырманың атауы.

[ctx: @info:tooltip]
en: Task type
kk: Тапсырманың түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: The person responsible for this task
kk: Тапсырмаға жауапты тұлға

[ctx: @info:tooltip]
en: List of resource allocations
kk: Бөлінген атқарушылар тізімі

[ctx: @info:tooltip]
en: The timing constraint type
kk: Уақытын шектеу түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: Constraint start time
kk: Бастау мерзімінің шектеуі

[ctx: @info:tooltip]
en: Constraint end time
kk: Аяқтау мерзімінің шектеуі

[ctx: @info:tooltip]
en: Task notes
kk: Тапсырма жазбалары

[ctx: @info:tooltip]
en: Work Breakdown Structure Code
kk: Жұмыстың жіктелген құрылым коды

[ctx: @info:tooltip]
en: Node level
kk: Түйіннің деңгейі

[ctx: @info:tooltip]
en: Risk controls the PERT distribution used when calculating the actual estimate for this task
kk: Назардағы тапсырманы болжағанда ЖЖБЖ (PERT - жобаларды жоспарлау және басқару жүйесі) негізінде тәуекел бақылауын қолдану

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for running costs
kk: Шын шығындар есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for cost incurred at startup of the task
kk: Тапсырманы бастапқы шығындар есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost incurred at startup of the task
kk: Тапсырманы бастауымен байланысты шығын

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for cost incurred at shutdown of the task
kk: Тапсырманы доғару шығындар есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost incurred at shutdown of the task
kk: Тапсырманы доғарумен байланысты шығын

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned start time
kk: Жоспарлаған бастау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned finish time
kk: Жоспарлаған аяқтау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: Earliest start time allowed by dependencies
kk: Тәуелді істері рұқсат ететін ең ерте бастау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: Earliest finish time allowed by dependencies
kk: Тәуелді істері рұқсат ететін ең ерте аяқтау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest start time allowed by dependencies
kk: Тәуелді істері рұқсат ететін ең кеш бастау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest finish time allowed by dependencies
kk: Тәуелді істері рұқсат ететін ең кеш аяқтау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: The planned duration
kk: Жоспарланған ұзақтығы

[ctx: @info:tooltip]
en: The variance of the duration
kk: Ұзақтығының ауытқуы

[ctx: @info:tooltip]
en: The optimistic duration
kk: Оптимисттік ұзақтығы

[ctx: @info:tooltip]
en: The pessimistic duration
kk: Пессимисттік ұзақтығы

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration by which a tasks start can be delayed without affecting the project completion time
kk: Жобаны бітіру уақытына әсер етпей тапсырманың бастау кезін кешіктіруге болатын ұзақтығы

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration by which the duration of a task or path has to be reduced in order to fulfill a timing constraint
kk: Бекітілген уақытта үлгеру үшін тапсырма не тапсырмалар тізбегінің ұзақтығын қысқартуға қажет уақыт аралығы

[ctx: @info:whatsthis]
en: Negative float is the duration by which the duration of a task or path has to be reduced in order to fulfill a timing constraint.
kk: Жетпейтін уақыт - бекітілген уақытта үлгеру үшін тапсырма не тапсырма тізбегінің ұзақтығын қысқартуға қажет уақыт аралығы.

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration by which a task can be delayed or extended without affecting the start of any succeeding task
kk: Барлық ілеспе тапсырмалардың бастауына әсер етпей, тапсырманы кешіктіруге не ұзартуға болатын уақыт

[ctx: @info:whatsthis]
en: Free float is the duration by which a task can be delayed or extended without affecting the start of any succeeding task.
kk: Бос уақыт қоры - кез-келген ілеспе тапсырманың бастау уақытына әсер етпей тапсырма уақтытын кешіктіруге не ұзартуға болатын ұзақтығы.

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration from Early Start to Late Start
kk: Ерте бастау мен кеш бастау арасындағы уақыт аралығы

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start float is the duration from Early Start to Late Start.
kk: Бастау уақыт қоры - Ерте бастау мен Кеш бастау арасындағы аралық.

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration from Early Finish to Late Finish
kk: Ерте аяқтау мен кеш аяқтау арасындағы уақыт аралығы

[ctx: @info:whatsthis]
en: Finish float is the duration from Early Finish to Late Finish.
kk: Аяқтау уақыт қоры - Ерте аяқтау мен Кеш аяқтау арасындағы аралық.

[ctx: @info:tooltip]
en: The resources assigned to the task
kk: Тапсырмаға бөлінген атқарушылары

[ctx: @info:tooltip]
en: Task status
kk: Тапсырманың күй-жайы

[ctx: @info:tooltip]
en: Task completion
kk: Тапсырманың орындалуы

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned effort
kk: Жоспарланған жұмыс көлемі

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual effort
kk: Іс жүзіндегі жұмыс көлемі

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort
kk: Қалған жұмыс көлемі

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned cost
kk: Жоспарлаған бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual cost
kk: Шын бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Time when task was actually started
kk: Іс жүзінде тапсырманы бастаған кезі

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows if the task is started
kk: Егер тапсырма басталса - көрсетіледі

[ctx: @info:tooltip]
en: Time when task was actually finished
kk: Іс жүзінде тапсырманы аяқтаған кезі

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows if the task is finished
kk: Егер тапсырма аяқталса - көрсетіледі

[ctx: @info:tooltip]
en: Status Note
kk: Күй-жай жазбасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculated expected estimate
kk: Есептеп болжаған бағалауы

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculated estimate variance
kk: Есептеп болжаған ауытқуы

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic estimate
kk: Оптимисттік болжамы

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic estimate
kk: Пессимисттік болжамы

[ctx: @info:tooltip]
en: Type of estimate
kk: Болжам түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: The calendar used when estimate type is Duration
kk: Бажам түрі"Ұзақтығы" болғанда қолданатын күнтізбесі

[ctx: @info:tooltip]
en: The most likely estimate
kk: Ең ықтимал бағалауы

[ctx: @info:tooltip]
en: Type of risk
kk: Тәуекелдің түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the tasks scheduling status
kk: Тапсырмалардың жоспарлау күй-жайын көрсетеді

[ctx: @info:tooltip]
en: The task has not been scheduled
kk: Бұл тапсырма жоспарланбаған

en: An effort has been estimated, but no resource has been assigned
kk: Жұмыс көлемі бағаланды, бірақ ешбір атқарушы бөлінбеген

[ctx: @info:tooltip]
en: A resource assigned to this task is overbooked
kk: Бұл тапсырмаға тағайындалған атқарушының мүмкіндіктері жетпейді

[ctx: @info:tooltip]
en: A resource assigned to this task is not available
kk: Бұл тапсырмаға тағайындалған атқарушы қол жеткізбейді

[ctx: @info:tooltip]
en: A timing constraint could not be met
kk: Уақыттың шектеуіне келмейді

[ctx: @info:tooltip]
en: The assigned resource could not meet the estimated effort
kk: Тағайындалған атқарушы бағаланған жұмыс көлемін көтермейді

[ctx: @info:tooltip]
en: A scheduling error occurred
kk: Жоспарлау қатесі орын алды

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Scheduled
kk: Жоспарланған жұмыстың бюджетінің бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Performed
kk: Орындалған жұмыстың бюджетінің бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual Cost of Work Performed
kk: Орындалған жұмыстың шын бағасы

en: Schedule performance index (BCWP/BCWS)
kk: Жоспарды орындау көрсеткіші (ОЖББ/ЖЖББ)

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the resource or resource group
kk: Атқарушы не атқарушы тобының атауы

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of the resource or resource group
kk: Атқарушы не атқарушы тобының түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: The initials of the resource
kk: Атқарушы атауының инициалдары.

[ctx: @info:tooltip]
en: The e-mail address of the resource
kk: Атқарушының эл.пошта адресі

[ctx: @info:tooltip]
en: The calendar defines when the resource is working
kk: Атқарушының жұмыс күндерін анықтайтын күнтізбесі

[ctx: @info:tooltip]
en: The maximum load that can be assigned
kk: Бөліне алатын макс. жүктеуі

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines when the resource is available to the project
kk: Атқарушының жобаға бөле алатын уақыты қашан екенін анықтап береді

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost pr hour, normal hours
kk: Сағаттық мөлшерлемесі (бағасы), жұмыс уақыт кезінде

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost pr hour, overtime hours
kk: Сағаттық мөлшерлемесі (бағасы), жұмыс уақытынан тыс кезде

[ctx: @info:tooltip]
en: The fixed cost
kk: Белгіленген баға

[ctx: @info:tooltip]
en: The account where the resource cost is accumulated
kk: Атқарушының қортынды бағасын қортындылайтын есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the account
kk: Есебінің атауы

[ctx: @info:tooltip]
en: The description of the account
kk: Есебінің түсініктемесі

[ctx: @info:tooltip]
en: The schedules state
kk: Жоспардың күй-жайы

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls resource overbooking when scheduling
kk: Атқарушының мүмкіндігін асыра жоспарлағанын бақылау

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Controls resource overbooking when scheduling.</para><para>If overbooking is allowed, a resource may be booked (on working days) to work more than it is available. This can happen if the resource is allocated to multiple tasks or are booked on other projects.</para><para>If overbooking is to be avoided, resources will not be booked more than they are available. On resource conflict, tasks will be delayed until the resource is available.</para>
kk: <para>Жоспарлағанда ресурстың мүмкіндігін асырмауын бақылау.</para> <para>Егер мүмкіндіктерін асыру рұқсат етілсе, ресурс (жұмыс күндері) бар-жоғына қарамай бөліне береді. Бұндай, ресурс бірнеше тапсырмалар не жобалар арасында бөлінгенде болады.</para><para>Егер оның асырмауы бақылау астында болса, ресурс мүмкідігінен асырылмай болінеді. Қайшылықта, тапсырмалар кейінге, ресурсы қайта пайда болғанша, қалдырылады.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The distribution to be used during scheduling
kk: Жоспарлағанда қолданатын үлестірімі

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines the schedules to be calculated
kk: Есептейтін жоспарларды анықтау

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduled start time
kk: Жоспарланған бастау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduled finish time
kk: Жоспарланған аяқтау уақыты

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduling direction
kk: Жоспарлау бағыты

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The scheduling direction.</para><para>If direction is Forward, the project is scheduled starting at the projects earliest start time specified in the main project dialog.</para><para>If direction is Backward, the project is scheduled starting at the projects latest finish time specified in the main project dialog.</para>
kk: <para>Жоспарлау бағыты.</para><para>Бағыты 'Ілгері' болса, жоба негізгі диалогында 'Бастау мерзімінің басы' деп келтірілген кезінен бастап жоспарланды.</para><para>Бағыты 'Кері қарай' болса, жоба негізгі диалогында 'Аяқтау мерзімінің соңы' деп келтірілген кезге жобаның аяқтауын келтіріп, жоспарланады. </para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduler used for calculating the project schedule
kk: Жабаны жоспарлауға қолданатын жоспарлағыш

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The scheduler used for calculating the project schedule.</para><para>The default built-in scheduler is the Network Scheduler.</para><para>Other schedulers presently available is RCPS if libRCPS is installed on your system. RCPS is a genetics based resource constrained project scheduler.</para>
kk: <para>Жабаны жоспарлауға қолданатын жоспарлағыш.</para><para>Құрамындағы әдетті жоспарлағышы - Желілік жоспарлағыш</para><para>Егер жүйеңізде libRCPS орнатылған болса, оңда екінші жоспарлағышыңыз - RCPS. RCPS дегенi - Шектеулі ресурс жоба жоспарлағышының біреуі.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The granularity used when calculating the project schedule
kk: Жабаны жоспарлауға қолданатын ірілік деңгейі

[ctx: @info:tooltip]
en: The url of the document
kk: Құжаттың URL-адресі

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of the document
kk: Құжаттың түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: The status of the document
kk: Құжаттың күй-жайы

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines how this document is sent
kk: Құжат қалай жіберілетінін анықтау

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the calendar
kk: Күнтібенің атауы.

[ctx: @info:tooltip]
en: The timezone of the calendar
kk: Күнтібенің уақыт белдеуі

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the required task
kk: Қажетті тапсырманың атауы.

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the dependent task
kk: Тәуелді тапсырманың атауы.

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of relation
kk: Қатынастың түрі

[ctx: @info:tooltip]
en: The relations time lag
kk: Қатынас жағының уақыт айырмашылығы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove document
kk: Құжатты кетіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Type
kk: Түрі

en: Send As
kk: Былай сақтау

en: Status
kk: Күй-жайы

en: Parent
kk: Аталығы

[ctx: Cost based Budgeted Cost of Work Scheduled]
en: BCWS Cost
kk: ЖЖББ бағасы

[ctx: Cost based Budgeted Cost of Work Performed]
en: BCWP Cost
kk: ОЖББ бағасы

[ctx: Cost based Actual Cost of Work Performed]
en: ACWP Cost
kk: ОЖШБ бағасы

[ctx: Effort based Budgeted Cost of Work Scheduled]
en: BCWS Effort
kk: ЖЖББ жұмыс көлемі

[ctx: Effort based Budgeted Cost of Work Performed]
en: BCWP Effort
kk: ОЖББ жұмыс көлемі

[ctx: Effort based Actual Cost of Work Performed]
en: ACWP Effort
kk: ОЖШБ жұмыс көлемі

[ctx: Cost based Schedule Performance Index]
en: SPI Cost
kk: ЖОК бойынша бағасы

[ctx: Cost based Cost Performance Index]
en: CPI Cost
kk: БҰК бойынша бағасы

[ctx: Effort based Schedule Performance Index]
en: SPI Effort
kk: ЖОК бойынша жұмыс көлемі

[ctx: Effort based Cost Performance Index]
en: CPI Effort
kk: БҰК бойынша жұмыс көлемі

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Budgeted Cost of Work Scheduled
kk: Баға бойынша Жоспарланған жұмыстың бюджетінің бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Budgeted Cost of Work Performed
kk: Баға бойынша Орындалған жұмыстың бюджетінің бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Actual Cost of Work Performed
kk: Баға бойынша Орындалған жұмыстың шын бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Budgeted Cost of Work Scheduled
kk: Көлемі бойынша Жоспарланған жұмыстың бюджетінің бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Budgeted Cost of Work Performed
kk: Көлем бойынша Орындалған жұмыстың бюджетінің бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Actual Cost of Work Performed
kk: Көлем бойынша Орындалған жұмыстың шын бағасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Schedule Performance Index (BCWP/BCWS)
kk: Баға бойынша Жоспарды орындау көрсеткіші (ОЖББ/ЖЖББ)

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Cost Performance Index (BCWP/ACWS)
kk: Жоба бағасын ұстану көрсеткіші (ОЖББ/ЖЖШБ)

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Schedule Performance Index (BCWP/BCWS)
kk: Көлемі негізінде Жоспарды орындау көрсеткіші (ОЖББ/ЖЖББ)

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Cost Performance Index (BCWP/ACWS)
kk: Көлемі негізінде бағасын ұстану көрсеткіші (ОЖББ/ЖЖШБ)

[ctx: @title:column Budgeted Cost of Work Scheduled]
en: BCWS
kk: ЖЖББ

[ctx: @title:column Budgeted Cost of Work Performed]
en: BCWP
kk: ОЖББ

[ctx: @title:column Actual Cost of Work Performed]
en: ACWP
kk: ОЖШБ

[ctx: @title:column Schedule Performance Index]
en: SPI
kk: ЖОК

[ctx: @title:column Cost Performance Index]
en: CPI
kk: БҰК

[ctx: @title:column]
en: Cost:
kk: Бағасы:

[ctx: @title:column]
en: Effort:
kk: Жұмыс көлемі:

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule Performance Index
kk: Жоспарды Орындау Көрсеткіші (ЖОК)

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost Performance Index
kk: Баға Ұстану Ккөрсеткіші (БҰК)

[ctx: @info:tooltip]
en: Performance indicators based on cost
kk: Баға негізіндегі орындау көрсеткіші

[ctx: @info:tooltip]
en: Performance indicators based on effort
kk: Жұмыс көлемі негізіндегі орындау көрсеткіші

[ctx: @info:tooltip]
en: No resources has been allocated
kk: Атқарушы бөлінген жоқ

[ctx: @info:tooltip 1=resource name]
en: Allocated resource:<nl/>%1
kk: Бөлінген атқарушылары:<nl/>%1

[ctx: @info:tooltip 1=list of resources]
en: Allocated resources:<nl/>%1
kk: Бөлінген атқарушылары:<nl/>%1

en: Target times
kk: Көздейтін уақттар

[ctx: @info:tooltip]
en: Earliest start and latest finish
kk: Ең ерте бастау мен ең кеш аяқтауы

[ctx: @info:tooltip]
en: Not applicable, estimate type is Effort
kk: Келмейді, бағалау түрі "Жұмыс көлемі"

[ctx: @info:tooltip]
en: Not applicable, constraint is Fixed Interval
kk: Келмейді, аралығы шектелген

[ctx: @info:tooltip]
en: Estimated effort: %1
kk: Болжамды жұмыс көлемі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Estimated duration: %1
kk: Болжамды ұзақтығы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic effort: %1
kk: Оптимисттік жұмыс көлемі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic duration: %1
kk: Оптимисттік ұзақтығы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic effort: %1
kk: Пессимисттік: жұмыс көлемі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic duration: %1
kk: Пессимисттік ұзақтығы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for resource cost: %1
kk: Атқарушының бағасының есебі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for resource cost
kk: Атқарушының бағасының есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task startup cost: %1
kk: Тапсырманы бастау бағасының есебі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task startup cost
kk: Тапсырманы бастау бағасының есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task shutdown cost: %1
kk: Тапсырманы аяқтау бағасының есебі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task shutdown cost
kk: Тапсырманы аяқтау бағасының есебі

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduled start: %1
kk: Жоспарланған бастау: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduled finish: %1
kk: Жоспарланған аяқтауы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduled duration: %1
kk: Жоспарланған ұзақтығы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT duration variance: %1
kk: ЖЖБЖ (PERT) ұзақтық ауытқуы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT estimate variance: %1
kk: ЖЖБЖ (PERT) бағалау ауытқуы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT optimistic duration: %1
kk: ЖЖБЖ (PERT) оптимисттік ұзақтығы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic estimate: %1
kk: Оптимисттік болжамы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT expected estimate: %1
kk: ЖЖБЖ (PERT) болжалды бағалауы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT pessimistic duration: %1
kk: uЖЖБЖ (PERT) пессимисттік ұзақтығы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic estimate: %1
kk: Пессимисттік болжамы: %1

[ctx: @info:tooltip 1=list of resources]
en: Assigned resources:<nl/>%1
kk: Бөлінген атқарушылары:<nl/>%1

[ctx: @info:tooltip]
en: Task is %1% completed
kk: Тапсырманың %1% бітті

en: Finished late
kk: Кеш аяқталған

en: Finished early
kk: Ерте аяқталған

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished
kk: Аяқталған

en: Running late
kk: Кешігу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, runningGroup)
en: Running
kk: Орындалып жатыр

en: Started late
kk: Кеш басталғані

en: Started early
kk: Ерте басталған

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Started
kk: Басталған

en: Not started
kk: Басталмаған

en: Can start
kk: Бастауға болады

en: Delayed
kk: Кідіртілген

en: Cannot start
kk: Бастауға болмайды

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished %1 late
kk: %1 кеш аяқталған

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished %1 early
kk: %1 ерте аяқталған

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished
kk: Аяқталған

[ctx: @info:tooltip]
en: Started %1 late
kk: %1 кеш басталған

[ctx: @info:tooltip]
en: Started %1 early
kk: %1 ерте басталған

[ctx: @info:tooltip]
en: Started
kk: Басталған

[ctx: @info:tooltip]
en: Running
kk: Орындалып жатыр

[ctx: @info:tooltip]
en: Can start
kk: Бастауға болады

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot start
kk: Бастауға болмайды

[ctx: @info:tooltip]
en: Not started
kk: Басталмаған

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual start: %1
kk: Шын басталуы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task started at: %1
kk: гТапсырма басталған кезі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task is not started
kk: гТапсырма басталмаған

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual finish: %1
kk: Шын аяқталуы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task finished at: %1
kk: Тапсырма аяқталған кезі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task is not finished
kk: Тапсырма аяқталмаған

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned effort until %1: %2
kk: %1 дейінгі жоспарланған жұмыс көлемі: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual effort used up to %1: %2
kk: %1 дейінгі іс жүзіндегі жұмыс көлемі: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort: %1
kk: Қалған жұмыс көлемі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned cost until %1: %2
kk: %1 дейінгі жоспарланған бағасы: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual cost until %1: %2
kk: %1 дейінгі іс жүзіндегі бағасы: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Resource allocation is expected when the task estimate type is  <emphasis>Effort</emphasis>
kk: Бағалау түрі <emphasis>Жұмыс көлемі</emphasis> болғанда атықарушы бөлінуі күтілмек

[ctx: @info:tooltip]
en: A resource has been overbooked
kk: Атқарушының мүмкіндіктері сарқылған

[ctx: @info:tooltip]
en: No resource is available for this task
kk: Тапсырма үшін қол жеткізер атқарушы жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: Failed to comply with a timing constraint
kk: Уақыт шектеуіне келіспейушілік

[ctx: @info:tooltip]
en: This task has not been scheduled
kk: Тапсырма жоспарланған жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: The assigned resources cannot deliver the required estimated effort
kk: Бөлінген атқарушы болжаулы жұмыс көлемін орындай алмайды

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduling error
kk: Жоспарлау қатесі

[ctx: @info:tooltip]
en: Work breakdown structure code: %1
kk: Жұмыстың жіктелген құрылым коды: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Task level: %1
kk: Тапсырма деңгейі: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Scheduled at %1: %2
kk: %1 кезіне жоспарланған жұмыстың бюджетінің бағасы: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Performed at %1: %2
kk: %1 кезіне орындалған жұмыстың бюджетінің бағасы: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual Cost of Work Performed at %1: %2
kk: %1 кезіне орындалған жұмыстың шын бағасы: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule Performance Index at %1: %2
kk: %1 кезіндегі жоспарды орындау көрсеткіші: %2

[ctx: Not available]
en: NA
kk: А/Ж

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package sent to %1 at %2
kk: %1 дегенге ең соңғы жұмыс дестесі жіберілген кезі: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package received from %1 at %2
kk: %1 дегеннен ең соңғы жұмыс дестесі қабылданған кезі: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Not available
kk: Жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package sent: %1
kk: Ең соңғы жіберілген жұмыс дестесі:%1

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package received: %1
kk: Ең соңғы қабылданған жұмыс дестесі: %1

[ctx: @title:column]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: @title:column]
en: Responsible
kk: Жауаптысы

[ctx: @title:column]
en: Allocation
kk: Арналғаны

[ctx: @title:column]
en: Estimate Type
kk: Болжам түрі

[ctx: @title:column]
en: Calendar
kk: Күнтізбесі

[ctx: @title:column]
en: Estimate
kk: Болжамы

[ctx: @title:column]
en: Optimistic
kk: Оптимисттік

[ctx: @title:column]
en: Pessimistic
kk: Пессимисттік

[ctx: @title:column]
en: Risk
kk: Тәуекелі

[ctx: @title:column]
en: Constraint
kk: Шарты

[ctx: @title:column]
en: Constraint Start
kk: Бастау шектеуі

[ctx: @title:column]
en: Constraint End
kk: Аяқтау шектеуі

[ctx: @title:column]
en: Running Account
kk: Есептеу

[ctx: @title:column]
en: Startup Account
kk: Бастапқы есебі

[ctx: @title:column]
en: Startup Cost
kk: Бастапқы бағасы

[ctx: @title:column]
en: Shutdown Account
kk: Аяқтау есебі

[ctx: @title:column]
en: Shutdown Cost
kk: Аяқтау бағасы

[ctx: @title:column]
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: @title:column]
en: Expected
kk: Күтетіні

[ctx: @title:column]
en: Variance (Est)
kk: Ауытқуы (Бағ.)

[ctx: @title:column]
en: Start Time
kk: Бастау уақыты

[ctx: @title:column]
en: End Time
kk: Аяқтау уақыты

[ctx: @title:column]
en: Early Start
kk: Ең ерте бастауы

[ctx: @title:column]
en: Early Finish
kk: Ең ерте аяқтауы

[ctx: @title:column]
en: Late Start
kk: Ең кеш бастауы

[ctx: @title:column]
en: Late Finish
kk: Ең кеш аяқтауы

[ctx: @title:column]
en: Positive Float
kk: Бар уақыт қоры

[ctx: @title:column]
en: Free Float
kk: Бос уақыт қоры

[ctx: @title:column]
en: Negative Float
kk: Жетпейтін уақыт

[ctx: @title:column]
en: Start Float
kk: Бастау уақыт қоры

[ctx: @title:column]
en: Finish Float
kk: Аяқтау уақыт қоры

[ctx: @title:column]
en: Assignments
kk: Бөлінгені

[ctx: @title:column]
en: Duration
kk: Ұзақтығы

[ctx: @title:column]
en: Variance (Dur)
kk: Ауытқуы (Ұзқ)

[ctx: @title:column]
en: Optimistic (Dur)
kk: Оптимисттік (Ұзқ)

[ctx: @title:column]
en: Pessimistic (Dur)
kk: Пессимисттік (Ұзқ)

[ctx: @title:column]
en: Status
kk: Күй-жайы

[ctx: @title:column]
en: % Completed
kk: Біту %

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
kk: Жоспарланған жұмыс көлемі

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
kk: Іс жүзіндегі жұмыс көлемі

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
kk: Қалған жұмыс көлемі

[ctx: @title:column]
en: Planned Cost
kk: Жоспарлаған бағасы

[ctx: @title:column]
en: Actual Cost
kk: Шын бағасы

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
kk: Шын басталуы

[ctx: @title:column]
en: Started
kk: Басталған

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
kk: Шын аяқтауы

[ctx: @title:column]
en: Finished
kk: Аяқталған

[ctx: @title:column]
en: Status Note
kk: Күй-жай жазбасы

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Status
kk: Жоспарлау күйі

[ctx: @title:column]
en: Not Scheduled
kk: Жоспарланбаған

[ctx: @title:column]
en: Assignment Missing
kk: Тағайындалмаған

[ctx: @title:column]
en: Resource Overbooked
kk: Атқарушының мүмкіндіктері жетпейді

[ctx: @title:column]
en: Resource Unavailable
kk: Атқарушы қол жеткізбейді

[ctx: @title:column]
en: Constraints Error
kk: Шектеулер қатесі

[ctx: @title:column]
en: Effort Not Met
kk: Көтермейтін жұмыс көлемі

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Error
kk: Жоспарлау қатесі

[ctx: @title:column]
en: WBS Code
kk: ЖЖҚ коды

[ctx: @title:column Node level]
en: Level
kk: Деңгейі

[ctx: @title:column]
en: Critical
kk: Шешуші

[ctx: @title:column]
en: Critical Path
kk: Шешуші тізбек

[ctx: @title:column]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: @title:column]
en: Time
kk: Уақыт

[ctx: @info:tooltip]
en: Work package owner
kk: Жұмыс дестесінің иесі

[ctx: @info:tooltip]
en: Work package status
kk: Жұмыс дестесінің күй-жайы

[ctx: @info:tooltip]
en: Work package send/receive time
kk: Жұмыс дестесінің жіберу/қабылдау уақыты

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify name
kk: Атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task name
kk: Тапсырманың атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify milestone name
kk: Кезең атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify summarytask name
kk: Қортынды тапсырма атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project name
kk: Жобаның атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify responsible
kk: Жауаптысын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task description
kk: Тапсырманың сипаттамасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify constraint type
kk: Шектеуінің түрін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify constraint start time
kk: Бастау мерзімінің шектеуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify constraint end time
kk: Аяқтау мерзімінің шектеуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify estimate type
kk: Болжамының түрін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify estimate calendar
kk: Болжамының күнтізбесін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify estimate
kk: Болжамын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify optimistic estimate
kk: Оптимисттік болжамын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify pessimistic estimate
kk: Пессимисттік болжамын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify risk type
kk: Тәуекелдің түрін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify running account
kk: Жүргізіп жатқан есебін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify startup account
kk: Бастапқы есебін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify startup cost
kk: Бастапқы бағасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify shutdown account
kk: Аяқтау есебін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify shutdown cost
kk: Аяқтау бағасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
kk: Қалған жұмыс көлемін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
kk: Іс жүзіндегі жұмыс көлемін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual start time
kk: Шын басталуы уақытын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual finish time
kk: Шын аяқтау уақытын өзгерту

en: Resources
kk: Атқарушылар

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
kk: Атқарушыны қосу...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource allocations
kk: Атқарушы бөлінуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
kk: Бітуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
kk: Аяқталған деу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move tasks
kk: Тапсырмаларды жылжту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
kk: Тапсырманы қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-task
kk: Тапсырманың саласын қосу

en: Path
kk: Тізбегі

en: Critical Path
kk: Шешуші тізбек

en: Critical
kk: Шешуші

en: Non-critical
kk: Шешуші емес

en: Child
kk: Туынды

en: Lag
kk: Аралығы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify relation time lag
kk: Уақыт аралығын өзгерту

[ctx: @info:tooltip]
en: Not allocated
kk: Бөлінбеген

[ctx: @info:tooltip]
en: Allocated units: %1%
kk: Бөлінген бөліктері: %1

en: Maximum units available: %1%
kk: Бар бөліктері: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Required Resources</title><para>A working resource can be assigned to one or more required resources. A required resource is a material resource that the working resource depends on in order to do the work.</para><para>To be able to use a material resource as a required resource, the material resource must be part of a group of type <emphasis>Material</emphasis>.</para>
kk: <title>Қажетті ресурстар</title><para>Жұмысшы ресурсы бір не бірнеше қажетті ресурстар ретінде тағайындалады. Қажеті ресурстар деген жұмысты атқару үшін керек материалды ресурсы.</para><para>Материалды ресурстар қажеті ресурс ретінде пайдалану үшін оның түрі <emphasis>Материал</emphasis> топқа жату керек.</para>

en: There is %1 resource available in this group | There are %1 resources available in this group
kk[0]: Бұл топта %1 атқарушы бар

en: Allocation
kk: Бөлу

[ctx: @title:column]
en: Available
kk: Бар-жоғы

[ctx: @title:column]
en: Required Resources
kk: Қажетті атқарушылар

en: Resource allocation
kk: Атқарушыны бөлу

[ctx: @info:tootip]
en: Available resources or resource units
kk: Бар атқарушылар не атқарушы бірліктері

[ctx: @info:tootip]
en: Required material resources
kk: Қажетті материалдық ресурстар

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Required Resources</title><para>A working resource can be assigned to one or more required resources. A required resource is a material resource that the working resource depends on in order to do the work.</para><para>To be able to use a material resource as a required resource, the material resource must be part of a group of type Material.</para>
kk: <title>Қажетті ресурстар</title><para>Жұмысшы ресурсы бір не бірнеше қажетті ресурстар ретінде тағайындалады. Қажеті ресурстар деген жұмысты атқару үшін керек материалды ресурсы.</para><para>Материалды ресурстар қажеті ресурс ретінде пайдалану үшін оның түрі Материал топқа жату керек.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 allocated out of %2 available
kk: %2 атқарушылардан %1 тағайындалған

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 resource requested for dynamic allocation | %1 resources requested for dynamic allocation
kk[0]: Динамикалық бөлінуге %1 атқарушы сұралған

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 resource allocated | %1 resources allocated
kk[0]: %1 атқарушы тағайындалған

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Group allocations</title><para>You can allocate a number of resources from a group and let the scheduler select from the available resources at the time of scheduling.</para> These dynamically allocated resources will be in addition to any resource you have allocated specifically.
kk: <title>Топты тағайындау</title><para>Жоспарлау кезде жоспарлағыш бос атқарушыларды таңдап алатындай топтағы атқарушылар санын тағайындауға болады.</para> Бұл динамикалық тағайындалатын атқарушылар бөлек тағайындалатын атқарушыларға қосымша болады.

[ctx: 1: free resources, 2: number of resources]
en: %1 of %2
kk: %1 / %2

[ctx: @info:tooltip]
en: There is %1 resource available in this group | There are %1 resources available in this group
kk[0]: Бұл топта %1 атқарушы бар

[ctx: @info:tooltip]
en: No material resources available
kk: Материалды ресурстар жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: No required resources
kk: Қажетті атқарушылар жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: Material resources cannot have required resources
kk: Қажетті материалдар жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: Team resources cannot have required resources
kk: Топта керек атқарушылары жоқ

en: External project: %1
kk: Сыртқы жоба: %1

en: The total booking on %1, along with the maximum hours for the resource
kk: %1 кезіне жалпы тапсырысы, атқарушыға мейілінше көп уақыт үлестіргенде

en: Total booking by this task
kk: Осы тапсырмасына жалпы бөлінгені

en: Total booking by the external project
kk: Сыртқы жобаға жалпы бөлінгені

en: Booking by this task on %1
kk: %1 кезіне тапсырма бойынша бөлінгені

en: Booking by external project on %1
kk: %1 кезіне сыртқы жоба бойынша бөлінгені

en: The total hours booked
kk: Жалпы бөлінген уақыты

en: Bookings on %1
kk:  %1 кезіне бөлінгені

en: Interval
kk: Аралық

[ctx: @info:tooltip]
en: %1: %2<nl/>%3: %4<nl/>Assigned: %5<nl/>Available: %6
kk: %1: %2<nl/>%3: %4<nl/>Бөлінгені: %5<nl/>Бары: %6

en: Start Time
kk: Бастау уақыты

en: End Time
kk: Аяқтау уақыты

[ctx: @title:column noun]
en: Load
kk: Жүктеу

[ctx: @info:tooltip]
en: %1:<nl/>This resource will be automatically allocated to new tasks
kk: %1:<nl/>Бұл атқарушы жаңа тапсырмаларға автоматты түрде тағайындалады

[ctx: Default (calendar name)]
en: Default (%1)
kk: Әдетті (%1)

[ctx: @info:tooltip]
en: A team resource does not have a calendar
kk: Атқарушы топтың күнтізбесі жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: No calendar
kk: Күнтізбесі жоқ

[ctx: @info:tooltip 1=calendar name]
en: Using default calendar: %1
kk: Қолданыстағы әдетті күнтізбе: %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available from: %1
kk: Мына кезден бастап бос: %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available from project target start time: %1
kk: Жобаның мына бастау кезінен бастап бос : %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available until: %1
kk: Мынаған дейін бос: %1

en: Cost per hour, normal time: %1
kk: Жұмыс уақытындағы сағаттық мөлшерлемесі: %1

en: Cost per hour, overtime: %1
kk: Жұмыстан тыс уақытындағы сағаттық мөлшерлемесі: %1

en: Account: %1
kk: Есебі: %1

en: Initials
kk: Инициалдары

en: Email
kk: Эл.поштасы

en: Calendar
kk: Күнтізбесі

en: Available From
kk: Қай кезден бастап бос

en: Available Until
kk: Қай кездге дейін бос

en: Normal Rate
kk: Жұмыс уақыт бағасы

en: Overtime Rate
kk: Артық жұмысының бағасы:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource name
kk: Атқарушының атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource auto allocate
kk: Атқарушы автобөлінуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resourcegroup name
kk: Ресурс тобының атауын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource type
kk: Атқарушының түрін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resourcegroup type
kk: Ресурс тобының түрін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource initials
kk: Атқарушының иниңиалдарын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource email
kk: Атқарушының эл.поштасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource calendar
kk: Атқарушының күнтізбесін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource available units
kk: Қанша атқарушылар барын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource available from
kk: Қаншадан бастап атқарушы барын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource available until
kk: Қаншаға дейін атқарушы барын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource normal rate
kk: Атқарушының кәдімгі бағасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource overtime rate
kk: Атқарушының мерзімінен тыс бағасын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource account
kk: Атқарушының есебін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource from address book | Add %1 resources from address book
kk[0]: Адрестік кітапшадан алып %1 атқарушыны қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource group
kk: Атқарушы тобын қосу...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify schedule name
kk: Жоспардың атауын өзгерту

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Avoid
kk: Безу

en: (Avoid)
kk: (Безу)

en: (Allow)
kk: (Рұқсат ету)

[ctx: @info:tooltip]
en: Allow overbooking resources
kk: Атқарушыларды асыра жоспарлауды рұқсат ету

[ctx: @info:tooltip]
en: Avoid overbooking resources
kk: Атқарушыларды асыра жоспарлаудан безу

[ctx: @info:tooltip]
en: Allow overbooking of resources
kk: Атқарушыларды асыра жұмсауды рұқсат ету

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always allows overbooking of resources
kk: %1 ылғи атқарушыларды асыра жұмсауды рұқсат етеді

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always avoids overbooking of resources
kk: %1 ылғи атқарушыларды асыра жұмсаудан безеді

[ctx: @label:listbox]
en: Allow
kk: Рұқсат ету

[ctx: @label:listbox]
en: Avoid
kk: Безу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify allow overbooking
kk: Мүмкіндіктерін асыруға рұқсатын өзгерту

en: PERT
kk: PERT (ЖЖБЖ)

[ctx: @info:tooltip]
en: Use PERT distribution to calculate expected estimate for the tasks
kk: Тапсырмаларды болжап бағалағанда ЖЖБЖ-ті (PERT - жобаларды жоспарлау және басқару жүйесі) қолдану

[ctx: @info:tooltip]
en: Use the tasks expected estimate directly
kk: Тікелей тапсырмаларды болжап бағалауды қолдану

[ctx: @label:listbox]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: @label:listbox]
en: PERT
kk: PERT (ЖЖБЖ)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling distribution
kk: Жоспарлау үлестірімін өзгерту

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned start: %1<nl/>Target start: %2
kk: Жоспарланған бастау: %1<nl/>Көздеген кезі: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Target start: %1
kk: Көздеген бастауы: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned finish: %1<nl/>Target finish: %2
kk: Жоспарлаған аяқтауы: %1<nl/>Көздеген кезі: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Target finish: %1
kk: Көздеген аяқтауы: %1

en: Backwards
kk: Кері

en: Forward
kk: Ілгері

en: (Backwards)
kk: (Кері)

en: (Forward)
kk: (Ілгері)

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule project from target end time
kk: Жобаны көздеген аяқтау кезінен жоспарлау

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule project from target start time
kk: Жобаны көздеген бастау кезінен жоспарлау

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always schedules from target start time
kk: %1 жобаны ылғи көздеген бастау кезінен жоспарлайды

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always schedules from target end time
kk: %1 жобаны ылғи көздеген аяқтау кезінен жоспарлайды

[ctx: @label:listbox]
en: Backwards
kk: Кері

[ctx: @label:listbox]
en: Forward
kk: Ілгері

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling direction
kk: Жоспарлау бағытын өзгерту

en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduler
kk: Жоспарлағышты өзгерту

[ctx: Scheduling granularity not supported]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduling granularity not supported
kk: Жоспарлау ірілігін таңдауға келмейді

[ctx: @info:tooltip]
en: Selected scheduling granularity: %1
kk: Таңдалған жоспарлау ірілігі: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling granularity
kk: Жоспарлау ірілігін өзгерту

en: State
kk: Күйі

en: Mode
kk: Режімі

en: Direction
kk: Бағыты

en: Overbooking
kk: Асыру

en: Distribution
kk: Үлестірімі

note: i18n("Calculate");
en: Planned Start
kk: Жоспарланған бастауы

en: Planned Finish
kk: Жоспарлаған бітіруі

en: Scheduler
kk: Жоспарлағыш

[ctx: title:column]
en: Granularity
kk: Жоспарлау ірілігі

en: Message
kk: Хабарлама

en: Phase
kk: Кезені

en: Severity
kk: Қатандығы

en: Not Started
kk: Басталмаған

en: Tasks that should have been started
kk: Басталуға тиіс тапсырмалар

en: Tasks that are running
kk: Орындалып жатқан тапсырмалар

en: Tasks that have finished during this period
kk: Осы мезгілде аяқталған тапсырмалар

en: Next Period
kk: Келесі мезгіл

en: Tasks that are scheduled to start next period
kk: Келесі мезгілде басталуы жопарланған тапсырмалар

en: Sent to %1 at %2
kk: %1 дегенге %2 кезінде жіберілген

en: Received from %1 at %2
kk: %1 дегеннен %2 кезінде кабылданған

en: Not available
kk: Жоқ

en: Work package sent at: %1
kk: Жұмыс дестесі жіберілген кезі: %1

en: Work package transmission received at: %1
kk: Жұмыс дестесі қабылданған кезі: %1

en: Task reported %1% completed
kk: Тапсырманың %1% бітті деп хабарланды

en: Settings
kk: Баптаулары

en: Printing Options
kk: Басудың амалдары

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_general)
en: General
kk: Жалпы

en: View Settings
kk: Көрініс параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show:
kk: Көрсету:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Periodicity:
kk: Мезгілдігі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Day
kk: Күн

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Week
kk: Апта

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Month
kk: Ай

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cumulative)
en: Cumulative
kk: Интегралды

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual cost
kk: Шын бағасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Planned cost
kk: Жоспарлаған бағасы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual and planned
kk: Шын және жоспарлаған

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Deviation
kk: Ауытқы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Start date
kk: Бастау кезі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectstartBtn)
en: Project start
kk: Жобаның басы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_startdateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_enddateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerDate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerDate)
en: Date
kk: Күні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: End date
kk: Аяқтау кезі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_currentdateBtn)
en: Current date
kk: Бүгінгі күн

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectendBtn)
en: Project end
kk: Жобаның аяқтауы

en: Work...
kk: Жұмыс...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Weekday State
kk: Апта күннің күйін өзгерту

en: Add Calendar
kk: Күнтізбені қосу

en: Add Subcalendar
kk: Бағыныңқы күнтізбені қосу

[ctx: @action]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Calendar
kk: Күнтізбені өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Project Schedule:
kk: Жоба жоспары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Probability of finishing before
kk: Келесіге дейін аяқтау ықтималдығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: is
kk: :

en: Add Task
kk: Тапсырманы қосу...

en: Add Task...
kk: Тапсырманы қосу...

en: Add Milestone...
kk: Кезеңін қосу...

en: Add Sub-Task
kk: Тапсырма саласын қосу

en: Add Sub-Task...
kk: Тапсырма саласын қосу...

en: Add Sub-Milestone...
kk: Ішкі кезеңін қосу.....

en: Edit...
kk: Өзгерту...

[ctx: @action View a document]
en: View...
kk: Көрініс...

[ctx: @title:window]
en: Attach Document
kk: Құжатты тіркемелеу

[ctx: @title:window]
en: Cannot Attach Document
kk: Құжат тіркелмеді

[ctx: @title:window]
en: Modify Url
kk: URL-ін өзгерту

en: Cannot Modify Url
kk: URL адресі өзертілмеді

en: Document url already exists: %1
kk: Бұл бар құжаттың адресі: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document url
kk: Құжаттың URL-адресін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document type
kk: Құжаттың түрін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document status
kk: Құжаттың күй-жайын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document send control
kk: Құжатты жіберуін басқаруды өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add document
kk: Құжатты қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_namelabel)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add...
kk: Қосу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Change...
kk: Өзгерту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemoveInterval) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, ui_removeModule)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbView)
en: Open
kk: Ашу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Additional text information
kk: Қосымша мәтін мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showTaskName)
en: Task name
kk: Тапсырма атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showResourceNames)
en: Resource names
kk: Атқарушының атаулары

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Additional graphics information
kk: Қосымша графикалық мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showDependencies)
en: Task dependencies
kk: Тапсырманың тәуелдіктері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCompletion)
en: Task completion
kk: Тапсырманың орындалуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showTimeConstraint)
en: Time constraints
kk: Уақыт шектеулері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showPositiveFloat)
en: Positive float
kk: Артық уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showNegativeFloat)
en: Negative float
kk: Жетпейтін уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCriticalPath)
en: Critical path
kk: Шешуші тізбек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCriticalTasks)
en: Critical tasks
kk: Шешуші тапсырмалары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showSchedulingError)
en: Scheduling errors
kk: Жоспарлау қателері

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4
kk: Атауы: %1<nl/>Шын аяқталуы: %2<nl/>Жоспарланған аяқталуы: %3<nl/>Күй-жайы: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6
kk: Атауы: %1<nl/>Бітуі: %2 %<nl/>Шын басталуы: %3<nl/>Жоспарланған: %4 - %5<nl/>Күй-жайы: %6

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Constraint type: %5<nl/>Constraint time: %6<nl/>Negative float: %7 h
kk: Атауы: %1<nl/>Жоспарланған: %2-%3<nl/>Күй-жайы: %4<nl/>Шектеу түрі: %5<nl/>Шектеу уақыты: %6<nl/>Жетпейтін уақыт: %7 сағ

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Scheduling: %5
kk: Атауы: %1<nl/>Жоспарланған: %2 - %3<nl/>Күй-жайы: %4<nl/>Жоспарлау әдісі: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2<nl/>Status: %3<nl/>Constraint type: %4<nl/>Constraint time: %5<nl/>Negative float: %6 h
kk: Атауы: %1<nl/>Жоспарланған: %2<nl/>Күй-жайы: %3<nl/>Шектеу түрі: %4<nl/>Шектеу уақыты: %5<nl/>Жетпейтін уақыт: %6 сағ

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2<nl/>Status: %3<nl/>Scheduling: %4
kk: Атауы: %1<nl/>Жоспарланған: %2<nl/>Күй-жайы: %3<nl/>Жоспарлау әдісі: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2 - %3
kk: Атауы: %1<nl/>Жоспарланған: %2 - %3

en: Chart
kk: Диаграмма

en: Gantt Chart Settings
kk: Гант диаграммасының параметрлері

[ctx: @title:tab]
en: Chart
kk: Диаграмма

en: Show Project
kk: Жобаны көрсету

[ctx: Interval start time]
en: Start
kk: Басталуы

[ctx: Interval length]
en: Length
kk: Ұзақтығы

en: Edit Work Intervals
kk: Жұмыс уақытын өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Work Interval
kk: Жұмыс уақытын өзгерту

[ctx: Start time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
kk: Бастауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Length
kk: Ұзындығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAddInterval)
en: Add
kk: Қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bClear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsClearBtn)
en: Clear
kk: Тазалау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stretchLastSection)
en: Stretch last section
kk: Соңғы бөлімін созу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select columns to be shown:
kk: Көрсететін бағандарды таңдаңыз:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Hidden columns:
kk: &Жасырылған бағандары:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Visible columns:
kk: &Көрінетін бағандары:

en: Tree View
kk: Бұтақ көрінісі

en: Tree View Column Configuration
kk: Бұтақ көріністің баған баптауы

en: Main View
kk: Негізгі көрініс

en: Main View Column Configuration
kk: Негізгі көріністің баған баптауы

en: Auxiliary View
kk: Қосалқы көрініс

en: Auxiliary View Column Configuration
kk: Қосалқы көріністің баған баптауы

en: Currency Settings
kk: Ақшалық параметрлері

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify currency settings
kk: Ақшалық параметрлерін өзгерту

en: Project Settings
kk: Жоба параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wbslabel)
en: WBS:
kk: ЖЖҚ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The project name.
kk: Жобаның атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The project leader.
kk: Жобаның басшысы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose a project leader from your address book.
kk: Жобаның басшысын адрестік кітапшаңыздан таңдап алыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: &Choose...
kk: &Таңдау...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Scheduling Range
kk: Жоспарлау ауықымы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Earliest start:
kk: Ең ерте бастауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Latest finish:
kk: Ең соңғы аяқтауы:

en: Milestone Progress
kk: Кезең барысы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove task dependency
kk: Тапсырманың тәуелдігін жоқ қылу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, taskList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Tasks
kk: Тапсырмалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, available)
en: Available tasks
kk: Бар тапсырмалары

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add required task
kk: Керек тапсырманы қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBtn)
en: Remove required task
kk: Керек тапсырманы өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Total Float:
kk: Жалпы бар қосымша уақыт:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_header)
en: Header
kk: Жоғарғы колонтитулы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerProject) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerProject)
en: Project name
kk: Жобаның атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerPage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerPage)
en: Page number
kk: Беттің нөмері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerManager) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerManager)
en: Project manager
kk: Жоба менеджері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_footer)
en: Footer
kk: Төменгі колонтитулы

en: Re-calculate Schedule
kk: Жоспарды қайта есептеп шығу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, btnCurrent)
en: Re-calculate from current date/time
kk: Осы күн/уақыттан қайта есептеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, btnFrom)
en: Re-calculate from:
kk: Мынадан қайта есептеу:

[ctx: @label:spinbox Time lag]
en: Lag:
kk: Кешігуі:

[ctx: @info:tooltip]
en: <emphasis>Lag</emphasis> is the time the dependent task is delayed
kk: <emphasis>Кешігуі</emphasis> деген тәуелді тапсырманың кідіруі

[ctx: @title:window]
en: Add Dependency
kk: Тәуелдігін қосу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
kk: Тапсырманың тәуелдігін қосу

[ctx: @title:window]
en: Edit Dependency
kk: Тәуелдігін өзгерту

[ctx: @action:button]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
kk: Тапсырманың тәуелдігін жоқ қылу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task dependency
kk: Тапсырманың тәуелдігін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_internalAppointments)
en: Show internal appointments
kk: Ішкі тағайындаулар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_externalAppointments)
en: Show external appointments
kk: Сыртқы тағайындаулар көрсетілсін

en: Resource Assignments View Settings
kk: Тағайындалған атқарушылар көрінісінің параметрлері

en: No task attributed
kk: Тиісті жұмыс белгіленбеген

en: No resource attributed
kk: Тиісті атқарушы белгіленбеген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Advance
kk: Өсу

[ctx: title:column]
en: Group
kk: Тобы

[ctx: title:column]
en: Select team members
kk: Топ мүшелерін таңдау

en: Resource Settings
kk: Атқарушының параметрлері

en: Add Resource Group
kk: Атқарушы тобын қосу...

en: Add Resource
kk: Атқарушыны қосу

en: Add Schedule
kk: Жоспарды қосу

en: Add Sub-schedule
kk: Бағыныңқы жоспарды қосу

en: Calculate
kk: Есептеу

en: Baseline
kk: Негіздемелеу

[ctx: @action]
en: Detach
kk: Айыру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create sub-schedule
kk: Бағыныңқы жоспарды құру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
kk: %1 жоспарын қосу

[ctx: @action]
en: Show Debug Information
kk: Жөндеуге жарар мәліметін көрсету

en: Result
kk: Нәтижесі

en: Scheduling Log
kk: Жоспарлау журналы

en: Estimate Conversions
kk: Болжамды түрлендіруі

en: Summary Task Settings
kk: Қортынды тапсырма параметрлері

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Summary Task
kk: Қортынды тапсырманы өзгерту

en: The Work Breakdown Structure introduces numbering for all tasks in the project, according to the task structure.
    The WBS code is auto-generated.
    You can define the WBS code pattern using the Define WBS Pattern command in the Tools menu.
kk: Жұмыстың Жіктелген Құрылымы (ЖЖҚ), тапсырманың құрамына қарай, барлық тапсырмаларды нөмірлеп береді.
    ЖЖҚ коды автоматты тұрде беріледі.
    Құралдар мәзірінде ЖЖҚ үлгісін анықтау командасы арқылы ЖЖҚ кодының үлгісін анықтап бере аласыз.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task
kk: Тапсырманы өзгерту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, wbslabel)
en: Work Breakdown Structure
kk: Жұмыстың жіктелген құрылымы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The name of the Task.
kk: Тапсырманың атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
kk: Осы тапсырмаға жауыпты тұлға.
    
    Бұл атқарушы тобындағыларымен шектелмей, кез келген тұлға бола алады. "Таңдау" батырмасы арқылы тікелей адрестік кітапшаңызға қатнауға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
kk: Жауаптысы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
kk: Адрестік кітапшаңыздан адамды таңдап алыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
kk: Таңдау...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task Cost
kk: Тапсырманың бағасын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Account:
kk: Есебі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupGroup)
en: Startup
kk: Бастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Cost:
kk: Бағасы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shutdownGroup)
en: Shutdown
kk: Доғару

en: Task Description
kk: Тапсырманың сипаттамасы

en: Task Settings
kk: Тапсырма параметрлері

en: &General
kk: &Жалпы

en: &Resources
kk: &Атқарушылар

en: &Documents
kk: Құ&жаттар

en: &Cost
kk: &Баға

en: D&escription
kk: С&ипаттама

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of task or the estimate type of the task
kk: Тапсырма түрі не болжамды тапсырма түрі

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Indicates the type of task or the estimate type of the task.</p>The type can be set to <emphasis>Milestone</emphasis>, <emphasis>Effort</emphasis> or <emphasis>Duration</emphasis>.<nl/><note>If the type is <emphasis>Summary</emphasis> or <emphasis>Project</emphasis> the type is not editable.</note>
kk: <p>Тапсырма түрін не болжамды тапсырма түрін көрсетеді</p>Мәні <emphasis>Кезең</emphasis>, <emphasis>Жұмыс көлемі</emphasis> не <emphasis>Ұзақтық</emphasis>.<nl/><note>Егер бұл <emphasis>Тұжырым</emphasis> немесе <emphasis>Жоба</emphasis> болса, түрі өзгертуге келмейді.</note>

[ctx: @info:tooltip]
en: Task with estimate type: %1
kk: Түрі болжамды тапсырма: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Task type: %1
kk: Тапсырма түрі: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set type to Milestone
kk: Түрін 'Кезең' қылу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set type to %1
kk: Түрін '%1' қылу

[ctx: @title resource allocations]
en: Allocations
kk: Тағайындаулар

[ctx: @title]
en: Resources
kk: Атқарушылар

[ctx: @info:tooltip]
en: Drag resources into the Task Editor and drop into the allocations- or responsible column
kk: Атқарушыларды Тапсырма редакторына сүйреп тағайындаулар не жауаптысы бағанына апарыныз

[ctx: @title]
en: Task Modules
kk: Тапсырма модульдері

[ctx: @info:tooltip]
en: Drag a task module into the <emphasis>Task Editor</emphasis> to add it to the project
kk: Тапсырма модулін <emphasis>Тапсырма редакторына</emphasis> сүйреп жобасына қосыңыз

en: Add Milestone
kk: Кезеңін қосу

en: Add Sub-Milestone
kk: Ішкі кезеңін қосу..

en: Indent Task
kk: Тапсырманы шегіндіру

en: Unindent Task
kk: Тапсырманы шегінуден қайтару

en: Move Up
kk: Жоғарлату

en: Move Down
kk: Төмендету

[ctx: (qtundo-format)]
en: Log Send Workpackage
kk: Жұмыс дестесін жібергенің журналға жазып алу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task
kk: Тапсырманы өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel)
en: N&ame:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
kk: Адрестік кітапшаңыздан адамды таңдап алыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Scheduling Configuration. These settings affect the actual scheduling of the task.
    
    The estimation can be either effort based or duration based. If it is effort based, the final duration will depend on the resources assigned to the task. For duration based estimation, the assigned resources do not affect the fixed duration of the task, but only the costs.
kk: Жоспарлауды баптау. Бұл назардағы тапсырманы жоспарлауына әсер ететін баптаулары.
    
    Есебі жұмыстың көлемі немесе жұмсалған уақыты негізінде жүргізіледі. Жұмыс көлемі негізінде жүргізгенде нәтижедегі уақыты тағайындалған атқарушыларына  тәуелді. Уақыт негізінде жүргізілгенде оған тағайындалған атқарушылар  әсер етпейді, ол атқарушылар тек жұмыстың бағасына әсер етеді.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Timing
kk: Уақыты

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: As Soon as Possible
kk: Барынша ертерек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: As Late as Possible
kk: Барынша кешірек

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Start Not Earlier Than
kk: Бастаудың ең ертесі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Finish Not Later Than
kk: Аяқтаудың ең кеші:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, risk)
en: Risk controls the PERT distribution used when calculating the actual estimate for this task.
kk: Назардағы тапсырманы болжағанда PERT (жобаларды жоспарлау және басқару жүйесі) негізінде тәуекел бақылауын қолдану.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3_2_3)
en: <p>Risk controls the PERT distribution used when calculating the actual estimate for the task.
    <b>None</b> means the Expected estimate is used as is.
    <b>Low risk</b> means that a normal distribution is used.
    <b>High risk</b> means that the estimate will be slightly pessimistic compared to Low risk.</p>
kk: <p>Назардағы тапсырманың есеп еткенде PERT (жобаларды жоспарлау және басқару жүйесі) үлестірім негізінде тәуекел бақылауын қолдану.
    <b>Жоқ</b> - "болжалды бағалауы" деген бар түрінде қолданалады.
    <b>Тәуекелі төмен</b> деген қалыпты үлестірімі қолданалады.
    <b>Тәуекелі жоғары</b> - бағалауы "Төмен" тәуекел дегеннен сәл пессимисттік болады деген сөз.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_3)
en: Risk:
kk: Тәуекелі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, risk)
en: <p>Risk controles the PERT distribution used when calculating the actual estimate for the task.
    <b>None</b> means the Expected estimate is used as is.
    <b>Low risk</b> means that a normal distribution is used.
    <b>High risk</b> means that the estimate will be slightly pessimistic compared to Low risk.</p>
kk: <p>Назардағы тапсырманың есеп еткенде PERT (жобаларды жоспарлау және басқару жүйесі) үлестірім негізінде тәуекел бақылауын қолдану.
    <b>Жоқ</b> - "болжалды бағалауы" деген бар түрінде қолданалады.
    <b>Тәуекелі төмен</b> деген қалыпты үлестірімі қолданалады.
    <b>Тәуекелі жоғары</b> - бағалауы "Төмен" тәуекел дегеннен сәл пессимисттік болады деген сөз.</p>

en: Task Progress
kk: Тапсырма барысы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task Progress
kk: Тапсырма барысын өзгерту

[ctx: Week number (year)]
en: Week %1 (%2)
kk: %1-апта (%2)

[ctx: Week number]
en: Week %1
kk: %1-апта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
kk: Бастаған:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Finished:
kk: Аяқталған:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Edit mode:
kk: Өңдеу режімі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, editmode)
en: Per resource
kk: Атқарушыға шаққанда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, editmode)
en: Per task
kk: Тапсырмаға шаққанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevWeekBtn)
en: Prev
kk: Алдыңғы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextWeekBtn)
en: Next
kk: Келесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
kk: Жазуды қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
kk: Жазуды өшіру

en: General Settings
kk: Жалпы баптаулары

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, periodGroupBox)
en: Period Definition
kk: Кезең анықтауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Period length (days):
kk: Кезең ұзындығы (күн):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCurrentDate)
en: Use current date
kk: Бүгінгі күн болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useWeekday)
en: Use weekday:
kk: Аптадағы күн:

en: Resource
kk: Атқарушы

en: This Week
kk: Осы апта

en: Total effort this week
kk: Осы аптадағы жұмыс көлемі

en: % Completed
kk: Біту %

en: Used Effort
kk: Орындалған көлемі

en: Remaining Effort
kk: Қалған жұмыс көлемі

en: Planned Effort
kk: Жоспарланған жұмыс көлемі

en: Header and Footer
kk: Колонтитулдар

en: Page:
kk: Беті:

en: Date:
kk: Күні:

en: Manager:
kk: Менеджері:

en: Project:
kk: Жоба:

en: This view does not support printing.
kk: Бұр көрініс басып шығарылмайды.

[ctx: @title:tab]
en: Page Layout
kk: Орналасуы

[ctx: @title:tab]
en: Header and Footer
kk: Колонтитулдар

en: Configure View...
kk: Көріністі баптау...

en: Unsplit View
kk: Көріністі бөлуден қайту

en: Split View
kk: Көріністі бөлу

en: WBS Definition
kk: ЖЖҚ анықтамасы

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify WBS Code Definition
kk: ЖЖҚ код анықтамасын өзгерту

[ctx: @info:tooltip Work Breakdown Structure code]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QFrame, frame_2)
en: Define WBS code for the project
kk: Жобаның ЖЖҚ кодын анықтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Project Code Definition
kk: Жоба кодын анықтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Code:
kk: Коды:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Separator:
kk: Бөлгіші:

[ctx: @info:tooltip Work Breakdown Structure code]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QFrame, frame)
en: Define default WBS code
kk: Әдетті ЖЖҚ кодты анықтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default Definition
kk: Әдетті анықтауы

[ctx: @info:tooltip Work Breakdown Structure code]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, levelsGroup)
en: Define separate WBS codes for individual levels
kk: Жеке деңгейлерге бөлек ЖЖҚ кодтарын анықтау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, levelsGroup)
en: Use Levels Definition
kk: Деңгейлердің анықтауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Code
kk: Коды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Separator
kk: Бөлгіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add Level
kk: Деңгейді қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateStarted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateFinished) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateDocuments)
en: Update
kk: Жаңарту

[ctx: @title:window]
en: Send Work Packages
kk: Жұмыс дестесін жіберу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labMonCurSym)
en: Currency symbol:
kk: Ақша белгісі:

en: Fract digits:
kk: Бөлшек таңб. саны:

en: Here you can enter your usual currency symbol, e.g. $ or €.
kk: Мұнда ақшаңыздың белгісін келтіре аласыз, мысалы: $ я €.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labMonFraDig)
en: Fractional digits:
kk: Бөлшек таңбалары:

[ctx: Chart axis title 1=currency symbol]
en: Cost (%1)
kk: Бағасы (%1)

[ctx: Chart axis title]
en: Effort (hours)
kk: Жұмыс көлемі (сағат)

en: Chart Settings
kk: Диаграмма параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chart type
kk: Диаграмманың түрі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_linechart)
en: Line chart
kk: Сызықты диаграмма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_barchart)
en: Bar chart
kk: Бағанды диаграмма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_table)
en: Table
kk: Кесте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_showbasevalues)
en: Base values
kk: Негізгі мәндері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_showindices)
en: Indices
kk: Көрсеткіштері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_cost) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_costgroup)
en: Cost
kk: Бағасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwsCost) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwsEffort)
en: Show BCWS plot
kk: ЖЖББ графигін көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwpCost) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwpEffort)
en: Show BCWP plot
kk: ОЖББ графигін көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_acwpCost) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_acwpEffort)
en: Show ACWP plot
kk: ОЖШБ графигін көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_spicost)
en: SPI Cost
kk: ЖОК бойынша бағасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_spieffort)
en: SPI Effort
kk: ЖОК бойынша жұмыс көлемі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cpieffort)
en: CPI Effort
kk: БҰК бойынша жұмыс көлемі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cpicost)
en: CPI Cost
kk: БҰК бойынша бағасы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_fromgroup)
en: From
kk: Басы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: To
kk: Аяғы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, relationType)
en: Dependency Type
kk: Тәуелдіктің түрі

en: Task status
kk: Тапсырманың күй-жайы

en: Resource assignments
kk: Атқарушы тағайындаулары

en: Cost Performance
kk: Бағалау көрсеткіші

en: Effort Performance
kk: Жұмсалған күш көрсеткіші

en: Cost Breakdown
kk: Бағасының жіктеуі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Page
kk: Бет

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_first)
en: Go to first page
kk: Алғашқы бетке өту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_prev)
en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке өту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, ui_selector)
en: Show page
kk: Бетті көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: of
kk: /

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_next)
en: Go to next page
kk: Келесі бетке өту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_last)
en: Go to last page
kk: Соңғы бетке өту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, reportheader)
en: Enable report header
kk: Баянаттың жоғарғы колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reportheader)
en: Report Header
kk: Баянаттың жоғарғы колонтитулы

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, reportfooter)
en: Enable report footer
kk: Баянаттың төменгі колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reportfooter)
en: Report Footer
kk: Баянаттың төменгі колонтитулы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Page Header
kk: Беттің жоғарғы колонтитулы

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerFirstpage)
en: Enable header on first page
kk: Алғашқы бетте жоғарғы колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerFirstpage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerFirstpage)
en: First page
kk: Алғашқы бет

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerLastpage)
en: Enable header on last page
kk: Соңғы бетте жоғарғы колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerLastpage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerLastpage)
en: Last page
kk: Соңғы бет

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerOddpages)
en: Enable header on odd pages
kk: Тақ беттерде жоғарғы колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerOddpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerOddpages)
en: Odd pages
kk: Тақ беттер

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerEvenpages)
en: Enable header on even pages
kk: Жұп беттерде жоғарғы колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerEvenpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerEvenpages)
en: Even pages
kk: Жұп беттер

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerAllpages)
en: Enable header on all pages
kk: Бүкіл беттерде жоғарғы колонтитулы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerAllpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerAllpages)
en: All pages
kk: Бүкіл беттер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Page Footer
kk: Төменгі колонтитулы

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerFirstpage)
en: Enable footer on first page
kk: Алғашқы бетте төменгі колонтитулы болсын

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerOddpages)
en: Enable footer on odd pages
kk: Тақ беттерде төменгі колонтитулы болсын

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerEvenpages)
en: Enable footer on even pages
kk: Жұп беттерде төменгі колонтитулы болсын

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerLastpage)
en: Enable footer on last page
kk: Соңғы бетте төменгі колонтитулы болсын

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerAllpages)
en: Enable footer on all pages
kk: Бүкіл беттерде төменгі колонтитулы болсын

[ctx: @title:window]
en: Export Report
kk: Баянатты экспорттау

en: Export to text document failed
kk: Мәтін құжатына экспорттау жаңылысы

[ctx: @info]
en: Failed to export to <filename>%1</filename>
kk: <filename>%1</filename> экспорттау жаңылысы

en: Export to spreadsheet failed
kk: Эл.кестеге экспорттау жаңылысы

en: Export to HTML failed
kk: HTML-ге экспорттау жаңылысы

en: Edit Report
kk: Баянатты өзгерту

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the report definition
kk: Баянттың айқындауын өзгерту

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens the report design in the report design dialog.
kk: Баянат құру диалогында баянатты ашу.

en: View report
kk: Баянатты қарау

en: Undo all changes
kk: Бүкіл өзгерістеріен қайту

[ctx: @title:window report section docker]
en: Headers && Footers
kk: Колонтитулдар

[ctx: @title:window report group section docker]
en: Groups
kk: Топтар

[ctx: @title:column]
en: Column
kk: Бағаны

[ctx: @title:column]
en: Sort
kk: Реті

[ctx: @title:column]
en: Header
kk: Жоғарғы колонтитулы

[ctx: @title:column]
en: Footer
kk: Төменгі колонтитулы

[ctx: @title:column]
en: Page Break
kk: Бет үзілімі

[ctx: @info:tooltip]
en: Groups data by the selected column
kk: Таңдалған бағандар бойынша деректерді топтастыру

[ctx: @info:tooltip]
en: Sorts data
kk: Деректерді реттеу

[ctx: @info:tooltip]
en: Show header section
kk: Жоғарғы колонтитул бөлімін көрсету

[ctx: @info:tooltip]
en: Show footer section
kk: Төменгі колонтитул бөлімін көрсету

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert page break
kk: Бет үзілімін ендіру

en: Ascending
kk: Өсу

en: Descending
kk: Кему

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

en: After footer
kk: Төменгі колонтитулдан кейін

en: Before header
kk: Жоғарғы колонтитулының алдында

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Group:
kk: Тобы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose resource from address book
kk: Атқарушыны адрестік кітапшадан таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_initialslabel)
en: Initials:
kk: Инициалдары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_emaillabel)
en: Email:
kk: Эл.поштасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Resource type:
kk: Атқарушының түрі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Team
kk: Топ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_unitslabel)
en: Available:
kk: Бар-жоғы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_calendarlabel)
en: Calendar:
kk: Күнтізбе:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_rbfromunlimited) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_rbuntilunlimited)
en: Unlimited
kk: Шектелмеген

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_untilgroup)
en: Until
kk: Мына кезге дейін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRequired)
en: Required resources:
kk: Қажетті атқарушылары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Hourly rate:
kk: Сағаттық бағасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Overtime rate:
kk: Уақытынан тыс жұмыс бағасы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KPlato::StandardWorktimeDialogBase)
en: These values are used if your estimate is not in hours.
    Let us say Hours per day is 8. If you estimate that a task needs 3 days effort to complete, this is converted to 24 hours when the task is scheduled. The actual time it will take to complete is of course dependent on the availability of the person (or persons) that is assigned to the task.
kk: Бұл мәндер егерде болжам бірлігі сағат болмаса қолданылады.
    Айталық, сағат/күн параметрі 8 болсын. Егер тапсырманың жұмыс көлемі 3 күн десеңіз. онда бұл мерзім жоспарда 24 сағатқа айналады. Шынында бұл қанша уақыт алатыны, тапырмаға бөлінген  тұлғаның (не тұлғалардың) қолы бос уақытына тәуелді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours per year:
kk: Сағат/Жыл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hours per month:
kk: Сағат/Ай:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per week:
kk: Сағат/Апта::

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: These values are used when you estimate the effort needed to complete a task.
kk: Бұл мәндер тапсырманы орындау үшін қажет жұмыс көлемін бағалауда қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per day:
kk: Сағат/Күн:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Optimistic:
kk: Оптимисттік:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic:
kk: Пессимисттік:
