kplatowork - en to kk translation catalogue (74 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
kk: PlanWork - Plan жоба жоспарлағыштың жұмыс дестесімен айналысатын құрал

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
kk: Plan жұмыс дестесінің өңдеуіші

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өңд&еу

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
kk: Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

en: File to open
kk: Ашатын файл

en: Failed to open document
kk: Құжатты ашу жаңылысы

en: The file %1 does not exist.
kk: %1 деген файлы жоқ.

en: Document is already open:<br>%1
kk: Құжат ашылған екен ғой:<br>%1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
kk: Құжат қоймасынан алып-шығарылмады:<br>%1

en: Invalid URL:<br>%1
kk: Жарамсыз URL:<br>%1

en: Document is already open:<br> %1
kk: Құжат ашылған екен ғой:<br> %1

en: File does not exist:<br>%1
kk: Файл жоқ:<br>%1

en: Edit with:
kk: Мынамен өңдеу:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
kk: <p>Бұл жұмыс дестесі жоба қоймасында бар екен.</p><p>%1 жобасы<br> %2 тапсырмасы</p><p>Бар дестені жаңа дестесінің деректерімен толықтырайық па?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
kk: Өшіру болмады. Жұмыс дестесі табылған жоқ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
kk[0]: Жұмыс дестелерін өшіру

en: Failed to load file:<br>%1
kk: Файл жүктеу жаңылысы:<br>%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
kk: Жарамсыз жұмыс дестесінің файлы:<br>%1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
kk: Жарамсыз құжат. 'maindoc.xml' дегені жоқ.

en: Failed to open file: %1
kk: Файлды ашу жаңылысы: %1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
kk: '%1' файлының %2-жолында, %3-бағанында талдау қатесі<br>Қате хабарламасы: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
kk: Жарамсыз құжат. MIME түрі келтірілмеген.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
kk: Жарамсыз құжат. MIME түрі %1, ал керегі application/x-vnd.kde.plan.work

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
kk: Бұл құжат PlanWork-тың жаңарақ (синтаксис нұсқасы: %1) бағдарламасымен жасалған
    PlanWork-тың қолдағы нұсқасымен ашсаңыз кейбр ақпарат жоғалуы мүмкін.

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: File-Format Mismatch
kk: Файл пішім келіспеушілігі

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
kk: Жарамсыз құжат. MIME түрі %1, ал керегі application/x-vnd.kde.kplato.work

en: Edit failed. Cannot find a work package.
kk: Өңдеуі болмады. Жұмыс дестесі табылған жоқ.

en: Task Progress
kk: Тапсырма барысы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
kk: Басталған:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
kk: Біткен:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
kk: Жазуды қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
kk: Жазуды өшіру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
kk: Бітуін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
kk: Аяқталған деу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
kk: Қалған жұмыс көлемін өзгерту

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
kk: Іс жүзіндегі жұмыс көлемін өзгерту

[ctx: @title:column]
en: Status
kk: Күй-жайы

en: Configure View...
kk: Көріністі баптау...

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
kk: Тапсырма: %1<nl/>Шын аякталуы: %2<nl/>Жоспарланған аяқталуы: %3<nl/>Күй-жайы: %4<nl/>Жоба: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
kk: Тапсырма: %1<nl/>Бітуі: %2 %<nl/>Шын басталуы: %3<nl/>Жоспарланған: %4 - %5<nl/>Күй-жайы: %6<nl/>Жоба: %7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
kk: Ттапсырма: %1<nl/>Жоспарланған: %2 - %3<nl/>Лүй-жайы: %4<nl/>Жоба: %5

en: Remove Packages
kk: Дестелерін өшіру

en: Remove Package
kk: Дестені өшіру

en: List
kk: Тізім

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
kk: Тапсырма тізімін таңдау

en: Gantt
kk: Гант диаграммасы

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
kk: Кезеңдерін таңдау

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
kk: PlanWork баптауы...

en: Edit...
kk: Өзгерту...

[ctx: @verb]
en: View...
kk: Қарау...

en: Send Package...
kk: Дестені жіберу

en: Edit Progress...
kk: Барысын өзгерту...

en: View Description...
kk: Сипаттамасын қарау...

en: This file is not editable
kk: Бұл файл өңдеуге келмейді

en: No work package is selected
kk: Жұмыс дестесі таңдалмаған

en: Cannot find work package
kk: Жұмыс дестесі табылған жоқ

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
kk: Уақытша файлы ашылмады. Жіберу доғарылды.

en: Work Package: %1
kk: Жұмыс дестесі: %1

en: Document is already open
kk: Құжат ашылған ғой

en: Failed to load project: %1
kk: Жобаны жүктеу жаңылысы: %1

en: Cannot save to empty filename
kk: Бос файл атауы, жазылмады

en: Could not create the file for saving
kk: Сақтау файлы құрылмады

en: Not able to write '%1'. Partition full?
kk: '%1' жазылмады. Дискі бөлімі толы?

en: Failed to open store:
     %1
kk: Қоймасын ашу жаңылысы:
     %1

en: Cannot save to projects store:
    %1
kk: Жоба қоймасына сақтау жаңылысы:
     %1

en: Failed read file:
     %1
kk: Файл оқу жаңылысы:
     %1

en: Failed write file:
     %1
kk: Файл жазу жаңылысы:
     %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
kk: Деректі біріктіру

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
kk[0]: <p><b>'%2'</b> жұмыс дестеснде әлі ашық құжаттары бар.</p><p>Жалғастырса, деректері жоғалмақ.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
kk: <p><b>'%1'</b> жұмыс дестесін өзгертілген.</p><p>Сақтау керек пе?</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
kk: <p><b>'%1'</b> жұмыс дестесі</p><p>Ашылмайтын қоймасы:</p><p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
kk: <p><b>'%1'</b> жұмыс дестесі</p><p>Алып-шығарылмайтын файлы:</p><p>%2</p>
