kplato - en to ne translation catalogue (49 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
ne: परियोजना

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

en: Work & Vacation
ne: कार्य र विदा

en: Task Defaults
ne: कार्य पूर्वानिर्धारण

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
ne: यो कार्यका लागि व्यक्ति उत्तरदायी छ ।
    
    संसाधन समूहमा उपलब्ध व्यक्ति सीमित गरिएको छैन तर जो कोही पनि हुन सक्छ । तपाईँले छनौट बटनसँग तपाईँको ठेगाना पुस्तकमा प्रत्यक्ष पहुँच प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GenerateWeek)
en: Week
ne: हप्ता

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: These values are used when you estimate the effort needed to complete a task.
ne: तपाईँले कार्य समाप्त गर्न आवश्यक प्रयास अनुमान गर्दा यी मान प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
ne: उत्तरदायी:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
ne: तपाईँको ठेगाना पुस्तिकाबाट एउटा व्यक्ति घुसाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
ne: तपाईँको ठेगाना पुस्तिकाबाट एउटा व्यक्ति घुसाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
ne: रोज्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
ne: सम्भव भएसम्म छिटो

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
ne: सम्भव भएसम्म ढिलो

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
ne: सुरु गर्नु पर्छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
ne: अन्त्य गर्नु पर्छ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
ne: यो भन्दा छिटो सुरु नगर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
ne: यो भन्दा ढिलो अन्त्य नगर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
ne: स्थिर अन्तराल

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
ne: प्रयास

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
ne: अवधि

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: File-Format Mismatch
ne: फाइल ढाँचा मिलेन

en: Dag Andersen
ne: ड्याग एन्डर्सन

en: Thomas Zander
ne: थोमस जन्डर

en: Bo Thorsen
ne: बो थोर्सेन

en: Raphael Langerhorst
ne: राफेल लङ्गर्होर्स्ट

en: Invalid document. No mimetype specified.
ne: अवैद्य कागजात । माइमप्रकार निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: Show Selector
ne: चयनकर्ता देखाउनुहोस्

en: Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Define WBS Pattern...
ne: WBS बाँन्की परिभाषित गर्नुहोस्...

en: Progress...
ne: प्रगति...

en: Delete Task
ne: कार्य मेट्नुहोस्

en: Indent Task
ne: इन्डेण्ट कार्य

en: Unindent Task
ne: इन्डेण्ट नगरिएको कार्य

en: Move Task Up
ne: कार्य माथि सार्नुहोस्

en: Move Task Down
ne: कार्य तल सार्नुहोस्

en: Edit Resource...
ne: संसाधन सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Edit Dependency...
ne: निर्भरता सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Resources
ne: संसाधन

en: Tasks
ne: कार्य

en: Schedules
ne: तालिका

en: Task Status
ne: कार्य वस्तुस्थिति

en: Gantt
ne: गान्ट

en: Editors
ne: सम्पादक

en: Views
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
ne: नाम:
