kplato - en to km translation catalogue (201 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ឯកសារ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
km: កែសម្រួល

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
km: ទិដ្ឋភាព

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
km: គម្រោង​

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
km: ជំនួយ

note: i18n: ectx: label, entry (Leader), group (Task defaults)
en: Name of task responsible
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ទទួល​ខុសត្រូវ​ភារកិច្ច

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintType), group (Task defaults)
en: Scheduling constraint type
km: ប្រភេទ​ដាក់ម្រិត​កាលវិភាគ

note: i18n: ectx: label, entry (StartTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how start constraint time is used
km: កំណត់​វិធី​ដែល​ពេលវេលា​ដាក់កម្រិត​ត្រូវ​បានប្រើ

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintStartTime), group (Task defaults)
en: Constraint start date and time
km: កម្រិត​កាលបរិច្ឆេទ និង​ពេលវេលា​ចាប់​ផ្តើម​

note: i18n: ectx: label, entry (EndTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how end constraint time is used
km: កំណត់​របៀប​ប្រើ​ការកម្រិត​ពេល​វេលា​បញ្ចប់​

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintEndTime), group (Task defaults)
en: Constraint end date and time
km: កម្រិត​កាលបរិច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា​បញ្ចប់

note: i18n: ectx: label, entry (EstimateType), group (Task defaults)
en: Type of estimate
km: ប្រភេទ​នៃ​កា​រវាយតម្លៃ

note: i18n: ectx: label, entry (Unit), group (Task defaults)
en: Estimate time unit
km: ឯកតា​ពេលវេលា​ប៉ាន់ស្មាន

note: i18n: ectx: label, entry (ExpectedEstimate), group (Task defaults)
en: Expected estimate
km: ការ​ប៉ាន់ស្មាន​ដែល​បាន​រំពឹង​ទុក

note: i18n: ectx: label, entry (OptimisticRatio), group (Task defaults)
en: Optimistic estimate
km: ការ​វាយតម្លៃ​សុទិដ្ឋិនិយម

note: i18n: ectx: label, entry (PessimisticRatio), group (Task defaults)
en: Pessimistic estimate
km: ការ​វាយតម្លៃ​ទុទិដ្ឋិនិយម

note: i18n: ectx: label, entry (Description), group (Task defaults)
en: Task description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​ភារកិច្ច

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Gradient
km: ជម្រាល

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Linear
km: លីនេអ៊ែរ

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColorsEnabled), group (TaskColors)
en: Enable summary task level colors
km: បើក​ពណ៌​កម្រិត​ភារកិច្ច​សង្ខេប​

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskDefaultColor), group (TaskColors)
en: Summary task default color
km: ពណ៌​លំនាំដើម​ភារកិច្ច​សង្ខេប

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_1), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 1
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​សង្ខេប ​កម្រិត ១

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_2), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 2
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​សង្ខេប​ ​កម្រិត​ ២

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_3), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 3
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​សង្ខេប​ កម្រិត ៣

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_4), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 4
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​សង្ខេប​ កម្រិត​ ៤

note: i18n: ectx: label, entry (TaskNormalColor), group (TaskColors)
en: Task color in normal state
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​នៅ​ក្នុងសភាព​ធម្មតា​

note: i18n: ectx: label, entry (TaskCriticalColor), group (TaskColors)
en: Task color in critical state
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​នៅ​ក្នុង​សភាព​សំខាន់​បំផុត​​

note: i18n: ectx: label, entry (TaskFinishedColor), group (TaskColors)
en: Task color in finished state
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​នៅ​ក្នុងសភាព​ដែល​បាន​បញ្ចប់​

note: i18n: ectx: label, entry (TaskErrorColor), group (TaskColors)
en: Task color in error state
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​នៅ​ក្នុង​សភាព​កំហុស

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneNormalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in normal state
km: ពណ៌​ដំណាក់​កាល​នៅ​ក្នុង​សភាព​ធម្មតា

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneCriticalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in critical state
km: ពណ៌​ដំណាក់​កាល​នៅ​ក្នុង​សភាព​សំខាន់​បំផុត

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneFinishedColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in finished state
km: ពណ៌​ដំណាក់​កាល​នៅ​ក្នុង​សភាព​ដែល​បញ្ចប់

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneErrorColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in error state
km: ពណ៌​ដំណាក់​កាល​នៅ​ក្នុង​សភាព​កំហុស

note: i18n: ectx: label, entry (CheckForWorkPackages), group (Work Package)
en: Automatically check for new work packages
km: ពិនិត្យ​រក​មើល​កញ្ចប់​ការងារ​ថ្មី​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

note: i18n: ectx: label, entry (MinimumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The smallest duration unit allowed
km: បាន​អនុញ្ញាត​ឯកតា​ថិរវេលា​តូច​បំផុត

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The largest duration unit allowed
km: បាន​អនុញ្ញាត​ឯកតា​ថិរវេលា​ធំ​ផុត

en: Work & Vacation
km: ការងារ​​ និង​ការ​សម្រាក

en: Task Defaults
km: លំនាំដើម​ភារកិច្ច

en: Task Colors
km: ពណ៌​ភារកិច្ច​

en: Work Package
km: កញ្ចប់​ការងារ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
km: អ្នក​ដែល​ទទួល​ខុសត្រូវ​ចំពោះ​ភារកិច្ច​នេះ ។
    
    វា​មិន​មែន​អាច​តែ​អ្នក​ដែល​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ក្រុម​ធនធាន​នោះ​ឡើយ វា​អាច​ជា​នរណា​ក៏​បាន​ដែរ ។ អ្នក​អាច​ចូលដំណើរការ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក​ដោយ​ផ្ទាល់​ផង​ដែរ ដោយ​ចុច​ប៊ូតុង​ជ្រើស ។

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
km: ទូទៅ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Gradient:
km: ជម្រាល ៖

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Summary task
km: ភារកិច្ច​សង្ខេប

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default:
km: លំនាំដើម ៖

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SummaryTaskLevelColorsEnabled)
en: Use level colors
km: ប្រើ​ពណ៌​ដែល​មាន​កម្រិត​ស្មើ​គ្នា

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Level 1
km: កម្រិត ១

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Level 2
km: កម្រិត ២

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Level 3
km: កម្រិត ៣

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Level 4
km: កម្រិត ៤

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Task
km: ភារកិច្ច​

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Normal:
km: ធម្មតា ៖

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Critical:
km: សំខាន់​បំផុត ៖

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Finished:
km: បាន​បញ្ចប់ ៖

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Error:
km: កំហុស ៖

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Milestone
km: ដំណាក់កាល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
km: អ្នក​ទទួល​ខុសត្រូវ ៖

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
km: បញ្ចូល​មនុស្ស​ពី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
km: បញ្ចូល​មនុស្ស​ម្នាក់​ពី​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
km: ជ្រើស...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Scheduling constraint:
km: កា​រដាក់កម្រិត​កាលវិភាគ ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
km: ឆាប់ តាម​តែ​អាច​ធ្វើ​បាន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
km: យឺត តាម​តែ​អាច​ធ្វើ​បាន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
km: ត្រូវ​តែ​ចាប់​ផ្តើ​ម​នៅ​ថ្ងៃ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
km: ត្រូវ​តែ​បញ្ចប់​នៅ​ថ្ងៃ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
km: ចាប់ផ្ដើម​កុំ​ឲ្យ​មុន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
km: បញ្ចប់​កុំ​ឲ្យ​ក្រោយ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
km: ចន្លោះពេល​ថេរ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_5)
en: Constraint Start time usage:
km: ការ​ប្រើប្រាស់​ពេលវេលា​ដាក់កម្រិត​ចាប់ផ្ដើម ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date and time
km: កាល​បរិច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា​បច្ចុប្បន្ន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date, specified time
km: កាលបរិច្ឆេទ​បច្ចុប្បន្ន ពេលវេលា​ដែល​បានបញ្ជាក់

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Specified date and time
km: ពេលវេលា និង​កាលបរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Constraint start time:
km: ពេលវេលា​ចាប់ផ្ដើម​ដាក់កម្រិត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Constraint End time usage:
km: កា​រប្រើប្រាស់​ពេលវេលា​ដាក់កម្រិត​បញ្ចប់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_4)
en: Constraint end time:
km: ពេលវេលា​បញ្ចប់​ដាក់កម្រិត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Estimate type:
km: ប្រភេទ​វាយតម្លៃ ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
km: កិច្ចប្រឹងប្រែង

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
km: ថិរវេលា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Expected estimate:
km: ការ​ប៉ាន់ស្មាន​ដែល​បាន​រំពឹង​ទុក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Optimistic estimate:
km: ការ​វាយតម្លៃ​សុទិដ្ឋិនិយម ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic estimate:
km: ការ​វាយតម្លៃ​ទុទិដ្ឋិនិយម ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckForWorkPackages)
en: Check for work packages
km: ពិនិត្យរក​មើល​កញ្ចប់​ការងារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DeleteFile)
en: Delete file after it has been retrieved
km: លុប​ឯកសារ​ក្រោយ​ពេល​វា​បាន​ទៅ​យក​ហើយ

en: Continue
km: បន្ត

en: File-Format Error
km: កំហុស​​​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ឯកសារ​

en: File-Format Mismatch
km: មិន​ផ្គូផ្គង​ទ្រង់ទ្រាយ​ឯកសារ

en: This document was created with a newer version of KPlatoWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
km: ឯកសារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ជា​មួយ​នឹង​កំណែ​ថ្មី​ជាង​របស់ KPlatoWork (កំណែ​វាក្យសម្ព័ន្ធ ៖ %1)
    ការ​បើក​វា​នៅ​ក្នុង​កំណែ​នេះ​របស់  PlanWork នឹង​បាត់បង់​ព័ត៌មាន​មួយ​ចំនួន ។

en: Insert File
km: បញ្ចូល​ឯកសារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current node:
km: ថ្នាំង​បច្ចុប្បន្ន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_useProject)
en: Insert on top level
km: បញ្ចូល​នៅ​លើ​កម្រិត​កំពូល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isParent)
en: Insert as children to current node
km: បញ្ចូល​ជាកូន​ទៅកាន់​ថ្នាំង​បច្ចុប្បន្ន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isAfter)
en: Insert after current node
km: បញ្ចូល​បន្ទាប់​ពី​ថ្នាំង​បច្ចុប្បន្ន

en: Invalid document. No mimetype specified.
km: ឯកសារ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ មិន​បាន​បញ្ជាក់ mimetype ។

en: Could not create the workpackage file for saving: %1
km: មិន​អាច​បង្កើត​ឯកសារ​កញ្ចប់​ការងារ​សម្រាប់​រក្សាទុក ៖ %1

en: Not able to write '%1'. Partition full?
km: មិនអាច​សរសេរ '%1' ។ ភាគ​ថាស​ពេញ ?

en: Saving...
km: រក្សាទុក...

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
km: ឯកសារ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ កម្មវិធី​ប្រភេទ mime ដែល​រំពឹង​ទុក/x-vnd.kde.kplato.work បាន​ទទួល %1​

en: This document was created with a newer version of PlanWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
km: ឯកសារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ជា​មួយ​នឹង​កំណែ​ថ្មី​ជាង​របស់  PlanWork (កំណែ​វាក្យសម្ព័ន្ធ ៖ %1)
    ការ​បើក​វា​នៅ​ក្នុង​កំណែ​នេះ​របស់PlanWorkនឹង​បាត់បង់​ព័ត៌មាន​មួយ​ចំនួន ។

en: Schedule Selector
km: កំណត់​ពេល​កម្មវិធីជ្រើស

en: Show Selector
km: បង្ហាញ​កម្មវិធី​ជ្រើស

en: Edit...
km: កែសម្រួល...

en: Define Estimate Conversions...
km: កំណត់​ប៉ាន់ស្មាន​ការ​បម្លែង...

en: Define WBS Pattern...
km: កំណត់​លំនាំ WBS...

en: Define Currency...
km: កំណត់រូបិយប័ណ្ណ...

en: Insert Project File...
km: បញ្ចូលឯកសារ​គម្រោង...

en: Progress...
km: វឌ្ឍនភាព...

en: Delete Task
km: លុបភារកិច្ច

en: Description...
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា...

en: Indent Task
km: ចូល​បន្ទាត់​ភារកិច្ច​

en: Unindent Task
km: ចេញ​បន្ទាត់​ភារកិច្ច

en: Move Task Up
km: ផ្លាស់ទីភារកិច្ច​ឡើង​លើ

en: Move Task Down
km: ផ្លាស់​ទីភារ​កិច្ច​ចុះក្រោម

en: Edit Resource...
km: កែសម្រួលធនធាន...

en: Edit Dependency...
km: កែសម្រួល​ភាព​អាស្រ័យ...

en: Delete Dependency
km: លុប​ភាព​អាស្រ័យ

en: Task Status Report
km: របាយការណ៍​ស្ថានភាព​ភារកិច្ច

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit working- and vacation days for resources
km: កែសម្រួល​ការងារ និង​ថ្ងៃ​សម្រាក​សម្រាប់​ធនធាន​

en: Cost Breakdown Structure
km: រចនាសម្ព័ន្ធ​កា​រចែក​តម្លៃ

en: Resources
km: ធនធាន

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Dependencies (Graphic)
km: ភាព​អាស្រ័យ (ក្រាហ្វិក)

en: Dependencies (List)
km: ភាព​អាស្រ័យ (បញ្ជី)

en: Schedules
km: កាលវិភាគ

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate and analyze project schedules
km: គណនា និង​វិភាគ​កាលវិភាគ​គម្រោង​

en: Project Performance Chart
km: គំនូស​តាង​​អនុវត្ត​គម្រោង

[ctx: @info:tooltip]
en: View project status information
km: មើល​ព័ត៌មាន​ស្ថានភាព​គម្រោង​

en: Task Status
km: ស្ថានភាព​ភារកិច្ច

[ctx: @info:tooltip]
en: View task progress information
km: មើល​ព័ត៌មាន​វឌ្ឍនភាព​ភារកិច្ច​​

en: Task Execution
km: ការ​ប្រតិបត្តិ​ភារកិច្ច​

[ctx: @info:tooltip]
en: View task execution information
km: មើល​ព័ត៌មាន​ប្រតិបត្តិ​ភារកិច្ច​

en: Work Package View
km: ទិដ្ឋភាព​កញ្ចប់​ការងារ

[ctx: @info:tooltip]
en: View task work package information
km: បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​កញ្ចប់​​ការងារ​ភារកិច្ច​

en: Gantt
km: ហ្កាន់

en: Milestone Gantt
km: ដំណាក់កាល​របស់ Gantt​

en: Resource Assignments
km: ការ​ផ្ដល់​ធនធាន

en: Resource Assignments (Gantt)
km: ​ការ​ផ្ដល់​​​ធនធាន (Gantt)

en: Cost Breakdown
km: ការ​ចែក​តម្លៃ

en: Tasks Performance Chart
km: គំនូស​តាង​​អនុវត្ត​ភារកិច្ច

[ctx: @info:tooltip]
en: View tasks performance status information
km: មើល​ព័ត៌មាន​ស្ថានភាព​​អនុវត្ត​ភារកិច្ច​

en: Report
km: របាយការណ៍

[ctx: @info:tooltip]
en: View report
km: មើល​របាយ​ការណ៍​

en: Editors
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​

en: Views
km: ទិដ្ឋភាព​

en: Reports
km: របាយ​ការណ៍

en: Cannot baseline. The project is already baselined.
km: មិន​អាច​បង្កើត​បន្ទាត់​មូលដ្ឋាន ។ គម្រោង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​បន្ទាត់​មូលដ្ឋាន​រួច​ហើយ ។

en: This schedule is baselined. Do you want to remove the baseline?
km: កាលវិភាគ​នេះ​ត្រូវ​បានកំណត់​បន្ទាត់​មូលដ្ឋាន ។ តើ​អ្នក​ចង់​យក​បន្ទាត់​មូលដ្ឋាន​ចេញ​ឬទេ ?

en: A task that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
km: ភារកិច្ច​ដែល​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ពេល​នឹង​ត្រូវ​បានលុប ។ វា​នឹង​ធ្វើ​ឲ្យ​កាលវិភាគ​គ្មាន​សុពលភាព ។

en: This task has been scheduled. This will invalidate the schedule.
km: ភារកិច្ច​ត្រូវ​បាន​កំណត់ពេល ។ វា​នឹង​ធ្វើ​ឲ្យ​កាលវិភាគ​គ្មាន​សុពលភាព ។

en: A resource that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
km: ធនធាន​ដែល​ត្រូ​វបាន​កំណត់​ពេលវេលា​នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប ។ វា​នឹង​ធ្វើ​ឲ្យ​កាលវិភាគ​គ្មាន​សុពលភាព ។

[ctx: @info:status]
en: Not scheduled
km: មិន​បាន​កំណត់​ពេល

en: Failed to open temporary file
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បើក​ឯកសារ​បណ្ដោះ​អាសន្ន

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/> <filename>%1</filename>
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​បណ្តោះ​អាសន្ន ៖<br/> <filename>%1</filename>

en: Work Package: %1
km: កញ្ចប់​ការងារ ៖ %1

en: Work Package for project: %1
km: កញ្ចប់​ការងារសម្រាប់​គម្រោង​ ៖ %1

[ctx: Project manager]
en: Manager:
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង ៖

en: Project:
km: គម្រោង​​

[ctx: As in: Page 1 of 2]
en: of
km: នៃ

en: Page
km: ទំព័រ

[ctx: Task name]
en: Name
km: ឈ្មោះ ៖​

[ctx: Task completion]
en: Completion (%)
km: ការ​បញ្ចប់ (%)

en: Removing this category will also remove all its views.
km: ការ​យក​ប្រភេទ​នេះ​ចេញ​ក៏​នឹងយក​ទិដ្ឋភាព​ទាំង​អស់​របស់​វា​ចេញ​ផង​ដែរ ។

[ctx: @action:inmenu rename view]
en: Rename
km: ប្ដូរ​ឈ្មោះ

[ctx: @action:inmenu configure view]
en: Configure...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ...

[ctx: @action:inmenu remove view]
en: Remove
km: យកចេញ

[ctx: @action:inmenu rename view category]
en: Rename
km: ប្ដូរ​ឈ្មោះ

[ctx: @action:inmenu configure view category]
en: Configure...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ...

[ctx: @action:inmenu Remove view category]
en: Remove
km: យកចេញ

[ctx: @action:inmenu Insert View]
en: Insert...
km: បញ្ចូល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
km: ប្រភេទ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, afterLabel)
en: After
km: បន្ទាប់​ពី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: View type:
km: ប្រភេទ​ទិដ្ឋភាព ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
km: ឈ្មោះ ៖

[ctx: @title:window]
en: Add View
km: បន្ថែម​ទិដ្ឋភាព

en: Resource Editor
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​ធនធាន

en: Task Editor
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​ភារកិច្ច

en: Work & Vacation Editor
km: កម្មវិធី​និពន្ធ​ការងារ និង​ការ​សម្រាក

en: Accounts Editor
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​គណនី​

en: Dependency Editor (Graphic)
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​ភាព​អាស្រ័យ (ក្រាហ្វិក)

en: Dependency Editor (List)
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​ភាព​អាស្រ័យ (បញ្ជី)

en: Schedule Handler
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​កាលវិភាគ

en: Task View
km: ទិដ្ឋភាព​ភារកិច្ច

en: Gantt View
km: ទិដ្ឋភាព Gantt

en: Milestone Gantt View
km: ទិដ្ឋភាព​ដំណាក់កាល​របស់ Gantt

en: Top
km: កំពូល

[ctx: @title:window]
en: Configure View
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ទិដ្ឋភាព

[ctx: @title:window]
en: Configure Category
km: កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ​​ប្រភេទ

[ctx: @title:window]
en: Add Report
km: បន្ថែម​របាយ​ការណ៍

[ctx: @title:window]
en: View Selector [modified]
km: កម្មវិធី​ជ្រើស​ទិដ្ឋភាព​ [បាន​កែប្រែ]

[ctx: @title:window]
en: View Selector
km: កម្មវិធី​ជ្រើស​ទិដ្ឋភាព

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Words
km: ពាក្យ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Sentences
km: ប្រយោគ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Syllables
km: ព្យាង្គ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
km: បន្ទាត់

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters incl. spaces
km: តួអក្សរ​មាន​ចន្លោះ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters without spaces
km: តួអក្សរ​ដោយ​គ្មាន​ចន្លោះ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Flesch reading ease
km: បន្ថែម​ការអាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footEndNotes)
en: Include text from foot- and endnotes
km: រួម​បញ្ចូល​អត្ថបទ​ពី​បាត និង​ខាង​ចុង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoRefresh)
en: Automatically refresh data
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទិន្នន័យ​ស្រស់​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ
