kplato - en to lv translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
lv: &Projekts

en: Task Defaults
lv: Uzdevumu noklusējums

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
lv: Par uzdevuma izpildi atbildīgā persona.
    
    Šī persona var būt jebkurš ne tikai resursu grupā esoša persona. Jūs varat personu izvēlēties no savas adrešu grāmatiņas izmantojot "Izvēlēties" pogu.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
lv: Atbildīgs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
lv: Ievietot personu no adrešu grāmatiņas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
lv: Izvēlēties...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
lv: Cik vien ātri iespējams

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
lv: Cik vien vēlu iespējams

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
lv: Jāsāk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
lv: Jābeidz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
lv: Jāsāk ne ātrāk kā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
lv: Jābeidz ne vēlāk kā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
lv: Negrozāms intervāls

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
lv: Mēģinājums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
lv: Ilgums

en: File-Format Mismatch
lv: Faila formāta neatbilstība

en: Invalid document. No mimetype specified.
lv: Nekorekts dokuments. Nav norādīts MIME tips.

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Delete Task
lv: Izdzēst uzdevumu

en: Move Task Up
lv: Pārvietot uzdevumu uz augšu

en: Move Task Down
lv: Pārvietot uzdevumu uz leju

en: Edit Resource...
lv: Rediģēt resursu...

en: Resources
lv: Resursi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
lv: Nosaukums:
