kplatowork2 - en to pl translation catalogue (94 entries)

en: PlanWork - Work Package handler for the Plan Project Planning Tool
pl: PlanWork - Program obsługujący pakiety pracy dla narzędzia planowania projektów Plan

[ctx: application name]
en: Plan WorkPackage Handler
pl: Program obsługujący pakiety pracy Plan

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
pl: Copyright 1998-%1, Zespół Plan

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: ToolBar (view_selection)
en: View
pl: Widok

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

en: File to open
pl: Plik do otworzenia

en: Failed to open document
pl: Nie udało się otworzyć dokumentu

en: The file %1 does not exist.
pl: Plik %1 nie istnieje.

en: Document is already open:<br>%1
pl: Dokument jest już otwarty:<br>%1

en: Could not extract document from storage:<br>%1
pl: Nie można rozpakować pliku z magazynu:<br>%1

en: Invalid URL:<br>%1
pl: Nieprawidłowy adres URL:<br>%1

en: Document is already open:<br> %1
pl: Dokument jest już otwarty:<br> %1

en: File does not exist:<br>%1
pl: Plik nie istnieje:<br>%1

en: Edit with:
pl: Edytuj w:

en: <p>The work package already exists in the projects store.</p><p>Project: %1<br>Task: %2</p><p>Do you want to update the existing package with data from the new?</p>
pl: <p>Pakiet pracy już istnieje w magazynie projektu.</p><p>Projekt: %1<br>Zadanie: %2</p><p>Czy chcesz uaktualnić istniejący pakiet danymi z nowego pakietu?</p>

en: Remove failed. Cannot find work package
pl: Nieudane usuniecie. Nie można znaleźć pakietu pracy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove work package | Remove work packages
pl[0]: Usuń pakiet pracy
pl[1]: Usuń pakiety pracy
pl[2]: Usuń pakiety pracy

en: Failed to load file:<br>%1
pl: Nie udało się wczytać pliku:<br>%1

en: Not a valid work package file:<br>%1
pl: Niepoprawny plik pakietu pracy:<br>%1

en: Invalid document. The document does not contain 'maindoc.xml'.
pl: Nieprawidłowy dokument. Dokument nie zawiera 'maindoc.xml'.

en: Failed to open file: %1
pl: Nie udało się otworzyć pliku: %1

en: Parsing error in file '%1' at line %2, column %3<br>Error message: %4
pl: Błąd przetwarzania w pliku '%1' w wierszu %2, kolumna %3<br>Komunikat błędu: %4

en: Invalid document. No mimetype specified.
pl: Niepoprawny dokument. Nie określono typu mime.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
pl: Nieprawidłowy dokument. Oczekiwany typ mime program/x-vnd.kde.plan.work, otrzymano %1

en: This document is a newer version than supported by PlanWork (syntax version: %1)<br>Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
pl: Ten dokument został utworzony w nowszej wersji PlanWork (wersja składni: %1)
    Otwarcie go w tej wersji PlanWork spowoduje utratę niektórych informacji.

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: File-Format Mismatch
pl: Niezgodność formatów pliku

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.kplato.work, got %1
pl: Nieprawidłowy dokument. Oczekiwany typ mime program/x-vnd.kde.kplato.work, otrzymano %1

en: Edit failed. Cannot find a work package.
pl: Nieudana edycja. Nie można znaleźć pakietu pracy.

en: Task Progress
pl: Postęp zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
pl: Rozpoczęto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished:
pl: Zakończono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
pl: Dodaj wpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
pl: Usuń wpis

[ctx: @info:tooltip]
en: Type: %1<nl/>Url: %2
pl: Rodzaj: %1<nl/>Url: %2

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
pl: Zmień ukończenie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set finished
pl: Ustaw na zakończony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
pl: Zmień pozostały wysiłek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
pl: Zmień właściwy wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title:column]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: @title:column]
en: Responsible
pl: Osoba odpowiedzialna

[ctx: @title:column]
en: Description
pl: Opis

[ctx: @title:column]
en: Planned Start
pl: Planowane rozpoczęcie

[ctx: @title:column]
en: Planned Finish
pl: Planowane zakończenie

[ctx: @title:column]
en: Resource Assignments
pl: Przydział zasobów

[ctx: @title:column]
en: Completion
pl: Ukończenie

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
pl: Obecny wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
pl: Pozostały wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
pl: Zaplanowany wysiłek

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
pl: Rzeczywiste rozpoczęcie

[ctx: @title:column]
en: Started
pl: Rozpoczęte

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
pl: Rzeczywiste zakończenie

[ctx: @title:column]
en: Finished
pl: Zakończone

[ctx: @title:column]
en: Status
pl: Stan

[ctx: @title:column]
en: Note
pl: Uwaga

[ctx: @title:column]
en: Project Name
pl: Nazwa projektu

[ctx: @title:column]
en: Project Manager
pl: Kierownik projektu

en: Configure View...
pl: Ustawienia widoku...

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Actual finish: %2<nl/>Planned finish: %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
pl: Zadanie: %1<nl/>Obecne zakończenie: %2<nl/>Planowane zakończenie: %3<nl/>Stan: %4<nl/>Projekt: %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Completion: %2 %<nl/>Actual start: %3<nl/>Planned: %4 - %5<nl/>Status: %6<nl/>Project: %7
pl: Zadanie: %1<nl/>Ukończenie: %2 %<nl/>Obecne rozpoczęcie: %3<nl/>Planowane: %4 - %5<nl/>Stan: %6<nl/>Projekt: %7

[ctx: @info:tooltip]
en: Task: %1<nl/>Planned: %2 - %3<nl/>Status: %4<nl/>Project: %5
pl: Zadanie: %1<nl/>Zaplanowane: %2 - %3<nl/>Stan: %4<nl/>Projekt: %5

en: Remove Packages
pl: Usuń pakiety

en: Remove Package
pl: Usuń pakiet

en: List
pl: Lista

[ctx: @info:tooltip]
en: Select task list
pl: Wybierz listę zadań

[ctx: @info:tooltip]
en: Select timeline
pl: Wybierz oś czasu

note: i18n("Progress..."), this); collection->addAction("task_progress", actionTaskProgress); connect(actionTaskProgress, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(slotTaskProgress())); ------ Settings
en: Configure PlanWork...
pl: Ustawienia PlanWork...

en: Edit...
pl: Edytuj...

[ctx: @verb]
en: View...
pl: Obejrzyj...

en: Send Package...
pl: Wyślij pakiet...

en: Edit Progress...
pl: Edytuj Postęp...

en: View Description...
pl: Obejrzyj opis...

en: This file is not editable
pl: Tego pliku nie można edytować

en: No work package is selected
pl: Nie wybrano pakietu pracy

en: Cannot find work package
pl: Nie można znaleźć pakietu pracy

en: Could not open file. Sending is aborted.
pl: Nie można otworzyć pliku. Wysyłanie zostało przerwane.

en: Could not open temporary file. Sending is aborted.
pl: Nie można otworzyć tymczasowego pliku. Wysyłanie zostało przerwane.

en: Work Package: %1
pl: Pakiet pracy: %1

en: Document is already open
pl: Dokument jest już otwarty

en: Failed to load project: %1
pl: Nie udało się wczytać projektu: %1

en: Cannot save to empty filename
pl: Nie można zapisać do pustej nazwy pliku

en: Could not create the file for saving
pl: Nie można stworzyć pliku do zapisu

en: Not able to write '%1'. Partition full?
pl: Nie można zapisać '%1'. Partycja pełna?

en: Failed to open store:
     %1
pl: Nie udało się utworzyć pamięci:
     %1

en: Cannot save to projects store:
    %1
pl: Nie można zapisać projektów do magazynu:
    %1

en: Failed read file:
     %1
pl: Nie udało się odczytać pliku:
     %1

en: Failed write file:
     %1
pl: Nie udało się zapisać pliku:
     %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge data
pl: Scal dane

en: <p>The work package <b>'%2'</b> has an open document.</p><p>Data may be lost if you continue.</p> | <p>The work package <b>'%2'</b> has open documents.</p><p>Data may be lost if you continue.</p>
pl[0]: <p>Pakiet pracy <b>'%2'</b> ma otwarty dokument.</p><p>Możesz utracić dane w przypadku kontynuacji.</p>
pl[1]: <p>Pakiet pracy <b>'%2'</b> ma otwarte dokumenty.</p><p>Możesz utracić dane w przypadku kontynuacji.</p>
pl[2]: <p>Pakiet pracy <b>'%2'</b> ma otwarte dokumenty.</p><p>Możesz utracić dane w przypadku kontynuacji.</p>

en: <p>The work package <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
pl: <p>Pakiet pracy <b>'%1'</b> został zmodyfikowany.</p><p>Czy chcesz go zapisać?</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not open store:</p><p>%2</p>
pl: <p>Pakiet pracy <b>'%1'</b></p><p>Nie można otworzyć magazynu:</p><p>%2</p>

en: <p>Work package <b>'%1'</b></p><p>Could not extract file:</p><p>%2</p>
pl: <p>Pakiet pracy <b>'%1'</b></p><p>Nie można wypakować pliku:</p><p>%2</p>
