kplato - en to se translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
se: &Prošeakta

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateWeekChoice)
en: Always
se: Álo

en: Default
se: Standárda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GenerateWeek)
en: Week
se: Vahku

en: Group: %1
se: Joavku: %1

en: Convert
se: Konvertere

en: Keep
se: Doalat

en: Resources
se: Resurssat

en: Report
se: Raporttat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: Description:
se: Válddahus:
