kplato - en to ro translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ro: &Fișier

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
ro: &Proiect

en: Insert File
ro: Inserează fișier

en: Saving...
ro: Se salvează...

en: Progress...
ro: Progres...

en: Delete Task
ro: Șterge sarcina

en: Description...
ro: Descriere...

en: Resources
ro: Resurse

en: Schedules
ro: Programări

en: Editors
ro: Editoare

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
ro: Categorie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
ro: Linii
