calligraplan - en to uk translation catalogue (391 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
uk: &Проєкт

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (edit)
en: Edit
uk: Редагувати

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrYear), group (EstimateConversion)
en: Hours per year
uk: Годин на рік

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrMonth), group (EstimateConversion)
en: Hours per month
uk: Годин на місяць

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrWeek), group (EstimateConversion)
en: Hours per week
uk: Годин на тиждень

note: i18n: ectx: label, entry (HoursPrDay), group (EstimateConversion)
en: Hours per day
uk: Годин на день

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeek), group (CalendarGeneration)
en: Generate working week
uk: Створити робочий тиждень

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration)
en: Generate working week options
uk: Параметри створення робочого тижня

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateWeekChoice)
en: If none exists
uk: Якщо немає жодного

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateWeekChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateWeekChoice)
en: Always
uk: Завжди

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidays), group (CalendarGeneration)
en: Generate holidays
uk: Створити записи свят

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration)
en: Generate holidays options
uk: Створити варіанти свят

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration)
en: In base calendar
uk: У основному календарі

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateHolidaysChoice)
en: As sub-calendar
uk: Як підкалендар

note: i18n: ectx: label, entry (GenerateHolidaysChoice), group (CalendarGeneration) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateHolidaysChoice)
en: As separate calendar
uk: Як окремий календар

note: i18n: ectx: label, entry (Region), group (CalendarGeneration)
en: Holiday region
uk: Регіон свят

note: i18n: ectx: label, entry (Monday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Monday)
en: Monday:
uk: Понеділок:

note: i18n: ectx: label, entry (MondayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (TuesdayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (WednesdayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (ThursdayStart), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (FridayStart), group (Working
en: Start of working day
uk: Початок робочого дня

note: i18n: ectx: label, entry (MondayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (TuesdayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (WednesdayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (ThursdayEnd), group (WorkingWeek) i18n: ectx: label, entry (FridayEnd), group (WorkingWeek) i18n
en: End of working day
uk: Завершення робочого дня

note: i18n: ectx: label, entry (Tuesday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Tuesday)
en: Tuesday:
uk: Вівторок:

note: i18n: ectx: label, entry (Wednesday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Wednesday)
en: Wednesday:
uk: Середа:

note: i18n: ectx: label, entry (Thursday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Thursday)
en: Thursday:
uk: Четвер:

note: i18n: ectx: label, entry (Friday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Friday)
en: Friday:
uk: П'ятниця:

note: i18n: ectx: label, entry (Saturday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Saturday)
en: Saturday:
uk: Субота:

note: i18n: ectx: label, entry (Sunday), group (WorkingWeek) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Sunday)
en: Sunday:
uk: Неділя:

note: i18n: ectx: label, entry (Manager), group (Project settings)
en: Name of project manager
uk: Ім’я керівника проєкту

note: i18n: ectx: label, entry (UseSharedResources), group (Project settings)
en: Use shared resources
uk: Використовувати спільні ресурси

note: i18n: ectx: label, entry (SharedResourcesFile), group (Project settings)
en: File to contain shared resources
uk: Файл для зберігання спільних ресурсів

note: i18n: ectx: label, entry (SharedProjectsPlace), group (Project settings)
en: Directory that contains projects that share resources
uk: Каталог, який містить проєкти зі спільними ресурсами

note: i18n: ectx: label, entry (ProjectDescription), group (Project settings)
en: Project description
uk: Опис проєкту

note: i18n: ectx: label, entry (Leader), group (Task defaults)
en: Name of task responsible
uk: Ім’я відповідальної за завдання особи

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintType), group (Task defaults)
en: Scheduling constraint type
uk: Тип обмеження планування

note: i18n: ectx: label, entry (StartTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how start constraint time is used
uk: Визначає спосіб використання обмеження часу початку

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintStartTime), group (Task defaults)
en: Constraint start date and time
uk: Обмеження дати/часу початку

note: i18n: ectx: label, entry (EndTimeUsage), group (Task defaults)
en: Defines how end constraint time is used
uk: Визначає спосіб використання обмеження часу завершення

note: i18n: ectx: label, entry (ConstraintEndTime), group (Task defaults)
en: Constraint end date and time
uk: Обмеження дати/часу завершення

note: i18n: ectx: label, entry (EstimateType), group (Task defaults)
en: Type of estimate
uk: Тип оцінки

note: i18n: ectx: label, entry (Unit), group (Task defaults)
en: Estimate time unit
uk: Одиниця часу оцінки

note: i18n: ectx: label, entry (ExpectedEstimate), group (Task defaults)
en: Expected estimate
uk: Очікувана оцінка

note: i18n: ectx: label, entry (OptimisticRatio), group (Task defaults)
en: Optimistic estimate
uk: Оптимістична оцінка

note: i18n: ectx: label, entry (PessimisticRatio), group (Task defaults)
en: Pessimistic estimate
uk: Песимістична оцінка

note: i18n: ectx: label, entry (Description), group (Task defaults)
en: Task description
uk: Опис завдання

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Gradient
uk: Градієнт

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Linear
uk: Лінійний

note: i18n: ectx: label, entry (ColorGradientType), group (TaskColors)
en: Flat
uk: Нейтральний

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColorsEnabled), group (TaskColors)
en: Enable summary task level colors
uk: Увімкнути використання кольорів рівнів загального завдання

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskDefaultColor), group (TaskColors)
en: Summary task default color
uk: Типовий колір загального завдання

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_1), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 1
uk: Колір загального завдання, рівні 1

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_2), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 2
uk: Колір загального завдання, рівні 2

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_3), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 3
uk: Колір загального завдання, рівні 3

note: i18n: ectx: label, entry (SummaryTaskLevelColor_4), group (TaskColors)
en: Summary task color, level 4
uk: Колір загального завдання, рівні 4

note: i18n: ectx: label, entry (TaskNormalColor), group (TaskColors)
en: Task color in normal state
uk: Колір завдання у звичайному стані

note: i18n: ectx: label, entry (TaskCriticalColor), group (TaskColors)
en: Task color in critical state
uk: Колір завдання у критичному стані

note: i18n: ectx: label, entry (TaskFinishedColor), group (TaskColors)
en: Task color in finished state
uk: Колір завдання у завершеному стані

note: i18n: ectx: label, entry (TaskErrorColor), group (TaskColors)
en: Task color in error state
uk: Колір завдання у помилковому стані

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneNormalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in normal state
uk: Колір етапу у звичайному стані

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneCriticalColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in critical state
uk: Колір етапу у критичному стані

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneFinishedColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in finished state
uk: Колір етапу у завершеному стані

note: i18n: ectx: label, entry (MilestoneErrorColor), group (TaskColors)
en: Milestone color in error state
uk: Колір етапу у помилковому стані

note: i18n: ectx: label, entry (CheckForWorkPackages), group (Work Package)
en: Automatically check for new work packages
uk: Автоматично шукати нові пакунки роботи

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan retrieves work packages from project members
uk: Каталог, де Plan зберігатиме пакунки роботи учасників проєкту

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will delete the file after it has been read
uk: Якщо позначено, Plan вилучатиме файл після читання

note: i18n: ectx: label, entry (SaveFile), group (Work Package)
en: If set, Plan will save the file after it has been read
uk: Якщо позначено, Plan зберігатиме файл після читання

note: i18n: ectx: label, entry (SaveUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan saves work packages when the package has been read
uk: Каталог, куди Plan зберігатиме пакунки роботи після читання

note: i18n: ectx: label, entry (PublishUrl), group (Work Package)
en: Directory where Plan publishes work packages
uk: Каталог, у якому Plan оприлюднює пакунки роботи

note: i18n: ectx: label, entry (MinimumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The smallest duration unit allowed
uk: Найменша можлива одиниця тривалості

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumDurationUnit), group (Miscellaneous)
en: The largest duration unit allowed
uk: Найбільша можлива одиниця тривалості

note: i18n: ectx: label, entry (DocumentationPath), group (Documentation)
en: Path to the documentation
uk: Шлях до документації

note: i18n: ectx: label, entry (ContextPath), group (Documentation)
en: Path to the context help documentation
uk: Шлях до документації у форматі контекстної довідки

note: i18n: ectx: label, entry (ContextLanguage), group (Documentation)
en: The context help documentation must have been translated to the language
uk: Мова, якою має бути перекладено документацію у форматі контекстної довідки

note: i18n: ectx: label, entry (UseLocalTaskModules), group (Task Modules)
en: Use the task modules from your private store
uk: Використовувати модулі завдань з вашого приватного сховища

note: i18n: ectx: label, entry (TaskModulePaths), group (Task Modules)
en: List of paths to task modules
uk: Список шляхів до модулів завдань

note: i18n: ectx: label, entry (ProjectTemplatePaths), group (Project Templates)
en: List of paths to project templates
uk: Список шляхів до шаблонів проєктів

en: Project Defaults
uk: Типові значення проєкту

en: Work & Vacation
uk: Робота і відпустки

en: Task Defaults
uk: Типові значення завдання

en: Task Colors
uk: Кольори завдань

en: Task Modules
uk: Модулі завдань

en: Work Package
uk: Пакунок роботи

en: Documentation
uk: Документація

en: Project Templates
uk: Шаблони проєктів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
uk: Особа, яка відповідає за це завдання.
    
    Може бути будь-хто, а не тільки особи наявні у групі виконавців. Можна, навіть, безпосередньо отримати доступ до вашої адресної книги, натиснувши кнопку Вибрати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Documentation:
uk: Документація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contextlabel)
en: Context help:
uk: Контекстна довідка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: Context language
uk: Контекстна мова

[ctx: @info:tooltip]
en: The project manager of this project.
uk: Керівник цього проєкту.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check to enable shared resources
uk: Позначте, щоб увімкнути спільні ресурси

[ctx: @info:tooltip]
en: The file where shared resources are defined
uk: Файл, у якому визначено спільні ресурси

[ctx: @info:tooltip]
en: The directory where projects sharing the resources are placed
uk: Каталог, який містить проєкти зі спільними ресурсами

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
uk: Загальний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: &Manager:
uk: &Керівник:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usrlabel)
en: Use shared resources:
uk: Спільні ресурси:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, srflabel)
en: Shared resource file:
uk: Файл спільних ресурсів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resourceFileBrowseBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsPlaceBrowseBtn)
en: Browse...
uk: Вибрати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spplabel)
en: Shared projects:
uk: Спільні проєкти:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Description
uk: Опис

en: Project Templates Path
uk: Шлях до шаблонів проєктів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertTemplatePath) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertModule)
en: Insert
uk: Вставити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeTemplatePath) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeModule)
en: Remove
uk: Вилучити

en: Task Modules Path
uk: Шлях до модулів завдань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLocalTaskModules)
en: Use local task modules
uk: Використовувати локальні модулі завдань

en: Default
uk: Типовий

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Working Hours
uk: Робочі години

note: i18n: info@whatsthis i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: <html><head/><body><p>Values used for generating default calendars for working weeks and holidays.</p><p>The <span style=" font-style:italic;">Week</span> calendar uses the values defined in <span style=" font-style:italic;">Working week</span>.</p><p>The <span style=" font-style:italic;">Week</span> calendar can be <span style=" font-style:italic;">Always</span> generated or only generated <span style=" font-style:italic;">If none exists</span>. The latter choice is the most common as you often have calendars defined as part of templates or shared resources.</p><p><span style=" font-style:italic;">Holidays</span> can be generated for your region (default) or any region you choose. The holidays can be added into the week calendar, as sub-calendar to the week calendar or as a separate calendar.</p><p>If a week calendar is not generated, the holidays are put into a separate calendar.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Значення, які використовуються для створення типових календарів для робочих тижнів і вихідних.</p><p>У календарі <span style=" font-style:italic;">Тиждень</span> використовуються значення, які визначено у налаштуваннях <span style=" font-style:italic;">Робочого тижня</span>.</p><p>Календар <span style=" font-style:italic;">Тиждень</span> можна створювати <span style=" font-style:italic;">Завжди</span> або лише <span style=" font-style:italic;">Якщо не існує жодного</span>. Останній варіанти використовується ширше, оскільки часто календарі є частиною шаблонів або спільних ресурсів.</p><p><span style=" font-style:italic;">Вихідні</span> може бути визначено за регіоном перебування (типова поведінка) або будь-яким вибраним вами регіоном. Вихідні можна додати до тижневого календаря, як підкалендар до тижневого календаря або як окремий календар.</p><p>Якщо тижневий календар не створюється, вихідні буде збережено у окремому календарі.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Calendar generation
uk: Створення календаря

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GenerateWeek)
en: Week
uk: Тиждень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GenerateHolidays)
en: Holidays
uk: Вихідні дні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GenerateHolidaysChoice)
en: In week calendar
uk: У тижневому календарі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Holida&y region:
uk: &Регіон свят:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Working week
uk: Робочий тиждень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Tuesday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Monday)
en: Tick  if working day
uk: Позначка, якщо робочий день

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Wednesday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Thursday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Friday) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Saturday) i18n: ectx: property (toolTip), widge
en: Tick if working day
uk: Позначка, якщо робочий день

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Estimate Conversions
uk: Перетворення оцінок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: These values are used if your estimate is not in hours.
    Let us say Hours per day is 8. If you estimate that a task needs 3 days effort to complete, this is converted to 24 hours when the task is scheduled. The actual time it will take to complete is of course dependent on the availability of the person (or persons) that is assigned to the task.
uk: Ці значення буде використано, якщо ваша оцінка виконується не у годинах.
    Припустімо, що кількість робочих годин на день дорівнює 8. Якщо ви вважаєте, що для виконання завдання потрібно 3 дні, це значення буде помножено під час планування завдання на 24 години. Справжній час, потрібний на виконання завдання, звичайно ж, залежить від доступності особи (або осіб), призначених для виконання цього завдання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours &per year:
uk: Годин на &рік:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Hours per &month:
uk: Годин на &місяць:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per wee&k:
uk: Годин на &тиждень:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: These values are used when you estimate the effort needed to complete a task.
uk: Ці значення використовуються під час оцінки обсягу робіт, необхідного для завершення завдання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per &day:
uk: Годин на &день:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Gradient:
uk: Градієнт:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Summary task
uk: Загальне завдання

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default:
uk: Типовий:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SummaryTaskLevelColorsEnabled)
en: Use level colors
uk: Використовувати кольори рівнів

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Level 1
uk: Рівень 1

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Level 2
uk: Рівень 2

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Level 3
uk: Рівень 3

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Level 4
uk: Рівень 4

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Task
uk: Завдання

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Normal:
uk: Звичайні:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Critical:
uk: Критичні:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Finished:
uk: Завершені:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Error:
uk: Помилкові:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Milestone
uk: Етап

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
uk: Відповідальний:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
uk: Вставити особу з вашої адресної книги

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
uk: Вставити особу з вашої адресної книги.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
uk: Вибрати...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Scheduling constraint:
uk: Обмеження планування:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
uk: Якнайскоріше

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
uk: Якомога пізніше

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
uk: Мусить початись

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
uk: Мусить закінчитися

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
uk: Почати не раніше, ніж

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
uk: Закінчити не пізніше, ніж

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
uk: Фіксований інтервал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_5)
en: Constraint Start time usage:
uk: Використання часових рамок початку:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date and time
uk: Поточна дата/час

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Current date, specified time
uk: Поточна дата, вказаний час

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartTimeUsage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EndTimeUsage)
en: Specified date and time
uk: Вказана дата/час

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Constraint start time:
uk: Часові рамки початку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Constraint End time usage:
uk: Використання часових рамок завершення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_4)
en: Constraint end time:
uk: Часові рамки завершення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Estimate type:
uk: Тип оцінки:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
uk: Обсяг робіт

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
uk: Тривалість

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Expected estimate:
uk: Очікувана оцінка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Optimistic estimate:
uk: Оптимістична оцінка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic estimate:
uk: Песимістична оцінка:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Retrieve
uk: Отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckForWorkPackages)
en: Check for work packages
uk: Перевірити пакунки роботи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Retrieve:
uk: Отримання:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Archive
uk: Архівувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DeleteFile)
en: Delete file after it has been retrieved
uk: Вилучити файл після отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_SaveFile)
en: Archive file after it has been retrieved
uk: Архівувати файл після отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Archive:
uk: Архів:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_publishGroup)
en: Publish
uk: Оприлюднити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Publish:
uk: Оприлюднення:

en: This document has no syntax version.
    Opening it in Plan may lose information.
uk: У цьому документі не вказано версії синтаксису.
    Його відкриття у Plan може призвести до втрати даних.

en: Continue
uk: Продовжити

en: File-Format Error
uk: Помилка у форматі файла

en: This document was created with a newer version of KPlato than Plan can load.
    Syntax version: %1
    Opening it in this version of Plan may lose some information.
uk: Цей документ було створено новішою версією KPlato, ніж може бути відкрито Plan.
    Версія синтаксису: %1
    Відкривши його за допомогою цієї версії Plan, ви можете втратити деяку інформацію.

en: File-Format Mismatch
uk: Невідповідність формату файла

en: This document was created with a newer version of KPlatoWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
uk: Цей документ було створено за допомогою новішої версії KPlatoWork (версія синтаксису: %1)
    Відкриття цього документа у поточній версії PlanWork призведе до втрати деякої інформації.

en: Project Planning and Management Tool
uk: Програма для планування і керування проєктами

en: Copyright 1998-%1, The Plan Team
uk: © Команда Plan, 1998–%1

[ctx: Network = task dependency network]
en: Network Scheduler
uk: Мережеве планування

[ctx: @info:tooltip]
en: Built-in network (PERT) based scheduler
uk: Вбудоване мережеве планування (PERT)

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Network (PERT) Scheduler</title><para>The network scheduler generally schedules tasks according to their dependencies. When a task is scheduled it is scheduled in full, booking the allocated resources if available. If overbooking is not allowed, subsequent tasks that requests the same resource will be scheduled later in time.</para><para>Tasks with time constraints will be scheduled first to minimize the problem with resource conflicts</para><para><note>This scheduler does not handle resource conflicts well.<nl/>You can try a different scheduler if available. You may also change resource allocations or add dummy dependencies to avoid the conflicts.</note></para>
uk: <title>Мережеве планування (PERT)</title><para>Загалом кажучи, мережеве планування передбачає планування завдань відповідно до їхніх залежностей. Під час планування кожного завдання передбачається використання всіх доступних ресурсів (виконавців). Якщо понаднормове використання заборонено, наступні завдання, у яких передбачається використання того самого ресурсу (виконавця), буде заплановано на пізніші терміни.</para><para>Завдання з часовими обмеженнями матимуть пріоритет у планування з метою усування можливих проблем з конфліктом використання виконавців.</para><para><note>У разі використання цього планування можливі конфлікти використання виконавців.<nl/>Ви можете скористатися іншим доступним способом планування. Ви також можете з метою усування конфліктів змінити призначення виконавців або додати фіктивні залежності.</note></para>

en: Insert File
uk: Вставити файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Current node:
uk: Поточна задача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_useProject)
en: Insert on top level
uk: Вставити на вищий рівень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isParent)
en: Insert as children to current node
uk: Вставити, як дочірній елемент поточної задачі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ui_isAfter)
en: Insert after current node
uk: Вставити після поточної задачі

[ctx: @title:window]
en: Load Resource Assignments
uk: Завантаження призначень виконавців

en: Invalid document. No mimetype specified.
uk: Некоректний документ. Не вказано тип mime.

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan, got %1
uk: Некоректний документ. Очікувався тип mime application/x-vnd.kde.plan, отримано %1

en: This document was created with a newer version of Plan (syntax version: %1)
    Opening it in this version of Plan will lose some information.
uk: Цей документ було створено новішою версією Plan (версія синтаксису: %1)
    Відкривши його за допомогою цієї версії Plan, ви втратите деяку інформацію.

en: Could not create the workpackage file for saving: %1
uk: Неможливо створити файл для збереження пакунка роботи: %1

en: Not able to write '%1'. Partition full?
uk: Запис '%1' неможливий. Носій заповнено?

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Invalid document. Expected mimetype application/x-vnd.kde.plan.work, got %1
uk: Некоректний документ. Очікувався тип MIME application/x-vnd.kde.plan.work, отримано %1

en: This document was created with a newer version of PlanWork (syntax version: %1)
    Opening it in this version of PlanWork will lose some information.
uk: Цей документ було створено за допомогою новішої версії PlanWork (версія синтаксису: %1)
    Відкриття цього документа у поточній версії PlanWork призведе до втрати деякої інформації.

en: Internal error, failed to insert file.
uk: Внутрішня помилка, не вдалося вставити файл.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert project
uk: Вставити проєкт
    вставлення проєкту

en: Group: %1
uk: Група: %1

en: Resource: %1
uk: Ресурс: %1

en: Calendar: %1
uk: Календар: %1

en: Shared resources has been removed from the shared resources file.
    Select how they shall be treated in this project.
uk: З файла спільних ресурсів вилучено записи спільних ресурсів.
    Виберіть спосіб обробки вилучених ресурсів у цьому проєкті.

[ctx: @title:window]
en: Shared resources
uk: Спільні ресурси

en: Convert
uk: Перетворити

en: Keep
uk: Залишити

[ctx: Base calendar name]
en: Base
uk: Базовий

en: Schedule Selector
uk: Вибір розкладу

en: Create Project Template...
uk: Створити шаблон проєкту…

en: Create New Project...
uk: Створити проєкт…

en: Show Selector
uk: Показати діалогове вікно вибору

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Define Estimate Conversions...
uk: Визначити перетворення оцінок...

en: Define WBS Pattern...
uk: Визначити взірець структури розкладки робіт...

en: Define Currency...
uk: Визначити валюту...

en: Edit Description...
uk: Змінити опис…

en: Insert Project File...
uk: Вставити файл проєкту...

en: Load Shared Projects...
uk: Завантажити спільні проєкти…

en: Open Report Definition File...
uk: Відкрити файл визначення звіту…

en: Progress...
uk: Поступ...

en: Delete Task
uk: Вилучити завдання

en: Description...
uk: Опис...

en: Documents...
uk: Документи…

en: Indent Task
uk: Знизити рівень завдання

en: Unindent Task
uk: Підвищити рівень завдання

en: Move Task Up
uk: Пересунути завдання вгору

en: Move Task Down
uk: Пересунути завдання вниз

en: Edit Resource...
uk: Редагувати виконавця...

en: Edit Dependency...
uk: Змінити залежність...

en: Delete Dependency
uk: Вилучити залежність

en: Work Packages...
uk: Пакунки роботи…

[ctx: @info:tooltip]
en: Work packages available
uk: Доступні пакунки роботи

[ctx: @info]
en: <note>This action cannot be undone.</note><nl/><nl/>Create a new Project from the current project with new project- and task identities.<nl/>Resource- and calendar identities are not changed.<nl/>All scheduling information is removed.<nl/><nl/>Do you want to continue?
uk: <note>Скасувати наслідки виконання цієї дії неможливо.</note><nl/><nl/>Створення нового проєкту на основі поточного проєкту з новими профілями проєктів і завдань.<nl/>Профілі ресурсів та календарів змінено не буде.<nl/>Всі дані щодо планування буде вилучено.<nl/><nl/>Бажаєте виконати цю дію?

en: Edit task scheduling constraints
uk: Змінити обмеження планування завдання

en: Task Constraints
uk: Обмеження завдання

en: Edit task cost
uk: Змінити вартість завдання

en: Task Cost
uk: Вартість завдання

en: Generate reports
uk: Створення звітів

en: Task Status Report
uk: Звіт щодо стану завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit working- and vacation days for resources
uk: Змінити робочі дні і дні відпустки для виконавців

en: Cost Breakdown Structure
uk: Структура розподілу вартості

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit cost breakdown structure.
uk: Змінити структуру розподілу вартості.

en: Resources
uk: Виконавці

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit resource breakdown structure
uk: Змінити структуру розподілу виконавців

en: Tasks
uk: Завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit work breakdown structure
uk: Змінити структуру розподілу робочих витрат.

en: Dependencies (Graphic)
uk: Залежності (Графік)

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit task dependencies
uk: Змінити залежності завдання

en: Dependencies (List)
uk: Залежності (Список)

en: Schedules
uk: Розклади

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate and analyze project schedules
uk: Розрахувати і проаналізувати розклад проєкту

en: Project Performance Chart
uk: Діаграма швидкодії проєкту

[ctx: @info:tooltip]
en: View project status information
uk: Переглянути інформацію про стан проєкту

en: Task Status
uk: Стан завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: View task progress information
uk: Переглянути інформацію про поступ завдання

en: Task Execution
uk: Виконання завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: View task execution information
uk: Переглянути інформацію про виконання завдання

en: Work Package View
uk: Перегляд пакунків роботи

[ctx: @info:tooltip]
en: View task work package information
uk: Переглянути дані щодо завдання пакунка роботи

en: Gantt
uk: Діаграма Ґанта

[ctx: @info:tooltip]
en: View Gantt chart
uk: Переглянути діаграму Ґанта

en: Milestone Gantt
uk: Діаграма Ґанта для етапу

[ctx: @info:tooltip]
en: View milestone Gantt chart
uk: Переглянути діаграму Ґанта для етапу

en: Resource Assignments
uk: Призначення виконавців

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in a table
uk: Переглянути призначення виконавців у форматі таблиці

en: Resource Assignments (Gantt)
uk: Призначення виконавців (Ґант)

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in Gantt chart
uk: Переглянути призначення виконавців на діаграмі Ґанта

en: Cost Breakdown
uk: Розподіл вартості

[ctx: @info:tooltip]
en: View planned and actual cost
uk: Переглянути планову і поточну вартість

en: Tasks Performance Chart
uk: Діаграма швидкодії завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: View tasks performance status information
uk: Переглянути інформацію про стан виконання завдань

en: Reports Generator
uk: Засіб створення звітів

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate reports
uk: Створення звітів

en: Report
uk: Звіт

[ctx: @info:tooltip]
en: View report
uk: Переглянути звіт

en: Editors
uk: Редактори

en: Views
uk: Перегляд

[ctx: Project execution views]
en: Execution
uk: Виконання

en: Reports
uk: Звіти

[ctx: (qtundo-format) @info:status 1=schedule name]
en: Calculate %1
uk: Обчислити %1
    обчислення %1

en: Cannot baseline. The project is already baselined.
uk: Не вдалося додати до базового плану. Проєкт уже знаходиться у базовому плані.

en: This schedule is baselined. Do you want to remove the baseline?
uk: Цей розклад належить до базового плану. Ви бажаєте вилучити базовий план?

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reset baseline %1
uk: Повернути початковий стан базового плану %1
    повернення початкового стану базового плану %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Baseline %1
uk: Компонування плану %1
    компонування плану %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add schedule %1
uk: Додати розклад %1
    додавання розкладу %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete schedule %1
uk: Вилучити розклад %1
    вилучення розкладу %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move schedule %1
uk: Пересунути розклад %1
    пересування розкладу %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add milestone
uk: Додати етап
    додавання етапу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add sub-milestone
uk: Додати підетап
    додавання підетапу

en: A task that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
uk: Завдання, що стояло у розкладі, буде вилученою. Це зробить нечинним розклад.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task | Delete tasks
uk[0]: Вилучити завдання
    вилучення завдань
uk[1]: Вилучити завдання
    вилучення завдань
uk[2]: Вилучити завдання
    вилучення завдань
uk[3]: Вилучити завдання
    вилучення завдання

en: This task has been scheduled. This will invalidate the schedule.
uk: Цей завдання було у розкладі. Операція зробить розклад нечинним.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Indent task
uk: Знизити рівень завдання
    зниження рівня завдання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unindent task
uk: Підвищити рівень завдання
    підвищення рівня завдання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task up
uk: Пересунути завдання вгору
    пересування завдання вгору

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move task down
uk: Пересунути завдання вниз
    пересування завдання вниз

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add task dependency
uk: Додати залежність завдання
    додавання залежності завдання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete task dependency
uk: Вилучити залежність завдання
    вилучення залежності завдання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete resource | Delete resources
uk[0]: Вилучити виконавців
    вилучення виконавців
uk[1]: Вилучити виконавців
    вилучення виконавців
uk[2]: Вилучити виконавців
    вилучення виконавців
uk[3]: Вилучити виконавця
    вилучення виконавця

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete resourcegroup | Delete resourcegroups
uk[0]: Вилучити груп виконавців
    вилучення груп виконавців
uk[1]: Вилучити груп виконавців
    вилучення груп виконавців
uk[2]: Вилучити груп виконавців
    вилучення груп виконавців
uk[3]: Вилучити групу виконавців
    вилучення групи виконавців

en: A resource that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
uk: Виконавця, який був у розкладі, буде вилучено. Це зробить розклад нечинним.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete resourcegroups and resources
uk: Вилучити групу виконавців і записи виконавців
    вилучення групи виконавців і записів виконавців

[ctx: @info]
en: Cannot open file:<br/><filename>%1</filename>
uk: Не вдалося відкрити файл:<br/><filename>%1</filename>

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify name
uk: Змінити назву
    зміну назви

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify task name
uk: Змінити назву завдання
    зміну назви завдання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify milestone name
uk: Змінити назву етапу
    зміну назви етапу

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify summarytask name
uk: Змінити назву сумарного завдання
    зміни назви сумарного завдання

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify project name
uk: Змінити назву проєкту
    зміну назви проєкту

[ctx: @info:status]
en: Not scheduled
uk: Незаплановане

en: Failed to open temporary file
uk: Не вдається відкрити тимчасовий файл

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/> <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося зберегти до тимчасового файла:<br/> <filename>%1</filename>

en: Work Package: %1
uk: Пакунок роботи: %1

en: Failed to open work package file
uk: Не вдалося відкрити файл пакунка роботи

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/><filename>%1</filename>
uk: Не вдалося зберегти зміни до тимчасового файла:<br/><filename>%1</filename>

en: Work Package for project: %1
uk: Пакунок роботи для проєкту: %1

[ctx: Project manager]
en: Manager:
uk: Керівник:

en: Project:
uk: Проєкт:

[ctx: As in: Page 1 of 2]
en: of
uk: з

en: Page
uk: Сторінка

[ctx: Task name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: Task completion]
en: Completion (%)
uk: Рівень завершеності (у %)

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>View Selector</title><para>This is the list of views and editors.</para><para>You can configure the list by using the context menu:<list><item>Rename categories or views</item><item>Configure. Move, remove, rename or edit tool tip for categories or views</item><item>Insert categories and views</item></list><nl/><link url='%1'>More...</link></para>
uk: <title>Вибір режиму перегляду</title><para>Тут наведено список всіх доступних панелей перегляду та редагування.</para><para>Налаштувати цей список можна за допомогою контекстного меню:<list><item>Ви можете перейменовувати категорії або панелі перегляду</item><item>Ви можете пересувати, вилучати перейменовувати та змінювати підказки до категорій та панелей перегляду</item><item>Ви можете додавати категорії та панелі перегляду</item></list><nl/><link url='%1'>Докладніше…</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Schedule selector</title><para>Selects the schedule to be used when displaying schedule dependent data.<nl/><note>Unscheduled tasks are only shown in editors.</note><nl/><link url='%1'>More...</link></para>
uk: <title>Вибір розкладу</title><para>Виберіть розклад, який буде використано для показу пов'язаних із розкладами даних.<nl/><note>Завдання без розкладу буде показано лише у редакторі.</note><nl/><link url='%1'>Докладніше…</link></para>

en: Removing this category will also remove all its views.
uk: Вилучення цієї категорії призведе до вилучення всіх її переглядів.

[ctx: @action:inmenu rename view]
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: @action:inmenu configure view]
en: Configure...
uk: Налаштувати...

[ctx: @action:inmenu remove view]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu rename view category]
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: @action:inmenu configure view category]
en: Configure...
uk: Налаштувати...

[ctx: @action:inmenu Remove view category]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:inmenu Insert View]
en: Insert...
uk: Вставити...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, categoryLabel)
en: The category of the view
uk: Категорія перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
uk: Категорія:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, afterLabel)
en: The view is placed after this view
uk: Перегляд розташовано після цього перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, afterLabel)
en: After
uk: Після

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: The type of view
uk: Тип перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: View type:
uk: Тип перегляду:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, viewnameLabel)
en: The name of the view
uk: Назва перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: The views description
uk: Опис переглядів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: Description:
uk: Опис:

[ctx: @title:window]
en: Add View
uk: Додавання перегляду

en: Resource Editor
uk: Редактор виконавців

en: Task Editor
uk: Редактор завдань

en: Work & Vacation Editor
uk: Редактор роботи і відпустки

en: Accounts Editor
uk: Редактор облікових записів

en: Dependency Editor (Graphic)
uk: Редактор залежностей (Графічний)

en: Dependency Editor (List)
uk: Редактор залежностей (Список)

en: Schedule Handler
uk: Програма обробки розкладу

en: Task View
uk: Перегляд завдання

en: Gantt View
uk: Перегляд діаграми Ґанта

en: Milestone Gantt View
uk: Перегляд діаграми Ґанта етапів

en: Reports generator
uk: Засіб створення звітів

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>The category of the view</title><nl/>The view is placed under this category in the view selector.<nl/>You can edit the category name to create a new category.
uk: <title>Категорія перегляду</title><nl/>У засобі вибору перегляду область перегляду буде розташовано у цій категорії.<nl/>Створити категорію можна змінивши назву вже створеної категорії.

en: Top
uk: Верх

[ctx: @title:window]
en: Configure View
uk: Налаштування перегляду

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>The category of the view</title><nl/>The view is placed under this category in the view selector.<nl/>Selecting a different category will move the view to the new category.<nl/>You can edit the category name to create a new category.
uk: <title>Категорія перегляду</title><nl/>У засобі вибору перегляду область перегляду буде розташовано у цій категорії.<nl/>Вибір іншої категорії пересуне область перегляду до нової категорії.<nl/>Створити категорію можна змінивши назву вже створеної категорії.

[ctx: @title:window]
en: Configure Category
uk: Налаштування категорії

[ctx: @title:window]
en: Add Report
uk: Додавання звіту

[ctx: @title:window]
en: View Selector [modified]
uk: Вибір перегляду [змінено]

[ctx: @title:window]
en: View Selector
uk: Вибір перегляду

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Words
uk: Слів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Sentences
uk: Речень

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Syllables
uk: Складів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
uk: Рядків

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters incl. spaces
uk: Символів разом з пропусками

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters without spaces
uk: Символів без пропусків

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Flesch reading ease
uk: Зручність читання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footEndNotes)
en: Include text from foot- and endnotes
uk: Включити текст з виносок та приміток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoRefresh)
en: Automatically refresh data
uk: Автоматично оновлювати дані

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, afterLabel)
en: The category is placed after this category
uk: Категорію буде розташовано після цієї категорії

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, categoryLabel)
en: The name of the category
uk: Назва категорії

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, tooltipLabel)
en: The description of the category
uk: Опис категорії

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Create a new project</title><para>Creates a new project with default values defined in <emphasis>Settings</emphasis>.<nl/>Opens the <emphasis>project dialog</emphasis> so you can define project specific properties like <resource>Project Name</resource>, <resource>Target Start</resource> and <resource>- End</resource> times.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
uk: <title>Створити проєкт</title><para>Надає змогу створити новий проєкт із типовими параметрами, визначеними у вікні <emphasis>Параметри</emphasis><nl/>Відкриває <emphasis>діалогове вікно роботи з проєктами</emphasis>, за допомогою якого ви можете визначити специфічні для проєкту властивості, зокрема <resource>назву проєкту</resource> та дати <resource>початку</resource> та <resource>завершення</resource>.<nl/><link url='%1'>Докладніше…</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Shared resources</title><para>Create a shared resources file.<nl/>This enables you to only create your resources once, you just refer to your resources file when you create a new project.<nl/>These resources can then be shared between projects to avoid overbooking resources across projects.<nl/>Shared resources must be defined in a separate file.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
uk: <title>Спільні ресурси</title><para>Створити файл спільних ресурсів.<nl/>Надає змогу створити лише один запис ресурсу. На файл ресурсів із цим записом можна буде просто послатися під час створення нового проєкту.<nl/>Ресурси також можна спільно використовувати у різних проєктах для уникнення перевизначення ресурсів між проєктами.<nl/>Спільні ресурси має бути визначено у окремому файлі.<nl/><link url='%1'>Докладніше…</link></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Recent Projects</title><para>A list of the 10 most recent project files opened.</para><para><nl/>This enables you to quickly open projects you have worked on recently.</para>
uk: <title>Нещодавні проєкти</title><para>Список із десяти останніх відкритих файлів проєктів.</para><para><nl/>За допомогою цього списку ви зможете швидше відкрити проєкти, над якими ви нещодавно працювали.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Context help</title><para>Help is available many places using <emphasis>What's This</emphasis>.<nl/>It is activated using the menu entry <interface>Help->What's this?</interface> or the keyboard shortcut <shortcut>Shift+F1</shortcut>.</para><para>In dialogs it is available via the <interface>?</interface> in the dialog title bar.</para><para>If you see <link url='%1'>More...</link> in the text, pressing it will display more information from online resources in your browser.</para>
uk: <title>Контекстна довідка</title><para>Доступ до довідкової інформації у багатьох місцях можна отримати за допомогою функціональної можливості <emphasis>Що це?</emphasis>.<nl/>Задіяти її можна за допомогою пункту меню <interface>Довідка -> Що це?</interface> або натискання комбінації клавіш <shortcut>Shift+F1</shortcut>.</para><para>У діалогових вікнах доступ до неї можна отримати за допомогою кнопки <interface>?</interface> на смужці заголовка вікна.</para><para>Якщо ви бачите пункт <link url='%1'>Докладніше…</link> у тексті, його натискання призведе до показу додаткової інформації у вашій програмі для перегляду інтернету.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Project Templates</title><para>Select a template to create a new project based on the selected template.</para><para>Plan searches for templates in the places you can define in the settings dialog: <interface>Settings->Configure Plan</interface>.</para><para>You can create new templates from a project using the <interface>File->Create Project Template</interface> menu entry.<nl/><link url='%1'>More...</link></para>
uk: <title>Шаблони проєктів</title><para>Виберіть шаблон для створення проєкту на основі вибраного шаблона.</para><para>Plan виконує пошук шаблонів у теках, які ви вкажете у діалоговому вікні параметрів програми: <interface>Параметри → Налаштувати Plan</interface>.</para><para>Ви можете створити нові шаблони з проєкту за допомогою пункту меню <interface>Файл → Створити шаблон проєкту</interface>.<nl/><link url='%1'>Докладніше...</link></para>

en: Open Document
uk: Відкрити документ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newProjectBtn)
en: New project
uk: Створити проєкт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Template projects:</span></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Шаблонні проєкти:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createResourceFileBtn)
en: Create Shared Resources
uk: Створити спільні ресурси

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, openProjectBtn)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Open Project</span></p><p>Displays a file dialog enabling you to open an existing project.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Відкрити проєкт</span></p><p>Відкриває діалогове вікно, за допомогою якого ви можете відкрити наявний проєкт.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openProjectBtn)
en: Open Project...
uk: Відкрити проєкт…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Recent projects:</span></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-size:8pt; font-style:italic;">Нещодавні проєкти:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Introduction
uk: Вступ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contextHelp)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Context Help</span></p><p>Many functions has help and hints that can be displayed with <span style=" font-style:italic;">What's this</span>.</p><p>Activate it by selecting <span style=" font-style:italic;">Help-&gt;What's this</span> or <span style=" font-style:italic;">Shift+F1</span>.</p><p>Try it on this text!</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Контекстна довідка</span></p><p>Для багатьох функціональних можливостей програми передбачено довідку і підказки, переглянути які можна за допомогою пункту меню <span style=" font-style:italic;">Що це?</span>.</p><p>Отримати довідкову інформацію можна за допомогою пункту меню <span style=" font-style:italic;">Довідка → Що це?</span> або натискання комбінації клавіш <span style=" font-style:italic;">Shift+F1</span>.</p><p>Спробуйте на цьому тексті!</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: https://userbase.kde.org/Plan
uk: https://userbase.kde.org/Plan/uk

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <a href="https://docs.kde.org/index.php?application=calligraplan">Plan user documentation</a>
uk: <a href="https://docs.kde.org/index.php?application=calligraplan">Документація для користувачів Plan</a>

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <a href="https://forum.kde.org/viewforum.php?f=203">Community forum</a>
uk: <a href="https://forum.kde.org/viewforum.php?f=203">Форум спільноти</a>
