kplato - en to nl translation catalogue (384 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (edit)
en: Edit
nl: Bewerken

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrYear), group (EstimateConversion)
en: Hours per year
nl: Uren per jaar

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrMonth), group (EstimateConversion)
en: Hours per month
nl: Uren per maand

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrWeek), group (EstimateConversion)
en: Hours per week
nl: Uren per week

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrDay), group (EstimateConversion)
en: Hours per day
nl: Uren per dag

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeek), group (CalendarGeneration)
en: Generate working week
nl: Werkweek genereren

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration)
en: Generate working week options
nl: Werkweekopties genereren

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateWeekChoice)
en: If none exists
nl: Als niets bestaat

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateWeekChoice)
en: Always
nl: Altijd

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidays), group (CalendarGeneration)
en: Generate holidays
nl: Vakantiedagen genereren

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration)
en: Generate holidays options
nl: Vakantie-opties genereren

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration)
en: In base calendar
nl: In basisagenda

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateHolidaysChoice)
en: As sub-calendar
nl: Als subagenda

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateHolidaysChoice)
en: As separate calendar
nl: Als aparte agenda

note: i18n: ectx: label, entry (Region), group (CalendarGeneration)
en: Holiday region
nl: Vakantieregio

note: i18n: ectx: label, entry (Monday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Monday)
en: Monday:
nl: maandag:

note: i18n: ectx: label, entry (MondayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (TuesdayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (WednesdayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (ThursdayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (FridayStart), group (Working
en: Start of working day
nl: Begin van werkdag

note: i18n: ectx: label, entry (MondayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (TuesdayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (WednesdayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (ThursdayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (FridayEnd), group (WorkingWeek) i18n
en: End of working day
nl: Einde van werkdag

note: i18n: ectx: label, entry (Tuesday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Tuesday)
en: Tuesday:
nl: dinsdag:

note: i18n: ectx: label, entry (Wednesday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Wednesday)
en: Wednesday:
nl: woensdag:

note: i18n: ectx: label, entry (Thursday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Thursday)
en: Thursday:
nl: donderdag:

note: i18n: ectx: label, entry (Friday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Friday)
en: Friday:
nl: vrijdag:

note: i18n: ectx: label, entry (Saturday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Saturday)
en: Saturday:
nl: zaterdag:

note: i18n: ectx: label, entry (Sunday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Sunday)
en: Sunday:
nl: zondag:

note: i18n: ectx: label, entry (Manager), group (Project settings)
en: Name of project manager
nl: Naam van projectbeheerder

note: i18n: ectx: label, entry (UseSharedResources), group (Project settings)
en: Use shared resources
nl: Gedeelde hulpbronnen gebruiken

note: i18n: ectx: label, entry (SharedResourcesFile), group (Project settings)
en: File to contain shared resources
nl: Bestand om gedeelde hulpbronnen te bevatten

note: i18n: ectx: label, entry (SharedProjectsPlace), group (Project settings)
en: Directory that contains projects that share resources
nl: Map met projecten die hulpbronnen delen

note: i18n: ectx: label, entry (ProjectDescription), group (Project settings)
en: Project description
nl: Projectbeschrijving

note: i18n: ectx: label, entry (Leader), group (Task defaults)
en: Name of task responsible
nl: Naam van taakverantwoordelijke

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintType), group (Task defaults)
en: Scheduling constraint type
nl: Type planningsbeperking

note: i18n: ectx: label, entry (StartTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how start constraint time is used
nl: Definieert hoe start van beperkte tijd wordt gebruikt

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintStartTime), group (Task defaults)
en: Constraint start date and time
nl: Beperkte startdatum en tijd

note: i18n: ectx: label, entry (EndTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how end constraint time is used
nl: Definieert hoe eind van beperkte tijd wordt gebruikt

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintEndTime), group (Task defaults)
en: Constraint end date and time
nl: Beperkte einddatum en tijd

note: i18n: ectx: label, entry (EstimateType), group (Task defaults)
en: Type of estimate
nl: Schattingstype

note: i18n: ectx: label, entry (Unit), group (Task defaults)
en: Estimate time unit
nl: Tijdeenheid van schatting

note: i18n: ectx: label, entry (ExpectedEstimate), group (Task defaults)
en: Expected estimate
nl: Verwachte schatting

note: i18n: ectx: label, entry (OptimisticRatio), group (Task defaults)
en: Optimistic estimate
nl: Optimistische schatting

note: i18n: ectx: label, entry (PessimisticRatio), group (Task defaults)
en: Pessimistic estimate
nl: Pessimistische schatting

note: i18n: ectx: label, entry (Description), group (Task defaults)
en: Task description
nl: Taakbeschrijving

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Gradient
nl: Kleurverloop

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Linear
nl: Lineair

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Flat
nl: Vlak

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColorsEnabled), group (TaskColors)
en: Enable summary task level colors
nl: Niveaukleuren in samenvattingstaak inschakelen

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskDefaultColor), group (TaskColors)
en: Summary task default color
nl: Standaard kleur van samenvattingstaak

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_1), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 1
nl: Kleur van samenvattingstaak, niveau 1

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_2), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 2
nl: Kleur van samenvattingstaak, niveau 2

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_3), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 3
nl: Kleur van samenvattingstaak, niveau 3

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_4), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 4
nl: Kleur van samenvattingstaak, niveau 4

note: i18n: ectx: label, entry (TaskNormalColor), group (TaskColors)
en: Task color in normal state
nl: Taakkleur in normale status

note: i18n: ectx: label, entry (TaskCriticalColor), group (TaskColors)
en: Task color in critical state
nl: Taakkleur in kritieke status

note: i18n: ectx: label, entry (TaskFinishedColor), group (TaskColors)
en: Task color in finished state
nl: Taakkleur in status gereed

note: i18n: ectx: label, entry (TaskErrorColor), group (TaskColors)
en: Task color in error state
nl: Taakkleur in foutstatus

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneNormalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in normal state
nl: Mijlpaalkleur in normale status

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneCriticalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in critical state
nl: Mijlpaalkleur in kritieke status

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneFinishedColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in finished state
nl: Mijlpaalkleur in status gereed

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneErrorColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in error state
nl: Mijlpaalkleur in foutstatus

note: i18n: ectx: label, entry (CheckForWorkPackages), group (Work Package)
en: Automatically check for new work packages
nl: Gegevens controleren op nieuwe werkpakketten

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan retrieves work packages from project members
nl: Map waar Plan werkpakketten ophaalt van projectleden

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will delete the file after it has been read
nl: Indien ingesteld, zal Plan het bestand verwijderen nadat het is ingelezen

note: i18n: ectx: label, entry (SaveFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will save the file after it has been read
nl: Indien ingesteld, zal Plan het bestand opslaan nadat het is ingelezen

note: i18n: ectx: label, entry (SaveUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan saves work packages when the package has been read
nl: Map waar Plan werkpakketen opslaat als het pakket is gelezen

note: i18n: ectx: label, entry (PublishUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan publishes work packages
nl: Map waar Plan werkpakketten publiceert

note: i18n: ectx: label, entry (MinimumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The smallest duration unit allowed
nl: De kleinste toegestane duureenheid

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The largest duration unit allowed
nl: De grootste toegestane duureenheid

note: i18n: ectx: label, entry (DocumentationPath), group (Documentation)
en: Path to the documentation
nl: Pad naar de documentatie

note: i18n: ectx: label, entry (ContextPath), group (Documentation)
en: Path to the context help documentation
nl: Pad naar de documentatie voor help van context

note: i18n: ectx: label, entry (ContextLanguage), group (Documentation)
en: The context help documentation must have been translated to the language
nl: De documentatie voor help van context moet vertaald zijn naar de taal

note: i18n: ectx: label, entry (UseLocalTaskModules), group (Task Modules)
en: Use the task modules from your private store
nl: De taakmodulen uit uw private opslag gebruiken

note: i18n: ectx: label, entry (TaskModulePaths), group (Task Modules)
en: List of paths to task modules
nl: Lijst paden naar taakmodulen

note: i18n: ectx: label, entry (ProjectTemplatePaths), group (Project Templates)
en: List of paths to project templates
nl: Lijst paden naar projectsjablonen

en: Project Defaults
nl: Standaard project instellingen

en: Work & Vacation
nl: Werk & vakantie

en: Task Defaults
nl: Standaardwaarden van taak

en: Task Colors
nl: Taakkleuren

en: Task Modules
nl: Taakmodulen

en: Work Package
nl: Werkpakket

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Project Templates
nl: Projectsjablonen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
nl: De persoon verantwoordelijk voor de taak.
    
    Dit is niet gelimiteerd tot personen uit een hulpbrongroep, iedereen wordt toegestaan. U kunt ook direct uw adresboek gebruiken met de knop Kiezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Documentation:
nl: Documentatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contextlabel)
en: Context help:
nl: Help voor contex:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Context language
nl: Contexttaal

[ctx: @info:tooltip]
en: The project manager of this project.
nl: De projectbeheerder van dit project.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check to enable shared resources
nl: De ingestelde gedeelde hulpbronnen controleren

[ctx: @info:tooltip]
en: The file where shared resources are defined
nl: Het bestand waar gedeelde hulpbronnen zijn gedefinieerd

[ctx: @info:tooltip]
en: The directory where projects sharing the resources are placed
nl: De map waar projecten die hulpbronnen delen zijn geplaatst

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: &Manager:
nl: &Beheerder:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usrlabel)
en: Use shared resources:
nl: Gedeelde hulpbronnen gebruiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, srflabel)
en: Shared resource file:
nl: Bestand met gedeelde hulpbronnen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resourceFileBrowseBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsPlaceBrowseBtn)
en: Browse...
nl: Bladeren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spplabel)
en: Shared projects:
nl: Gedeelde projecten:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Description
nl: Beschrijving

en: Project Templates Path
nl: Projectsjabloonpad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertTemplatePath) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertModule)
en: Insert
nl: Invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeTemplatePath) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeModule)
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Task Modules Path
nl: Pad naar taakmodule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLocalTaskModules)
en: Use local task modules
nl: Lokale taakmodules gebruiken

en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Working Hours
nl: Werkuren

note: i18n: info@whatsthis i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: <html><head/><body><p>Values used for generating default calendars for working weeks and holidays.</p><p>The <span style=" font-style:italic;">Week</span> calendar uses the values defined in <span style=" font-style:italic;">Working week</span>.</p><p>The <span style=" font-style:italic;">Week</span> calendar can be <span style=" font-style:italic;">Always</span> generated or only generated <span style=" font-style:italic;">If none exists</span>. The latter choice is the most common as you often have calendars defined as part of templates or shared resources.</p><p><span style=" font-style:italic;">Holidays</span> can be generated for your region (default) or any region you choose. The holidays can be added into the week calendar, as sub-calendar to the week calendar or as a separate calendar.</p><p>If a week calendar is not generated, the holidays are put into a separate calendar.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Waarden gebruikt voor genereren van standaard agenda's voor werkweeken en vakantiedagen.</p><p>De <span style=" font-style:italic;">Week</span>agenda gebruikt de waarden gedefinieerd in <span style=" font-style:italic;">Werkweek</span>.</p><p>De <span style=" font-style:italic;">Week</span>agenda kan <span style=" font-style:italic;">Altijd</span> gegenereerd worden of alleen gegenereerd <span style=" font-style:italic;">Als geen bestaat</span>. De laatste keuze is de meest algemene omdat u vaak agenda's gedefinieerd als onderdeel van sjablonen of gedeelde hulpbronnen hebt.</p><p><span style=" font-style:italic;">Vakantiedagen</span> kan gegenereerd worden voor uw regio (standaard) of elke regio die u kiest. De vakantiedagen kunnen toegevoegd worden in de weekagenda, als sub-agenda aan de weekagenda of als een gescheiden agenda.</p><p>Als een weekagenda niet wordt gegenereerd, worden de vakantiedagen in een gescheiden agenda gezet.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Calendar generation
nl: Agendagenerator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GenerateHolidays)
en: Holidays
nl: Vakantiedagen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateHolidaysChoice)
en: In week calendar
nl: In weekagenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Holida&y region:
nl: Vakant&ieregio:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Working week
nl: Werkweek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Tuesday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Monday)
en: Tick  if working day
nl: Activeer  indien werkdag

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Wednesday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Thursday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Friday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Saturday) i18n: ectx: property (toolTip), widge
en: Tick if working day
nl: Activeer indien werkdag

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Estimate Conversions
nl: Schattingsconversies

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: These values are used if your estimate is not in hours.
    Let us say Hours per day is 8. If you estimate that a task needs 3 days effort to complete, this is converted to 24 hours when the task is scheduled. The actual time it will take to complete is of course dependent on the availability of the person (or persons) that is assigned to the task.
nl: Deze waarden zijn gebruikt als uw schatting niet in uren is.
    Nemen we aan dat er 8 uur in een dag zitten. Als uw schatting is dat de taak 3 dagen inspanning kost om gereed te komen dan wordt dat geconverteerd naar 24 uur als de taak wordt gepland. De werkelijke tijd dat de taak gereed is hangt natuurlijk af van de beschikbaarheid van de de persoon (of personen) die aan de taak zijn toegewezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours &per year:
nl: Uren &per jaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hours per &month:
nl: Uren per &maand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per wee&k:
nl: Uren per wee&k:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: These values are used when you estimate the effort needed to complete a task.
nl: Deze waarden worden gebruikt bij het schatten van de benodigde inspanning voor de volledige taak.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per &day:
nl: Uren per &dag:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Gradient:
nl: Kleurverloop:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Summary task
nl: Samenvattingstaak

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default:
nl: Standaard:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SummaryTaskLevelColorsEnabled)
en: Use level colors
nl: Niveaukleuren gebruiken

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Level 1
nl: Niveau 1

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Level 2
nl: Niveau 2

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Level 3
nl: Niveau 3

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Level 4
nl: Niveau 4

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Task
nl: Taak

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Normal:
nl: Normaal:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Critical:
nl: Kritiek:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Finished:
nl: Beëindigd:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Error:
nl: Fout:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Milestone
nl: Mijlpaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
nl: Verantwoordelijke:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
nl: Voeg iemand uit uw adresboek in

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
nl: Voeg iemand uit uw adresboek in.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
nl: Kiezen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Scheduling constraint:
nl: Planningbeperking:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
nl: Zo spoedig mogelijk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
nl: Zo laat mogelijk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
nl: Moet beginnen op

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
nl: Moet eindigen op

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
nl: Niet eerder beginnen dan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
nl: Niet later eindigen dan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
nl: Vaste interval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_5)
en: Constraint Start time usage:
nl: Gebruik van beperkte starttijd:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date and time
nl: Huidige datum en tijd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date, specified time
nl: Huidige datum, gespecificeerde tijd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Specified date and time
nl: Opgegeven datum en tijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Constraint start time:
nl: Beperkte starttijd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Constraint End time usage:
nl: Gebruik van beperkte eindtijd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_4)
en: Constraint end time:
nl: Beperkte eindtijd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Estimate type:
nl: Schattingstype

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
nl: Inspanning

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
nl: Duur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Expected estimate:
nl: Verwachte schatting:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Optimistic estimate:
nl: Optimistische schatting:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic estimate:
nl: Pessimistische schatting:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Retrieve
nl: Ophalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckForWorkPackages)
en: Check for work packages
nl: Controleren op werkpakketten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Retrieve:
nl: Ophalen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Archive
nl: Archiveren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DeleteFile)
en: Delete file after it has been retrieved
nl: Verwijder bestand nadat het is opgehaald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_SaveFile)
en: Archive file after it has been retrieved
nl: Bestand archiveren nadat het is opgehaald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Archive:
nl: Archiveren:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_publishGroup)
en: Publish
nl: Publiceren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Publish:
nl: Publiceren:

en: This document has no syntax version.
    Opening it in Plan may lose information.
nl: Dit document heeft geen syntaxis-versie.
    Als u het opent in Plan, dan kunt u informatie verliezen.

en: Continue
nl: Doorgaan

en: File-Format Error
nl: Bestandsformatfout

en: This document was created with a newer version of KPlato than Plan can load.
    Syntax version: %1
    Opening it in this version of Plan may lose some information.
nl: Dit document is gemaakt met een nieuwere versie van KPlato dat Plan kan laden.
    Syntaxisversie: %1
    Als u het opent in deze versie van Plan, dan kunt u enige informatie verliezen.

en: File-Format Mismatch
nl: Bestandstype komt niet overeen

en: This document was created with a newer version of KPlatoWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
nl: Dit document is gemaakt met een nieuwere versie van KPlatoWork (syntaxis-versie: %1)
    Als u het opent in deze versie van PlanWork, dan verliest u enige informatie.

en: Project Planning and Management Tool
nl: Projectplanning- en beheerhulpmiddel

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
nl: Copyright 1998-%1, het team van Plan

[ctx: Network = task dependency network]
en: Network Scheduler
nl: Netwerkplanner

[ctx: @info:tooltip]
en: Built-in network (PERT) based scheduler
nl: Ingebouwde op netwerk (PERT) gebaseerde planner

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Network (PERT) Scheduler</title><para>The network scheduler generally schedules tasks according to their dependencies. When a task is scheduled it is scheduled in full, booking the allocated resources if available. If overbooking is not allowed, subsequent tasks that requests the same resource will be scheduled later in time.</para><para>Tasks with time constraints will be scheduled first to minimize the problem with resource conflicts</para><para><note>This scheduler does not handle resource conflicts well.<nl/>You can try a different scheduler if available. You may also change resource allocations or add dummy dependencies to avoid the conflicts.</note></para>
nl: <title>Netwerkplanner (PERT)</title><para>De netwerkplanner plant in het algemeen taken volgens hun afhankelijkheden. Wanneer een taak is gepland is het volledig gepland, waarbij de toegekende hulpbronnen, indien beschikbaar, zijn geboekt. Als overboeken niet is toegestaan, dan zullen volgende taken, die dezelfde hulpbron vereisen, later in de tijd worden gepland.</para><para>Taken met tijdsvoorwaarden zullen eerst gepland worden om het probleem met hulpbronconflicten te minimaliseren</para><para><note>Deze planner behandeld hulpbronconflicten niet goed.<nl/>U kunt een andere planner, indien beschikbaar, proberen. U kunt ook hulpbrontoewijingen wijzigen of dummy-afhankelijkheden toevoegen om de conflicten te vermijden.</note></para>

en: Insert File
nl: Bestand invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current node:
nl: Huidige node:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_useProject)
en: Insert on top level
nl: Op het hoogste niveau invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isParent)
en: Insert as children to current node
nl: Als kinderen van de huidige node invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isAfter)
en: Insert after current node
nl: Invoegen na de huidige node

[ctx: @title:window]
en: Load Resource Assignments
nl: Toewijzingen van hulpbronnen laden

en: Invalid document. No mimetype specified.
nl: Ongeldig document. Geen mime-bestandstype opgegeven.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan, got %1
nl: Ongeldig document. Mime-bestandstype application/x-vnd.kde.plan werd verwacht, %1 werd ontvangen

en: This document was created with a newer version of Plan (syntax version: %1)
    Opening it in this version of Plan will lose some information.
nl: Dit document is gemaakt met een nieuwere versie van Plan (syntaxis-versie: %1)
    Als u het opent in Plan, dan verliest u enige informatie.

en: Could not create the workpackage file for saving: %1
nl: Kon het werkpakketbestand voor het opslaan van %1 niet aanmaken

en: Not able to write '%1'. Partition full?
nl: Kon '%1' niet schrijven. Is de partitie vol?

en: Saving...
nl: Bezig met opslaan...

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
nl: Ongeldig document. Mime-bestandstype application/x-vnd.kde.plan.work werd verwacht, %1 werd ontvangen

en: This document was created with a newer version of PlanWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
nl: Dit document is gemaakt met een nieuwere versie van PlanWork (syntaxis-versie: %1)
    Als u het opent in deze versie van PlanWork, dan verliest u enige informatie.

en: Internal error, failed to insert file.
nl: Interne fout: invoegen van bestand is mislukt.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert project
nl: Project invoegen

en: Group: %1
nl: Groep: %1

en: Resource: %1
nl: Hulpbron: %1

en: Calendar: %1
nl: Agenda: %1

en: Shared resources has been removed from the shared resources file.
    Select how they shall be treated in this project.
nl: Gedeelde hulpbronnen zijn verwijderd uit het bestand met gedeelde hulpbronnen.
    Selecteer hoe ze behandeld moeten worden in dit project.

[ctx: @title:window]
en: Shared resources
nl: Gedeelde hulpbronnen

en: Convert
nl: Converteren

en: Keep
nl: Behouden

[ctx: Base calendar name]
en: Base
nl: Basis

en: Schedule Selector
nl: Selector voor planning

en: Create Project Template...
nl: Projectsjabloon aanmaken...

en: Create New Project...
nl: Nieuw project aanmaken...

en: Show Selector
nl: Kiezer tonen

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Define Estimate Conversions...
nl: Schattingsconversies definiëren...

en: Define WBS Pattern...
nl: SOW-patronen definiëren...

en: Define Currency...
nl: Valuta definiëren...

en: Edit Description...
nl: Beschrijving bewerken...

en: Insert Project File...
nl: Projectbestand invoegen...

en: Load Shared Projects...
nl: Gedeelde projecten laden...

en: Open Report Definition File...
nl: Bestand met definitie voor rapport openen...

en: Progress...
nl: Voortgang...

en: Delete Task
nl: Taak verwijderen

en: Description...
nl: Beschrijving...

en: Documents...
nl: Documenten...

en: Indent Task
nl: Taak laten inspringen

en: Unindent Task
nl: Inspringen van taak ongedaan maken

en: Move Task Up
nl: Taak omhoog verplaatsen

en: Move Task Down
nl: Taak omlaag verplaatsen

en: Edit Resource...
nl: Hulpbron bewerken...

en: Edit Dependency...
nl: Afhankelijkheid bewerken...

en: Delete Dependency
nl: Afhankelijkheid verwijderen

en: Work Packages...
nl: Werkpakketten...

[ctx: @info:tooltip]
en: Work packages available
nl: Beschikbare werkpakketten

[ctx: @info]
en: <note>This action cannot be undone.</note><nl/><nl/>Create a new Project from the current project with new project- and task identities.<nl/>Resource- and calendar identities are not changed.<nl/>All scheduling information is removed.<nl/><nl/>Do you want to continue?
nl: <note>Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.</note><nl/><nl/>Maak een nieuw project aan uit het huidige project met nieuwe project- en taak-identiteiten.<nl/>Hulpbron- en agenda-identiteiten worden niet gewijzigd.<nl/>Alle informatie voor planning is verwijderd.<nl/><nl/>Wilt u doorgaan?

en: Edit task scheduling constraints
nl: Takenplanningbeperking bewerken

en: Task Constraints
nl: Takenbeperkingen

en: Edit task cost
nl: Taakkosten bewerken

en: Task Cost
nl: Taakkosten

en: Generate reports
nl: Rapporten genereren

en: Task Status Report
nl: Rapport van taakstatus

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit working- and vacation days for resources
nl: Werk- en vakantiedagen voor hulpbronnen bewerken

en: Cost Breakdown Structure
nl: Structuur voor opsplitsing kosten

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit cost breakdown structure.
nl: Structuur voor opsplitsing kosten bewerken.

en: Resources
nl: Hulpbronnen

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit resource breakdown structure
nl: Structuur voor opsplitsing hulpbronnen bewerken

en: Tasks
nl: Taken

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit work breakdown structure
nl: Structuur voor opsplitsing werktaken bewerken

en: Dependencies (Graphic)
nl: Afhankelijkheden (grafiek)

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit task dependencies
nl: Taakafhankelijkheden bewerken

en: Dependencies (List)
nl: Afhankelijkheden (lijst)

en: Schedules
nl: Planningen

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate and analyze project schedules
nl: Projectplanningen berekenen en analyseren

en: Project Performance Chart
nl: Projectprestatiegrafiek

[ctx: @info:tooltip]
en: View project status information
nl: Projectstatusinformatie tonen

en: Task Status
nl: Taakstatus

[ctx: @info:tooltip]
en: View task progress information
nl: Taakvoortgangsinformatie tonen

en: Task Execution
nl: Taakuitvoering

[ctx: @info:tooltip]
en: View task execution information
nl: Taakuitvoeringinformatie tonen

en: Work Package View
nl: Werkpakketweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: View task work package information
nl: Werkpakketinformatie voor taken tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: View Gantt chart
nl: Gantt-grafiek tonen

en: Milestone Gantt
nl: Gantt-mijlpaal

[ctx: @info:tooltip]
en: View milestone Gantt chart
nl: Gantt-mijlpaalgrafiek tonen

en: Resource Assignments
nl: Toewijzingen van hulpbronnen

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in a table
nl: Hulpbrontoewijzingen in tabel tonen

en: Resource Assignments (Gantt)
nl: Toewijzingen van hulpbronnen (Gantt)

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in Gantt chart
nl: Hulpbrontoewijzingen in Gantt-grafiek tonen

en: Cost Breakdown
nl: Opsplitsing van kosten

[ctx: @info:tooltip]
en: View planned and actual cost
nl: Geplande en werkelijke kosten tonen

en: Tasks Performance Chart
nl: Takenprestatiegrafiek

[ctx: @info:tooltip]
en: View tasks performance status information
nl: Statusinformatie over takenprestaties tonen

en: Reports Generator
nl: Rapportgenerator

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate reports
nl: Rapporten genereren

en: Report
nl: Rapport

[ctx: @info:tooltip]
en: View report
nl: Rapport tonen

en: Views
nl: Overzichten

[ctx: Project execution views]
en: Execution
nl: Uitvoering

en: Reports
nl: Rapporten

[ctx: (qtundo-format) @info:status 1=schedule name]
en: Calculate %1
nl: Bereken %1

en: Cannot baseline. The project is already baselined.
nl: Kan geen basislijn maken. Het project heeft al een basislijn.

en: This schedule is baselined. Do you want to remove the baseline?
nl: Dit schema heeft een basis lijn. Wilt u de basis lijn verwijderen?

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reset baseline %1
nl: Basislijn %1 opnieuw instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Baseline %1
nl: Basislijn %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
nl: Planning %1 toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete schedule %1
nl: Planning %1 verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move schedule %1
nl: Planning %1 verplaatsen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add milestone
nl: Mijlpaal toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-milestone
nl: Submijlpaal toevoegen

en: A task that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
nl: Een taak, die in de planning staat, zal verwijderd worden. Dit maakt de planning ongeldig.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task | Delete tasks
nl[0]: Taak verwijderen
nl[1]: Taken verwijderen

en: This task has been scheduled. This will invalidate the schedule.
nl: Deze taak staat in de planning. Dit maakt de planning ongeldig.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Indent task
nl: Taak laten inspringen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unindent task
nl: Inspringen van taak ongedaan maken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task up
nl: Taak omhoog verplaatsen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task down
nl: Taak omlaag verplaatsen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
nl: Taakafhankelijkheid toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
nl: Taakafhankelijkheid verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete resource | Delete resources
nl[0]: Hulpbron verwijderen
nl[1]: Hulpbron verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete resourcegroup | Delete resourcegroups
nl[0]: Hulpbrongroep verwijderen
nl[1]: Hulpbrongroep verwijderen

en: A resource that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
nl: Een hulpbron, die in de planning staat, zal verwijderd worden. Dit maakt de planning ongeldig.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete resourcegroups and resources
nl: Hulpbrongroepen en hulpbronnen verwijderen

[ctx: @info]
en: Cannot open file:<br/><filename>%1</filename>
nl: Kan bestand niet openen:<br/><filename>%1</filename>

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify name
nl: Naam wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task name
nl: Taaknaam wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify milestone name
nl: Mijlpaalnaam wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify summarytask name
nl: Naam van samenvattingstaak wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project name
nl: Projectnaam wijzigen

[ctx: @info:status]
en: Not scheduled
nl: Niet gepland

en: Failed to open temporary file
nl: Tijdelijk bestand kon niet worden geopend

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/> <filename>%1</filename>
nl: Het opslaan naar het tijdelijke bestand is mislukt:<br/> <filename>%1</filename>

en: Work Package: %1
nl: Werkpakket: %1

en: Failed to open work package file
nl: Openen van werkpakketbestand is mislukt

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/><filename>%1</filename>
nl: Het opslaan naar het tijdelijke bestand is mislukt:<br/><filename>%1</filename>

en: Work Package for project: %1
nl: Werkpakket voor project: %1

[ctx: Project manager]
en: Manager:
nl: Beheerder:

[ctx: As in: Page 1 of 2]
en: of
nl: van

en: Page
nl: Pagina

[ctx: Task name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Task completion]
en: Completion (%)
nl: Aanvulling (%)

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>View Selector</title><para>This is the list of views and editors.</para><para>You can configure the list by using the context menu:<list><item>Rename categories or views</item><item>Configure. Move, remove, rename or edit tool tip for categories or views</item><item>Insert categories and views</item></list><nl/><link url='%1'>More...</link></para>
nl: <title>Weergavekiezer</title><para>Dit is de lijst van weergaven en bewerkers.</para><para>U kunt de lijst configureren door het contextmenu te gebruiken:<list><item>Hernoem categorieën of weergaven</item><item>Configureren. Verplaats, verwijder, hernoem of bewerk ballontekst voor categorieën of weergaven</item><item>Voeg categorieën en weergaven toe</item></list><nl/><link url='%1'>Meer...</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Schedule selector</title><para>Selects the schedule to be used when displaying schedule dependent data.<nl/><note>Unscheduled tasks are only shown in editors.</note><nl/><link url='%1'>More...</link></para>
nl: <title>Planningkiezer</title><para>Selecteer de te gebruiken planning om te worden gebruikt bij tonen van gegevens afhankelijk van de planning.<nl/><note>Niet geplande taken worden alleen in bewerkers getoond</note><nl/><link url='%1'>Meer...</link></para>

en: Removing this category will also remove all its views.
nl: Deze categorie verwijderen zal ook alle overzichten verwijderen.

[ctx: @action:inmenu rename view]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: @action:inmenu configure view]
en: Configure...
nl: Instellen...

[ctx: @action:inmenu remove view]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @action:inmenu rename view category]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: @action:inmenu configure view category]
en: Configure...
nl: Instellen...

[ctx: @action:inmenu Remove view category]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @action:inmenu Insert View]
en: Insert...
nl: Invoegen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, categoryLabel)
en: The category of the view
nl: De categorie van de weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
nl: Categorie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, afterLabel)
en: The view is placed after this view
nl: De weergave is geplaatst na deze weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, afterLabel)
en: After
nl: Na

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: The type of view
nl: Het type van de weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: View type:
nl: Weergavetype:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, viewnameLabel)
en: The name of the view
nl: De naam van de weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: The views description
nl: De beschrijving van de weergaven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: @title:window]
en: Add View
nl: Weergave toevoegen

en: Resource Editor
nl: Hulpbron bewerken

en: Task Editor
nl: Taak bewerken

en: Work & Vacation Editor
nl: Werk & vakantie bewerken

en: Accounts Editor
nl: Accounts bewerken

en: Dependency Editor (Graphic)
nl: Afhankelijkheid bewerken (grafisch)

en: Dependency Editor (List)
nl: Afhankelijkheid bewerken (lijst)

en: Schedule Handler
nl: Planningverwerker

en: Task View
nl: Taakweergave

en: Gantt View
nl: Ganttweergave

en: Milestone Gantt View
nl: Gantt-mijlpaalweergave

en: Reports generator
nl: Rapportgenerator

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>The category of the view</title><nl/>The view is placed under this category in the view selector.<nl/>You can edit the category name to create a new category.
nl: <title>De categorie van de weergave</title><nl/>De weergave is geplaats onder deze categorie in de weergaveselector.<nl/>U kunt de naam van de categorie bewerken om een nieuwe categorie te maken.

en: Top
nl: Boven

[ctx: @title:window]
en: Configure View
nl: Weergave instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>The category of the view</title><nl/>The view is placed under this category in the view selector.<nl/>Selecting a different category will move the view to the new category.<nl/>You can edit the category name to create a new category.
nl: <title>De categorie van de weergave</title><nl/>De weergave is geplaats onder deze categorie in de weergaveselector.<nl/>Een andere categorie zal de weergave naar de nieuwe categorie verplaatsen.<nl/>U kunt de naam van de categorie bewerken om een nieuwe categorie te maken.

[ctx: @title:window]
en: Configure Category
nl: Categorie configureren

[ctx: @title:window]
en: Add Report
nl: Rapport toevoegen

[ctx: @title:window]
en: View Selector [modified]
nl: Selector weergeven [gewijzigd]

[ctx: @title:window]
en: View Selector
nl: Selector weergeven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Words
nl: Woorden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Sentences
nl: Zinnen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Syllables
nl: Lettergrepen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
nl: Lijnen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters incl. spaces
nl: Lettertekens incl. spaties

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters without spaces
nl: Lettertekens zonder spaties

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Flesch reading ease
nl: Leesbaarheid volgens Flesch

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footEndNotes)
en: Include text from foot- and endnotes
nl: Inclusief tekst van voet- en eindnoten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoRefresh)
en: Automatically refresh data
nl: Gegevens automatisch verversen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, afterLabel)
en: The category is placed after this category
nl: De categorie is geplaatst na deze categorie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, categoryLabel)
en: The name of the category
nl: De naam van de categorie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: The description of the category
nl: De beschrijving van de categorie

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Create a new project</title><para>Creates a new project with default values defined in <emphasis>Settings</emphasis>.<nl/>Opens the <emphasis>project dialog</emphasis> so you can define project specific properties like <resource>Project Name</resource>, <resource>Target Start</resource> and <resource>- End</resource> times.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
nl: <title>Maak een nieuw project aan</title><para>Maakt een nieuw project met standaard waarden gedefinieerd in <emphasis>Instellingen</emphasis>.<nl/>Opent de <emphasis>projectdialoog</emphasis> zodat u projectspecifieke eigenschappen zoals <resource>Projectnaam</resource>, tijden van <resource>Begin van doel</resource> en <resource>Einde van doel</resource> kunt definiëren.<nl/><link url='%1'>Meer...</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Shared resources</title><para>Create a shared resources file.<nl/>This enables you to only create your resources once, you just refer to your resources file when you create a new project.<nl/>These resources can then be shared between projects to avoid overbooking resources across projects.<nl/>Shared resources must be defined in a separate file.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
nl: <title>Gedeelde hulpbronnen</title><para>Een gedeeld hulpbronnenbestand.<nl/>Dit stelt u in staat om alleen uw hulpbronnen eenmalig aan te maken, u verwijst naar uw hulpbronnenbestand wanneer u een nieuw project aanmaakt.<nl/>Deze hulpbronnen kunnen dan gedeeld worden tussen projecten om overboeking van hulpbronnen tussen projecten te voorkomen.<nl/>Gedeelde hulpbronnen moeten gedefinieerd worden in een apart bestand.<nl/><link url='%1'>Meer...</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Recent Projects</title><para>A list of the 10 most recent project files opened.</para><para><nl/>This enables you to quickly open projects you have worked on recently.</para>
nl: <title>Recente projecten</title><para>Een lijst met de 10 meest recent geopende projectbestanden.</para><para><nl/>Dit maakt het mogelijk snel projecten te openen waarmee u recent hebt gewerkt.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Context help</title><para>Help is available many places using <emphasis>What's This</emphasis>.<nl/>It is activated using the menu entry <interface>Help->What's this?</interface> or the keyboard shortcut <shortcut>Shift+F1</shortcut>.</para><para>In dialogs it is available via the <interface>?</interface> in the dialog title bar.</para><para>If you see <link url='%1'>More...</link> in the text, pressing it will display more information from online resources in your browser.</para>
nl: <title>Contexthulp</title><para>Help is beschikbaar op vele plaatsen door <emphasis>Wat is dit?</emphasis> te gebruiken.<nl/>Het wordt geactiveerd door het menu-item te gebruiken <interface>Help->Wat is dit?</interface> of de sneltoets <shortcut>Shift+F1</shortcut>.</para><para>In dialogen is het beschikbaar <interface>?</interface> in de titelbalk van de dialoog.</para><para>Als u <link url='%1'>Meer...</link> in de tekst ziet, zal het indrukken meer informatie uit online hulpbronnen in uw browser tonen.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Project Templates</title><para>Select a template to create a new project based on the selected template.</para><para>Plan searches for templates in the places you can define in the settings dialog: <interface>Settings->Configure Plan</interface>.</para><para>You can create new templates from a project using the <interface>File->Create Project Template</interface> menu entry.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
nl: <title>Projectsjablonen</title><para>Selecteer een sjabloon om een nieuw project aan te maken gebaseerd op het geselecteerde sjabloon.</para><para>Plan zoekt naar sjablonen op de plaatsen die u kunt definiëren in de instellingendialoog: <interface>Instellingen->Plan configureren</interface>.</para><para>U kunt nieuwe sjablonen uit een project definiëren met het menu-item <interface>Bestand->Projectsjabloon aanmaken</interface>.<nl/><link url='%1'>Meer...</link></para>

en: Open Document
nl: Document openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newProjectBtn)
en: New project
nl: Nieuw project

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Template projects:</span></p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Projectsjablonen:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createResourceFileBtn)
en: Create Shared Resources
nl: Gedeelde hulpbronnen aanmaken

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, openProjectBtn)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Open Project</span></p><p>Displays a file dialog enabling you to open an existing project.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Project openen</span></p><p>Toont een bestandsdialoog waarmee u een bestaand projectkunt openen.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openProjectBtn)
en: Open Project...
nl: Project openen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Recent projects:</span></p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Recente projecten:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Introduction
nl: Inleiding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contextHelp)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Context Help</span></p><p>Many functions has help and hints that can be displayed with <span style=" font-style:italic;">What's this</span>.</p><p>Activate it by selecting <span style=" font-style:italic;">Help-&gt;What's this</span> or <span style=" font-style:italic;">Shift+F1</span>.</p><p>Try it on this text!</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Context help</span></p><p>Vele functies hebben help en hints die getoond kunnen worden met <span style=" font-style:italic;">Wat is dit</span>.</p><p>Activeer het door <span style=" font-style:italic;">Help-&gt;Wat is dit</span> te selecteren of met <span style=" font-style:italic;">Shift+F1</span>.</p><p>Probeer het op deze tekst!</p></body></html>

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <a href="https://docs.kde.org/index.php?application=calligraplan">Plan user documentation</a>
nl: <a href="https://docs.kde.org/index.php?application=calligraplan">Gebruikersdocumentatie voor Plan</a>

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <a href="https://forum.kde.org/viewforum.php?f=203">Community forum</a>
nl: <a href="https://forum.kde.org/viewforum.php?f=203">Forum van de gemeenschap</a>
