kplatoui - en to sl translation catalogue (487 entries)

en: Document loaded, URL=%1
sl: Dokument je naložen, URL=%1

en: Account
sl: Račun

en: Undefined
sl: Nedoločeno

en: Non-working
sl: Nedelujoč

en: Working
sl: Delujoč

[ctx: @item]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: @item The produced document]
en: Product
sl: Izdelek

[ctx: @item Send a copy of the document]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: @item Send the reference (url) of the document]
en: Reference
sl: Referenca

[ctx: Year. Note: Letter(s) only!]
en: Y
sl: L

[ctx: Week. Note: Letter(s) only!]
en: w
sl: t

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Not scheduled
sl: Ni razporejeno

en: Scheduled
sl: Razporejeno

en: No resource allocated
sl: Viri niso bili dodeljeni

en: Scheduling error
sl: Napaka pri razporejanju

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: None
sl: Brez

en: Project
sl: Projekt

en: Sub-Project
sl: Podprojekt

en: Task
sl: Opravilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Milestone
sl: Mejnik

en: Summary
sl: Povzetek

en: As Soon As Possible
sl: Takoj, ko je mogoče

en: As Late As Possible
sl: Tako pozno, kot je mogoče

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Start On
sl: Mora se začeti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Finish On
sl: Mora se končati

en: Start Not Earlier
sl: Ne začni prej kot

en: Finish Not Later
sl: Ne končaj kasneje kot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Fixed Interval
sl: Fiksen interval

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_effort)
en: Effort
sl: Trud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Duration
sl: Trajanje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: Low
sl: Nizek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: High
sl: Visok

[ctx: Schedule project forward]
en: Forward
sl: Naprej

en: Calculate finish
sl: Izračunaj zaključek

[ctx: Schedule project backward]
en: Backward
sl: Nazaj

en: Calculate start
sl: Izračunaj začetek

en: Schedule
sl: Razporedi

en: Calculate late finish
sl: Izračunaj pozen zaključek

en: Calculate early start
sl: Izračunaj zgoden začetek

en: Plan
sl: Načrt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishStart)
en: Finish-Start
sl: Zaključi-začni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishFinish)
en: Finish-Finish
sl: Zaključi-zaključi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Work
sl: Delo

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Work
sl: Delo

[ctx: @item:inlistbox resource type]
en: Team
sl: Ekipa

en: Expected
sl: Pričakovano

note: i18n("Debug");
en: Info
sl: Informacije

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Error
sl: Napaka

en: Scheduling
sl: Razporejanje

en: Calculate late start
sl: Izračunaj pozen začetek

en: Scheduled: %1 to %2
sl: Razporejeno: %1 do %2

en: Send
sl: Pošlji

en: Receive
sl: Prejmi

en: Number
sl: Številka

en: Printing
sl: Tiskanje

en: Close
sl: Zapri

en: Week %1
sl: Teden %1

en: Next year
sl: Naslednje leto

en: Previous year
sl: Prejšnje leto

en: Next month
sl: Naslednji mesec

en: Previous month
sl: Prejšnji mesec

en: Select a week
sl: Izberite teden

en: Select a month
sl: Izberite mesec

en: Select a year
sl: Izberite leto

en: Select the current day
sl: Izberite trenuten dan

[ctx: 1=account name]
en: %1 (Default account)
sl: %1 (Privzeti račun)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Name
sl: Ime

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_description)
en: Description
sl: Opis

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify account name
sl: Spremeni ime računa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Select as default account
sl: Izberi kot privzeti račun

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify account description
sl: Spremeni opis računa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add account
sl: Dodaj račun

en: Total
sl: Skupaj

[ctx: 1=calendar name]
en: %1 (Default calendar)
sl: %1 (Privzeti koledar)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar name
sl: Spremeni ime koledarja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Select as default calendar
sl: Izberi kot privzeti koledar

[ctx: @title:column]
en: Name
sl: Ime

[ctx: @title:column]
en: Timezone
sl: Časovni pas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move calendar
sl: Premakni koledar

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add calendar
sl: Dodaj koledar

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete calendar
sl: Izbriši koledar

[ctx: Undefined]
en: U
sl: N

[ctx: NonWorking]
en: NW
sl: ND

[ctx: Working]
en: W
sl: D

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify calendar state
sl: Spremeni stanje koledarja

[ctx: 1=time 2=The number of hours of work duration (non integer)]
en: %1, %2 hours
sl: %1, %2 ur

[ctx: @info:tooltip]
en: Undefined
sl: Nedoločeno

[ctx: @info:tooltip]
en: Non-working
sl: Nedelujoč

[ctx: @title:column]
en: Weekday
sl: Dan v tednu

[ctx: @title:column]
en: Date
sl: Datum

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the task
sl: Ime opravila

[ctx: @info:tooltip]
en: Task type
sl: Vrsta opravila

[ctx: @info:tooltip]
en: The person responsible for this task
sl: Oseba, odgovorna za to opravilo

[ctx: @info:tooltip]
en: The planned duration
sl: Načrtovano trajanje

[ctx: @info:tooltip]
en: The optimistic duration
sl: Optimistično trajanje

[ctx: @info:tooltip]
en: The pessimistic duration
sl: Pesimistično trajanje

[ctx: @info:tooltip]
en: The resources assigned to the task
sl: Viri ki so dodeljeni opravilu

[ctx: @info:tooltip]
en: Task status
sl: Stanje opravila

[ctx: @info:tooltip]
en: Task completion
sl: Dokončanje opravila

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned effort
sl: Načrtovan trud

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual effort
sl: Dejanski trud

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort
sl: Preostali trud

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned cost
sl: Načrtovani strošek

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual cost
sl: Dejanski strošek

[ctx: @info:tooltip]
en: Time when task was actually started
sl: Čas ob katerem se je opravilo res pričelo

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows if the task is started
sl: Prikaže če je bilo opravilo pričeto

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows if the task is finished
sl: Prikaže če je opravilo zaključeno

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic estimate
sl: Optimistična ocena

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic estimate
sl: Pesimistična ocena

[ctx: @info:tooltip]
en: Type of estimate
sl: Vrsta ocene

[ctx: @info:tooltip]
en: The most likely estimate
sl: Najbolj verjetna ocena

[ctx: @info:tooltip]
en: Type of risk
sl: Vrsta tveganja

[ctx: @info:tooltip]
en: The fixed cost
sl: Fiksni stroški

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the account
sl: Ime računa

[ctx: @info:tooltip]
en: The description of the account
sl: Opis računa

[ctx: @info:tooltip]
en: The schedules state
sl: Stanje razporedov

[ctx: @info:tooltip]
en: The url of the document
sl: URL dokumenta

[ctx: @info:tooltip]
en: The type of the document
sl: Vrsta dokumenta

[ctx: @info:tooltip]
en: The status of the document
sl: Stanje dokumenta

[ctx: @info:tooltip]
en: Defines how this document is sent
sl: Določa, kako je poslan ta dokument

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the calendar
sl: Ime koledarja

[ctx: @info:tooltip]
en: The name of the dependent task
sl: Ime odvisnega opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove document
sl: Odstrani dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Type
sl: Vrsta

en: Send As
sl: Pošlji kot

en: Status
sl: Stanje

en: Parent
sl: Nadrejeni

[ctx: @title:column]
en: Cost:
sl: Strošek:

[ctx: @title:column]
en: Effort:
sl: Trud:

[ctx: @info:tooltip]
en: No resources has been allocated
sl: Viri niso bili dodeljeni

[ctx: @info:tooltip 1=resource name]
en: Allocated resource:<nl/>%1
sl: Dodeljeni viri:<nl/>%1

en: Target times
sl: Ciljni čas

[ctx: @info:tooltip]
en: Estimated duration: %1
sl: Ocenjeno trajanje: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic effort: %1
sl: Optimističen trud: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Optimistic duration: %1
sl: Optimistično trajanje: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic effort: %1
sl: Pesimističen trud: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Pessimistic duration: %1
sl: Pesimistično trajanje: %1

en: Finished late
sl: Zaključeno pozno

en: Finished early
sl: Zaključeno zgodaj

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished
sl: Zaključeno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Started
sl: Začeto

en: Not started
sl: Ni začeto

en: Can start
sl: Lahko se začne

en: Delayed
sl: Zakasnjeno

en: Cannot start
sl: Ni moč začeti

[ctx: @info:tooltip]
en: Finished
sl: Zaključeno

[ctx: @info:tooltip]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: @info:tooltip]
en: Running
sl: Pognani

[ctx: @info:tooltip]
en: Can start
sl: Lahko se začne

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot start
sl: Ni moč začeti

[ctx: @info:tooltip]
en: Not started
sl: Ni začeto

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual start: %1
sl: Dejanski začetek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual finish: %1
sl: Dejanski zaključek: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: The task is not finished
sl: Opravilo ni zaključeno

[ctx: @info:tooltip]
en: Remaining effort: %1
sl: Preostali trud: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Planned cost until %1: %2
sl: Načrtovani strošek do %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Actual cost until %1: %2
sl: Dejanski strošek do %1: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Scheduling error
sl: Napaka pri razporejanju

[ctx: @info:tooltip]
en: Task level: %1
sl: Stopnja opravila: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Not available
sl: Ni na voljo

[ctx: @title:column]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: @title:column]
en: Responsible
sl: Odgovorni

[ctx: @title:column]
en: Allocation
sl: Dodelitev

[ctx: @title:column]
en: Estimate Type
sl: Vrsta ocene

[ctx: @title:column]
en: Calendar
sl: Koledar

[ctx: @title:column]
en: Estimate
sl: Ocena

[ctx: @title:column]
en: Optimistic
sl: Optimistična

[ctx: @title:column]
en: Pessimistic
sl: Pesimistično

[ctx: @title:column]
en: Risk
sl: Tveganje

[ctx: @title:column]
en: Constraint
sl: Omejitev

[ctx: @title:column]
en: Description
sl: Opis

[ctx: @title:column]
en: Expected
sl: Pričakovano

[ctx: @title:column]
en: Start Time
sl: Začetni datum

[ctx: @title:column]
en: End Time
sl: Končni datum

[ctx: @title:column]
en: Early Start
sl: Zgodnji začetek

[ctx: @title:column]
en: Early Finish
sl: Zgoden zaključek

[ctx: @title:column]
en: Late Start
sl: Pozen začetek

[ctx: @title:column]
en: Late Finish
sl: Pozen zaključek

[ctx: @title:column]
en: Assignments
sl: Zadolžitve

[ctx: @title:column]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @title:column]
en: Status
sl: Stanje

[ctx: @title:column]
en: % Completed
sl: % končano

[ctx: @title:column]
en: Planned Effort
sl: Načrtovan trud

[ctx: @title:column]
en: Actual Effort
sl: Dejanski trud

[ctx: @title:column]
en: Remaining Effort
sl: Preostali trud

[ctx: @title:column]
en: Planned Cost
sl: Načrtovani strošek

[ctx: @title:column]
en: Actual Cost
sl: Dejanski strošek

[ctx: @title:column]
en: Actual Start
sl: Dejanski začetek

[ctx: @title:column]
en: Started
sl: Začeto

[ctx: @title:column]
en: Actual Finish
sl: Dejanski zaključek

[ctx: @title:column]
en: Finished
sl: Zaključeno

[ctx: @title:column]
en: Not Scheduled
sl: Ni razporejeno:

[ctx: @title:column Node level]
en: Level
sl: Stopnja

[ctx: @title:column]
en: Critical
sl: Kritična

[ctx: @title:column]
en: Critical Path
sl: Kritična pot

[ctx: @title:column]
en: Owner
sl: Lastnik

[ctx: @title:column]
en: Time
sl: Čas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify name
sl: Spremeni ime

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task name
sl: Spremeni ime opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project name
sl: Spremeni ime projekta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task description
sl: Spremeni opis opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify risk type
sl: Spremeni vrsto tveganja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify remaining effort
sl: Spremeni preostali trud

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify actual effort
sl: Spremeni dejanski trud

en: Resources
sl: Viri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add resource
sl: Dodaj vir

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify completion
sl: Spremeni dokončanje

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move tasks
sl: Premakni opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task
sl: Dodaj opravilo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-task
sl: Dodaj podopravilo

en: Path
sl: Pot

en: Critical Path
sl: Kritična pot

en: Critical
sl: Kritična

en: Child
sl: Otrok

en: Lag
sl: Zakasnitev

[ctx: @info:tooltip]
en: Not allocated
sl: Ni dodeljeno

[ctx: @info:tooltip]
en: Allocated units: %1%
sl: Dodeljene enote: %1%

en: Allocation
sl: Dodelitev

[ctx: @title:column]
en: Available
sl: Na voljo

en: Resource allocation
sl: Dodelitev virov

[ctx: 1: free resources, 2: number of resources]
en: %1 of %2
sl: %1 od %2

en: External project: %1
sl: Zunanji projekt: %1

en: Start Time
sl: Začetni datum

en: End Time
sl: Končni datum

[ctx: @title:column noun]
en: Load
sl: Naloži

[ctx: Default (calendar name)]
en: Default (%1)
sl: Privzeto (%1)

[ctx: @info:tooltip]
en: No calendar
sl: Brez koledarja

[ctx: infor:tooltip]
en: Available until: %1
sl: Na voljo: do: %1

en: Account: %1
sl: Račun: %1

en: Initials
sl: Začetnice

en: Email
sl: E-pošta

en: Calendar
sl: Koledar

en: Available Until
sl: Na voljo do

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify resource name
sl: Spremeni ime vira

en: Allow
sl: Dovoli

en: Avoid
sl: Izogni se

en: (Avoid)
sl: (Izogni se)

en: (Allow)
sl: (Dovoli)

[ctx: @label:listbox]
en: Allow
sl: Dovoli

[ctx: @label:listbox]
en: Avoid
sl: Izogni se

[ctx: @label:listbox]
en: None
sl: Brez

en: Backwards
sl: Nazaj

en: Forward
sl: Naprej

en: (Backwards)
sl: (Nazaj)

en: (Forward)
sl: (Naprej)

[ctx: @label:listbox]
en: Backwards
sl: Nazaj

[ctx: @label:listbox]
en: Forward
sl: Naprej

en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify scheduler
sl: Spremeni razporejevalnik

[ctx: Scheduling granularity not supported]
en: None
sl: Brez

en: State
sl: Stanje

en: Direction
sl: Smer

en: Distribution
sl: Razpošiljanje

note: i18n("Calculate");
en: Planned Start
sl: Načrtovan začetek

en: Planned Finish
sl: Načrtovan konec

en: Scheduler
sl: Razporejevalnik

[ctx: title:column]
en: Granularity
sl: Zrnatost

en: Message
sl: Sporočilo

en: Phase
sl: Faza

en: Severity
sl: Resnost

en: Not Started
sl: Ni začeto

en: Not available
sl: Ni na voljo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Printing Options
sl: Možnosti tiskanja

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_general)
en: General
sl: Splošno

en: View Settings
sl: Nastavitve prikaza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show:
sl: Prikaži:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Periodicity:
sl: Pogostnost:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Day
sl: Dan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Week
sl: Teden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Month
sl: Mesec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_cumulative)
en: Cumulative
sl: Skupno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual cost
sl: Dejanski strošek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Planned cost
sl: Načrtovani strošek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Actual and planned
sl: Dejanski in načrtovan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_showBox)
en: Deviation
sl: Odstopanje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Start date
sl: Začetni datum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectstartBtn)
en: Project start
sl: Začetek projekta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_startdateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_enddateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerDate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerDate)
en: Date
sl: Datum

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: End date
sl: Končni datum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_currentdateBtn)
en: Current date
sl: Trenuten datum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_projectendBtn)
en: Project end
sl: Konec projekta

en: Work...
sl: Delo

en: Add Calendar
sl: Dodaj koledar

en: Add Subcalendar
sl: Dodaj podkoledar

[ctx: @action]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Calendar
sl: Spremeni koledar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: is
sl: je

en: Add Task
sl: Dodaj opravilo

en: Add Task...
sl: Dodaj opravilo ...

en: Add Milestone...
sl: Dodaj mejnik ...

en: Add Sub-Task
sl: Dodaj podopravilo

en: Add Sub-Task...
sl: Dodaj podopravilo ...

en: Edit...
sl: Uredi ...

[ctx: @action View a document]
en: View...
sl: Pogled ...

[ctx: @title:window]
en: Attach Document
sl: Pripni dokument

[ctx: @title:window]
en: Cannot Attach Document
sl: Ni moč pripeti dokumenta

[ctx: @title:window]
en: Modify Url
sl: Spremeni URL

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document type
sl: Spremeni vrsto dokumenta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify document status
sl: Spremeni stanje dokumenta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add document
sl: Dodaj dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_namelabel)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add...
sl: Dodaj ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Change...
sl: Spremeni ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bRemoveInterval) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, ui_removeModule)
en: Remove
sl: Odstrani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbView)
en: Open
sl: Odpri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showTaskName)
en: Task name
sl: Ime opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showResourceNames)
en: Resource names
sl: Imena virov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showDependencies)
en: Task dependencies
sl: Odvisnosti opravil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCompletion)
en: Task completion
sl: Dokončanje opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showTimeConstraint)
en: Time constraints
sl: Časovne omejitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCriticalPath)
en: Critical path
sl: Kritična pot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showCriticalTasks)
en: Critical tasks
sl: Kritična opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_showSchedulingError)
en: Scheduling errors
sl: Napake pri razporejanju

en: Chart
sl: Grafikon

[ctx: @title:tab]
en: Chart
sl: Grafikon

en: Show Project
sl: Prikaži projekt

[ctx: Interval start time]
en: Start
sl: Začetek

[ctx: Interval length]
en: Length
sl: Dolžina

[ctx: Start time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
sl: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Length
sl: Dolžina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAddInterval)
en: Add
sl: Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bClear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsClearBtn)
en: Clear
sl: Počisti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select columns to be shown:
sl: Izberite stolpce ki naj se prikažejo:

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Hidden columns:
sl: S&kriti stolpci:

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, selector)
en: &Visible columns:
sl: &Vidni stolpci:

en: Tree View
sl: Drevesni prikaz

en: Currency Settings
sl: Nastavitve valute

en: Project Settings
sl: Nastavitve projekta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The project name.
sl: Ime projekta.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The project leader.
sl: Vodja projekta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: &Choose...
sl: &Izberite ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, taskList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Tasks
sl: Opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, available)
en: Available tasks
sl: Opravila ki so na voljo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add required task
sl: Dodaj zahtevano opravilo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_header)
en: Header
sl: Glava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerProject) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerProject)
en: Project name
sl: Ime projekta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerPage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerPage)
en: Page number
sl: Številka strani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerManager) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerManager)
en: Project manager
sl: Projektni vodja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_footer)
en: Footer
sl: Noga

[ctx: @label:spinbox Time lag]
en: Lag:
sl: Zakasnitev:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
sl: Dodaj odvisnost opravila

[ctx: @title:window]
en: Edit Dependency
sl: Uredi odvisnost

[ctx: @action:button]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
sl: Izbriši odvisnost opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task dependency
sl: Spremeni odvisnost opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Advance
sl: Napreduj

[ctx: title:column]
en: Group
sl: Skupina

[ctx: title:column]
en: Select team members
sl: Izberi člane skupine

en: Resource Settings
sl: Nastavitve vira

en: Add Resource
sl: Dodaj vir

en: Calculate
sl: Izračunaj

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
sl: Dodaj razpored %1

en: Result
sl: Rezultat

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task
sl: Spremeni opravilo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, namefield)
en: The name of the Task.
sl: Ime opravila.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
sl: Odgovorni:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
sl: Vstavite osebo iz vašega adresarja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
sl: Izberite ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Account:
sl: Račun:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupGroup)
en: Startup
sl: Zagon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Cost:
sl: Strošek:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shutdownGroup)
en: Shutdown
sl: Ugasni

en: Task Description
sl: Opis opravila

en: &General
sl: &Splošno

en: &Resources
sl: &Viri

en: &Documents
sl: &Dokumenti

en: &Cost
sl: &Strošek

en: D&escription
sl: &Opis

[ctx: @info:tooltip]
en: Task type: %1
sl: Vrsta opravila: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set type to %1
sl: Nastavi vrsto na %1

[ctx: @title resource allocations]
en: Allocations
sl: Dodelitve

[ctx: @title]
en: Resources
sl: Viri

en: Add Milestone
sl: Dodaj mejnik

en: Indent Task
sl: Zamakni opravilo

en: Unindent Task
sl: Odzamakni opravilo

en: Move Up
sl: Premakni gor

en: Move Down
sl: Premakni dol

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task
sl: Spremeni opravilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel)
en: N&ame:
sl: I&me:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
sl: Vstavite osebo iz vašega adresarja.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: As Soon as Possible
sl: Takoj, ko je mogoče

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: As Late as Possible
sl: Tako pozno, kot je mogoče

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Start Not Earlier Than
sl: Ne začni prej kot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Finish Not Later Than
sl: Ne končaj kasneje kot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2_3)
en: Risk:
sl: Tveganje:

en: Task Progress
sl: Potek opravila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Task Progress
sl: Spremeni potek opravil

[ctx: Week number (year)]
en: Week %1 (%2)
sl: %1 . teden (%2)

[ctx: Week number]
en: Week %1
sl: Teden %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
sl: Začeto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Finished:
sl: Končano:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Edit mode:
sl: Način urejanja:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, editmode)
en: Per resource
sl: Po viru

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, editmode)
en: Per task
sl: Po opravilu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevWeekBtn)
en: Prev
sl: Prejšnji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextWeekBtn)
en: Next
sl: Naslednji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
sl: Dodaj vnos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
sl: Odstrani vnos

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCurrentDate)
en: Use current date
sl: Uporabi trenutni datum

en: Resource
sl: Vir

en: This Week
sl: Ta teden

en: % Completed
sl: % končano

en: Used Effort
sl: Porabljen trud

en: Remaining Effort
sl: Preostali trud

en: Planned Effort
sl: Načrtovan trud

en: Header and Footer
sl: Glava in noga

en: Page:
sl: Stran:

en: Date:
sl: Datum:

en: Manager:
sl: Vodja:

en: Project:
sl: Projekt:

[ctx: @title:tab]
en: Page Layout
sl: Postavitev strani

[ctx: @title:tab]
en: Header and Footer
sl: Glava in noga

en: Configure View...
sl: Nastavi pogled ...

en: Split View
sl: Razdeli pogled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Code:
sl: Koda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Separator:
sl: Ločitelj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Code
sl: Koda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Separator
sl: Ločitelj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addBtn)
en: Add Level
sl: Dodaj stopnjo

[ctx: Chart axis title 1=currency symbol]
en: Cost (%1)
sl: Strošek (%1)

[ctx: Chart axis title]
en: Effort (hours)
sl: Trud (ure)

en: Chart Settings
sl: Nastavitve grafikona

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chart type
sl: Vrsta grafikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_linechart)
en: Line chart
sl: Črtasti grafikon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_barchart)
en: Bar chart
sl: Stolpični grafikon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_table)
en: Table
sl: Tabela

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_cost) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_costgroup)
en: Cost
sl: Strošek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_fromgroup)
en: From
sl: Od

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: To
sl: Do

en: Task status
sl: Stanje opravila

en: Resource assignments
sl: Dodelitve virov

en: Cost Breakdown
sl: Razrez stroškov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Page
sl: Stran

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_first)
en: Go to first page
sl: Pojdi na prvo stran

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_prev)
en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, ui_selector)
en: Show page
sl: Prikaži stran

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_next)
en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ui_last)
en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reportheader)
en: Report Header
sl: Glava poročila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reportfooter)
en: Report Footer
sl: Noga poročila

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Page Header
sl: Glava strani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerFirstpage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerFirstpage)
en: First page
sl: Prva stran

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerLastpage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerLastpage)
en: Last page
sl: Zadnja stran

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerOddpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerOddpages)
en: Odd pages
sl: Lihe strani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerEvenpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerEvenpages)
en: Even pages
sl: Sode strani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, headerAllpages) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footerAllpages)
en: All pages
sl: Vse strani

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Page Footer
sl: Noga strani

note: i18n: @info:tooltip i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, footerAllpages)
en: Enable footer on all pages
sl: Omogoči nogo na vseh straneh

[ctx: @title:window]
en: Export Report
sl: Izvozi poročilo

en: Export to HTML failed
sl: Izvoz v HTML ni uspel

en: Edit Report
sl: Uredi poročilo

en: View report
sl: Poglej poročilo

en: Undo all changes
sl: Razveljavi vse spremembe

[ctx: @title:window report section docker]
en: Headers && Footers
sl: Glava in noga

[ctx: @title:window report group section docker]
en: Groups
sl: Skupine

[ctx: @title:column]
en: Column
sl: Stolpec

[ctx: @title:column]
en: Sort
sl: Razvrsti

[ctx: @title:column]
en: Header
sl: Glava

[ctx: @title:column]
en: Footer
sl: Noga

[ctx: @title:column]
en: Page Break
sl: Prelom strani

[ctx: @info:tooltip]
en: Sorts data
sl: Razporedi podatke

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert page break
sl: Vstavi prelom strani

en: Ascending
sl: Naraščajoče

en: Descending
sl: Padajoče

en: No
sl: Ne

en: Yes
sl: Da

en: After footer
sl: Pred nogo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Group:
sl: Skupina:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose resource from address book
sl: Izberite vir iz imenika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_initialslabel)
en: Initials:
sl: Začetnice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Resource type:
sl: Vrsta vira:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Team
sl: Ekipa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_unitslabel)
en: Available:
sl: Na voljo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_rbfromunlimited) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_rbuntilunlimited)
en: Unlimited
sl: Neomejeno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_untilgroup)
en: Until
sl: Do

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRequired)
en: Required resources:
sl: Zahtevani viri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Hourly rate:
sl: Urna postavka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours per year:
sl: Ur na leto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hours per month:
sl: Ur na mesec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per week:
sl: ur na teden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per day:
sl: Ur na dan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Optimistic:
sl: Optimistično:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic:
sl: Pesimistično:
