krossmodulekplato - en to kk translation catalogue (78 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select from:
kk: Келесіден таңдау:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Tasks
kk: Тапсырмалар

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Resources
kk: Ресурстары

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Accounts
kk: Тіркелгілер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeaders)
en: Include headers
kk: Айдарларын қоса

en: Schedule Name
kk: Кестенің атауы

[ctx: (qtundoformat)]
en: Clear all external appointments
kk: Бүкіл сыртқы тағайындауларын өшіру

en: Busy Information Export
kk: Бос емес туралы мәліметі экспорттау

en: Export Selected Schedule
kk: Таңдалған кестені экспорттау

en: Schedules
kk: Кестелер

en: Export Busy Info File
kk: Бос емес туралы мәліметті файлға экспорттау

en: Save
kk: Сақтау

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Error
kk: Қате

en: No file selected
kk: Файл таңдалмаған

en: No schedule selected
kk: Кесте таңдалмаған

en: Busy Information Import
kk: Ресурс бос емес туралы мәліметті импорттау

en: Import Busy Info File
kk: Бос емес туралы мәліметті файлдан мпорттау

en: Open
kk: Ашу

[ctx: (qtundo_format)]
en: Import resource busy information
kk: Ресурстың бос емес туралы мәліметті импорттау

en: Cannot load data from project with the same identity
kk: Бірдей іс әлпетінің жобасынан деректерді жүктеу болмайды

en: Failed to start Sheets. Is Sheets installed?
kk: Sheets жегу жаңылысы. Sheets орнатылған ба өзі?

en: No data to export
kk: Экспорттайтын дерек жоқ

en: You must select a file to write to
kk: Жазатын файлды таңдау керек

en: Data saved to file:
    %1
kk: Дерек мына файлға сақталды:
    %1

en: Information
kk: Мәлімет

en: No properties to export
kk: Экспорттайтын қасиеттер жоқ

en: Select schedule
kk: Жоспарды таңдау

en: Data
kk: Дерек

en: Select data
kk: Деректі таңдау

en: Export ods file
kk: ods файлын экспорттау

en: Spreadsheet
kk: Электрондық кесте

en: No current sheet.
kk: Назарда кесте беті жоқ

en: Invalid sheet '%1' defined.
kk: Жарамсыз '%1' кесте беттің анықтамасы.

en: Could not select cell 'A1'
kk: 'A1' ұяшық таңдалмады

en: Could not write to file:
    %1
kk: %1
    файлына жазуы болмады

en: Failed to set all properties of '%1' to cell '%2'
kk: Кейбір '%1' қасиеттері '%2' ұяшығына орнатылмады

en: Warning
kk: Ескерту

en: Resources Import
kk: Ресурстарды импорттау

en: Plan Resources
kk: Plan ресурстары

[ctx: (qtundo_format )]
en: Import resources
kk: Ресурстарды импорттау

en: Could not open document: %1
kk: Мына құжат ашылмады: %1

en: No project to import from
kk: Импорттайтын жоба жоқ

en: Project identities are identical
kk: Жоба индентификаторлары бірдей

en: Unable to create copy of resource group: %1
kk: Келесі ресурс тобының көшірмесі құрылмайды: %1

en: No resource to copy from
kk: Көшіріп алатын ресурс жоқ

en: Unable to create copy of resource: %1
kk: Келесі ресурстың көшірмесі құрылмайды: %1

en: Calendar already exists: %1
kk: Бұндай күнтізбе бар екен: %1

en: Unable to create copy of calendar: %1
kk: Келесі күнтізбенің көшірмесі құрылмайды: %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: Resource Busy Information
kk: Ресурс бос емес туралы мәлімет

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Handle resource busy information
kk: Ресурс бос емес туралы мәліметті өңдеу

note: i18n: tag script attribute text
en: Export Resource Busy Information
kk: Ресурст бос емес туралы мәліметті экспорттау

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to export busy information to file
kk: Ресурст бос емес туралы мәліметті файлға экспорттау Python скрипті

note: i18n: tag script attribute text
en: Import Resource Busy Information
kk: Ресурст бос емес туралы мәліметті импорттау

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import busy information from file
kk: Ресурст бос емес туралы мәліметті файлдан импорттау Python скрипті

note: i18n: tag script attribute text
en: Clear Resource Busy Information
kk: Ресурст бос емес туралы мәліметті тазалау

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to clear the imported resource busy information
kk: Ресурст бос емес туралы импортталған мәліметті тазалау Python скрипті

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
kk: Импорт

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
kk: Мазмұның импорттау

note: i18n: tag script attribute text
en: Resources from Plan File
kk: Plan файлдағы ресурстар

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import resources from project file
kk: Жоба файлынан ресурстарды импорттау Python скрипті

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
kk: Экспорт

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
kk: Мазмұның импорттау

note: i18n: tag script attribute text
en: To csv
kk: CSV файлына

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data as comma separated values
kk: Деректі үтірмен бөлінген мәндер (CSV) файлға экспорттау

note: i18n: tag script attribute text
en: To ods
kk: ods файлына

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data to Open Spreadsheet document
kk: Деректі Ашық электрондық кесте құжатына экспорттау

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
kk: Құралдар

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
kk: Түрлі скрипттер

note: i18n: tag script attribute text
en: Online Help
kk: Онлайн Көмек

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script that uses the KHTML Part to display the Plan Scripting online help
kk: KHTML бөлшегінің көмегімен Plan скрипттер туралы онлайн көмегін  көрсетеін Python скрипті

note: i18n: tag collection attribute text
en: Samples
kk: Мысалдар

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Samples to demonstrate scripting with Plan
kk: Platn скриптті қолдану мысалдары

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Project Information...
kk: Жоба мәліметін басып шығару...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print project information
kk: Жоба мәліметін басып шығару Python скрипттін мысалы

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Resource busy Information...
kk: Ресурс бос емес туралы мәліметін басып шығару...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print resource busy information
kk: Ресурс бос емес туралы мәліметін басып шығару Python скрипттін мысалы
