KDE 4 - en to nb translation catalogue (72 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
nb: PlanWork – arbeidspakkebehandler for prosjektplanverktøyet Plan

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
nb: Plan arbeidspakkebehandler

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nb: &Rediger

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
nb: Vis

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nb: &Vis

en: File to open
nb: Fil å åpne

en: Failed to open document
nb: Klarte ikke åpne dokumentet

en: The file %1 does not exist.
nb: Fila %1 finnes ikke.

en: Document is already open:<br>%1
nb: Dokumentet er åpent fra før:<br /> %1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
nb: Klarte ikke å pakke ut dokumentet fra lager:<br /> %1

en: Invalid URL:<br>%1
nb: Ugyldig URL: <br /> %1

en: Document is already open:<br> %1
nb: Dokumentet er åpent fra før: <br />  %1

en: File does not exist:<br>%1
nb: Fila finnes ikke: <br> %1

en: Edit with:
nb: Rediger med:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
nb: <p>Denne arbeidspakka finnes fra før i prosjektlageret.</p> <p>Prosjekt: %1<br /> Oppgave: %2</p> <p>Vil du oppdatere den gamle pakka med data fra den nye?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
nb: Fjerning mislykket. Kan ikke finne arbeidspakke

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
nb[0]: Fjern arbeidspakke
nb[1]: Fjern arbeidspakker

en: Failed to load file:<br>%1
nb: Klarte ikke å laste inn fila:<br />%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
nb: Ikke en gyldig arbeidspakkefil:<br /> %1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
nb: Ugyldig dokument: Dokumentet inneholder ikke «maindoc.xml».

en: Failed to open file: %1
nb: Klarte ikke åpne fila: %1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
nb: Tolkingsfeil i fil «%1» ved linje %2, kolonne %3<br />Feilmelding: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
nb: Ugyldig dokument. Ingen mimetype oppgitt.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
nb: Ugyldig dokument. Forventet mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, fant %1

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
nb: Dette dokumentet er en nyere versjon enn det  PlanWork støtter (syntaks-versjon: %1)<br />Hvis du åpner det i denne versjonen av PlanWork vil noe informasjon gå tapt.

en: Continue
nb: Fortsett

en: File-Format Mismatch
nb: Filformatene stemmer ikke overens

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
nb: Ugyldig dokument. Forventet mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, fant %1

en: Edit failed. Cannot find a work package.
nb: Redigering mislyktes. Kan ikke finne arbeidspakke.

en: Task Progress
nb: Framdrift for oppgave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
nb: Startet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
nb: Ferdig:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
nb: Legg til innslag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
nb: Fjern innslag

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
nb: Endre fullføring

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
nb: Sett som ferdig

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
nb: Endre gjenstående innsats

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
nb: Endre virkelig innsats

en: Configure View...
nb: Sett opp visning …

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
nb: Oppgave: %1<nl/>Virkelig slutt: %2<nl/>Planlagt slutt: %3<nl/>Status: %4<nl/> Prosjekt:%5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
nb: Oppgave: %1<nl/>Fullført: %2%<nl/>Virkelig start: %3<nl/> Planlagt: %4 – %5<nl/>Status: %6<nl/> Prosjekt:%7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
nb: Oppgave; %1<nl/> Planlagt: %2 – %3<nl/> Status: %4<nl/> Prosjekt: %5

en: Remove Packages
nb: Fjern pakker

en: Remove Package
nb: Fjern pakke

en: List
nb: Liste

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
nb: Velg oppgaveliste

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
nb: Velg tidslinje

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
nb: Oppsett av PlanWork …

en: Edit...
nb: Rediger …

[ctx: @verb]
en: View...
nb: Vis …

en: Send Package...
nb: Send pakke …

en: Edit Progress...
nb: Rediger framdrift …

en: View Description...
nb: Vis beskrivelse …

en: This file is not editable
nb: Denne fila kan ikke redigeres

en: No work package is selected
nb: Ingen arbeidspakke er valgt

en: Cannot find work package
nb: Kan ikke finne arbeidspakke

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
nb: Klarte ikke å åpne midlertidig fil. Sending avbrutt.

en: Work Package: %1
nb: Arbeidspakke: %1

en: Document is already open
nb: Dokumentet er åpent fra før

en: Failed to load project: %1
nb: Klarte ikke laste inn prosjekt: %1

en: Cannot save to empty filename
nb: Kan ikke lagre til tomt filnavn

en: Could not create the file for saving
nb: Klarte ikke opprette fila for lagring

en: Not able to write '%1'. Partition full?
nb: Kan ikke skrive «%1». Er partisjonen full?

en: Failed to open store:
     %1
nb: Klarte ikke å åpne lageret:
    %1

en: Cannot save to projects store:
    %1
nb: Kan  ikke lagre til prosjektlageret:
    %1

en: Failed read file:
     %1
nb: Klarte ikke å lese fil:
     %1

en: Failed write file:
     %1
nb: Kunne ikke skrive fil:
    %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
nb: Flett sammen data

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
nb[0]: <p>Arbeidspakka <b>«%2»</b> har et åpent dokument.</p><p>Data kan gå tapt om du fortsetter.</p>
nb[1]: <p>Arbeidspakka <b>«%2»</b> har åpne dokumenter.</p><p>Data kan gå tapt om du fortsetter.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
nb: <p>Arbeidspakka <b>«%1»</b> er blitt endret.</p><p>Vil du lagre den?</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
nb: <p>Arbeidspakke <b>«%1»</b></p> <p>Kunne ikke åpne lager:</p> <p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
nb: <p>Arbeidspakke <b>«%1»</b></p> <p>Kunne ikke trekke ut fil:</p> <p>%2</p>
