kplatoui - en to pl translation catalogue (1467 entries)

en: Document loaded, URL=%1
pl: Wczytano dokument, adres URL=%1

en: Account
pl: Konto

en: Undefined
pl: Nieokreślony

en: Non-working
pl: Niepracujący

en: Working
pl: Pracujący

[ctx: @item]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: @item The produced document]
en: Product
pl: Produkt

[ctx: @item Document is used for reference]
en: Reference
pl: Odwołanie

[ctx: @item Send a copy of the document]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: @item Send the reference (url) of the document]
en: Reference
pl: Odwołanie

[ctx: Year. Note: Letter(s) only!]
en: Y
pl: R

[ctx: Week. Note: Letter(s) only!]
en: w
pl: t

[ctx: Hour. Note: Letter(s) only!]
en: h
pl: g

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Not scheduled
pl: Nie zaplanowano

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Resource overbooked
pl: Przekroczono możliwości zasobu

en: Resource not available
pl: Zasób niedostępny

en: No resource allocated
pl: Nie przydzielono zasobu

en: Cannot fulfill constraints
pl: Nie można spełnić ograniczeń

en: Effort not met
pl: Nie spełniono wysiłku

en: Scheduling error
pl: Błąd planowania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: None
pl: Brak

en: Project
pl: Projekt

en: Sub-Project
pl: Pod-projekt

en: Task
pl: Zadanie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Milestone
pl: Punkt przełomowy

en: Periodic
pl: Okresowo

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: As Soon As Possible
pl: Tak szybko jak to możliwe

en: As Late As Possible
pl: Tak późno jak to możliwe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Start On
pl: Rozpoczęcie musi nastąpić

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Finish On
pl: Zakończenie musi nastąpić

en: Start Not Earlier
pl: Rozpocznij nie wcześniej, niż

en: Finish Not Later
pl: Zakończ nie wcześniej, niż

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Fixed Interval
pl: Ustalony okres

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_effort)
en: Effort
pl: Wysiłek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Duration
pl: Czas trwania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: Low
pl: Niskie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: High
pl: Wysokie

en: Schedule project from: %1
pl: Zaplanuj projekt od: %1

[ctx: Schedule project forward]
en: Forward
pl: Wprzód

en: Calculate finish
pl: Oblicz zakończenie

[ctx: Schedule project backward]
en: Backward
pl: Wstecz

en: Calculate start
pl: Oblicz rozpoczęcie

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Schedule tasks forward
pl: Zaplanuj zadania wprzód

en: Scheduled finish: %1
pl: Zaplanowane zakończenie: %1

en: Could not finish project in time: %1
pl: Nie można zakończyć projektu w czasie: %1

en: Finished project exactly on time: %1
pl: Zakończono projekt dokładnie na czas: %1

en: Finished project before time: %1
pl: Zakończono projekt przed czasem: %1

en: Schedule project forward from: %1
pl: Zaplanuj projekt wprzód od: %1

en: Calculate late finish
pl: Oblicz późne zakończenie

en: Late finish calculated: %1
pl: Obliczone późne zakończenie: %1

en: Calculate early start
pl: Oblicz wczesne rozpoczęcie

en: Schedule project backward from: %1
pl: Zaplanuj projekt wstecz od: %1

en: Early start calculated: %1
pl: Obliczony wczesne rozpoczęcie: %1

en: Schedule tasks backward
pl: Zaplanuj zadania wstecz

en: Failed to finish project within target time
pl: Nieudane zakończenie projektu w czasie docelowym

en: Scheduled start: %1, target time: %2
pl: Zaplanowane rozpoczęcie: %1, czas docelowy: %2

en: Must start project early in order to finish in time: %1
pl: Musisz rozpocząć projekt wcześniej, aby zakończyć go w czasie: %1

en: Start project exactly on time: %1
pl: Rozpocznij projekt dokładnie na czas: %1

en: Can start project later than time: %1
pl: Można rozpocząć projekt później niż w czasie: %1

en: Calculation took: %1
pl: Obliczenia zajęły: %1

en: Start calculating forward
pl: Uruchom obliczanie wprzód

en: Finished calculating forward: %1 ms
pl: Ukończono obliczanie wprzód: %1 ms

en: Start calculating backward
pl: Uruchom obliczanie wstecz

en: Finished calculating backward: %1 ms
pl: Ukończono obliczanie wstecz: %1 ms

en: Start scheduling forward
pl: Uruchom planowanie wprzód

en: Finished scheduling forward: %1 ms
pl: Ukończono planowanie wprzód: %1 ms

en: Start scheduling backward
pl: Uruchom planowanie wstecz

en: Finished scheduling backward: %1 ms
pl: Ukończono planowanie wstecz: %1 ms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishStart)
en: Finish-Start
pl: Zakończenie-rozpoczęcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishFinish)
en: Finish-Finish
pl: Zakończenie-zakończenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bStartStart)
en: Start-Start
pl: Rozpoczęcie-rozpoczęcie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Work
pl: Praca

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Material
pl: Materiał

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Work
pl: Praca

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Material
pl: Materiał

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Team
pl: Zespół

en: Make appointments: Invalid time
pl: Wyznaczanie terminów: Nieprawidłowy czas

en: Resource %1 has no calendar defined
pl: Zasób %1 nie ma określonego kalendarza

en: Make appointments: Node start time is not valid
pl: Wyznaczanie terminów: Czas rozpoczęcia węzła jest nieprawidłowy

en: Make appointments: Node end time is not valid
pl: Wyznaczanie terminów: Czas zakończenia węzła jest nieprawidłowy

en: Resource %1 not available in interval: %2 to %3
pl: Zasób %1 niedostępny w przedziale: %2 do %3

en: Could not match effort. Want: %1 got: %2
pl: Nie można dopasować wysiłku. Chcemy: %1 mamy: %2

en: Resource %1 available from %2 to %3
pl: Zasób %1 dostępny od %2 do %3

en: Expected
pl: Oczekiwany

note: i18n("Debug");
en: Info
pl: Informacja

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Error
pl: Błąd

en: Baselined
pl: Z linią bazową

en: Scheduling
pl: Planowanie

en: Calculate early finish
pl: Oblicz wczesne zakończenie

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint
pl: %1: Nieudane spełnienie ograniczenia

en: Resource %1 booked from %2 to %3
pl: Zasób %1 zarezerwowany od %2 do %3

en: Early finish calculated: %1
pl: Obliczono wczesne zakończenie: %1

en: Calculate late start
pl: Oblicz późne rozpoczęcie

en: Late start calculated: %1
pl: Obliczono późne zakończenie: %1

en: Start schedule forward: %1
pl: Uruchom plan wprzód: %1

en: Schedule from start %1
pl: Zaplanuj od rozpoczęcia %1

en: Scheduled: %1 to %2
pl: Zaplanowano:  %1 do %2

en: %1: Scheduling failed using late finish, trying early finish instead.
pl: %1: Nieudane planowanie używając późnego zakończenia, próbowanie wczesnego zakończenia.

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint. Negative float=%2
pl: %1: Nieudane spełnienie ograniczenia. Ujemny zapas=%2

en: Effort not met. Estimate: %1, planned: %2
pl: Wysiłek nie spełniony. Szacunek: %1, planowany: %2

en: Failed to schedule within project target time
pl: Nieudane planowanie w czasie docelowym projektu

en: Starting earlier than early start
pl: Rozpoczynanie wcześniejsze niż wczesne rozpoczęcie

en: Finishing later than late finish
pl: Zakończenie późniejsze niż późne zakończenie

en: Finished schedule forward: %1 ms
pl: Ukończono plan wprzód: %1 ms

en: Schedule from end time: %1
pl: Zaplanuj od czasu do czasu końcowego: %1

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule within late finish.
pl: %1: Nieudane planowanie w czasie późnego zakończenia.

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule within successors start time
pl: %1: Nieudane planowanie w czasie rozpoczęcia następcy

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule after early start.
pl: %1: Nieudane planowanie po wczesnym rozpoczęciu.

en: No resource has been allocated
pl: Nie przydzielono żadnego zasobu

en: Could not match work duration. Want: %1 got: %2
pl: Nie można dopasować czasu trwania pracy. Chcemy: %1 Mamy: %2

en: Send
pl: Wyślij

en: Receive
pl: Odbierz

en: Rejected
pl: Odrzucono

en: Number
pl: Liczba

en: Roman, upper case
pl: Powieściowa, wielka litera

en: Roman, lower case
pl: Powieściowa ,mała litera

en: Letter, upper case
pl: Litera, wielka litera

en: Letter, lower case
pl: Litera, mała litera

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
pl: Cofnij

en: Undo %1
pl: Cofnij %1

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
pl: Przywróć

en: Redo %1
pl: Przywróć %1

en: <empty>
pl: <pusty>

en: Redo
pl: Przywróć

en: Undo
pl: Cofnij

en: just load the file and then exit
pl: wczytaj plik i po prostu wyjdź

en: load the file, show the window and progressbar and then exit
pl: wczytaj plik, pokaż okno i pasek postępu, a następnie wyjdź

en: Filename to write profiling information into.
pl: Nazwa pliku, do której zapisać informacje o profilowaniu.

en: File(s) or URL(s) to open
pl: Plik(i) lub adres(y) URL do otwarcia

en: You are running a 32 bits build on a 64 bits Windows.
    This is not recommended.
    Please download and install the x64 build instead.
pl: Masz uruchomioną wersję 32 bitową na 64 bitowym Windowsie.
    Nie jest to zalecane.
    Aby to poprawić proszę pobrać i zainstalować wersję  x64.

en: %1: Critical Error
pl: %1: Błąd krytyczny

en: Essential application components could not be found.
    This might be an installation issue.
    Try restarting or reinstalling.
pl: Nie można znaleźć istotnych składników aplikacji.
    To może być problem z instalacją.
    Spróbuj uruchomić lub wgrać ponownie.

en: No template found for: %1
pl: Nie znaleziono szablonu dla: %1

en: Too many templates found for: %1
pl: Znaleziono zbyt dużo szablonów dla: %1

en: Template %1 failed to load.
pl: Nie można załadować szablonu %1.

en: No template found at: %1
pl: Nie znaleziono szablonu w: %1

[ctx: @title:window]
en: Recover Files
pl: Odzyskaj pliki

en: The following autosave file can be recovered:
pl: Można odzyskać następujący samozapisany plik:

en: The following autosave files can be recovered:
pl: Można odzyskać następujące samozapisane pliki:

en: Making backup...
pl: Tworzenie kopii zapasowej...

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Could not save
    %1
pl: Nie można zapisać
    %1

en: Could not save %1
    Reason: %2
pl: Nie można zapisać %1
    Powód: %2

en: Document <i>%1</i> saved
pl: Zapisano dokument <i>%1</i>

en: The password of this encrypted document is not known. Autosave aborted! Please save your work manually.
pl: Hasło do tego zaszyfrowanego dokumentu nie jest znane. Przerwano automatyczne zapisywanie! Proszę zapisać dokument ręcznie.

en: Autosaving...
pl: Samozapisywanie...

en: Error during autosave! Partition full?
pl: Błąd podczas samozapisu! Dysk pełny?

en: Could not create the file for saving
pl: Nie można stworzyć pliku do zapisu

en: Not able to write '%1'. Partition full?
pl: Nie można zapisać '%1'. Partycja pełna?

en: Error while trying to write '%1'. Partition full?
pl: Błąd podczas próby zapisania '%1'. Dysk pełny?

en: Malformed URL
    %1
pl: Zniekształcony adres URL
    %1

en: An autosaved file exists for this document.
    Do you want to open it instead?
pl: Istnieje plik samozapisu dla tego dokumentu.
    Czy chcesz go otworzyć?

en: The file %1 does not exist.
pl: Plik %1 nie istnieje.

en: Opening Document
pl: Otwieranie dokumentu

en: Could not create the filter plugin
pl: Nie można utworzyć wtyczki filtra

en: Could not create the output document
pl: Nie można utworzyć dokumentu wyjściowego

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: Cannot create storage
pl: Nie można utworzyć przechowalni

en: Bad MIME type
pl: Zły typ MIME

en: Error in embedded document
pl: Błąd w osadzonym dokumencie

en: Format not recognized
pl: Nierozpoznany format

en: Not implemented
pl: Niezaimplementowane

en: Parsing error
pl: Błąd przetwarzania

en: Document is password protected
pl: Dokument jest zabezpieczony hasłem

en: Invalid file format
pl: Nieprawidłowy format pliku

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Empty Filter Plugin
pl: Pusta wtyczka filtra

en: Trying to load into the wrong kind of document
pl: Próba wczytania złego rodzaju dokumentu

en: Failed to download remote file
pl: Nieudane pobieranie pliku zdalnego

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Could not open %2.
    Reason: %1.
    %3
pl: Nie można otworzyć %2.
    Powód: %1.
    %3

en: Document <i>%1</i> loaded
pl: Wczytano dokument <i>%1</i>

en: Could not find %1
pl: Nie można znaleźć %1

en: Parsing error in %1 at line %2, column %3
    Error message: %4
pl: Błąd analizy składni w %1 w wierszu %2, kolumna %3
    Komunikat o błędzie: %4

en: %1 is not a file.
pl: %1 nie jest plikiem.

en: Could not open the file for reading (check read permissions).
pl: Nie można otworzyć pliku do odczytu (sprawdź uprawnienia do odczytu).

en: Could not read the beginning of the file.
pl: Nie można odczytać początku pliku.

en: parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
pl: Błąd analizy składni w dokumencie głównym w wierszu %1, kolumna %2
    Komunikat o błędzie: %3

en: Not a valid Calligra file: %1
pl: To nie jest poprawny plik Calligra: %1

en: Invalid document: no file 'maindoc.xml'.
pl: Niepoprawny dokument: brak pliku 'maindoc.xml'.

en: Document <i>%1</i> contains several versions. Go to File->Versions to open an old version.
pl: Dokument <i>%1</i> zawiera kilka wersji. Idź do Plik->Wersje, aby otworzyć starą wersję.

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: <p>The document <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
pl: <p>Dokument <b>'%1'</b> uległ zmianie.</p><p>Czy chcesz go zapisać?</p>

en: Internal error: saveXML not implemented
pl: Błąd wewnętrzny: saveXML nie zaimplementowane

en: Could not open
    %1
pl: Nie można otworzyć
    %1

en: Could not open %1
    Reason: %2
pl: Nie można otworzyć %1
    Powód: %2

en: a word processing
pl: przetwarzanie tekstu

en: a spreadsheet
pl: arkusz kalkulacyjny

en: a presentation
pl: prezentacja

en: a chart
pl: wykres

en: a drawing
pl: rysunek

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
pl: Dokument "%1" uległ zmianie.
    Zapisać czy porzucić zmiany?

en: Close Document
pl: Zamknij dokument

en: Could not export file.
pl: Nie można eksportować pliku.

en: Missing Export Filter
pl: Brak filtru eksportu

en: Could not import file of type
    %1
pl: Nie można zaimportować pliku typu
    %1

en: Missing Import Filter
pl: Brak filtru importu

en: Choose Filter
pl: Wybierz filtr

en: %1 unsaved document (%2)
pl: %1 niezapisany dokument (%2)

en: Print to PDF...
pl: Drukuj do PDF...

en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

en: Import...
pl: Importuj...

en: E&xport...
pl: E&ksportuj...

en: En&crypt Document
pl: &Zaszyfruj dokument

en: &Uncompress to Directory
pl: Rozpak&uj do katalogu

en: &New View
pl: &Nowy widok

en: Document Information
pl: Szczegóły dokumentu

en: Full Screen Mode
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Show Dockers
pl: Pokaż doki

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Docker Titlebars
pl: Pokaż paski tytułowe dokowań

en: Dockers
pl: Doki

en: Configure Plan...
pl: Ustawienia Planu...

en: (write protected)
pl: (zabezpieczenie przed zapisem)

en: Save as %1
pl: Zapisz jako %1

en: Save
pl: Zapisz

[ctx: @info]
en: Cannot open a template file.<nl/>If you want to modify the template, create a new project using this template and save it using <interface>File->Create Project Template...</interface>.
pl: Nie można otworzyć pliku szablonu.<nl/>Aby zmienić szablon, utwórz nowy projekt przy użyciu szablonu i zapisz go poprzez <interface>Plik->Utwórz szablon projektu...</interface>.

[ctx: @info]
en: Cannot open a template file:<nl/>%1
pl: Nie można otworzyć pliku szablonu:<nl/>%1

en: %1 (unknown file type)
pl: %1 (nieznany rodzaj pliku)

en: <qt>Saving as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to save in this format?</qt>
pl: <qt>Zapisanie jako %1 może spowodować utratę formatowania.<p>Czy nadal chcesz zapisać w tym formacie?</qt>

en: Confirm Save
pl: Potwierdzanie zapisu

en: <qt>Exporting as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to export to this format?</qt>
pl: <qt>Eksportowanie do %1 może spowodować utratę formatowania.<p>Czy nadal chcesz eksportować do tego formatu?</qt>

en: Confirm Export
pl: Potwierdzanie eksportu

en: Export
pl: Eksportuj

en: untitled
pl: bez tytułu

en: Open Document
pl: Otwórz dokument

en: Import Document
pl: Importuj dokument

en: Export as PDF
pl: Eksportuj jako PDF

en: Cannot export to the specified file
pl: Nie można wyeksportować do podanego pliku

en: Document
pl: Dokument

en: Document - %1
pl: Dokument - %1

en: You will lose all changes made since your last save
    Do you want to continue?
pl: Utracisz wszystkie zmiany od ostatniego zapisu
    Czy chcesz kontynuować?

en: Show %1 Toolbar
pl: Pokaż pasek narzędzi %1

en: Hide %1 Toolbar
pl: Schowaj pasek narzędzi %1

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Printing
pl: Drukowanie

en: Printing done
pl: Drukowanie ukończone

en: Close
pl: Zamknij

en: Stopped
pl: Zatrzymano

en: Active Author Profile
pl: Używany profil autora

[ctx: choice for author profile]
en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: Default Author Profile
pl: Profil domyślny autora

en: Week %1
pl: Tydzień %1

en: Next year
pl: Następny rok

en: Previous year
pl: Poprzedni rok

en: Next month
pl: Następny miesiąc

en: Previous month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Select a week
pl: Wybierz tydzień

en: Select a month
pl: Wybierz miesiąc

en: Select a year
pl: Wybierz rok

en: Select the current day
pl: Wybierz bieżący dzień

[ctx: 1=account name]
en: %1 (Default account)
pl: %1 (Domyślne konto)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Name
pl: Nazwa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_description)
en: Description
pl: Opis

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify account name
pl: Zmień nazwę konta

[ctx: (qtundo-format)]
en: De-select as default account
pl: Odznacz jako domyślne konto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Select as default account
pl: Zaznacz jako domyślne konto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify account description
pl: Zmień opis konta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add account
pl: Dodaj konto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Account | Delete %1 Accounts
pl[0]: Usuń konto
pl[1]: Usuń %1 konta
pl[2]: Usuń %1 kont

en: Actual total cost: %1, planned total cost: %2
pl: Obecny całkowity koszt: %1, planowany całkowity koszt: %2

en: Total
pl: Suma

en: Planned
pl: Zaplanowany

en: Actual
pl: Rzeczywisty

en: The total cost for the account shown as: Actual cost [ Planned cost ]
pl: Całkowity koszt dla konta pokazany jako: Obecny koszt [ Planowany koszt ]

[ctx: 1=calendar name]
en: %1 (Default calendar)
pl: %1 (Domyślny kalendarz)

en: Local
pl: Lokalny

en: Shared
pl: Współdzielony

[ctx: @info:tooltip 1=calendar name]
en: %1 is a <emphasis>Local</emphasis> calendar
pl: %1 jest <emphasis>lokalnym</emphasis> kalendarzem

[ctx: @info:tooltip 1=calendar name]
en: %1 is a <emphasis>Shared</emphasis> calendar
pl: %1 jest <emphasis>współdzielonym</emphasis> kalendarzem

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar name
pl: Zmień nazwę kalendarza

[ctx: (qtundo-format)]
en: De-select as default calendar
pl: Odznacz jako domyślny kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Select as default calendar
pl: Zaznacz jako domyślny kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar timezone
pl: Zmień strefę czasową kalendarza

en: Default
pl: Domyślny

[ctx: @info:tooltip]
en: No holidays
pl: Brak świąt

[ctx: @info:tooltip]
en: Default region: <emphasis>%1</emphasis>
pl: Domyślny region: <emphasis>%1</emphasis>

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar holiday region
pl: Zmień kalendarza świąt

[ctx: @title:column]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title:column]
en: Scope
pl: Zakres

[ctx: @title:column]
en: Timezone
pl: Strefa czasowa

[ctx: @title:column]
en: Holiday Region
pl: Kalendarz świąt

[ctx: @info:tooltip]
en: The holiday region
pl: Kalendarz świąt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Re-parent calendar
pl: Zmień nadrzędny kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move calendar
pl: Przenieś kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add calendar
pl: Dodaj kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete calendar
pl: Usuń kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar state
pl: Zmień stan kalendarza

[ctx: 1=time 2=The number of hours of work duration (non integer)]
en: %1, %2 hours
pl: %1, %2 godzin

[ctx: @info:tooltip]
en: Undefined
pl: Nieokreślony

[ctx: @info:tooltip]
en: Non-working
pl: Niepracujący

[ctx: @info:tooltip]
en: Holiday
pl: Święto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar weekday
pl: Zmień dzień tygodnia kalendarza

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar date
pl: Zmień datę kalendarza

[ctx: @title:column]
en: Weekday
pl: Dzień tygodnia

[ctx: @title:column]
en: Date
pl: Data

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the task
pl: Nazwa zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Task type
pl: Rodzaj zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The person responsible for this task
pl: Osoba odpowiedzialna za to zadanie

[ctx: @info:tooltip]
en: List of resource allocations
pl: Lista przydziałów zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: The timing constraint type
pl: Czasowy rodzaj ograniczenia

[ctx: @info:tooltip]
en: Constraint start time
pl: Ogranicz czas rozpoczęcia

[ctx: @info:tooltip]
en: Constraint end time
pl: Ogranicz czas zakończenia

[ctx: @info:tooltip]
en: Task notes
pl: Notatki zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Work Breakdown Structure Code
pl: Kod struktury podziału pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Node level
pl: Poziom węzła

[ctx: @info:tooltip]
en: Risk controls the PERT distribution used when calculating the actual estimate for this task
pl: Ryzyko kontroluje dystrybucję PERT wykorzystaną przy obliczaniu obecnego szacunku dla tego zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduling priority.<nl/><note>Atm. only the <emphasis>TJ Scheduler</emphasis> supports priority.</note>
pl: Priorytet planowania.<nl/><note>W tej chwili tylko <emphasis>planowanie TJ</emphasis> obsługuje priorytety.</note>

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for running costs
pl: Konto kosztów bieżących

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for cost incurred at startup of the task
pl: Konto kosztów poniesionych przy starcie zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost incurred at startup of the task
pl: Koszt poniesiony przy starcie zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for cost incurred at shutdown of the task
pl: Konto kosztów poniesionych przy kończeniu zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost incurred at shutdown of the task
pl: Koszt poniesiony przy kończeniu zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned start time
pl: Zaplanowany czas rozpoczęcia

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned finish time
pl: Zaplanowany czas zakończenia

[ctx: @info:tooltip]
en: Earliest start time allowed by dependencies
pl: Najwcześniejszy czas rozpoczęcia dopuszczalny przez zależności

[ctx: @info:tooltip]
en: Earliest finish time allowed by dependencies
pl: Najwcześniejszy czas zakończenia dopuszczalny przez zależności

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest start time allowed by dependencies
pl: Najpóźniejszy czas rozpoczęcia dopuszczalny przez zależności

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest finish time allowed by dependencies
pl: Najpóźniejszy czas zakończenia dopuszczalny przez zależności

[ctx: @info:tooltip]
en: The planned duration
pl: Zaplanowany czas trwania

[ctx: @info:tooltip]
en: The variance of the duration
pl: Wariancja czasu trwania

[ctx: @info:tooltip]
en: The optimistic duration
pl: Optymistyczny czas trwania

[ctx: @info:tooltip]
en: The pessimistic duration
pl: Pesymistyczny czas trwania

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration by which a tasks start can be delayed without affecting the project completion time
pl: Czas trwania, o który rozpoczęcie zadań może zostać opóźnione bez wpływu na czas ukończenia projektu

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration by which the duration of a task or path has to be reduced in order to fulfill a timing constraint
pl: Czas, o który należy skrócić czas trwania zadania lub ścieżki w celu spełnienia ograniczenia czasowego

[ctx: @info:whatsthis]
en: Negative float is the duration by which the duration of a task or path has to be reduced in order to fulfill a timing constraint.
pl: Ujemny zapas jest czasem trwania, o który należy skrócić zadanie lub ścieżkę w celu spełnienia ograniczenia czasowego.

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration by which a task can be delayed or extended without affecting the start of any succeeding task
pl: Czas trwania, o który zadanie może zostać opóźnione lub rozciągnięte bez wpływu na rozpoczęcie następującego po nim zadania

[ctx: @info:whatsthis]
en: Free float is the duration by which a task can be delayed or extended without affecting the start of any succeeding task.
pl: Dowolny zapas jest czasem trwania, o który można opóźnić lub rozciągnąć czas trwania zadania bez wpływu na rozpoczęcie jakiegokolwiek następującego po nim zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration from Early Start to Late Start
pl: Czas trwania od wczesnego do późnego rozpoczęcia

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start float is the duration from Early Start to Late Start.
pl: Zapas rozpoczęcia jest czasem trwania od wczesnego rozpoczęcia do późnego rozpoczęcia.

[ctx: @info:tooltip]
en: The duration from Early Finish to Late Finish
pl: Czas trwania od wczesnego do późnego zakończenia

[ctx: @info:whatsthis]
en: Finish float is the duration from Early Finish to Late Finish.
pl: Zapas zakończenia jest czasem trwania od wczesnego zakończenia do późnego zakończenia.

[ctx: @info:tooltip]
en: The resources assigned to the task
pl: Zasoby przydzielone do danego zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Task status
pl: Stan zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Task completion
pl: Ukończenie zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned effort
pl: Zaplanowany wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual effort
pl: Obecny wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort
pl: Pozostały wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned cost
pl: Zaplanowany koszt

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual cost
pl: Obecny koszt

[ctx: @info:tooltip]
en: Time when task was actually started
pl: Rzeczywisty termin rozpoczęcia zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows if the task is started
pl: Pokazuje jeśli zadanie zostało rozpoczęte

[ctx: @info:tooltip]
en: Time when task was actually finished
pl: Rzeczywisty termin zakończenia zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows if the task is finished
pl: Pokazuje jeśli zadanie zostało zakończone

[ctx: @info:tooltip]
en: Status Note
pl: Notatka stanu

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculated expected estimate
pl: Obliczony oczekiwany szacunek

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculated estimate variance
pl: Obliczona wariancja szacunkowa

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic estimate
pl: Optymistyczny szacunek

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic estimate
pl: Pesymistyczny szacunek

[ctx: @info:tooltip]
en: Type of estimate
pl: Rodzaj szacunku

[ctx: @info:tooltip]
en: The calendar used when estimate type is Duration
pl: Używany kalendarz, gdy rodzajem szacunku jest czas trwania

[ctx: @info:tooltip]
en: The most likely estimate
pl: Najbardziej prawdopodobne oszacowanie

[ctx: @info:tooltip]
en: Type of risk
pl: Rodzaj ryzyka

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the tasks scheduling status
pl: Pokazuje stan zaplanowania zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The task has not been scheduled
pl: Zadanie nie zostało zaplanowane

en: An effort has been estimated, but no resource has been assigned
pl: Wysiłek został oszacowany, ale nie został przydzielony żaden zasób

[ctx: @info:tooltip]
en: A resource assigned to this task is overbooked
pl: Zasób przypisany to tego zadania ma przekroczone możliwości

[ctx: @info:tooltip]
en: A resource assigned to this task is not available
pl: Zasób przypisany do tego zadanie jest niedostępny

[ctx: @info:tooltip]
en: A timing constraint could not be met
pl: Ograniczenie czasowe nie może zostać spełnione

[ctx: @info:tooltip]
en: The assigned resource could not meet the estimated effort
pl: Przypisany zasób nie mógł spełnić oszacowanego wysiłku

[ctx: @info:tooltip]
en: A scheduling error occurred
pl: Wystąpił błąd planowania

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Scheduled
pl: Koszt zaplanowanej pracy przewidziany w budżecie

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Performed
pl: Koszt wykonanej pracy przewidziany w budżecie

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual Cost of Work Performed
pl: Obecny koszt wykonanej pracy

en: Schedule performance index (BCWP/BCWS)
pl: Indeks wydajności harmonogramu (BCWP/BCWS)

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the resource or resource group
pl: Nazwa zasobu lub grupy zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: The scope of the resource or resource group
pl: Zakres zasobu lub grupy zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of the resource or resource group
pl: Rodzaj zasobu lub grupy zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: The initials of the resource
pl: Inicjały zasobu

[ctx: @info:tooltip]
en: The e-mail address of the resource
pl: Adres poczty elektronicznej zasobu

[ctx: @info:tooltip]
en: The calendar defines when the resource is working
pl: Kalendarz określa, kiedy zasób pracuje

[ctx: @info:tooltip]
en: The maximum load that can be assigned
pl: Maksymalne obciążenie, które może zostać przypisane

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines when the resource is available to the project
pl: Określa, kiedy zasób jest dostępny dla projektu

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost pr hour, normal hours
pl: Koszt na godzinę, normalne godziny

[ctx: @info:tooltip]
en: The cost pr hour, overtime hours
pl: Koszt na godzinę, nadgodziny

[ctx: @info:tooltip]
en: The fixed cost
pl: Koszt stały

[ctx: @info:tooltip]
en: The account where the resource cost is accumulated
pl: Konto, gdzie koszt zasobu zostaje zakumulowany

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the account
pl: Nazwa konta

[ctx: @info:tooltip]
en: The description of the account
pl: Opis konta

[ctx: @info:tooltip]
en: The name and scheduling mode of the schedule
pl: Nazwa oraz tryb harmonogramowania dla harmonogramu

[ctx: @info:tooltip]
en: The schedules state
pl: Stan harmonogramów

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls resource overbooking when scheduling
pl: Określa nad-rezerwację zasobu przy planowaniu

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Controls resource overbooking when scheduling.</para><para>If overbooking is allowed, a resource may be booked (on working days) to work more than it is available. This can happen if the resource is allocated to multiple tasks or are booked on other projects.</para><para>If overbooking is to be avoided, resources will not be booked more than they are available. On resource conflict, tasks will be delayed until the resource is available.</para>
pl: <para>Określa nad-rezerwację zasobu przy planowaniu.</para><para> Jeżeli nad-rezerwacja jest dopuszczalna, zasób może być zarezerwowany (w dni pracujące), aby pracował więcej niż jest dostępny. Może się to stać, jeśli zasób jest przydzielony do wielu zadań lub jest zarezerwowany na inne projekty.</para><para>Gdy nad-rezerwacja ma być pominięta, zasoby nie będą rezerwowane ponad ich dostępność. Przy konflikcie zasobu, zadania będą opóźniane, aż do momentu dostępności zasobu.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The distribution to be used during scheduling
pl: Rozkład używany podczas planowania

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The distribution to be used during scheduling</para><para>If distribution is 'None', the tasks estimate is used as is during scheduling.</para><para>If distribution is 'PERT', the estimate used is calculated based on the entered optimistic- (O), pessimistic-(P) and most likely (M) estimate. The formula used for this is (O + 4 * M + P) / 6.</para>
pl: <para>Rozkład używany podczas planowania</para><para> Jeżeli rozkład jest 'Żaden', to szacunki zadań zostają użyte tak jak podczas planowania.</para><para>Jeżeli rozkład to 'PERT', to szacunek używany w obliczeniach bazuje na podanym szacunku optymistycznym- (O), pesymistycznym-(P) i najbardziej prawdopodobnym (M). Użyty do tego wzór wygląda następująco (O + 4 * M + P) / 6.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines the schedules to be calculated
pl: Określa harmonogramy do obliczenia

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduled start time
pl: Zaplanowany czas rozpoczęcia

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduled finish time
pl: Zaplanowany czas zakończenia

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduling direction
pl: Kierunek planowania

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The scheduling direction.</para><para>If direction is Forward, the project is scheduled starting at the projects earliest start time specified in the main project dialog.</para><para>If direction is Backward, the project is scheduled starting at the projects latest finish time specified in the main project dialog.</para>
pl: <para>Kierunek planowania.</para><para>Jeżeli kierunek jest ustawiony wprzód, to projekt jest planowany rozpoczynając od najwcześniejszego czasu rozpoczęcia określonego w oknie dialogowym głównego projektu. </para><para>Jeżeli kierunek jest ustawiony w tył, to projekt jest planowany rozpoczynając od ostatniego czasu zakończenia określonego w oknie dialogowym głównego projektu.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The scheduler used for calculating the project schedule
pl: Program planujący wykorzystywany do obliczania harmonogramu projektu

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The scheduler used for calculating the project schedule.</para><para>The default built-in scheduler is the Network Scheduler.</para><para>Other schedulers presently available is RCPS if libRCPS is installed on your system. RCPS is a genetics based resource constrained project scheduler.</para>
pl: <para>Program planujący wykorzystywany do harmonogramu projektu.</para><para>Domyślnie wbudowanym programem planującym jest Sieciowy program planujący.</para><para>Inne programy planujące, obecnie dostępne, to RCPS, jeśli libRCPS został zainstalowany na twoim systemie. RCPS jest programem planującym projekty na podstawie genetycznych ograniczeń zasobów.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The granularity used when calculating the project schedule
pl: Ziarnistość używana przy obliczaniu planu projektu

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>The scheduling mode:<list><item><emphasis>Manual:</emphasis> Calculation must be initiated manually.</item><item><emphasis>Auto:</emphasis> Calculation is initiated automatically.</item></list></para>
pl: <para>Tryb harmonogramowania:<list><item><emphasis>Ręczny:</emphasis> Obliczenia należy rozpocząć ręcznie.</item><item><emphasis>Samoczynny:</emphasis> Obliczenia są rozpoczynane samoczynnie.</item></list></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: The url of the document
pl: Adres URL dokumentu

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of the document
pl: Rodzaj dokumentu

[ctx: @info:tooltip]
en: The status of the document
pl: Stan dokumentu

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines how this document is sent
pl: Określa sposób przesłania tego dokumentu

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the calendar
pl: Nazwa kalendarza

[ctx: @info:tooltip]
en: The timezone of the calendar
pl: Strefa czasowa kalendarza

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the required task
pl: Nazwa wymaganego zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the dependent task
pl: Nazwa zależnego zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of relation
pl: Rodzaj związku

[ctx: @info:tooltip]
en: The relations time lag
pl: Opóźnienie czasowe związków

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove document
pl: Usuń dokument

en: Url
pl: Adres URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Type
pl: Rodzaj

en: Send As
pl: Wyślij jako

en: Status
pl: Stan

en: Parent
pl: Nadrzędne

[ctx: Cost based Budgeted Cost of Work Scheduled]
en: BCWS Cost
pl: Koszt BCWS

[ctx: Cost based Budgeted Cost of Work Performed]
en: BCWP Cost
pl: Koszt BCWP

[ctx: Cost based Actual Cost of Work Performed]
en: ACWP Cost
pl: Koszt ACWP

[ctx: Effort based Budgeted Cost of Work Scheduled]
en: BCWS Effort
pl: Wysiłek BCWS

[ctx: Effort based Budgeted Cost of Work Performed]
en: BCWP Effort
pl: Wysiłek BCWP

[ctx: Effort based Actual Cost of Work Performed]
en: ACWP Effort
pl: Wysiłek ACWP

[ctx: Cost based Schedule Performance Index]
en: SPI Cost
pl: Koszt SPI

[ctx: Cost based Cost Performance Index]
en: CPI Cost
pl: Koszt CPI

[ctx: Effort based Schedule Performance Index]
en: SPI Effort
pl: Wysiłek SPI

[ctx: Effort based Cost Performance Index]
en: CPI Effort
pl: Wysiłek CPI

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Budgeted Cost of Work Scheduled
pl: Kosz oparty o koszt budżetowy zaplanowanej pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Budgeted Cost of Work Performed
pl: Kosz oparty o koszt budżetowy wykonanej pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Actual Cost of Work Performed
pl: Kosz oparty o rzeczywisty koszt wykonanej pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Budgeted Cost of Work Scheduled
pl: Wysiłek oparty o koszt budżetowy zaplanowanej pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Budgeted Cost of Work Performed
pl: Wysiłek oparty o koszt budżetowy wykonanej pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Actual Cost of Work Performed
pl: Wysiłek oparty o rzeczywisty koszt wykonanej pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Schedule Performance Index (BCWP/BCWS)
pl: Koszt oparty o indeks wydajności planu (BCWP/BCWS)

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost based Cost Performance Index (BCWP/ACWS)
pl: Koszt oparty o indeks wydajności kosztów (BCWP/BCWS)

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Schedule Performance Index (BCWP/BCWS)
pl: Wysiłek oparty o indeks wydajności planu (BCWP/BCWS)

[ctx: @info:tooltip]
en: Effort based Cost Performance Index (BCWP/ACWS)
pl: Wysiłek oparty o indeks wydajności kosztów (BCWP/BCWS)

[ctx: @title:column]
en: Cost:
pl: Koszt:

[ctx: @title:column]
en: Effort:
pl: Wysiłek:

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule Performance Index
pl: Indeks wydajności planu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cost Performance Index
pl: Indeks wydajności kosztów

[ctx: @info:tooltip]
en: Performance indicators based on cost
pl: Wskaźniki wydajności oparte o koszt

[ctx: @info:tooltip]
en: Performance indicators based on effort
pl: Wskaźniki wydajności oparte o wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: No resources has been allocated
pl: Nie przydzielono żadnych zasobów

[ctx: @info:tooltip 1=resource name]
en: Allocated resource:<nl/>%1
pl: Przydzielony zasób: <nl/>%1

[ctx: @info:tooltip 1=list of resources]
en: Allocated resources:<nl/>%1
pl: Przydzielone zasoby:<nl/>%1

en: Target times
pl: Czasy docelowe

[ctx: @info:tooltip]
en: Earliest start and latest finish
pl: Najwcześniejsze rozpoczęcie i najpóźniejsze zakończenie

[ctx: @info:tooltip]
en: Not applicable, estimate type is Effort
pl: Niestosowalne, rodzaj szacunku to wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Not applicable, constraint is Fixed Interval
pl: Nie stosowalne, ograniczeniem jest utwierdzony przedział

[ctx: @info:tooltip]
en: Estimated effort: %1
pl: Szacowany wysiłek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Estimated duration: %1
pl: Szacowany czas trwania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic effort: %1
pl: Optymistyczny wysiłek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic duration: %1
pl: Optymistyczny czas trwania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic effort: %1
pl: Pesymistyczny wysiłek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic duration: %1
pl: Pesymistyczny czas trwania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for resource cost: %1
pl: Konto kosztów bieżących: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for resource cost
pl: Konto kosztów bieżących

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task startup cost: %1
pl: Konto kosztów rozpoczęcia zadania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task startup cost
pl: Konto kosztów rozpoczęcia zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task shutdown cost: %1
pl: Konto kosztów zakończenia zadania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Account for task shutdown cost
pl: Konto kosztów zakończenia zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduled start: %1
pl: Zaplanowane rozpoczęcie: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduled finish: %1
pl: Zaplanowane zakończenie: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduled duration: %1
pl: Zaplanowany czas trwania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT duration variance: %1
pl: Wariancja czasu trwania PERT: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT estimate variance: %1
pl: Wariancja szacunku PERT: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT optimistic duration: %1
pl: Optymistyczny czas trwania PERT: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic estimate: %1
pl: Optymistyczny szacunek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT expected estimate: %1
pl: Oczekiwany szacunek PERT: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: PERT pessimistic duration: %1
pl: Pesymistyczny czas trwania PERT: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic estimate: %1
pl: Pesymistyczny szacunek: %1

[ctx: @info:tooltip 1=list of resources]
en: Assigned resources:<nl/>%1
pl: Przydzielone zasoby:<nl/>%1

[ctx: @info:tooltip]
en: Task is %1% completed
pl: Zadanie jest ukończone w %1%

en: Finished late
pl: Zakończone późno

en: Finished early
pl: Zakończone wcześnie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished
pl: Zakończone

en: Running late
pl: Uruchomione późno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, runningGroup)
en: Running
pl: Uruchomione

en: Started late
pl: Rozpoczęte późno

en: Started early
pl: Rozpoczęte wcześnie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Started
pl: Rozpoczęte

en: Not started
pl: Nierozpoczęte

en: Can start
pl: Można rozpocząć

en: Delayed
pl: Opóźnione

en: Cannot start
pl: Nie może rozpocząć

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished %1 late
pl: Zakończone późno %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished %1 early
pl: Zakończone wcześnie %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished
pl: Zakończone

[ctx: @info:tooltip]
en: Started %1 late
pl: Rozpoczęte późno %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Started %1 early
pl: Rozpoczęte wcześnie %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Started
pl: Rozpoczęte

[ctx: @info:tooltip]
en: Running
pl: Uruchomione

[ctx: @info:tooltip]
en: Can start
pl: Można rozpocząć

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot start
pl: Nie może rozpocząć

[ctx: @info:tooltip]
en: Not started
pl: Nierozpoczęte

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual start: %1
pl: Obecne rozpoczęcie: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task started at: %1
pl: Zadanie rozpoczęte: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task is not started
pl: Zadanie jest nierozpoczęte

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual finish: %1
pl: Obecne zakończenie: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task finished at: %1
pl: Zadanie zakończone: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task is not finished
pl: Zadanie jest niezakończone

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned effort until %1: %2
pl: Planowany wysiłek aż do %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual effort used up to %1: %2
pl: Obecny wysiłek wykorzystany przy %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort: %1
pl: Pozostały wysiłek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned cost until %1: %2
pl: Zaplanowany koszt aż do %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual cost until %1: %2
pl: Obecny koszt aż do %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Resource allocation is expected when the task estimate type is  <emphasis>Effort</emphasis>
pl: Oczekiwane jest przydzielenie zasobów, gdy rodzajem szacunku zadania jest <emphasis>Wysiłek</emphasis>

[ctx: @info:tooltip]
en: A resource has been overbooked
pl: Przekroczono możliwości zasobu

[ctx: @info:tooltip]
en: No resource is available for this task
pl: Nie ma dostępnego żadnego zasobu dla tego zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Failed to comply with a timing constraint
pl: Nieudane spełnienie ograniczeń czasowych

[ctx: @info:tooltip]
en: This task has not been scheduled
pl: Zadanie to nie zostało zaplanowane

[ctx: @info:tooltip]
en: The assigned resources cannot deliver the required estimated effort
pl: Przypisane zasoby nie mogą zapewnić potrzebnego szacowanego wysiłku

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduling error
pl: Błąd planowania

[ctx: @info:tooltip]
en: Work breakdown structure code: %1
pl: Kod struktury podziału pracy: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Task level: %1
pl: Poziom zadania: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Scheduled at %1: %2
pl: Koszt przewidziany w budżecie pracy zaplanowanej przy %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Budgeted Cost of Work Performed at %1: %2
pl: Koszt przewidziany w budżecie pracy wykonanej przy %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual Cost of Work Performed at %1: %2
pl: Obecny koszt pracy wykonanej przy %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule Performance Index at %1: %2
pl: Indeks wydajności harmonogramu przy %1: %2

[ctx: Not available]
en: NA
pl: ND

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package sent to %1 at %2
pl: Ostatnia paczka pracy wysłana do %1 w %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package received from %1 at %2
pl: Ostatnia paczka pracy otrzymana od %1 w %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Not available
pl: Niedostępne

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package sent: %1
pl: Ostatnia paczka pracy wysłana: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Latest work package received: %1
pl: Ostatnia paczka pracy otrzymana: %1

[ctx: @title:column]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: @title:column]
en: Responsible
pl: Osoba odpowiedzialna

[ctx: @title:column]
en: Allocation
pl: Przydział

[ctx: @title:column]
en: Estimate Type
pl: Rodzaj szacunku

[ctx: @title:column]
en: Calendar
pl: Kalendarz

[ctx: @title:column]
en: Estimate
pl: Oszacowanie

[ctx: @title:column]
en: Optimistic
pl: Optymistyczne

[ctx: @title:column]
en: Pessimistic
pl: Pesymistyczne

[ctx: @title:column]
en: Risk
pl: Ryzyko

[ctx: @title:column]
en: Priority
pl: Priorytet

[ctx: @title:column]
en: Constraint
pl: Ograniczenie

[ctx: @title:column]
en: Constraint Start
pl: Ogranicz rozpoczęcie

[ctx: @title:column]
en: Constraint End
pl: Ogranicz zakończenie

[ctx: @title:column]
en: Running Account
pl: Bieżące konto

[ctx: @title:column]
en: Startup Account
pl: Konto na starcie

[ctx: @title:column]
en: Startup Cost
pl: Koszt na starcie

[ctx: @title:column]
en: Shutdown Account
pl: Zamykające konto

[ctx: @title:column]
en: Shutdown Cost
pl: Koszt zamykający

[ctx: @title:column]
en: Description
pl: Opis

[ctx: @title:column]
en: Expected
pl: Oczekiwany

[ctx: @title:column]
en: Variance (Est)
pl: Wariancja (szacunek)

[ctx: @title:column]
en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

[ctx: @title:column]
en: End Time
pl: Czas zakończenia

[ctx: @title:column]
en: Early Start
pl: Wczesne rozpoczęcie

[ctx: @title:column]
en: Early Finish
pl: Wczesne zakończenie

[ctx: @title:column]
en: Late Start
pl: Późne rozpoczęcie

[ctx: @title:column]
en: Late Finish
pl: Późne zakończenie

[ctx: @title:column]
en: Positive Float
pl: Dodatni zapas

[ctx: @title:column]
en: Free Float
pl: Dowolny zapas

[ctx: @title:column]
en: Negative Float
pl: Ujemny zapas

[ctx: @title:column]
en: Start Float
pl: Zapas rozpoczęcia

[ctx: @title:column]
en: Finish Float
pl: Zapas zakończenia

[ctx: @title:column]
en: Assignments
pl: Przypisania

[ctx: @title:column]
en: Duration
pl: Czas trwania

[ctx: @title:column]
en: Variance (Dur)
pl: Wariancja (cz. trwania)

[ctx: @title:column]
en: Optimistic (Dur)
pl: Optymistyczny (cz. trwania)

[ctx: @title:column]
en: Pessimistic (Dur)
pl: Pesymistyczny (cz. trwania)

[ctx: @title:column]
en: Status
pl: Stan

[ctx: @title:column]
en: % Completed
pl: % Ukończone

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
pl: Zaplanowany wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
pl: Obecny wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
pl: Pozostały wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Planned Cost
pl: Zaplanowany koszt

[ctx: @title:column]
en: Actual Cost
pl: Obecny koszt

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
pl: Obecne rozpoczęcie

[ctx: @title:column]
en: Started
pl: Rozpoczęte

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
pl: Obecne zakończenie

[ctx: @title:column]
en: Finished
pl: Zakończone

[ctx: @title:column]
en: Status Note
pl: Notatka stanu

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Status
pl: Stan planowania

[ctx: @title:column]
en: Not Scheduled
pl: Niezaplanowane

[ctx: @title:column]
en: Assignment Missing
pl: Brak przypisania

[ctx: @title:column]
en: Resource Overbooked
pl: Przekroczono możliwości zasobu

[ctx: @title:column]
en: Resource Unavailable
pl: Zasób niedostępny

[ctx: @title:column]
en: Constraints Error
pl: Błąd ograniczeń

[ctx: @title:column]
en: Effort Not Met
pl: Wysiłek niespełniony

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Error
pl: Błąd planowania

[ctx: @title:column]
en: WBS Code
pl: Kod SPP

[ctx: @title:column Node level]
en: Level
pl: Poziom

[ctx: @title:column]
en: Critical
pl: Krytyczne

[ctx: @title:column]
en: Critical Path
pl: Ścieżka krytyczna

[ctx: @title:column]
en: Owner
pl: Właściciel

[ctx: @title:column]
en: Time
pl: Czas

[ctx: @info:tooltip]
en: Work package owner
pl: Właściciel pakietu pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Work package status
pl: Stan pakietu pracy

[ctx: @info:tooltip]
en: Work package send/receive time
pl: Czas wysłania/odebrania pakietu pracy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify name
pl: Zmień nazwę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task name
pl: Zmień nazwę zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify milestone name
pl: Zmień nazwę punktu przełomowego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify summarytask name
pl: Zmień nazwę zadania podsumowującego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project name
pl: Zmień nazwę projektu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify responsible
pl: Zmień osobę odpowiedzialną

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task description
pl: Zmień opis zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify constraint type
pl: Zmień rodzaj ograniczenia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify constraint start time
pl: Zmień ograniczenie czasu rozpoczęcia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify constraint end time
pl: Zmień ograniczenie czasu zakończenia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify estimate type
pl: Zmień rodzaj szacunku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify estimate calendar
pl: Zmień kalendarz szacunku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify estimate
pl: Zmień szacunek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify optimistic estimate
pl: Zmień optymistyczny szacunek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify pessimistic estimate
pl: Zmień pesymistyczny szacunek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify risk type
pl: Zmień rodzaj ryzyka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify priority
pl: Zmień priorytet

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify running account
pl: Zmień bieżące konto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify startup account
pl: Zmień konto na starcie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify startup cost
pl: Zmień koszt na starcie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify shutdown account
pl: Zmień konto na zakończeniu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify shutdown cost
pl: Zmień koszt na zakończeniu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
pl: Zmień pozostały wysiłek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
pl: Zmień obecny wysiłek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual start time
pl: Zmień obecny czas rozpoczęcia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual finish time
pl: Zmień obecny czas zakończenia

en: Resources
pl: Zasoby

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
pl: Dodaj zasób

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource allocations
pl: Zmień przydziały zasobów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
pl: Zmień ukończenie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
pl: Ustaw na zakończony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert tasks
pl: Wstaw zadania

[ctx: @title:window]
en: Task Module Parameters
pl: Parametry modułu zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert task module
pl: Wstaw moduł zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert %1
pl: Wstaw %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move tasks
pl: Przemieść zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
pl: Dodaj zadanie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-task
pl: Dodaj pod-zadanie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Critical Path
pl: Ścieżka krytyczna

en: Critical
pl: Krytyczne

en: Non-critical
pl: Niekrytyczne

en: Child
pl: Podrzędny

en: Lag
pl: Opóźnienie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify relation type
pl: Zmień rodzaj związku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify relation time lag
pl: Zmień opóźnienie czasowe związku

[ctx: @info:tooltip]
en: Not allocated
pl: Nieprzydzielone

[ctx: @info:tooltip]
en: Allocated units: %1%
pl: Przydzielone jednostki: %1%

en: Maximum units available: %1%
pl: Maksymalnie dostępnych jednostek: %1%

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Required Resources</title><para>A working resource can be assigned to one or more required resources. A required resource is a material resource that the working resource depends on in order to do the work.</para><para>To be able to use a material resource as a required resource, the material resource must be part of a group of type <emphasis>Material</emphasis>.</para>
pl: <title>Wymagane zasoby</title><para>Pracujący zasób może być przypisany do jednego lub wielu wymaganych zasobów. Wymagany zasób jest zasobem materiałowym, od którego zależy praca pracującego zasobu.</para><para>Aby móc używać zasobu materiałowego, jako wymaganego zasobu, to zasób materiałowy musi być częścią grupy <emphasis>Materiał</emphasis>.</para>

en: There is %1 resource available in this group | There are %1 resources available in this group
pl[0]: Dostępny jest %1 zasób w tej grupie
pl[1]: Dostępne są %1 zasoby w tej grupie
pl[2]: Dostępnych jest %1 zasobów w tej grupie

en: Allocation
pl: Przydział

[ctx: @title:column]
en: Available
pl: Dostępny

[ctx: @title:column]
en: Required Resources
pl: Potrzebne zasoby

en: Resource allocation
pl: Przydział zasobu

[ctx: @info:tootip]
en: Available resources or resource units
pl: Dostępne zasoby lub jednostki zasobów

[ctx: @info:tootip]
en: Required material resources
pl: Wymagane zasoby materiałowe

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Required Resources</title><para>A working resource can be assigned to one or more required resources. A required resource is a material resource that the working resource depends on in order to do the work.</para><para>To be able to use a material resource as a required resource, the material resource must be part of a group of type Material.</para>
pl: <title>Wymagane zasoby</title><para>Pracujący zasób może być przypisany do jednego lub wielu wymaganych zasobów. Wymagany zasób jest zasobem materiałowym, od którego zależy praca pracującego zasobu.</para><para>Aby móc używać zasobu materiałowego, jako wymaganego zasobu, to zasób materiałowy musi być częścią grupy Materiał.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 allocated out of %2 available
pl: Przydzielono %1 z %2 dostępnych

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 resource requested for dynamic allocation | %1 resources requested for dynamic allocation
pl[0]: Zażądano %1 zasobu do dynamicznego przydziału
pl[1]: Zażądano %1 zasobów do dynamicznego przydziału
pl[2]: Zażądano %1 zasobów do dynamicznego przydziału

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 resource allocated | %1 resources allocated
pl[0]: Przydzielono %1 zasób
pl[1]: Przydzielono %1 zasoby
pl[2]: Przydzielono %1 zasobów

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Group allocations</title><para>You can allocate a number of resources from a group and let the scheduler select from the available resources at the time of scheduling.</para> These dynamically allocated resources will be in addition to any resource you have allocated specifically.
pl: <title>Grupowe przydziały</title><para>Możesz przydzielić kilka zasobów z grupy i pozwolić programowi planującemu wybrać z dostępnych zasobów, w momencie planowania.</para> Te dynamicznie przypisane zasoby staną się dodatkowymi do jakichkolwiek zasobów, które przydzieliłeś specjalnie.

[ctx: 1: free resources, 2: number of resources]
en: %1 of %2
pl: %1 z %2

[ctx: @info:tooltip]
en: There is %1 resource available in this group | There are %1 resources available in this group
pl[0]: Dostępny jest %1 zasób w tej grupie
pl[1]: Dostępne są %1 zasoby w tej grupie
pl[2]: Dostępnych jest %1 zasobów w tej grupie

[ctx: @info:tooltip]
en: No material resources available
pl: Brak zasobów materiałowych

[ctx: @info:tooltip]
en: No required resources
pl: Brak wymaganych zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: Material resources cannot have required resources
pl: Zasoby materiałowe nie mogą mieć potrzebnych zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: Team resources cannot have required resources
pl: Zasoby zespołów nie mogą mieć potrzebnych zasobów

en: External project: %1
pl: Zewnętrzny projekt: %1

en: The total booking on %1, along with the maximum hours for the resource
pl: Całkowita rezerwacja na %1, wraz z maksymalnymi godzinami dla zasobu

en: Total booking by this task
pl: Całkowita rezerwacja tego zadania

en: Total booking by the external project
pl: Całkowita rezerwacja zewnętrznego projektu

en: Booking by this task on %1
pl: Rezerwacja tego zadania na %1

en: Booking by external project on %1
pl: Rezerwacja zewnętrznego projektu na %1

en: The total hours booked
pl: Całkowita liczba zarezerwowanych godzin

en: Bookings on %1
pl: Rezerwacje na %1

en: Interval
pl: Przedział

[ctx: @info:tooltip]
en: %1: %2<nl/>%3: %4<nl/>Assigned: %5<nl/>Available: %6
pl: %1: %2<nl/>%3: %4<nl/>Przydzielone: %5<nl/>Dostępne: %6

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: End Time
pl: Czas zakończenia

[ctx: @title:column noun]
en: Load
pl: Obciążenie

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 is a <emphasis>Shared</emphasis> resource and can thus be shared with other projects
pl: %1 jest <emphasis>współdzielonym</emphasis> zasobem i może być wspódzielony z innymi projektami

[ctx: @info:tooltip]
en: %1:<nl/>This resource will be automatically allocated to new tasks
pl: %1:<nl/>Zasób ten zostanie samoczynnie przydzielony do nowego zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 is a <emphasis>Shared</emphasis> resource group and can thus be shared with other projects
pl: %1 jest <emphasis>współdzieloną</emphasis> grupą zasobów i może być współdzielona z innymi projektami

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 is a <emphasis>Local</emphasis> resource and can only be used in this project
pl: %1 jest <emphasis>lokalnym</emphasis> zasobem i może być użyty tylko w tym projekcie

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 is a <emphasis>Local</emphasis> resource group and can only be used in this project
pl: %1 jest <emphasis>lokalną</emphasis> grupą zasobów i może być użyta tylko w tym projekcie

[ctx: Default (calendar name)]
en: Default (%1)
pl: Domyślne (%1)

[ctx: @info:tooltip]
en: A team resource does not have a calendar
pl: Zasób zespołu nie ma kalendarza

[ctx: @info:tooltip]
en: No calendar
pl: Brak kalendarza

[ctx: @info:tooltip 1=calendar name]
en: Using default calendar: %1
pl: Używanie domyślnego kalendarza: %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available from: %1
pl: Dostępny od: %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available from project target start time: %1
pl: Dostępny do docelowego czasu rozpoczęcia projektu: %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available until: %1
pl: Dostępny aż do: %1

[ctx: infor:tooltip]
en: Available until project target finish time: %1
pl: Dostępny do docelowego czasu ukończenia projektu: %1

en: Cost per hour, normal time: %1
pl: Koszt na godzinę, normalny czas: %1

en: Cost per hour, overtime: %1
pl: Koszt na godzinę, czas nadgodzinowy: %1

en: Account: %1
pl: Konto: %1

en: Scope
pl: Zakres

en: Initials
pl: Inicjały

en: Email
pl: E-mail

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Limit (%)
pl: Ograniczenie (%)

en: Available From
pl: Dostępny od

en: Available Until
pl: Dostępny do

en: Normal Rate
pl: Zwykła stawka

en: Overtime Rate
pl: Stawka nadgodzinowa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource name
pl: Zmień nazwę zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource auto allocate
pl: Zmień samoczynny przydział zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resourcegroup name
pl: Zmień nazwę grupy zasobów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource type
pl: Zmień rodzaj zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resourcegroup type
pl: Zmień rodzaj grupy zasobów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource initials
pl: Zmień inicjały zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource email
pl: Zmień e-mail zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource calendar
pl: Zmień kalendarz zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource available units
pl: Zmień dostępne jednostki zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource available from
pl: Zmień 'dostępny od' zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource available until
pl: Zmień 'dostępny do' zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource normal rate
pl: Zmień zwykłą stawkę zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource overtime rate
pl: Zmień stawkę nadgodzinową zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource account
pl: Zmień konto zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource from address book | Add %1 resources from address book
pl[0]: Dodaj zasób z książki adresowej
pl[1]: Dodaj %1 zasoby z książki adresowej
pl[2]: Dodaj %1 zasobów z książki adresowej

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move resource | Move %1 resources
pl[0]: Przesuń zasób
pl[1]: Przesuń %1 zasoby
pl[2]: Przesuń %1 zasobów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy resource | Copy %1 resources
pl[0]: Skopiuj zasób
pl[1]: Skopiuj %1 zasoby
pl[2]: Skopiuj %1 zasobów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource group
pl: Dodaj grupę zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify schedule name
pl: Zmień nazwę harmonogramu

[ctx: @info:tooltip]
en: The schedule is in Manual Mode, calculation must be initiated manually
pl: Harmonogram jest w trybie ręcznym, obliczenia trzeba rozpoczynać ręcznie

[ctx: @info:tooltip]
en: The schedule is in Auto Mode, it will be calculated automatically
pl: Harmonogram jest w trybie samoczynnym, obliczenia będą rozpoczynane samoczynnie

[ctx: @label:listbox]
en: Auto
pl: Samoczynnie

[ctx: @label:listbox]
en: Manual
pl: Ręcznie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling mode
pl: Zmień tryb harmonogramowania

en: Allow
pl: Zezwól

en: Avoid
pl: Unikaj

en: (Avoid)
pl: (Unikaj)

en: (Allow)
pl: (Zezwól)

[ctx: @info:tooltip]
en: Allow overbooking resources
pl: Zezwól na nad-rezerwację zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: Avoid overbooking resources
pl: Unikaj nad-rezerwacji zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: Allow overbooking of resources
pl: Zezwól na nad-rezerwację zasobów

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always allows overbooking of resources
pl: %1 zawsze zezwala na nad-rezerwację zasobów

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always avoids overbooking of resources
pl: %1 zawsze unika nad-rezerwacji zasobów

[ctx: @label:listbox]
en: Allow
pl: Zezwól

[ctx: @label:listbox]
en: Avoid
pl: Unikaj

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify allow overbooking
pl: Zmień zgodę na nad-rezerwację

[ctx: @info:tooltip]
en: Use PERT distribution to calculate expected estimate for the tasks
pl: Użyj rozkładu PERT, aby obliczyć oczekiwany szacunek dla zadań

[ctx: @info:tooltip]
en: Use the tasks expected estimate directly
pl: Użyj bezpośrednio oczekiwanego szacunku zadania

[ctx: @label:listbox]
en: None
pl: Brak

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling distribution
pl: Zmień rozkład planowania

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned start: %1<nl/>Target start: %2
pl: Zaplanowane rozpoczęcie: %1<nl/> rozpoczęcie docelowe: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Target start: %1
pl: Rozpoczęcie docelowe: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned finish: %1<nl/>Target finish: %2
pl: Zaplanowane zakończenie: %1<nl/> zakończenie docelowe: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Target finish: %1
pl: Zakończenie docelowe: %1

en: Backwards
pl: Wstecz

en: Forward
pl: Wprzód

en: (Backwards)
pl: (Wstecz)

en: (Forward)
pl: (Wprzód)

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule project from target end time
pl: Zaplanuj projekt od czasu docelowego zakończenia

[ctx: @info:tooltip]
en: Schedule project from target start time
pl: Zaplanuj projekt od czasu docelowego rozpoczęcia

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always schedules from target start time
pl: %1 zawsze planuje od czasu docelowego rozpoczęcia

[ctx: @info:tooltip 1=scheduler name]
en: %1 always schedules from target end time
pl: %1 zawsze planuje od czasu docelowego zakończenia

[ctx: @label:listbox]
en: Backwards
pl: Wstecz

[ctx: @label:listbox]
en: Forward
pl: Wprzód

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling direction
pl: Zmień kierunek planowania

en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduler
pl: Zmień program planujący

[ctx: Scheduling granularity not supported]
en: None
pl: Brak

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduling granularity not supported
pl: Ziarnistość planu nie jest obsługiwana

[ctx: @info:tooltip]
en: Selected scheduling granularity: %1
pl: Wybrana ziarnistość planowania: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduling granularity
pl: Zmień ziarnistość planowania

en: State
pl: Stan

en: Mode
pl: Tryb

en: Direction
pl: Kierunek

en: Overbooking
pl: Nad-rezerwowanie

en: Distribution
pl: Rozkład

note: i18n("Calculate");
en: Planned Start
pl: Zaplanowane rozpoczęcie

en: Planned Finish
pl: Zaplanowane zakończenie

en: Scheduler
pl: Program planujący

[ctx: title:column]
en: Granularity
pl: Ziarnistość

en: Message
pl: Wiadomość

en: Phase
pl: Faza

en: Severity
pl: Istotność

en: Not Started
pl: Nierozpoczęte

en: Tasks that should have been started
pl: Zadania, które powinny były się rozpocząć

en: Tasks that are running
pl: Zadania, które są uruchomione

en: Tasks that have finished during this period
pl: Zadania, które zakończyły podczas tego okresu

en: Next Period
pl: Następny okres

en: Tasks that are scheduled to start next period
pl: Zadania, których rozpoczęcie zaplanowano na następny okres

en: Sent to %1 at %2
pl: Wysłano do %1 o %2

en: Received from %1 at %2
pl: Odebrano od %1 o %2

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Work package sent at: %1
pl: Pakiet pracy wysłano o: %1

en: Work package transmission received at: %1
pl: Przesyłanie pakietu pracy otrzymano o: %1

en: Task reported %1% completed
pl: Zgłoszone zadanie ukończone w %1%

en: Unknown report type: %1
pl: Nieznany rodzaj sprawozdania: %1

en: The report generator has not been opened successfully.
pl: Nie udało się otwarcie tworzenia sprawozdań.

en: Manager
pl: Kierownik

en: Missing report template file
pl: Brak pliku szablonu sprawozdania!

en: Missing report result file
pl: Brak pliku wynikowego sprawozdania

en: Report generator is already open
pl: Tworzenie sprawozdań jest już otwarte

en: Report template file does not exist
pl: Plik szablonu sprawozdania nie istnieje

en: Failed to open template file: %1
pl: Nie można otworzyć pliku szablonu: %1

en: Report generator has not been correctly opened
pl: Nie udało się otwarcie tworzenia sprawozdań

en: Failed to write to store: %1
pl: Nie udało się zapisać do przechowalni: %1

en: Failed to write report file: %1
pl: Nie udało się zapisanie pliku sprawozdania: %1

en: Report generator can only generate local files
pl: Tworzenie sprawozdań tworzy tylko pliki lokalne

en: Failed to open report file: %1
pl: Nie można otworzyć pliku sprawozdania: %1

en: Failed to load manifest file
pl: Nie można otworzyć pliku manifestu

en: Failed to write manifest file
pl: Nie można zapisać pliku manifestu

en: No store backend
pl: Brak silnika składowania

[ctx: @info]
en: Failed to open file <filename>%1</filename> from store.
pl: Nie udało się otworzyć pliku <filename>%1</filename> z przechowalni.

[ctx: @info]
en: Missing namespace declarations:<nl/><filename>%1</filename>
pl: Brakuje deklaracji przestrzeni nazw:<nl/><filename>%1</filename>

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
pl: Błąd analizy składni w dokumencie głównym w wierszu %1, kolumna %2
    Komunikat o błędzie: %3

[ctx: Page size]
en: US Letter
pl: US list

[ctx: Page size]
en: US Legal
pl: US oficjalny

[ctx: Page size]
en: Screen
pl: Ekran

[ctx: Page size]
en: Custom
pl: Własny

[ctx: Page size]
en: US Executive
pl: US biurowy

en: Millimeters (mm)
pl: Milimetry (mm)

en: Centimeters (cm)
pl: Centymetry (cm)

en: Decimeters (dm)
pl: Decymetry (dm)

en: Inches (in)
pl: Cale (in)

en: Cicero (cc)
pl: Cycero (cc)

en: Points (pt)
pl: Punkty (pt)

en: Pixels (px)
pl: Piksele (px)

en: Unsupported unit
pl: Nieobsługiwana jednostka

en: This document contains an unknown checksum. When you give a password it might not be verified.
pl: Ten dokument zawiera nieznaną sumę kontrolną. Kiedy wpiszesz hasło, może nie zostać zweryfikowane.

en: This document contains an unknown encryption method. Some parts may be unreadable.
pl: Ten dokument zaszyfrowano nieznaną metodą. Niektóre części być może nie będą się nadawały do odczytu.

en: This document contains incomplete encryption data. Some parts may be unreadable.
pl: Ten dokument nie zawiera kompletnych danych szyfrujących. Niektóre części być może nie będą się nadawały do odczytu.

en: QCA has currently no support for SHA1 or PBKDF2 using SHA1. The document can not be opened.
pl: QCA nie obsługuje obecnie SHA1 ani PBKDF2 przy pomocy SHA1. Nie można otworzyć tego dokumentu.

en: The manifest file seems to be corrupted. It cannot be modified and the document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
pl: Plik manifestu wydaje się uszkodzony. Nie można go zmienić a plik pozostanie niezdatny do odczytu. Proszę spróbować i zapisać dokument ponownie, żeby zabezpieczyć się przed utratą danych.

en: The manifest file cannot be written. The document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
pl: Nie można zapisać pliku manifestu. Dokument pozostanie nieodczytywalny. Proszę spróbować i zapisać dokument ponownie, żeby zabezpieczyć się przed utratą danych.

en: Please enter the password to open this file.
pl: Proszę wpisać hasło, żeby otworzyć ten plik.

en: Please enter the password to encrypt the document with.
pl: Proszę podać hasło do zaszyfrowania dokumentu.

en: Do you want to save the password?
pl: Czy chcesz zapisać hasło?

en: File '%1' is not readable
pl: Nie można odczytać pliku '%1'

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
pl: BŁĄD: Nieznany protokół '%1'

en: The directory mode is not supported for remote locations.
pl: Tryb katalogowy nie jest wspierany dla zdalnych położeń.

en: Calligra Storage
pl: Magazyn Calligra

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Printing Options
pl: Opcje drukowania

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Cost Breakdown Structure Editor</title><para>The Cost Breakdown Structure (CBS) consists of accounts organized into a tree structure. Accounts can be tied to tasks or resources. Usually there will be two top accounts, one for aggregating costs from tasks and one for aggregating costs from resources.</para><para>This view supports printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytor struktury podziału kosztów</title><para>Struktura podziału kosztów (CBS) składa się z kont w strukturze drzewa. Konta można powiązać z zadaniami lub zasobami. Zazwyczaj będą to dwa szczytowe konta, jedno do agregowania kosztów z zadań i jedno do agregowania kosztów z zasobów.</para><para>Widok ten obsługuje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Account
pl: Dodaj konto

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Subaccount
pl: Dodaj pod-konto

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Cost Breakdown View</title><para>Displays aggregated total cost as well as cost distribution over time.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok podziału kosztów</title><para>Wyświetla zagregowane koszty całkowite, a także rozkład kosztów w czasie.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_general)
en: General
pl: Ogólne

en: View Settings
pl: Ustawienia widoku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show:
pl: Pokaż:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Periodicity:
pl: Okresowość:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Day
pl: Dzień

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Week
pl: Tydzień

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Month
pl: Miesiąc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cumulative)
en: Cumulative
pl: Kumulacja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual cost
pl: Obecny koszt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Planned cost
pl: Zaplanowany koszt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual and planned
pl: Obecny i planowany

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Deviation
pl: Odchylenie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectstartBtn)
en: Project start
pl: Rozpoczęcie projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_startdateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_enddateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerDate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerDate)
en: Date
pl: Data

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: End date
pl: Data zakończenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_currentdateBtn)
en: Current date
pl: Obecna data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectendBtn)
en: Project end
pl: Zakończenie projektu

en: Work...
pl: Praca...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Weekday State
pl: Zmień stan dnia powszedniego

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Work & Vacation Editor</title><para>A calendar defines availability for resources or tasks of type <emphasis>Duration</emphasis>. A calendar can be specific to a resource or task, or shared by multiple resources or tasks. A day can be of type <emphasis>Undefined</emphasis>, <emphasis>Non-working day</emphasis> or <emphasis>Working day</emphasis>. A working day has one or more work intervals defined. </para><para>A calendar can have sub calendars. If a day is undefined in a calendar, the parent calendar is checked. An <emphasis>Undefined</emphasis> day defaults to <emphasis>Non-working</emphasis> if used by a resource, or <emphasis>available all day</emphasis> if used by a task.</para><para>A calendar can be defined as the <emphasis>Default calendar</emphasis>. The default calendar is used by a working resource, when the resources calendar is not explicitly set.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytor pracy i wakacji</title><para>Kalendarz określa dostępność dla zasobów lub rodzajów zadań <emphasis>Czas trwania</emphasis>. Kalendarz może być charakterystyczny dla zasobu lub zadania, albo współdzielony przez wiele zasobów lub zadań. Rodzaj dnia może być <emphasis>Nieokreślony</emphasis>, <emphasis>Dzień niepracujący</emphasis> lub <emphasis>Dzień pracujący</emphasis>. Dzień pracujący ma określonych jeden lub więcej przedziałów pracy. </para><para> Kalendarz może mieć pod-kalendarze. Jeżeli dzień jest nieokreślony w kalendarzu, to odhaczony zostaje nadrzędny kalendarz. <emphasis>Nieokreślony</emphasis> dzień przechodzi domyślnie na <emphasis>Niepracujący</emphasis>, jeśli zostaje użyty przez zasób lub <emphasis>dostępny cały dzień</emphasis>,  jeśli zostaje użyty przez zadanie.</para><para>Kalendarz może być określony jako <emphasis>Domyślny kalendarz</emphasis>. Domyślny kalendarz zostaje użyty przez pracujący zasób, gdy kalendarz zasobów nie został wyraźnie ustawiony.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Add Calendar
pl: Dodaj kalendarz

en: Add Subcalendar
pl: Dodaj podkalendarz

[ctx: @action]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Calendar
pl: Zmień kalendarz

[ctx: (qtundo-format)]
en: %1: Set to Non-Working
pl: %1: Ustaw na niepracujący

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set %1 to Undefined
pl: Ustaw %1 na nieokreślony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Project Schedule:
pl: Harmonogram projektu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Probability of finishing before
pl: Prawdopodobieństwo ukończenia przed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: is
pl: wynosi

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Dependency Editor</title><para>Edit dependencies between tasks.Dependencies can be added by dragging a connection area (start or finish) from one task to a connection area of a different task. You can edit or delete a dependency using the context menu.</para><para>This view supports printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytor zależności zadania</title><para>Edytuj zależności pomiędzy zadaniami. Zależności mogą być dodane poprzez przeciąganie obszaru łączenia (rozpoczęcie lub ukończenie) jednego zadania do obszaru łączenia innego zadania. Możesz edytować lub usunąć zależności przy użyciu menu podręcznego.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Add Task
pl: Dodaj zadanie

en: Add Task...
pl: Dodaj zadanie...

en: Add Milestone...
pl: Dodaj punkt przełomowy...

en: Add Sub-Task
pl: Dodaj pod-zadanie

en: Add Sub-Task...
pl: Dodaj pod-zadanie...

en: Add Sub-Milestone...
pl: Dodaj pod-punkt przełomowy...

[ctx: @action]
en: Link
pl: Odnośnik

en: Task Documents
pl: Dokumenty zadania

en: Edit...
pl: Edytuj...

[ctx: @action View a document]
en: View...
pl: Widok...

[ctx: @title:window]
en: Attach Document
pl: Załącz dokument

[ctx: @title:window]
en: Cannot Attach Document
pl: Nie można załączyć dokumentu

[ctx: @info]
en: Document is already attached:<nl/><filename>%1</filename>
pl: Dokument jest już załączony:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Modify Url
pl: Zmień adres URL

en: Cannot Modify Url
pl: Nie można zmienić adresu URL

en: Document url already exists: %1
pl: Dokument o adresie URL już istnieje: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify documents
pl: Zmień dokumenty

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document url
pl: Zmień adres url dokumentu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document type
pl: Zmień rodzaj dokumentu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document status
pl: Zmień stan dokumentu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document send control
pl: Zmień kontrolę wysłania dokumentu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add document
pl: Dodaj dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_namelabel)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add...
pl: Dodaj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Change...
pl: Zmień...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemoveInterval) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, ui_removeModule)
en: Remove
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (shortcut), widget (QPushButton, pbRemove)
en: Del
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbView)
en: Open
pl: Otwórz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Timeline
pl: Oś czasu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, ui_timeLineHide)
en: Do not show the timeline
pl: Nie pokazuj osi czasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_timeLineHide)
en: Hide
pl: Ukryj

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, ui_timeLineForeground)
en: Show timeline in the foreground
pl: Pokaż oś czasu z przodu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_timeLineForeground)
en: Foreground
pl: Pierwszy plan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, ui_timeLineBackground)
en: Show timeline in the background
pl: Pokaż oś czasu z tyłu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_timeLineBackground)
en: Background
pl: Tło

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: Update interval in minutes, 0 disables update
pl: Okres uaktualniania w minutach, 0 wyłącza uaktualnianie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Interval:
pl: Okres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_timeLineUseCustom)
en: Use custom line
pl: Zastosuj własną linię

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Line width
pl: Szerokość linii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Stroke:
pl: Kreska:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Line color
pl: Kolor linii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color:
pl: Kolor:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Additional text information
pl: Dodatkowe informacje tekstowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showTaskName)
en: Task name
pl: Nazwa zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showResourceNames)
en: Resource names
pl: Nazwy zasobów

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Additional graphics information
pl: Dodatkowe informacje graficzne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showDependencies)
en: Task dependencies
pl: Zależności zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCompletion)
en: Task completion
pl: Ukończenie zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showTimeConstraint)
en: Time constraints
pl: Ograniczenia czasowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showPositiveFloat)
en: Positive float
pl: Dodatni zapas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showNegativeFloat)
en: Negative float
pl: Ujemny zapas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCriticalPath)
en: Critical path
pl: Ścieżka krytyczna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCriticalTasks)
en: Critical tasks
pl: Zadania krytyczne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showSchedulingError)
en: Scheduling errors
pl: Błędy planowania

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4
pl: Nazwa: %1<nl/>Obecne zakończenie: %2<nl/>Planowane zakończenie: %3<nl/> Stan: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6
pl: Nazwa: %1<nl/>Ukończenie: %2 %<nl/>Obecne rozpoczęcie: %3<nl/>Planowane: %4 - %5<nl/>Stan: %6

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Constraint type: %5<nl/>Constraint time: %6<nl/>Negative float: %7 h
pl: Nazwa: %1<nl/>Planowane: %2 - %3<nl/>Stan: %4<nl/>Rodzaj ograniczenia: %5<nl/>Ograniczenie czasu: %6<nl/>Ujemny zapas: %7 g

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Scheduling: %5
pl: Nazwa: %1<nl/>Planowane: %2 - %3<nl/>Stan: %4<nl/>Planowanie: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2<nl/>Status: %3<nl/>Constraint type: %4<nl/>Constraint time: %5<nl/>Negative float: %6 h
pl: Nazwa: %1<nl/>Planowane: %2<nl/>Stan: %3<nl/>Rodzaj ograniczenia: %4<nl/>Ograniczenie czasu: %5<nl/>Ujemny zapas: %6 g

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2<nl/>Status: %3<nl/>Scheduling: %4
pl: Nazwa: %1<nl/>Planowane: %2<nl/>Stan: %3<nl/>Planowanie: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Name: %1<nl/>Planned: %2 - %3
pl: Nazwa: %1<nl/>Planowane: %2 - %3

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Headers
pl: Nagłówki

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_printRowLabels)
en: Print task names
pl: Wyświetl nazwy zadań

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_printColumnLabels)
en: Print time scale
pl: Wyświetl skalę czasową

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Scaling
pl: Skalowanie

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_noFitting)
en: Divide chart on multiple pages
pl: Podziel wykres na wielu stronach

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_fitVertical)
en: Fit chart to page height
pl: Zmieść wykres na wysokość strony

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_fitSingle)
en: Fit chart to a single page
pl: Zmieść wykres na jednej stronie

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Range
pl: Zakres

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectStartBtn)
en: Chart start:
pl: Początek wykresu:

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_startTimeBtn)
en: Start:
pl: Początek:

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectEndBtn)
en: Chart end:
pl: Koniec wykresu:

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_endTimeBtn)
en: End:
pl: Koniec:

en: Chart
pl: Wykres

en: Gantt Chart Settings
pl: Ustawienia wykresu Gantta

[ctx: @title:tab]
en: Chart
pl: Wykres

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Gantt View</title><para>Displays scheduled tasks in a Gantt diagram. The chart area can be zoomed in and out with a slider positioned in the upper left corner of the time scale. <note>You need to hoover over it with the mouse for it to show.</note></para><para>This view supports configuration and printing using the context menu of the tree view.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok Gantta</title><para>Wyświetla zaplanowane zadania na diagramie Gantta. Obszar wykresu może być powiększany i pomniejszany przy użyciu suwaka w górnym lewym narożniku osi czasu. <note>Aby się pojawił musisz na niego najechać wskaźnikiem myszy.</note></para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Show Project
pl: Pokaż projekt

en: Show Unscheduled Tasks
pl: Pokaż niezaplanowane zadania

[ctx: @action:inmenu]
en: Month
pl: Miesiąc

[ctx: @action:inmenu]
en: Week
pl: Tydzień

[ctx: @action:inmenu]
en: Day
pl: Dzień

[ctx: @action:inmenu]
en: Hour
pl: Godzina

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom In
pl: Powiększ

[ctx: @action:inmenu]
en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Milestone Gantt View</title><para>Displays scheduled milestones in a Gantt diagram. The chart area can be zoomed in and out with a slider positioned in the upper left corner of the time scale. <note>You need to hoover over it with the mouse for it to show.</note></para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok Gantta kamieni milowych</title><para>Wyświetla zaplanowane kamienie milowe na diagramie Gantta. Obszar wykresu może być powiększany i pomniejszany przy użyciu suwaka w górnym lewym narożniku osi czasu. <note>Aby się pojawił musisz na niego najechać wskaźnikiem myszy.</note></para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Resource Assignments (Gantt)</title><para>Displays the scheduled resource - task assignments in a Gantt diagram. The chart area can be zoomed in and out with a slider positioned in the upper left corner of the time scale. <note>You need to hoover over it with the mouse for it to show.</note></para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Przypisane zasoby (Gantt)</title><para>Wyświetla zaplanowane powiązania pomiędzy zasobami, a zadaniami na diagramie Gantta. Obszar wykresu może być powiększany i pomniejszany przy użyciu suwaka w górnym lewym narożniku osi czasu. <note>Aby się pojawił musisz na niego najechać wskaźnikiem myszy.</note></para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

[ctx: Interval start time]
en: Start
pl: Rozpocznij

[ctx: Interval length]
en: Length
pl: Długość

en: Edit Work Intervals
pl: Edytuj przedziały pracy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Work Interval
pl: Zmień przedziały pracy

[ctx: Start time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
pl: Z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Length
pl: Długość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAddInterval)
en: Add
pl: Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bClear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsClearBtn)
en: Clear
pl: Wyczyść

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stretchLastSection)
en: Stretch last section
pl: Rozciągnij ostatnią sekcję

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select columns to be shown:
pl: Wybierz kolumny, które będą pokazane:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Hidden columns:
pl: U&kryte kolumny:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Visible columns:
pl: &Widoczne kolumny:

en: Tree View
pl: Widok drzewa

en: Tree View Column Configuration
pl: Ustawienia kolumny widoku drzewa

en: Main View
pl: Główny widok

en: Main View Column Configuration
pl: Ustawienia kolumny głównego widoku

en: Auxiliary View
pl: Zewnętrzny widok

en: Auxiliary View Column Configuration
pl: Ustawienia kolumny zewnętrznego widoku

en: Currency Settings
pl: Ustawienia waluty

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify currency settings
pl: Zmień ustawienia waluty

en: Project Settings
pl: Ustawienia projektu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify main project
pl: Zmień główny projekt

[ctx: @info:whatsthis]
en: The Work Breakdown Structure introduces numbering for all tasks in the project, according to the task structure.<nl/>The WBS code is auto-generated.<nl/>You can define the WBS code pattern using the <interface>Project->Define WBS Pattern</interface> menu entry.
pl: Struktura podziału pracy wprowadza numerowanie dla wszystkich zadań w projekcie, według struktury zadania.<nl/>Kod struktury podziału pracy (SPP) jest generowany automatycznie.<nl/>Możesz określić wzorzec kodu SPP wybierając z menu <interface>Projekt->Określ wzorzec SPP</interface>.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enables sharing resources with other projects
pl: Umożliwia współdzielenie zasobów z innymi projektami

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Shared resources</title>Resources can be shared between projects to avoid overbooking resources across projects. Shared resources must be defined in a separate file, and you must have at least read access to it. The projects that share the resources must also be accessible by you.
pl: <title>Współdzielone zasoby</title>Zasoby można współdzielić pomiędzy projektami tak, aby zapobiec przerezerwowaniu zasobów w projektach. Współdzielone zasoby muszą zostać określone w osobnym pliku i musisz mieć przynajmniej uprawnienia do jego odczytu. Projekty, które współdzielą zasób także muszą być dla ciebie dostępne.

[ctx: @info:tooltip]
en: File where shared resources are defined
pl: Plik, w którym określone są współdzielone zasoby

[ctx: @info:tooltip]
en: Directory where all the projects that share resources can be found
pl: Katalog, w którym znajdują się wszyskie projekty, które współdzielą zasób

[ctx: @info:tooltip]
en: Load shared resource assignments at startup
pl: Wczytaj przydziały współdzielonych zasobów po uruchomieniu

[ctx: @info:tooltip]
en: Load (or re-load) shared resource assignments
pl: Wczytaj (ponownie) przydziały współdzielonych zasobów

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear shared resource assignments
pl: Wyczyść przydziały współdzielonych zasobów

en: Task Modules Path
pl: Ścieżka modułów zadań

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, wbslabel)
en: WBS:
pl: SPP:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The project name.
pl: Nazwa projektu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
pl: &Nazwa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The project leader.
pl: Lider projektu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Manager:
pl: Kierow&nik:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose a project leader from your address book.
pl: Wybierz lidera projektu z książki adresowej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: &Choose...
pl: &Wybierz...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Scheduling Range
pl: Zakres planowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Earliest start:
pl: Najwcześniejsze rozpoczęcie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Latest finish:
pl: Najpóźniejsze zakończenie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, useSharedResources)
en: &Use shared resources
pl: &Użyj współdzielonych zasobów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resourcesLabel)
en: Resources:
pl: Zasoby:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resourcesType)
en: File
pl: Plik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resourcesBrowseBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsBrowseBtn)
en: Browse...
pl: Przeglądaj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectsLabel)
en: Projects:
pl: Projekty:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, projectsType)
en: Directory
pl: Katalog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, projectsLoadAtStartup)
en: Load resource assignments at startup
pl: Wczytaj przydziały zasobów po uruchomieniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsLoadBtn)
en: Load
pl: Wczytaj

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_documents)
en: Documents
pl: Dokumenty

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_workpackage)
en: Work Package
pl: Pakiet pracy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_publishGroup)
en: Publish
pl: Opublikuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Publish:
pl: Opublikuj:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Retrieve
pl: Pobierz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_CheckForWorkPackages)
en: Check for work packages
pl: Sprawdź pakiety pracy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Retrieve:
pl: Pobierz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Archive
pl: Archiwum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_DeleteFile)
en: Delete file after it has been retrieved
pl: Usuń plik, po jego pobraniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_ArchiveFile)
en: Archive file after it has been retrieved
pl: Zarchiwizuj plik po jego pobraniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Archive:
pl: Archiwum:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_taskModules)
en: Task Modules
pl: Moduły zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, ui_insertModule)
en: Insert
pl: Wstaw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_useLocalModules)
en: Use local task modules
pl: Użyj lokalnych modułów zadań

en: Milestone Progress
pl: Postęp punktu przełomowego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify milestone completion
pl: Zmień postęp punktu przełomowego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove task dependency
pl: Usuń zależność zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, taskList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Tasks
pl: Zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, available)
en: Available tasks
pl: Dostępne zadania

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add required task
pl: Dodaj wymagane zadanie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBtn)
en: Remove required task
pl: Usuń wymagane zadanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Total Float:
pl: Całkowity zapas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_header)
en: Header
pl: Nagłówek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerProject) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerProject)
en: Project name
pl: Nazwa projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerPage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerPage)
en: Page number
pl: Numer strony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerManager) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerManager)
en: Project manager
pl: Kierownik projektu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_footer)
en: Footer
pl: Stopka

en: Re-calculate Schedule
pl: Przelicz ponownie harmonogram

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, btnCurrent)
en: Re-calculate from current date/time
pl: Przelicz ponownie od obecnej daty/czasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, btnFrom)
en: Re-calculate from:
pl: Przelicz ponownie od:

[ctx: @label:spinbox Time lag]
en: Lag:
pl: Opóźnienie:

[ctx: @info:tooltip]
en: <emphasis>Lag</emphasis> is the time the dependent task is delayed
pl: <emphasis>Opóźnienie</emphasis> jest czasem, o który jest opóźnione zadanie zależne

[ctx: @title:window]
en: Add Dependency
pl: Dodaj zależność

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
pl: Dodaj zależność zadania

[ctx: @title:window]
en: Edit Dependency
pl: Edytuj zależność

[ctx: @action:button]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
pl: Usuń zależność zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task dependency
pl: Zmień zależność zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_internalAppointments)
en: Show internal appointments
pl: Pokaż wewnętrzne ustalenia terminu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_externalAppointments)
en: Show external appointments
pl: Pokaż zewnętrzne ustalenia terminu

en: Resource Assignments View Settings
pl: Ustawienia widoku przydziałów zasobów

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Resource Assignments View</title><para>Displays the scheduled resource - task assignments.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok przypisanych zasobów</title><para>Wyświetla zaplanowane powiązania pomiędzy zasobami, a zadaniami na diagramie Gantta.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: No task attributed
pl: Brak przypisanych zadań

en: No resource attributed
pl: Brak przydzielonych zasobów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Advance
pl: Wyprzedzenie

[ctx: title:column]
en: Group
pl: Grupa

[ctx: title:column]
en: Select team members
pl: Wybierz członków zespołu

en: Resource Settings
pl: Ustawienia zasobu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Resource
pl: Zmień zasób

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Resource Editor</title><para>Resources are organized in a Resource Breakdown Structure. Resources can be of type <emphasis>Work</emphasis> or <emphasis>Material</emphasis>. When assigned to a task, a resource of type <emphasis>Work</emphasis> can affect the duration of the task, while a resource of type <emphasis>Material</emphasis> does not. A resource must refer to a <emphasis>Calendar</emphasis> defined in the <emphasis>Work and Vacation Editor</emphasis>.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytor zasobu</title><para>Zasoby są zorganizowane w strukturę podziału zasobów (RBS). Rodzajem zasobu może być <emphasis>Praca</emphasis> lub <emphasis>Materiał</emphasis>. Gdy przydzielone do zadania, to rodzaj zasobu <emphasis>Praca</emphasis> może wpłynąć na czas trwania zadania, podczas gdy rodzaj zasobu <emphasis>Materiał</emphasis> nie. Zasób musi odnosić się do <emphasis>Kalendarza</emphasis> określonego w <emphasis>Edytorze pracy i wolnego</emphasis>.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Add Resource Group
pl: Dodaj grupę zasobu

en: Add Resource
pl: Dodaj zasób

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Schedule Editor</title><para>The Schedule Editor is used to create, edit, calculate and delete schedules.</para><para>If <emphasis>Mode</emphasis> is set to <emphasis>Auto</emphasis>, the schedule is calculated automatically. <note>Only one schedule can be in <emphasis>Auto Mode</emphasis> simultaneously and it must be a top level schedule without sub-schedules.</note></para><para>A schedule can have sub-schedules. A sub-schedule can use the projects progress data in order to reschedule only tasks that are not yet finished. Rescheduling will then use e.g. actual start and remaining effort for the tasks.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytor harmonogramu</title><para>Edytor harmonogramu służy do tworzenia, edycji, szacowanie i usuwania harmonogramów. </para><para>Jeśli <emphasis>Tryb</emphasis> jest ustawiony na <emphasis>Samoczynny</emphasis>, to harmonogram jest obliczany samoczynnie. <note>Tylko jeden harmonogram może być jednocześnie w trybie <emphasis></emphasis> i musi to być szczytowy harmonogram, bez podharmonogramów.</note></para><para> Harmonogram może zawierać podharmonogramy. Podharmonogram może wykorzystywać dane postępu projektu do przeplanowania tylko zadań, które jeszcze nie są skończone. Przeplanowanie będzie wtedy używać np. obecnego początku i pozostałego wysiłku na zadanie.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Add Schedule
pl: Dodaj harmonogram

en: Add Sub-schedule
pl: Dodaj pod-harmonogram

en: Calculate
pl: Oblicz

en: Baseline
pl: Linia bazowa

[ctx: @action]
en: Detach
pl: Odłącz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create sub-schedule
pl: Utwórz pod-harmonogram

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
pl: Dodaj harmonogram %1

[ctx: @action]
en: Show Debug Information
pl: Pokaż informacje debugowania

en: Result
pl: Wynik

en: Scheduling Log
pl: Dziennik planowania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project target start time
pl: Zmień czas rozpoczęcia projektu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project target end time
pl: Zmień czas zakończenia projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Scheduling range:
pl: Okres planowania:

en: Estimate Conversions
pl: Szacunkowe przekształcenia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Estimate Conversions
pl: Zmień szacunkowe przekształcenia

en: Summary Task Settings
pl: Ustawienia zadania podsumowującego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Summary Task
pl: Zmień zadanie podsumowujące

en: The Work Breakdown Structure introduces numbering for all tasks in the project, according to the task structure.
    The WBS code is auto-generated.
    You can define the WBS code pattern using the Define WBS Pattern command in the Tools menu.
pl: Struktura podziału pracy wprowadza numerowanie dla wszystkich zadań w projekcie, według struktury zadania.
    Kod struktury podziału pracy (SPP) jest generowany automatycznie.
    Możesz określić wzorzec kodu SPP używając polecenia Określ wzorzec SPP w menu Narzędzia.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task
pl: Zmień zadanie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, wbslabel)
en: Work Breakdown Structure
pl: Struktura podziału pracy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The name of the Task.
pl: Nazwa zadania.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
pl: Osoba odpowiedzialna za to zadanie.
    
    Wybór osoby nie jest ograniczony do osób dostępnych w grupie zasobu, może to być kto inny. Możesz nawet uzyskać bezpośredni dostęp do książki adresowej poprzez przycisk Wybierz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
pl: Osoba odpowiedzialna:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
pl: Wstaw osobę z twojej książki adresowej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
pl: Wybierz...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Priority:
pl: Priorytet:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task Cost
pl: Zmień koszt zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Account:
pl: Konto:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupGroup)
en: Startup
pl: Uruchamianie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Cost:
pl: Koszt:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shutdownGroup)
en: Shutdown
pl: Wyłączanie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify milestone description
pl: Zmień opis punktu przełomowego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify summary task description
pl: Zmień opis zadania podsumowującego

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project description
pl: Zmień opis projektu

en: Project Description
pl: Opis projektu

en: Task Description
pl: Opis zadania

en: Task Settings
pl: Ustawienia zadania

en: &General
pl: O&gólne

en: &Resources
pl: &Zasoby

en: &Documents
pl: &Dokumenty

en: &Cost
pl: &Koszt

en: D&escription
pl: &Opis

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of task or the estimate type of the task
pl: Rodzaj zadania lub szacunkowy rodzaj zadania

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Indicates the type of task or the estimate type of the task.</p>The type can be set to <emphasis>Milestone</emphasis>, <emphasis>Effort</emphasis> or <emphasis>Duration</emphasis>.<nl/><note>If the type is <emphasis>Summary</emphasis> or <emphasis>Project</emphasis> the type is not editable.</note>
pl: <p>Wskazuje na rodzaj zadania lub szacunkowy rodzaj zadania.</p>Rodzaj może być ustawiony na <emphasis>Punkt przełomowy</emphasis>, <emphasis>Wysiłek</emphasis> lub <emphasis>Czas trwania</emphasis>.<nl/><note>Jeżeli rodzaj jest <emphasis>Podsumowaniem</emphasis> lub <emphasis>Projektem</emphasis> to rodzaj jest nieedytowalny.</note>

[ctx: @info:tooltip]
en: Task with estimate type: %1
pl: Zadanie z szacunkowym rodzajem: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Task type: %1
pl: Rodzaj zadania: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set type to Milestone
pl: Ustaw rodzaj na punkt przełomowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set type to %1
pl: Ustaw rodzaj na %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Editor</title><para>The Task Editor is used to create, edit, and delete tasks. Tasks are organized into a Work Breakdown Structure (WBS) to any depth.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytor zadań</title><para>Edytor zadań jest używany do tworzenia, edycji i usuwania zadań. Zadania są ułożone w strukturę podziału pracy (SPP) do dowolnej głębokości.</para><para>Widok ten obsługuje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

[ctx: @title resource allocations]
en: Allocations
pl: Przydziały

[ctx: @title]
en: Resources
pl: Zasoby

[ctx: @info:tooltip]
en: Drag resources into the Task Editor and drop into the allocations- or responsible column
pl: Przeciągnij zasoby do edytora zadań i upuść je na alokacje lub odpowiedzialną kolumnę

[ctx: @title]
en: Task Modules
pl: Moduły zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Drag a task module into the <emphasis>Task Editor</emphasis> to add it to the project
pl: Przeciągnij moduł zadania na <emphasis>Edytor zadania</emphasis> aby dodać go do projektu

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Modules</title><para>Task Modules are a group of tasks that can be reused across projects. This makes it possible draw on past experience and to standardize similar operations.</para><para>A task module is a regular plan file and typically includes tasks, estimates and dependencies.</para><para><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Moduły zadań</title><para>Moduły zadań są grupami zadań, które można wykorzystać w innych projektach. Umożliwia to opieranie się na poprzednich doświadczeniach, aby ustandaryzować podobne działania.</para><para>Moduł zadania jest zwykłym plikiem plan i zazwyczaj zawiera zadania, szacunki oraz zależności.</para><para><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Add Milestone
pl: Dodaj punkt przełomowy

en: Add Sub-Milestone
pl: Dodaj podpunkt przełomowy

en: Indent Task
pl: Zwiększ wcięcie zadania

en: Unindent Task
pl: Zmniejsz wcięcie zadania

en: Move Up
pl: Przesuń wyżej

en: Move Down
pl: Przesuń niżej

[ctx: (qtundo-format)]
en: Indent task | Indent %1 tasks
pl[0]: Wetnij zadanie
pl[1]: Wetnij %1 zadania
pl[2]: Wetnij %1 zadań

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unindent task | Unindent %1 tasks
pl[0]: Usuń wcięcie zadania
pl[1]: Usuń wcięcia %1 zadań
pl[2]: Usuń wcięcia %1 zadań

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Execution View</title><para>The view is used to edit and inspect task progress during project execution.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok wykonywania zadania</title><para>Widok jest używany do edycji i nadzoru nad postępem zadania podczas trwania projektu.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ui_publish)
en: Publish...
pl: Opublikuj...

en: Work Packages...
pl: Pakiet pracy...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Log Send Workpackage
pl: Rejestruj wysyłane pakiety pracy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task
pl: Zmień zadanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel)
en: N&ame:
pl: N&azwa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel)
en: The person responsible for this task.
pl: Osoba odpowiedzialna za to zadanie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsi&ble:
pl: Oso&ba odpowiedzialna:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
pl: Wstaw osobę z twojej książki adresowej.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Scheduling Configuration. These settings affect the actual scheduling of the task.
    
    The estimation can be either effort based or duration based. If it is effort based, the final duration will depend on the resources assigned to the task. For duration based estimation, the assigned resources do not affect the fixed duration of the task, but only the costs.
pl: Ustawienia planowania. Te ustawienia mają wpływ na zaplanowane zadania.
    
    Oszacowanie może być oparte na wysiłku lub czasie trwania. Jeśli jest oparte na wysiłku, ostateczny czas trwania będzie zależał od użytych w zadaniu zasobów. Dla oszacowania opartego na czasie trwania, użyte zasoby nie mają wpływu na wybrany czas trwania zadania, ale na jego koszt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, schedulingGroup)
en: Timing
pl: Planowanie czasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Schedule:
pl: &Harmonogram:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: As Soon as Possible
pl: Tak szybko jak to możliwe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: As Late as Possible
pl: Tak późno jak to możliwe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Start Not Earlier Than
pl: Rozpocznij nie wcześniej niż

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Finish Not Later Than
pl: Zakończ nie później niż

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Esti&mate:
pl: Szacu&nek:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, risk)
en: Risk controls the PERT distribution used when calculating the actual estimate for this task.
pl: Ryzyko kontroluje dystrybucję PERT wykorzystaną przy obliczaniu obecnego szacunku dla tego zadania.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3_2_3)
en: <p>Risk controls the PERT distribution used when calculating the actual estimate for the task.
    <b>None</b> means the Expected estimate is used as is.
    <b>Low risk</b> means that a normal distribution is used.
    <b>High risk</b> means that the estimate will be slightly pessimistic compared to Low risk.</p>
pl: <p>Ryzyko kontroluje dystrybucję PERT wykorzystaną przy obliczaniu obecnego szacunku dla tego zadania..
    <b>Brak</b> oznacza, że Oczekiwane szacunek jest używany bez zmian.
    <b>Niskie ryzyko</b> oznacza, że używana jest rozkład normalny.
    <b>Wysokie ryzyko</b> oznacza, że szacunek będzie trochę bardziej pesymistyczny w porównaniu z niskim ryzykiem.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_3)
en: Risk:
pl: Ryzyko:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, risk)
en: <p>Risk controles the PERT distribution used when calculating the actual estimate for the task.
    <b>None</b> means the Expected estimate is used as is.
    <b>Low risk</b> means that a normal distribution is used.
    <b>High risk</b> means that the estimate will be slightly pessimistic compared to Low risk.</p>
pl: <p>Ryzyko kontroluje dystrybucję PERT wykorzystaną przy obliczaniu obecnego szacunku dla tego zadania..
    <b>Brak</b> oznacza, że Oczekiwane szacunek jest używany bez zmian.
    <b>Niskie ryzyko</b> oznacza, że używana jest rozkład normalny.
    <b>Wysokie ryzyko</b> oznacza, że szacunek będzie trochę bardziej pesymistyczny w porównaniu z niskim ryzykiem.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Optimisti&c:
pl: Optymisty&czny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Pessimistic:
pl: &Pesymistyczny:

en: Task Progress
pl: Postęp zadania

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Edit Task Progress</title><para>This dialog consists of the following parts:<list><item>Edit mode control to define the behavior of the dialog.</item><item>Controls to mark the task as started and finished.</item><item>Table to enter used effort for each resource.</item><item>Table for entry of task completion and remaining effort.</item></list></para><para>Edit modes:<list><item><emphasis>Per resource</emphasis> requires you to enter used effort for each resource assigned to this task. This enables the most detailed tracking of effort- and cost usage.</item><item><emphasis>Per task</emphasis> enables you to enter the minimum of information. When completion is changed, used effort and remaining effort is automatically calculated, but can of course be manually modified if needed.</item></list><note>You should select the desired edit mode when starting the task.</note><nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Edytuj postęp zadania</title><para>To okno dialogowe składa się z następujących części:<list><item>Edytuj sterowanie trybem, aby określić zachowanie okna dialogowego.</item><item>Może oznaczać zadanie jako rozpoczęte i ukończone.</item><item>Tabela do wpisywania wysiłku dla każdego zasobu.</item><item>Tabela do wpisywania ukończenia i pozostałego wysiłku.</item></list></para><para>Tryby edycji:<list><item><emphasis>Na zasób</emphasis> wymaga wpisania wykorzystanego wysiłku dla każdego zasoby przypisanego do zadania. To włącza najbardziej szczegółowe śledzenie wykorzystanego wysiłku i poniesionego kosztu.</item><item><emphasis>Na zadanie</emphasis> umożliwia podanie najmniejszej ilości danych. Gdy ukończenie ulegnie zmianie, to wykorzystany wysiłek i pozostały wysiłek jest samoczynnie obliczany, lecz może też zostać ręcznie zmieniony, gdy potrzeba.</item></list><note>Należy wybrać żądany tryb edycji przy rozpoczynaniu zadania.</note><nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task Progress
pl: Zmień postęp zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the tasks finish time
pl: Określ czas zakończenia zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Finish the task at the selected time
pl: Ukończ zadanie o określonym czasie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task completion
pl: Zmień ukończenie zadania

[ctx: Week number (year)]
en: Week %1 (%2)
pl: Tydzień %1 (%2)

[ctx: Week number]
en: Week %1
pl: Tydzień %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Task:
pl: Zadanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
pl: Rozpoczęto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Finished:
pl: Zakończono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Edit mode:
pl: Tryb edycji:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, editmode)
en: Per resource
pl: Na zasób

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, editmode)
en: Per task
pl: Na zadanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevWeekBtn)
en: Prev
pl: Poprzedni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextWeekBtn)
en: Next
pl: Następny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Add resource:
pl: Dodaj zasób:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
pl: Dodaj wpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
pl: Usuń wpis

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Status View</title><para>The Task Status View is used to inspect task progress information. The tasks are divided into groups dependent on the task status:<list><item>Not Started 	Tasks that should have been started by now.</item><item>Running 	Tasks that has been started, but not yet finished.</item><item>Finished 	Tasks that where finished in this period.</item><item>Next Period 	Tasks that is scheduled to be started in the next period.</item></list>The time period is configurable.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok stanu zadania</title><para>Widok stanu zadania służy do nadzoru nad postępem zadania. Zadania są podzielone na grupy w zależności od stanu:<list><item>Niezaczęte 	Zadania, które już powinny się zacząć.</item><item>W trakcie 	Zadania zaczęte, lecz nieskończone.</item><item>Ukońzone 	Zadania ukończone w tym okresie.</item><item>Następny okres 	Zadania zaplanowane do rozpoczęcia w następnym okresie.</item></list>Okres czasu jest do ustawienia.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, periodGroupBox)
en: Period Definition
pl: Definicja okresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Period length (days):
pl: Długość okresu (dni):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCurrentDate)
en: Use current date
pl: Użyj bieżącej daty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useWeekday)
en: Use weekday:
pl: Użyj dnia powszedniego:

en: Resource
pl: Zasób

en: This Week
pl: Ten tydzień

en: Total effort this week
pl: Całkowity wysiłek tego tygodnia

en: % Completed
pl: Ukończono %

en: Used Effort
pl: Użyty wysiłek

en: Remaining Effort
pl: Pozostały wysiłek

en: Planned Effort
pl: Zaplanowany wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Accumulated effort %1
pl: Nagromadzony wysiłek %1

[ctx: @info]
en: Accumulated used effort.<nl/><note>Used effort must be entered per resource</note>
pl: Nagromadzony wykorzystany wysiłek.<nl/><note>Wykorzystany wysiłek musi być wpisany jako na zasób</note>

[ctx: @info:tooltip]
en: Accumulated used effort
pl: Nagromadzony wykorzystany wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort to complete the task
pl: Pozostały wysiłek do ukończenia zadania

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned effort accumulated until date
pl: Planowany nagromadzony wysiłek do daty

en: Header and Footer
pl: Nagłówek i stopka

en: Page:
pl: Strona:

en: Date:
pl: Data:

en: Manager:
pl: Kierownik:

en: Project:
pl: Projekt:

en: This view does not support printing.
pl: Ten widok nie obsługuje drukowania.

[ctx: @title:tab]
en: Page Layout
pl: Układ strony

[ctx: @title:tab]
en: Header and Footer
pl: Nagłówek i stopka

en: Expand All
pl: Rozwiń wszystko

en: Collapse All
pl: Zwiń wszystko

en: Print Options...
pl: Opcje drukowania...

en: Configure View...
pl: Ustawienia widoku...

en: Unsplit View
pl: Scal widok

en: Split View
pl: Podziel widok

en: WBS Definition
pl: Definicja SPP

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify WBS Code Definition
pl: Zmień definicję kodu SPP

[ctx: @info:tooltip Work Breakdown Structure code]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QFrame, frame_2)
en: Define WBS code for the project
pl: Określ kod SPP dla projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Project Code Definition
pl: Definicja kodu projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Code:
pl: Kod:

[ctx: @info:tooltip Work Breakdown Structure code]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QFrame, frame)
en: Define default WBS code
pl: Określ domyślny kod SPP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default Definition
pl: Domyślna definicja

[ctx: @info:tooltip Work Breakdown Structure code]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, levelsGroup)
en: Define separate WBS codes for individual levels
pl: Określ osobne kody SPP dla indywidualnych poziomów

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, levelsGroup)
en: Use Levels Definition
pl: Użyj definicji poziomów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Code
pl: Kod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add Level
pl: Dodaj poziom

[ctx: @title]
en: Date
pl: Data

[ctx: @title]
en: Completion
pl: Ukończenie

[ctx: @title]
en: Used Effort
pl: Użyty wysiłek

[ctx: @title]
en: Remaining Effort
pl: Pozostały wysiłek

[ctx: @info:tooltip]
en: Update started
pl: Rozpoczęto uaktualnianie

[ctx: @info:tooltip]
en: Update finished
pl: Ukończono uaktualnianie

en: Merge
pl: Scal

[ctx: @info:tooltip]
en: Merge the changes and display the resulting progress information
pl: Scal zmiany i wyświetl wynikowe dane o postępie

en: Reject
pl: Odrzuć

[ctx: @info:tooltip]
en: Reject this package and goto next package
pl: Odrzuć ten pakiet i przejdź do następnego

[ctx: @info:tooltip]
en: Commit the changes and go to next package
pl: Wdroż zmiany i przejdź do następnego pakietu

en: Back
pl: Wstecz

[ctx: @info:tooltip]
en: Revert the changes and go back to the current package
pl: Wycofaj zmiany i przejdź wstecz do bieżącego pakietu

[ctx: @info]
en: Task is not started
pl: Zadanie jest nierozpoczęte

[ctx: @info]
en: Task is not finished
pl: Zadanie jest niezakończone

[ctx: @info:tooltip]
en: Existing entry
pl: Istniejący wpis

[ctx: @info:tooltip]
en: New entry
pl: Nowy wpis

[ctx: @info:tooltip]
en: New value: %1%<nl/>Current value: %2%
pl: Nowa wartość: %1%<nl/>Bieżąca wartość: %2%

[ctx: @info:tooltip]
en: New value: %1<nl/>Current value: %2
pl: Nowa wartość: %1<nl/>Bieżąca wartość: %2

en: No documents
pl: Brak dokumentów

en: The package owner '%1' is not a resource in this project. You must handle this manually.
pl: Właściciel pakietu '%1' nie jest zasobem w tym projekcie. Musisz poradzić sobie z tym ręcznie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Generated:
pl: Utworzone:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
pl: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_packageTime)
en: <package time>
pl: <czas pakietu>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateStarted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateFinished) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_updateDocuments)
en: Update
pl: Aktualizacja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: No more data. Press Close to finish.
pl: Nie ma już danych. Aby ukończyć, należy nacisnąć przycisk Zamknij.

[ctx: @title:window]
en: Send Work Packages
pl: Wyślij pakiety pracy

[ctx: @title]
en: Resource
pl: Zasób

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labMonCurSym)
en: Currency symbol:
pl: Symbol waluty:

en: Fract digits:
pl: Cyfry ułamka:

en: Here you can enter your usual currency symbol, e.g. $ or €.
pl: Tutaj możesz podać symbol waluty, np. $ lub €.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labMonFraDig)
en: Fractional digits:
pl: Cyfry ułamków:

[ctx: Chart axis title 1=currency symbol]
en: Cost (%1)
pl: Koszt (%1)

[ctx: Chart axis title]
en: Effort (hours)
pl: Wysiłek (godziny)

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Performance View</title><para>Displays performance data aggregated to the selected task.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok wydajności zadania</title><para>Wyświetla dane wydajności zagregowane na poziomie projektu.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Chart Settings
pl: Ustawienia wykresu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chart type
pl: Rodzaj wykresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_linechart)
en: Line chart
pl: Wykres liniowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_barchart)
en: Bar chart
pl: Wykres słupkowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_table)
en: Table
pl: Tabela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_showbasevalues)
en: Base values
pl: Wartości bazowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_showindices)
en: Indices
pl: Wskaźniki

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_cost) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_costgroup)
en: Cost
pl: Koszt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwsCost) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwsEffort)
en: Show BCWS plot
pl: Pokaż wykres BCWS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwpCost) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_bcwpEffort)
en: Show BCWP plot
pl: Pokaż wykres BCWP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_acwpCost) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_acwpEffort)
en: Show ACWP plot
pl: Pokaż wykres ACWP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_spicost)
en: SPI Cost
pl: Koszt SPI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_spieffort)
en: SPI Effort
pl: Wysiłek SPI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cpieffort)
en: CPI Effort
pl: Wysiłek CPI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cpicost)
en: CPI Cost
pl: Koszt BCWP

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Project Performance View</title><para>Displays performance data aggregated to the project level.</para><para>This view supports configuration and printing using the context menu.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Widok wydajności projektu</title><para>Wyświetla dane wydajności zagregowane na poziomie projektu.</para><para>Widok ten obsłguje ustawienia i drukowanie przy użyciu menu podręcznego widoku drzewa.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Delete
pl: Usuń

[ctx: @title:column]
en: Predecessor
pl: Poprzednik

[ctx: @title:column]
en: Lag
pl: Opóźnienie

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Task Dependency Dialog</title><para>The task dependency dialog enables you to easily add a predecessor to the selected task.<nl/>When opened, it presents the previous task as the default predecessor. This is often the desired predecessor, and can be added by just pressing <interface>OK</interface>.<nl/>The dropdown list of possible predecessors is sorted with the most likely tasks first.</para>
pl: <title>Okno dialogowe zależności zadania</title><para>Okno dialogowe zależności zadania umożliwia łatwe dodanie poprzednika do wybranego zadania.<nl/>Gdy otwarte, to przedstawia poprzednie zadanie jako domyślnego poprzednika. Zazwyczaj jest to pożądany poprzednik  i może być dodany poprzez zwyczajne naciśnięcie <interface>OK</interface>.<nl/>Lista rozwijana możliwych poprzedników jest uszeregowana w kolejności od najbardziej prawdopodobnych zadań na początku.</para>

en: Un-Delete
pl: Od-usuń

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify dependency
pl: Zmień zależność

[ctx: Insert task dependency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addBtn)
en: Insert
pl: Wstaw

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_fromgroup)
en: From
pl: Od

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: To
pl: Do

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, relationType)
en: Dependency Type
pl: Rodzaj zależności

en: Task status
pl: Stan zadania

en: Resource assignments
pl: Przydziały zasobów

en: Cost Performance
pl: Wydajność kosztów

en: Effort Performance
pl: Wydajność wysiłku

en: Cost Breakdown
pl: Rozkład kosztów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Page
pl: Strona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_first)
en: Go to first page
pl: Idź do pierwszej strony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_prev)
en: Go to previous page
pl: Idź do poprzedniej strony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, ui_selector)
en: Show page
pl: Pokaż stronę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: of
pl: z

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_next)
en: Go to next page
pl: Idź do następnej strony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_last)
en: Go to last page
pl: Idź do ostatniej strony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, reportheader)
en: Enable report header
pl: Włącz nagłówek sprawozdania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reportheader)
en: Report Header
pl: Nagłówek sprawozdania

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, reportfooter)
en: Enable report footer
pl: Włącz stopkę sprawozdania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reportfooter)
en: Report Footer
pl: Stopka sprawozdania

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Page Header
pl: Nagłówek strony

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerFirstpage)
en: Enable header on first page
pl: Włącz nagłówek na pierwszej stronie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerFirstpage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerFirstpage)
en: First page
pl: Pierwsza strona

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerLastpage)
en: Enable header on last page
pl: Włącz nagłówek na ostatniej stronie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerLastpage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerLastpage)
en: Last page
pl: Ostatnia strona

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerOddpages)
en: Enable header on odd pages
pl: Włącz nagłówek na nieparzystych stronach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerOddpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerOddpages)
en: Odd pages
pl: Strony nieparzyste

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerEvenpages)
en: Enable header on even pages
pl: Włącz nagłówek na parzystych stronach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerEvenpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerEvenpages)
en: Even pages
pl: Strony parzyste

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, headerAllpages)
en: Enable header on all pages
pl: Włącz nagłówek na wszystkich stronach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerAllpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerAllpages)
en: All pages
pl: Wszystkie strony

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Page Footer
pl: Stopka strony

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerFirstpage)
en: Enable footer on first page
pl: Włącz stopkę na pierwszej stronie

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerOddpages)
en: Enable footer on odd pages
pl: Włącz stopkę na nieparzystych stronach

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerEvenpages)
en: Enable footer on even pages
pl: Włącz stopkę na parzystych stronach

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerLastpage)
en: Enable footer on last page
pl: Włącz stopkę na ostatniej stronie

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerAllpages)
en: Enable footer on all pages
pl: Włącz stopkę na wszystkich stronach

[ctx: @title:window]
en: Export Report
pl: Eksportuj sprawozdanie

en: Export to text document is not supported
pl: Eksport do dokumentu tekstowego jest nieobsługiwany

en: Export to text document failed
pl: Nieudany eksport do dokumentu tekstowego

[ctx: @info]
en: Failed to export to <filename>%1</filename>
pl: Nieudany eksport do <filename>%1</filename>

en: Export to spreadsheet document is not supported
pl: Eksport do arkusza kalkulacyjnego jest nieobsługiwany

en: Export to spreadsheet failed
pl: Nieudany eksport do arkusza kalkulacyjnego

en: Export to HTML document is not supported
pl: Eksport do dokumentu HTML jest nieobsługiwany

en: Export to HTML failed
pl: Nieudany eksport do HTML

en: Edit Report
pl: Edytuj sprawozdanie

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the report definition
pl: Edytuj definicję sprawozdania

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens the report design in the report design dialog.
pl: Otwiera projekt sprawozdania w oknie dialogowym projektu sprawdzania.

en: View report
pl: Obejrzyj sprawozdanie

en: Undo all changes
pl: Cofnij wszystkie zmiany

en: Export report definition
pl: Eksportuj definicję sprawozdania

[ctx: @info]
en: Cannot open file:<nl/><filename>%1</filename>
pl: Nie można otworzyć pliku:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @title:window report data elements]
en: Data Elements
pl: Elementy danych

[ctx: @title:window report section docker]
en: Headers && Footers
pl: Nagłówki i stopki

[ctx: @title:window report group section docker]
en: Groups
pl: Grupy

[ctx: @title:column]
en: Column
pl: Kolumna

[ctx: @title:column]
en: Sort
pl: Uszereguj

[ctx: @title:column]
en: Header
pl: Nagłówek

[ctx: @title:column]
en: Footer
pl: Stopka

[ctx: @title:column]
en: Page Break
pl: Podział strony

[ctx: @info:tooltip]
en: Groups data by the selected column
pl: Grupuje dane po wybranej kolumnie

[ctx: @info:tooltip]
en: Sorts data
pl: Szereguje dane

[ctx: @info:tooltip]
en: Show header section
pl: Pokaż przedział nagłówka

[ctx: @info:tooltip]
en: Show footer section
pl: Pokaż przedział stopki

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert page break
pl: Wstaw podział strony

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: After footer
pl: Po stopce

en: Before header
pl: Przed nagłówkiem

en: Nothing
pl: Nic

en: Report File
pl: Plik sprawodzania

en: Report Template
pl: Szablon sprawozdania

[ctx: @info:tooltip]
en: Report name
pl: Nazwa sprawozdania

[ctx: @info:tooltip]
en: Report template file name
pl: Nazwa pliku szablonu sprawozdania

[ctx: @info:tooltip]
en: Name of the generated report file
pl: Nazwa tworzonego pliku sprawozdania

[ctx: @info:tooltip]
en: Information added to filename
pl: Dane dodane do nazwy pliku

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Add and generate reports</title><para>Enables you to add and generate reports based on Open Document (.odf) files.</para><para>You can create a report template using any Open Document text editor.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
pl: <title>Dodawanie i tworzenie sprawozdań</title><para>Umożliwia dodawanie i tworzenie sprawozdzań na podstawie plików Otwartych Dokumentów (.odf).</para><para>Możesz utworzyć szablon sprawozdzania przy użyciu dowolnego edytora tekstowego Otwartych Dokumentów.<nl/><link url='%1'>Więcej...</link></para>

en: Add Report
pl: Dodaj sprawdzanie

en: Remove Report
pl: Usuń sprawozdanie

en: Generate Report
pl: Utwórz sprawozdanie

en: New report
pl: Nowe sprawozdanie

[ctx: @title:window]
en: Generate Report
pl: Utwórz sprawozdanie

en: Failed to generate %1.
    Template file name is empty.
pl: Nie można utworzyć %1.
    Nazwa pliku szablonu jest pusta.

en: Failed to generate %1.
    Report file name is empty.
pl: Nie można utworzyć %1.
    Nazwa pliku sprawozdania jest pusta.

en: File exists. Continue?
pl: Plik istnieje. Kontynuować?

en: Report Generation
pl: Tworzenie sprawozdań

en: Failed to open report generator
pl: Nie można otworzyć tworzenia sprawozdania

en: Failed to create report
pl: Nie można stworzyć sprawozdania

[ctx: @title:window]
en: Report Generation
pl: Tworzenie sprawozdań

[ctx: @info]
en: Report file generated:<nl/><filename>%1</filename>
pl: Utworzono plik sprawozdania:<nl/><filename>%1</filename>

en: Allocate
pl: Przydziel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Group:
pl: Grupa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose resource from address book
pl: Wybierz zasób z książki adresowej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_initialslabel)
en: Initials:
pl: Inicjały:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_emaillabel)
en: Email:
pl: E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Resource type:
pl: Rodzaj zasobu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Team
pl: Zespół

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_unitslabel)
en: Available:
pl: Dostępny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_calendarlabel)
en: Calendar:
pl: Kalendarz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_rbfromunlimited) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_rbuntilunlimited)
en: Unlimited
pl: Bez ograniczeń

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_untilgroup)
en: Until
pl: Do

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRequired)
en: Required resources:
pl: Potrzebne zasoby:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Hourly rate:
pl: Stawka godzinowa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Overtime rate:
pl: Stawka nadgodzinowa:

[ctx: @action:intoolbar]
en: Open Link
pl: Otwórz odnośnik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KPlato::StandardWorktimeDialogBase)
en: These values are used if your estimate is not in hours.
    Let us say Hours per day is 8. If you estimate that a task needs 3 days effort to complete, this is converted to 24 hours when the task is scheduled. The actual time it will take to complete is of course dependent on the availability of the person (or persons) that is assigned to the task.
pl: Wartości te są wykorzystywane, jeśli twój szacunek nie jest w godzinach.
    Powiedzmy, że godzin na dzień jest 8. Jeśli oszacujesz, że zadanie potrzebuje 3 dni wysiłku do ukończenia, to to jest przekształcane na 24 godziny, gdy zadanie zostaje zaplanowane. Obecny czas, który zajmie mu do ukończenia, jest oczywiście zależny od dostępności osoby (lub osób) przypisanych do zadania.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours per year:
pl: Godzin na rok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hours per month:
pl: Godzin na miesiąc:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per week:
pl: Godzin na tydzień:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: These values are used when you estimate the effort needed to complete a task.
pl: Te wartości są używane do przybliżenia wysiłku potrzebnego do zakończenia zadania.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per day:
pl: Godzin na dzień:

en: Tasks Settings
pl: Ustawienia zadania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify tasks
pl: Zmień zadanie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Tasks
pl: Zmień zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsib&le:
pl: Osoba odpowiedzia&lna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Sched&ule:
pl: &Harmonogram:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Es&timate:
pl: Szacu&nek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_3)
en: Ris&k:
pl: Ryzy&ko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Optimistic:
pl: Optymistyczny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic:
pl: Pesymistyczny:

en: &Try
pl: &Próbuj

en: modified
pl: ze zmianami

en: &Details
pl: &Szczegóły

en: Get help...
pl: Pomoc...

[ctx: @info:tooltip]
en: Float Docker
pl: Pływający dok

[ctx: @info:tooltip]
en: Close Docker
pl: Zamknij dok

[ctx: @info:tooltip]
en: Collapse Docker
pl: Zwiń dok

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock Docker
pl: Zablokuj dok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
pl: Za&szyfruj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeywordsDesc)
en: Keywords:
pl: Słowa kluczowe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSubjectDesc)
en: Subject:
pl: Temat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLastPrintedDesc)
en: Last printed:
pl: Drukowano:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTypeDesc)
en: Type:
pl: Rodzaj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEditingDesc)
en: Total editing time:
pl: Całkowity czas edycji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncryptedDesc)
en: Encryption:
pl: Szyfrowanie:

[ctx: Document title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
pl: Tytuł:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRevisionDesc)
en: Revision number:
pl: Numer wersji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblModifiedDesc)
en: Modified:
pl: Zmieniono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCommentsDesc)
en: Comments:
pl: Komentarze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCreatedDesc)
en: Created:
pl: Utworzono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filePathInfoLabel)
en: Path:
pl: Ścieżka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbReset)
en: &Reset
pl: Wyze&ruj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbLanguageDesc)
en: Language:
pl: Język:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
pl: Tytuł:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPositionDesc)
en: Position:
pl: Położenie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompanyDesc)
en: Company:
pl: Firma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome)
en: Telephone (home):
pl: Telefon (domowy):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork)
en: Telephone (work):
pl: Telefon (do pracy):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFaxDesc)
en: Fax:
pl: Faks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreetDesc)
en: Street:
pl: Ulica:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPostalDesc)
en: Postal code:
pl: Kod pocztowy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCityDesc)
en: City:
pl: Miasto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountryDesc)
en: Country:
pl: Kraj:

en: Author
pl: Autor

en: Last saved by
pl: Ostatnio zapisany przez

en: Use ';' (Example: Office;KDE;Calligra)
pl: Użyj ';' (Przykład: Office;KDE;Calligra)

en: This document will be decrypted
pl: Dokument zostanie odszyfrowany

en: Do not decrypt
pl: Nie odszyfrowuj

en: This document is encrypted
pl: Ten dokument jest zaszyfrowany

en: D&ecrypt
pl: &Odszyfruj

en: This document will be encrypted.
pl: Ten dokument będzie zaszyfrowany.

en: Do not encrypt
pl: Nie szyfruj

en: This document is not encrypted
pl: Ten dokument nie jest zaszyfrowany

en: This document does not support encryption
pl: Ten dokument nie wspiera szyfrowania

en: <qt>Decrypting the document will remove the password protection from it.<p>Do you still want to decrypt the file?</qt>
pl: <qt>Odszyfrowanie dokumentu zdejmie z niego ochronę za pomocą hasła. <p>Czy wciąż chcesz odszyfrować ten plik?</qt>

en: Confirm Decrypt
pl: Potwierdzanie odszyfrowania

en: Decrypt
pl: Odszyfruj

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the decryption, please save the document.</qt>
pl: <qt>Nie można było automatycznie zapisać dokumentu.<p>Żeby dokończyć odszyfrowywanie, proszę zapisać go ręcznie.</qt>

en: Save Document
pl: Zapisz dokument

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the decryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
pl: <qt>Dokument został zmieniony od czasu jego otwarcia. Aby dokończyć odszyfrowywanie, trzeba go zapisać.<p>Czy zapisać teraz dokument?</qt>

en: <qt>The document is currently saved as %1. The document needs to be changed to <b>OASIS OpenDocument</b> to be encrypted.<p>Do you want to change the file to OASIS OpenDocument?</qt>
pl: <qt>Dokument jest obecnie zapisany jako %1. Wymaga zmiany do <b>OASIS OpenDocument</b>, aby zostać zakodowanym.<p>Czy chcesz zamienić ten plik na OASIS OpenDocument?</qt>

en: Change Filetype
pl: Zmień rodzaj pliku

en: Change
pl: Zmień

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the encryption, please save the document.</qt>
pl: <qt>Nie można było automatycznie zapisać dokumentu.<p>Żeby dokończyć zaszyfrowywanie, proszę zapisać go ręcznie.</qt>

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the encryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
pl: <qt>Dokument został zmieniony od czasu jego otwarcia. Aby dokończyć zaszyfrowywanie, trzeba go zapisać.<p>Czy zapisać teraz dokument?</qt>

en: Page Layout
pl: Układ strony

en: Apply to document
pl: Zastosuj w dokumencie

en: Left Edge:
pl: Lewa krawędź:

en: Right Edge:
pl: Prawa krawędź:

en: Binding Edge:
pl: Krawędź zszycia:

en: Page Edge:
pl: Krawędź strony:

en: Facing Pages:
pl: Rozkładówka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, facingPages)
en: Facing pages
pl: Rozkładówka

en: Page Layout:
pl: Układ strony:

en: Page spread
pl: Rozkładówka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Unit:
pl: Jednostka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesLabel)
en: Follow style:
pl: Według stylu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size:
pl: Rozmiar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
pl: Szerokość:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Height:
pl: Wysokość:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Orientation:
pl: Kierunek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
pl: W pionie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
pl: W poziomie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, facingPageLabel)
en: Facing pages:
pl: Rozkładówka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, singleSided)
en: Single sided
pl: Pojedyncza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Text direction:
pl: Kierunek tekstu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Automatic
pl: Samoczynnie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, margins)
en: Margins
pl: Marginesy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Top:
pl: Na górze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Binding edge:
pl: Krawędź zszycia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Page edge:
pl: Krawędź strony:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Bottom:
pl: Na dole:

[ctx: title@column]
en: Parameter
pl: Parametr

[ctx: title@column]
en: Substitution
pl: Podmiana

en: All supported formats
pl: Wszystkie obsługiwane formaty
