kplato - en to wa translation catalogue (147 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
wa: &Fitchî

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
wa: &Candjî

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
wa: &Vey

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
wa: &Pordjet

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
wa: Us&teyes

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
wa: Tchu&zes

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
wa: &Aidance

note: i18n: ectx: ToolBar (edit)
en: Edit
wa: Candjî

note: i18n: ectx: label, entry (EstimateType), group (Task defaults)
en: Type of estimate
wa: Sôre d' avirance

note: i18n: ectx: label, entry (ExpectedEstimate), group (Task defaults)
en: Expected estimate
wa: Avirance ratindowe

note: i18n: ectx: label, entry (OptimisticRatio), group (Task defaults)
en: Optimistic estimate
wa: Avirance optimisse

note: i18n: ectx: label, entry (PessimisticRatio), group (Task defaults)
en: Pessimistic estimate
wa: Avirance pessimisse

note: i18n: ectx: label, entry (Description), group (Task defaults)
en: Task description
wa: Discrijhaedje del bouye

en: Work & Vacation
wa: Ovraedje eyet condjî

en: Task Defaults
wa: Prémetous des bouyes

en: Work Package
wa: Pacaedje d' ovraedje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_Leader)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
wa: Li djin responsåve po cisse bouye.
    Ça n' est nén limité åzès djins k' i gn a dins on groupe di rsources mins ça pout esse tolminme kî. Vos ploz minme arinner direk vosse calpin d' adresses avou l' boton Tchoezi.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
wa: Djenerå

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Description
wa: Discrijhaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leaderlabel)
en: Responsible:
wa: Responsåve:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book
wa: Sititchî ene djin di vosse calpin d' adresses

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
wa: Sititchî ene djin di vosse calpin d' adresses.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Choose...
wa: Tchoezi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Scheduling constraint:
wa: Stronna d' programaedje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Soon as Possible
wa: Totossu rade ki possibe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: As Late as Possible
wa: Totossu tård ki possibe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Start On
wa: Doet ataker l'

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Must Finish On
wa: Doet fini l'

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Start Not Earlier Than
wa: En nén ataker pus timpe ki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Finish Not Later Than
wa: En nén fini pus tård ki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ConstraintType)
en: Fixed Interval
wa: Tinte ewal inte les deus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Constraint start time:
wa: Stronna d' eure di cmince :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_4)
en: Constraint end time:
wa: Stronna d' eure di dfén :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Estimate type:
wa: Sôre d' avirance :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Effort
wa: Efoirt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EstimateType)
en: Duration
wa: Tins k' ça dure

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Expected estimate:
wa: Avirance ratindowe :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Optimistic estimate:
wa: Avirance optimisse :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Pessimistic estimate:
wa: Avirance pessimisse :

en: Continue
wa: Tcheryî pus lon

en: File-Format Mismatch
wa: Problinme dins l' cogne do fitchî

en: Insert File
wa: Sititchî fitchî

en: Invalid document. No mimetype specified.
wa: Documint nén valåbe. I gn a nole sôre mime di specifieye.

en: Could not create the workpackage file for saving: %1
wa: Dji n' a savou ahiver l' fitchî di pacaedje d' ovraedje pol schapaedje: %1

en: Not able to write '%1'. Partition full?
wa: Dji n' sai sicrire « %1 ». Pårticion rimpleye?

en: Saving...
wa: Dji schape...

en: Schedule Selector
wa: Tchoezixheu d' programaedje

en: Show Selector
wa: Mostrer tchoezixheu

en: Edit...
wa: Candjî...

en: Define WBS Pattern...
wa: Defini patron WBS...

en: Define Currency...
wa: Defini manoyr...

en: Insert Project File...
wa: Sititchî fitchî pordjet...

en: Progress...
wa: Avançmint...

en: Delete Task
wa: Disfacer bouye

en: Description...
wa: Discrijhaedje...

en: Indent Task
wa: Mete e rtrait li bouye

en: Unindent Task
wa: Oister l' ritrait del bouye

en: Move Task Up
wa: Monter bouye

en: Move Task Down
wa: Baxhî bouye

en: Edit Resource...
wa: Candjî rissource...

en: Edit Dependency...
wa: Candjî aloyance...

en: Delete Dependency
wa: Disfacer aloyance

en: Task Status Report
wa: Rapoirt so l' estat del bouye

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit working- and vacation days for resources
wa: Candjî les djoûs d' ovraedje eyet d' condjî po les rsources

en: Cost Breakdown Structure
wa: Tcherpinte di discôpaedje des costindjes

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit cost breakdown structure.
wa: Candjî li tcherpinte di discôpaedje des costindjes

en: Resources
wa: Rissources

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit resource breakdown structure
wa: Candjî li tcherpinte di discôpaedje des rsources.

en: Tasks
wa: Bouyes

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit work breakdown structure
wa: Candjî li tcherpinte di discôpaedje di l' ovraedje

en: Dependencies (Graphic)
wa: Aloyances (graficmint)

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit task dependencies
wa: Candjî les aloyances des bouyes

en: Dependencies (List)
wa: Aloyances (djivêyes)

en: Schedules
wa: Programaedjes

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate and analyze project schedules
wa: Carculer eyet analijhî les programaedjes do pordjet

en: Project Performance Chart
wa: Grafike del performance des pordjets

[ctx: @info:tooltip]
en: View project status information
wa: Vey les pondants et djondants so l' estat do pordjet

en: Task Status
wa: Estat del bouye

[ctx: @info:tooltip]
en: View task progress information
wa: Vey les pondants et djondants so l' avançmint del bouye

en: Task Execution
wa: Fijhaedje del bouye

[ctx: @info:tooltip]
en: View task execution information
wa: Vey les pondants et djondants so l' fijhaedje del bouye

en: Work Package View
wa: Vuwe sol pacaedje d' ovraedje

en: Milestone Gantt
wa: Gantt des etapes

en: Resource Assignments
wa: Aroyaedjes des rsources

[ctx: @info:tooltip]
en: View resource assignments in a table
wa: Vey l' aroyaedje des rsources dins on tåvlea

en: Resource Assignments (Gantt)
wa: Aroyaedjes des rsources (Gantt)

en: Cost Breakdown
wa: Discôpaedje des costindjes

[ctx: @info:tooltip]
en: View planned and actual cost
wa: Vey les vraiy eyet planifiés costindjes

en: Tasks Performance Chart
wa: Grafike del performance des bouyes

[ctx: @info:tooltip]
en: View tasks performance status information
wa: Vey les pondants et djondants di l' estat del performance des bouyes

en: Report
wa: Rapoirt

[ctx: @info:tooltip]
en: View report
wa: Vey li rapoirt

en: Editors
wa: Candjeus

en: Views
wa: Vuwes

en: Reports
wa: Rapoirts

en: Cannot baseline. The project is already baselined.
wa: Dji n' sai fé l' referince. Li pordjet a ddja ene referince.

en: This schedule is baselined. Do you want to remove the baseline?
wa: Li programaedje est referincé. Voloz oister l' referince?

en: A task that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
wa: Ene bouye k' a stî programêye va esse disfacêye. Çoula va rinde nén valåbe li programaedje.

en: This task has been scheduled. This will invalidate the schedule.
wa: Cisse bouye a stî programêye. Çoula va rinde nén valåbe li programaedje

en: A resource that has been scheduled will be deleted. This will invalidate the schedule.
wa: Ene rissource k' a stî programêye va esse disfacêye. Çoula va rinde nén valåbe li programaedje.

[ctx: @info:status]
en: Not scheduled
wa: Nén programé

en: Failed to open temporary file
wa: Li drovaedje do fitchî timporaire a fwait berwete

[ctx: @info]
en: Failed to save to temporary file:<br/> <filename>%1</filename>
wa: Li drovaedje do fitchî timporaire a fwait berwete :<br/> <filename>%1</filename>

en: Work Package: %1
wa: Pacaedje d' ovraedje: %1

[ctx: Project manager]
en: Manager:
wa: Manaedjeu :

en: Project:
wa: Pordjet :

[ctx: As in: Page 1 of 2]
en: of
wa: di

en: Page
wa: Pådje

[ctx: Task name]
en: Name
wa: No

[ctx: Task completion]
en: Completion (%)
wa: Completaedje (%)

[ctx: @action:inmenu rename view]
en: Rename
wa: Rilomer

[ctx: @action:inmenu configure view]
en: Configure...
wa: Apontyî...

[ctx: @action:inmenu remove view]
en: Remove
wa: Oister

[ctx: @action:inmenu rename view category]
en: Rename
wa: Rilomer

[ctx: @action:inmenu configure view category]
en: Configure...
wa: Apontyî...

[ctx: @action:inmenu Remove view category]
en: Remove
wa: Oister

[ctx: @action:inmenu Insert View]
en: Insert...
wa: Sititchî...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Category:
wa: Categoreye:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, afterLabel)
en: After
wa: Après

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewtypeLabel)
en: View type:
wa: Sôre di vuwe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, viewnameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel)
en: Name:
wa: No:

[ctx: @title:window]
en: Add View
wa: Radjouter vuwe

en: Resource Editor
wa: Candjeu di rsource

en: Task Editor
wa: Candjeu d' bouye

en: Work & Vacation Editor
wa: Candjeu d' ovraedje eyet condjîs

en: Accounts Editor
wa: Candjeu d' contes

en: Dependency Editor (Graphic)
wa: Candjeu d' aloyances (grafike)

en: Dependency Editor (List)
wa: Candjeu d' aloyances (djivêye)

en: Schedule Handler
wa: Apougneu d' programaedje

en: Task View
wa: Vuwe des bouyes

en: Gantt View
wa: Vuwe Gantt

en: Milestone Gantt View
wa: Vuwe des etapes Gantt

en: Top
wa: Al copete

[ctx: @title:window]
en: Configure View
wa: Apontyî vuwe

[ctx: @title:window]
en: Configure Category
wa: Apontyî categoreye

[ctx: @title:window]
en: Add Report
wa: Radjouter rapoirt

[ctx: @title:window]
en: View Selector [modified]
wa: Tchoezixheu d' vuwe [candjî]

[ctx: @title:window]
en: View Selector
wa: Tchoezixheu d' vuwe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Words
wa: Mots

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Sentences
wa: Fråzes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Syllables
wa: Sillabes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Lines
wa: Royes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters incl. spaces
wa: Caracteres (avou espåces)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Characters without spaces
wa: Caracteres (sins ls espåces)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statistics)
en: Flesch reading ease
wa: Åjhisté d' lijaedhe Flesch:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, footEndNotes)
en: Include text from foot- and endnotes
wa: Mete divins tecse des notes di pî d' pådje et d' difén

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoRefresh)
en: Automatically refresh data
wa: Rafrister otomaticmint les dnêyes
