kplatowork - en to nl translation catalogue (91 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
nl: PlanWork - Werkpakketbeheerder voor het Plan-projectplanninghulpmiddel

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
nl: Plan werkpakketbeheerder

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
nl: © 1998-%1, het team van Plan

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
nl: Beeld

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

en: File to open
nl: Bestand om te openen

en: Failed to open document
nl: Openen van document is mislukt

en: The file %1 does not exist.
nl: Het bestand %1 bestaat niet.

en: Document is already open:<br>%1
nl: Document is reeds geopend:<br>%1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
nl: Kon document niet uit de opslag halen:<br>%1

en: Invalid URL:<br>%1
nl: Ongeldig URL-adres:<br>%1

en: Document is already open:<br> %1
nl: Document is reeds geopend:<br>%1

en: File does not exist:<br>%1
nl: Bestand bestaat niet:<br>%1

en: Edit with:
nl: Bewerken met:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
nl: <p>Het werkpakket bestaat reeds in de projectopslag.</p><p>Project: %1<br>Taak: %2</p><p>Wilt u het bestaande pakket bijwerken met data uit de nieuwe?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
nl: Verwijderen is mislukt. Kan het werkpakket niet vinden

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
nl[0]: Werkpakket verwijderen
nl[1]: Werkpakketen verwijderen

en: Failed to load file:<br>%1
nl: Laden van bestand is mislukt:<br>%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
nl: Geen geldig bestand met een werkpakket:<br>%1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
nl: Ongeldig document. Het document bevat geen 'maindoc.xml'.

en: Failed to open file: %1
nl: Openen van bestand is mislukt:%1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
nl: Fout bij ontleden in bestand %1 bij regel %2, kolom %3<br>Foutboodschap: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
nl: Ongeldig document. Geen mime-bestandstype opgegeven.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
nl: Ongeldig document. Mime-bestandstype application/x-vnd.kde.plan.work werd verwacht, %1 werd ontvangen

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
nl: Dit document is gemaakt met een nieuwere versie van PlanWork (syntaxis-versie: %1)<br>Als u het opent in deze versie van PlanWork, dan verliest u enige informatie.

en: Continue
nl: Doorgaan

en: File-Format Mismatch
nl: Bestandstype komt niet overeen

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
nl: Ongeldig document. Mime-bestandstype application/x-vnd.kde.kplato.work werd verwacht, %1 werd ontvangen

en: Edit failed. Cannot find a work package.
nl: Bewerken is mislukt. Kan het werkpakket niet vinden.

en: Task Progress
nl: Voortgang van taak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
nl: Gestart:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
nl: Beëindigd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
nl: Item toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
nl: Item verwijderen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
nl: Voltooiing wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
nl: Op geëindigd instellen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
nl: Resterende inspanning wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
nl: Werkelijke inspanning wijzigen

[ctx: @title:column]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
en: Responsible
nl: Verantwoordelijk

[ctx: @title:column]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title:column]
en: Planned Start
nl: Geplande start

[ctx: @title:column]
en: Planned Finish
nl: Gepland einde

[ctx: @title:column]
en: Resource Assignments
nl: Toewijzingen van hulpbronnen

[ctx: @title:column]
en: Completion
nl: Voltooiing

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
nl: Werkelijke inspanning

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
nl: Resterende inspanning

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
nl: Geplande inspanning

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
nl: Werkelijke start

[ctx: @title:column]
en: Started
nl: Gestart

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
nl: Werkelijk einde

[ctx: @title:column]
en: Finished
nl: Voltooid

[ctx: @title:column]
en: Note
nl: Notitie

[ctx: @title:column]
en: Project Name
nl: Projectnaam

[ctx: @title:column]
en: Project Manager
nl: Projectbeheerder

en: Configure View...
nl: Weergave configureren...

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
nl: Taak: %1<nl/>Werkelijk einde: %2<nl/>Gepland einde: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
nl: Taak: %1<nl/>Voltooid: %2 %<nl/>Werkelijke start: %3<nl/>Gepland: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
nl: Taak: %1<nl/>Gepland: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5

en: Remove Packages
nl: Pakketten verwijderen

en: Remove Package
nl: Pakket verwijderen

en: List
nl: Lijst

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
nl: Takenlijst selecteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
nl: Tijdlijn selecteren

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
nl: PlanWork instellen...

en: Edit...
nl: Bewerken...

[ctx: @verb]
en: View...
nl: Tonen...

en: Send Package...
nl: Pakket verzenden...

en: Edit Progress...
nl: Voortgang bewerken...

en: View Description...
nl: Beschrijving tonen...

en: This file is not editable
nl: Dit bestand kan niet bewerkt worden

en: No work package is selected
nl: Geen werkpakket geselecteerd

en: Cannot find work package
nl: Kan geen werkpakket vinden

en: Could not open file. Sending is aborted.
nl: Kon bestand niet openen. Verzenden is afgebroken.

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
nl: Kon tijdelijk bestand niet openen. Verzenden is afgebroken.

en: Work Package: %1
nl: Werkpakket: %1

en: Document is already open
nl: Document is reeds geopend

en: Failed to load project: %1
nl: Project laden is mislukt: %1

en: Cannot save to empty filename
nl: Kan niet opslaan in een lege bestandsnaam

en: Could not create the file for saving
nl: Kon het bestand voor opslaan niet aanmaken

en: Not able to write '%1'. Partition full?
nl: Kon '%1' niet schrijven. Is de partitie vol?

en: Failed to open store:
     %1
nl: Openen van opslag %1 is mislukt

en: Cannot save to projects store:
    %1
nl: Opslaan in de projectopslag kan niet:
    %1

en: Failed read file:
     %1
nl: Lezen van bestand %1 is mislukt

en: Failed write file:
     %1
nl: Schrijven van bestand %1 is mislukt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
nl: Data samenvoegen

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
nl[0]: <p>Het werkpakket <b>'%2'</b> heeft een open document.</p><p>Data kan verloren gaan als u doorgaat.</p>
nl[1]: <p>Het werkpakket <b>'%2'</b> heeft open documenten.</p><p>Data kan verloren gaan als u doorgaat.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
nl: <p>Het werkpakket <b>'%1'</b> is gewijzigd.</p><p>Wilt u het opslaan?.</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
nl: <p>Werkpakket <b>'%1'</b></p><p>Kon de opslag niet openen:</p><p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
nl: <p>Werkpakket <b>'%1'</b></p><p>Kon bestand niet ophalen:</p><p>%2</p>
