kplato - en to sl translation catalogue (170 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: &Uredi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Po&gled

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
sl: &Projekt

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: O&rodja

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sl: &Pomoč

note: i18n: ectx: label, entry (EstimateType), group (Task defaults)
en: Type of estimate
sl: Vrsta ocene

note: i18n: ectx: label, entry (Unit), group (Task defaults)
en: Estimate time unit
sl: Časovna enota ocene

note: i18n: ectx: label, entry (ExpectedEstimate), group (Task defaults)
en: Expected estimate
sl: Pričakovana ocena

note: i18n: ectx: label, entry (OptimisticRatio), group (Task defaults)
en: Optimistic estimate
sl: Optimistična ocena

note: i18n: ectx: label, entry (PessimisticRatio), group (Task defaults)
en: Pessimistic estimate
sl: Pesimistična ocena

note: i18n: ectx: label, entry (Description), group (Task defaults)
en: Task description
sl: Opis opravila

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Gradient
sl: Preliv

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Linear
sl: Linearno

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Flat
sl: Plosko

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will delete the file after it has been read
sl: Če je nastavljeno, bo Plan zbrisal datoteko potem ko je bila prebrana

note: i18n: ectx: label, entry (SaveFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will save the file after it has been read
sl: Če je nastavljeno, bo Plan shranil datoteko potem ko je bila prebrana

note: i18n: ectx: label, entry (MinimumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The smallest duration unit allowed
sl: Najmanjša dovoljena enota trajanja

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The largest duration unit allowed
sl: Največja dovoljena enota trajanja

en: Work & Vacation
sl: Delo in dopust

en: Task Defaults
sl: Privzetosti opravila

en: Task Colors
sl: Barve opravila

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
sl: Oseba, ki je odgovorna za to opravilo.
    
    Ni omejeno samo na osebe, ki so na voljo v skupini virov. To je lahko kdorkoli. Z gumbom Izbor lahko neposredno dostopate do svojega adresarja.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Description
sl: Opis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Gradient:
sl: Preliv:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default:
sl: Privzeto:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SummaryTaskLevelColorsEnabled)
en: Use level colors
sl: Uporabi barve nivojev

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Level 1
sl: Stopnja 1

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Level 2
sl: Stopnja 2

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Level 3
sl: Stopnja 3

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Level 4
sl: Stopnja 4

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Task
sl: Opravilo

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Normal:
sl: Običajno:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Critical:
sl: Kritično:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Finished:
sl: Končano:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Error:
sl: Napaka:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Milestone
sl: Mejnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
sl: Odgovorni:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
sl: Vstavite osebo iz vašega adresarja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
sl: Vstavite osebo iz vašega adresarja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
sl: Izberite ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Scheduling constraint:
sl: Omejitev pri razporejanju:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
sl: Takoj, ko je mogoče

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
sl: Tako pozno, kot je mogoče

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
sl: Mora se začeti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
sl: Mora se končati

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
sl: Ne začni prej kot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
sl: Ne končaj kasneje kot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
sl: Fiksen interval

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date and time
sl: Trenutni datum in čas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date, specified time
sl: Trenutni datum, naveden čas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Specified date and time
sl: Naveden datum in čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Estimate type:
sl: Oceni vrsto:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
sl: Trud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
sl: Trajanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Expected estimate:
sl: Pričakovana ocena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Optimistic estimate:
sl: Optimistična ocena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic estimate:
sl: Pesimistična ocena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DeleteFile)
en: Delete file after it has been retrieved
sl: Izbriši datoteko potem, ko je bila pridobljena

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: File-Format Error
sl: Napaka oblike datoteke

en: This document was created with a newer version of KPlato than Plan can load.
    Syntax version: %1
    Opening it in this version of Plan may lose some information.
sl: Ta dokument je bil ustvarjen z novejšo različico KPlato kot pa ga lahko plan naloži
    Različica skladnje: %1
    Njegovo odpiranje v tej različici Plana bo morda izgubilo nekaj informacij.

en: File-Format Mismatch
sl: Neujemanje vrst datotek

en: This document was created with a newer version of KPlatoWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
sl: Ta dokument je bil ustvarjen z novejšo različico KPlatoWork (različica skladnje %1)
    Njegovo odpiranje v tej različici PlanWork-a bo povzročilo izgubo nekaj informacij.

en: Insert File
sl: Vstavi datoteko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current node:
sl: Trenutno vozlišče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_useProject)
en: Insert on top level
sl: Vstavi na vrhu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isParent)
en: Insert as children to current node
sl: Vstavi kot otroke trenutnega vozlišča

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isAfter)
en: Insert after current node
sl: Vstavi po trenutnem vozlišču

en: Invalid document. No mimetype specified.
sl: Neveljaven dokument. Ni navedene zvrsti MIME.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan, got %1
sl: Neveljaven dokument. Pričakovana zvrst MIME je bila application/x-vnd.kde.plan, dobljena %1

en: This document was created with a newer version of Plan (syntax version: %1)
    Opening it in this version of Plan will lose some information.
sl: Ta dokument je bil ustvarjen z novejšo različico Plana (različica skladnje %1)
    Njegovo odpiranje v tej različici Plana bo povzročilo izgubo nekaj informacij.

en: Not able to write '%1'. Partition full?
sl: Ni moč zapisati »%1«. Ali je particija polna?

en: Saving...
sl: Shranjevanje ...

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
sl: Neveljaven dokument. Pričakovana zvrst MIME je bila application/x-vnd.kde.plan.work, dobljena %1

en: This document was created with a newer version of PlanWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
sl: Ta dokument je bil ustvarjen z novejšo različico PlanWork (različica skladnje %1)
    Njegovo odpiranje v tej različici PlanWork-a bo povzročilo izgubo nekaj informacij.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert project
sl: Vstavi projekt

en: Show Selector
sl: Pokaži izbirnik

en: Edit...
sl: Uredi ...

en: Define WBS Pattern...
sl: Določi vzorec SRD ...

en: Define Currency...
sl: Določi valuto ...

en: Insert Project File...
sl: Vstavi projektno datoteko ...

en: Progress...
sl: Napredek ...

en: Delete Task
sl: Izbriši opravilo

en: Description...
sl: Opis ...

en: Indent Task
sl: Zamakni opravilo

en: Unindent Task
sl: Odzamakni opravilo

en: Move Task Up
sl: Premakni opravilo gor

en: Move Task Down
sl: Premakni opravilo dol

en: Edit Resource...
sl: Uredi vir ...

en: Edit Dependency...
sl: Uredi odvisnost ...

en: Delete Dependency
sl: Izbriši odvisnost

en: Cost Breakdown Structure
sl: Struktura razčlenitve stroškov

en: Resources
sl: Viri

en: Tasks
sl: Opravila

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit work breakdown structure
sl: Uredi strukturo razčlenitve dela

en: Dependencies (Graphic)
sl: Odvisnosti (grafično)

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit task dependencies
sl: Uredi odvisnosti opravila

en: Dependencies (List)
sl: Odvisnosti (seznam)

en: Schedules
sl: Razporedi

[ctx: @info:tooltip]
en: View project status information
sl: Poglej podatke o stanju projekta

en: Task Status
sl: Stanje opravila

[ctx: @info:tooltip]
en: View task progress information
sl: Poglej podatke o poteku opravila

en: Task Execution
sl: Izvedba opravila

en: Resource Assignments
sl: Dodelitve virov

en: Cost Breakdown
sl: Razrez stroškov

[ctx: @info:tooltip]
en: View planned and actual cost
sl: Poglej načrtovane in dejanske stroške

en: Report
sl: Poročilo

[ctx: @info:tooltip]
en: View report
sl: Poglej poročilo

en: Editors
sl: Urejevalniki

en: Views
sl: Pogledi

[ctx: Project execution views]
en: Execution
sl: Izvedba

en: Reports
sl: Poročila

[ctx: (qtundo-format) @info:status 1=schedule name]
en: Calculate %1
sl: Izračunaj %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
sl: Dodaj razpored %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete schedule %1
sl: Izbriši razpored %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move schedule %1
sl: Premakni razpored %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add milestone
sl: Dodaj mejnik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-milestone
sl: Dodaj podmejnik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task | Delete tasks
sl[0]: Izbriši %1 opravil
sl[1]: Izbriši %1 opravilo
sl[2]: Izbriši %1 opravili
sl[3]: Izbriši %1 opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Indent task
sl: Zamakni opravilo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unindent task
sl: Odzamakni opravilo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task up
sl: Premakni opravilo gor

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task down
sl: Premakni opravilo dol

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
sl: Dodaj odvisnost opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
sl: Izbriši odvisnost opravila

[ctx: @info]
en: Cannot open file:<br/><filename>%1</filename>
sl: Ni moč odpreti datoteke<br/><filename>%1</filename>

[ctx: @info:status]
en: Not scheduled
sl: Ni razporejeno

en: Failed to open temporary file
sl: Ni moč naložiti začasne datoteke

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/> <filename>%1</filename>
sl: Ni moč shraniti v začasno datoteko:<br/> <filename>%1</filename>

[ctx: Project manager]
en: Manager:
sl: Vodja

en: Project:
sl: Projekt:

[ctx: As in: Page 1 of 2]
en: of
sl: izmed

en: Page
sl: Stran

[ctx: Task name]
en: Name
sl: Ime

en: Removing this category will also remove all its views.
sl: Odstranitev te kategorije bo odstranila tudi vse njene poglede.

[ctx: @action:inmenu rename view]
en: Rename
sl: Preimenuj

[ctx: @action:inmenu configure view]
en: Configure...
sl: Nastavi ...

[ctx: @action:inmenu remove view]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: @action:inmenu rename view category]
en: Rename
sl: Preimenuj

[ctx: @action:inmenu configure view category]
en: Configure...
sl: Nastavi ...

[ctx: @action:inmenu Remove view category]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: @action:inmenu Insert View]
en: Insert...
sl: Vstavi ..

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
sl: Kategorija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, afterLabel)
en: After
sl: Po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: View type:
sl: Vrsta pogleda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @title:window]
en: Add View
sl: Dodaj pogled

en: Resource Editor
sl: Urejevalnik virov

en: Task Editor
sl: Urejevalnik opravil

en: Work & Vacation Editor
sl: Urejevalnik dela in počitnic

en: Accounts Editor
sl: Urejevalnik računov

en: Dependency Editor (List)
sl: Urejevalnik odvisnosti (seznam)

en: Task View
sl: Pogled opravil

en: Gantt View
sl: Pogled Gantt

en: Top
sl: Na vrhu

[ctx: @title:window]
en: Configure View
sl: Nastavi pogled

[ctx: @title:window]
en: Configure Category
sl: Nastavi kategorijo

[ctx: @title:window]
en: Add Report
sl: Dodaj poročilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Words
sl: Besede

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Sentences
sl: Stavki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Syllables
sl: Zlogi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
sl: Črte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters incl. spaces
sl: Znaki vključno s presledki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters without spaces
sl: Znaki brez presledkov

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Flesch reading ease
sl: Flescheva preprostost branja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footEndNotes)
en: Include text from foot- and endnotes
sl: Vključi besedilo iz nožnih in končnih opomb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoRefresh)
en: Automatically refresh data
sl: Samodejno osveži podatke
