krossmodulekplato - en to pl translation catalogue (84 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
pl: Dodaj zadanie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource group
pl: Dodaj grupę zasobów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
pl: Dodaj zasób

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add external appointment
pl: Dodaj zewnętrzne spotkanie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear external appointments
pl: Wyczyść zewnętrzne spotkania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clear all external appointments
pl: Wyczyść wszystkie zewnętrzne spotkania

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set resource team members
pl: Ustaw członków zespołu zasobu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select from:
pl: Wybierz z:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Tasks
pl: Zadania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Resources
pl: Zasoby

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_objectType)
en: Accounts
pl: Konta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_includeHeaders)
en: Include headers
pl: Dołącz nagłówki

en: Schedule Name
pl: Nazwa harmonogramu

[ctx: (qtundoformat)]
en: Clear all external appointments
pl: Wyczyść wszystkie zewnętrzne spotkania

en: Busy Information Export
pl: Eksport informacji o zjętości

en: Export Selected Schedule
pl: Eksportuj wybrany harmonogram

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Export Busy Info File
pl: Eksportuj plik informacji o zajętości

en: Save
pl: Zapisz

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Error
pl: Błąd

en: No file selected
pl: Nie wybrano plików

en: No schedule selected
pl: Nie wybrano harmonogramu

en: Busy Information Import
pl: Import informacji o zajętości

en: Import Busy Info File
pl: Importuj plik informacji o zajętości

en: Open
pl: Otwórz

[ctx: (qtundo_format)]
en: Import resource busy information
pl: Importuj informacje o zajętości zasobu

en: Cannot load data from project with the same identity
pl: Nie można wczytać danych z projektu o tej samej tożsamości

en: Failed to start Sheets. Is Sheets installed?
pl: Nieudane uruchamianie Arkuszy. Czy Arkusze zostały zainstalowane?

en: No data to export
pl: Brak danych do eksportu

en: You must select a file to write to
pl: Musisz wybrać plik, do zapisu

en: Data saved to file:
    %1
pl: Dane zapisano do pliku:
    %1

en: Information
pl: Informacje

en: No properties to export
pl: Brak właściwości do eksportu

en: Select schedule
pl: Wybierz harmonogram

en: Data
pl: Dane

en: Select data
pl: Wybierz dane

en: Export ods file
pl: Eksportuj plik ods

en: Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny

en: No current sheet.
pl: Brak bieżącego arkusza.

en: Invalid sheet '%1' defined.
pl: Określono nieprawidłowy arkusz '%1'.

en: Could not select cell 'A1'
pl: Nie można zaznaczyć komórki 'A1'

en: Could not write to file:
    %1
pl: Nie można zapisać do pliku:
    %1

en: Failed to set all properties of '%1' to cell '%2'
pl: Nieudane ustawianie wszystkich właściwości '%1' do komórki '%2'

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Resources Import
pl: Import zasobów

en: Plan Resources
pl: Zasoby Plan

[ctx: (qtundo_format )]
en: Import resources
pl: Importuj zasoby

en: Could not open document: %1
pl: Nie można otworzyć dokumentu: %1

en: No project to import from
pl: Nie ma projektu, z którego można importować

en: Project identities are identical
pl: Tożsamości projektu są takie same

en: Unable to create copy of resource group: %1
pl: Nie można utworzyć kopi grupy zasobów: %1

en: No resource to copy from
pl: Nie ma zasobu, z którego można kopiować

en: Unable to create copy of resource: %1
pl: Nie można utworzyć kopi zasobu: %1

en: Calendar already exists: %1
pl: Kalendarz już istnieje: %1

en: Unable to create copy of calendar: %1
pl: Nie można utworzyć kopi kalendarza: %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: Resource Busy Information
pl: Informacja o zajętych zasobach

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Handle resource busy information
pl: Zarządzanie informacjami o zajętych zasobach

note: i18n: tag script attribute text
en: Export Resource Busy Information
pl: Eksport informacji o zajętych zasobach

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to export busy information to file
pl: Skrypt w Pythonie eksportujący informacje o zajętych zasobach do pliku

note: i18n: tag script attribute text
en: Import Resource Busy Information
pl: Import informacji o zajętych zasobach

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import busy information from file
pl: Skrypt w Pythonie importujący informacje o zajętych zasobach z pliku

note: i18n: tag script attribute text
en: Clear Resource Busy Information
pl: Wyczyść informacje o zajętych zasobach

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to clear the imported resource busy information
pl: Skrypt w Pythonie usuwający zaimportowane informacje o zajętych zasobach

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
pl: Importowanie zawartości

note: i18n: tag script attribute text
en: Resources from Plan File
pl: Zasoby z pliku Planu

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to import resources from project file
pl: Skrypt w Pythonie importujący zasoby z pliku projektu

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
pl: Eksport

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
pl: Eksportuj zawartość

note: i18n: tag script attribute text
en: To csv
pl: Do csv

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data as comma separated values
pl: Eksportuj dane jako wartości oddzielone przecinkiem

note: i18n: tag script attribute text
en: To ods
pl: Do ods

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export data to Open Spreadsheet document
pl: Eksportuj dane do dokumentu Otwartych Arkuszy Kalkulacyjnych

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
pl: Narzędzia

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
pl: Różne skrypty

note: i18n: tag script attribute text
en: Online Help
pl: Pomoc online

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script that uses the KHTML Part to display the Plan Scripting online help
pl: Skrypt w Pythonie używający modułu KHTML do wyświetlania pomocy online na temat Skryptów Plan

note: i18n: tag collection attribute text
en: Samples
pl: Przykłady

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Samples to demonstrate scripting with Plan
pl: Przykłady demonstrujące posługiwanie się skryptami w Plan

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Project Information...
pl: Drukuj informacje o projekcie...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print project information
pl: Przykładowy skrypt w Pythonie drukujący informacje o projekcie

note: i18n: tag script attribute text
en: Print Resource busy Information...
pl: Drukuj informacje o zajętych zasobach...

note: i18n: tag script attribute comment
en: Example python script that print resource busy information
pl: Przykładowy skrypt w Pythonie drukujący informacje o zajętych zasobach
