krossmodulekplato - en to nl translation catalogue (83 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
nl: Taak toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource group
nl: Hulpbrongroep toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
nl: Hulpbron toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add external appointment
nl: Externe afspraak toevoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear external appointments
nl: Externe afspraken wissen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear all external appointments
nl: Alle externe afspraken wissen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set resource team members
nl: Teamleden van hulpmiddel instellen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select from:
nl: Selecteren uit:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Tasks
nl: Taken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Resources
nl: Hulpbronnen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeaders)
en: Include headers
nl: Koppen invoegen

en: Schedule Name
nl: Naam planning

[ctx: (qtundoformat)]
en: Clear all external appointments
nl: Alle externe afspraken wissen

en: Busy Information Export
nl: Geëxporteerde bezetinformatie

en: Export Selected Schedule
nl: Exporteer geselecteerde planning

en: Schedules
nl: Planningen

en: Export Busy Info File
nl: Exporteer bestand met bezetinformatie

en: Save
nl: Opslaan

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Error
nl: Fout

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No schedule selected
nl: Geen planning geselecteerd

en: Busy Information Import
nl: Geïmporteerde bezetinformatie

en: Import Busy Info File
nl: Importeer bestand met bezetinformatie

[ctx: (qtundo_format)]
en: Import resource busy information
nl: Informatie over hulpbron bezet importeren

en: Cannot load data from project with the same identity
nl: Kan de data van het project met dezelfde identiteit niet laden

en: Failed to start Sheets. Is Sheets installed?
nl: Start van Sheets is mislukt. Is Sheets geïnstalleerd?

en: No data to export
nl: Geen gegevens om te exporteren

en: You must select a file to write to
nl: U moet een bestand selecteren om in te schrijven

en: Data saved to file:
    %1
nl: Gegevens opgeslagen in bestand:
    %1

en: Information
nl: Informatie

en: No properties to export
nl: Geen te exporteren eigenschappen

en: Select schedule
nl: Planning selecteren

en: Data
nl: Gegevens

en: Select data
nl: Gegevens selecteren

en: Export ods file
nl: ods-bestand exporteren

en: Spreadsheet
nl: Rekenblad

en: No current sheet.
nl: Geen huidig werkblad.

en: Invalid sheet '%1' defined.
nl: Ongeldig werkblad '%1' gedefinieerd.

en: Could not select cell 'A1'
nl: Kon cel 'A1' niet selecteren

en: Could not write to file:
    %1
nl: Kon niet schrijven naar bestand:
    %1

en: Failed to set all properties of '%1' to cell '%2'
nl: Instellen van alle eigenschappen van '%1' naar cel '%2' is mislukt

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Resources Import
nl: Importeren van hulpbronnen

en: Plan Resources
nl: Plan hulpbronnen

[ctx: (qtundo_format )]
en: Import resources
nl: Hulpbronnen importeren

en: Could not open document: %1
nl: Kon het document niet openen: %1

en: No project to import from
nl: Geen te importeren project uit

en: Project identities are identical
nl: Project-identiteiten zijn identiek

en: Unable to create copy of resource group: %1
nl: Niet in staat om een kopie te maken van de brongroep: %1

en: No resource to copy from
nl: Geen hulpbron om vanuit te kopiëren

en: Unable to create copy of resource: %1
nl: Niet in staat om een kopie van de hulpbron te maken: %1

en: Calendar already exists: %1
nl: Kalender bestaat al: %1

en: Unable to create copy of calendar: %1
nl: Niet in staat om een kopie van de kalender te maken: %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: Resource Busy Information
nl: Informatie of hulpbron bezet

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Handle resource busy information
nl: Behandel informatie over hulpbron bezet

note: i18n: tag script attribute text
en: Export Resource Busy Information
nl: Exporteer informatie over hulpbron bezet

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to export busy information to file
nl: Python-script voor het exporteren van informatie over hulpbron bezet naar een bestand

note: i18n: tag script attribute text
en: Import Resource Busy Information
nl: Importeer informatie over hulpbron bezet

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import busy information from file
nl: Python-script voor het importeren van informatie over hulpbron bezet uit een bestand

note: i18n: tag script attribute text
en: Clear Resource Busy Information
nl: Verwijder informatie over hulpbron bezet

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to clear the imported resource busy information
nl: Python-script voor het verwijderen van de geïmporteerde informatie over hulpbron bezet

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
nl: Importeren

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
nl: Importeer inhoud

note: i18n: tag script attribute text
en: Resources from Plan File
nl: Hulpbronnen uit het Plan-bestand

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import resources from project file
nl: Python-script voor het importeren van hulpbronnen uit een projectbestand

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
nl: Exporteren

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
nl: Inhoud exporteren

note: i18n: tag script attribute text
en: To csv
nl: Naar csv

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data as comma separated values
nl: Exporteer gegevens naar een komma-gescheiden waarden

note: i18n: tag script attribute text
en: To ods
nl: Naar ods

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data to Open Spreadsheet document
nl: Gegevens exporteren naar 'Open Spreadsheet document'

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
nl: Diverse scripts

note: i18n: tag script attribute text
en: Online Help
nl: Online-hulp

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script that uses the KHTML Part to display the Plan Scripting online help
nl: Python-script dat het KHTML-deel gebruikt om de Plan-scripting-online-hulp te tonen

note: i18n: tag collection attribute text
en: Samples
nl: Steekproeven

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Samples to demonstrate scripting with Plan
nl: Voorbeelden om scripting met Plan te demonstreren

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Project Information...
nl: Print de projectinformation...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print project information
nl: Voorbeeld python-script dat projectinformatie print

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Resource busy Information...
nl: Print de informatie over hulpbron bezet...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print resource busy information
nl: Voorbeeld python-script dat informatie over hulpbron bezet print
